ליברפול 2022/23 - Will We Go Again?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י owen11111, ‏2/8/22.

1. WhitRM Member

כתבו 100 עם בונוסים שיכולים להגיע עד 130, אז בקיצור 100.

2. k_700 Member

כלומר, מה שתמיד דיברו.
    עסקה יקרה של 100 מליון אירו פיקסד פרייס והערכה של 30 אחוז ממנה בבונוסים ותוספות+מס יקר מאוד לאבא ולסוכנים(מה שמראש גרם לליברפול לרדת ולעבור למטרות אחרות).

באתלטיק יארגנו לנו יפה את כל המסחרה מסביב אחרי שזה יחתם סופית.
    אף פעם לא מתייחסים לעסקה רק לפי הפיקסד פרייס.
    כמו שסאנצ׳ו לא עלה 65 ומגוויר לא 85.

3. WhitRM Member

לא, דיברו על סביבות ה140 מיליון יורו לא 130.

איני מכיר את העסקה של מגוויר ושל סאנצ'ו, אז איני יכול להגיב עלהיין.
    אבל אם כבר זה דומה לעסקה של מרסיאל. רק שבמקרה של מרסיאל יהיה מפתיע אם יותר מ2-3 בונוסים מוממשו.

4. k_700 Member

אתה לא יודע אם זה דומה לעסקת מארסיאל כי לא דיווחו עדיין איזה בונוסים נכללים.
    כרגע מדברים על תוספות.
    מארסיאל הייתה עסקה חריגה מאוד מבחינת סןג הבונוסים שבה(מלכות שערים באיקס שנים, קונטנדריות לבלון ד׳אור וכדומה), הפיקסד פרייס היה 36 מליון פאונד והבונוסים(שרובם לא הושגו) יכלו כמעט להכפיל את העסקה.

דיברו תמיד בבלינגהאם על 120-130 מליון אירו עסקה בלי העמלות סוכנים וזה מה שקרה פה.
    לא עבר שחקן בעסקה כוללת של 100 מליון אירו כמו שאורן ניסה להציג מוקדם יותר.

5. oranfu Member

114 מיליון פאונד אם כל הסעיפים (30 מיליון פאונד) יתממשו.
    קיצר, צפוי.

לא ניסיתי להציג 100 מיליון יורו טוטאל.
    אני טענתי כבר שהוא יעבור בסביבות ה-110 מיליון פאונד עד כמה שזכור לי ולא כמו סכומים שנזרקו לאוויר.
    ולא כי יש לי איזה מידע פנים כמובן, אלא כי אני מפעיל את ההגיון.
    באותה מידה היה ברור לי שמקאליסטר לא יהיה קרוב בכלל ל-80 מיליון.

6. k_700 Member

מאק אליסטר היה בסוף סעיף שחרור שאף אחד לא דיבר עליו לפני חודשיים(כולל אתה). היחיד שממש התעקש שזה מתקרב לסכומים שבסוף הגיעו היה פאבריציו רומאנו המשוקץ אבל גם הוא לא דיבר על סעיף שחרור מוזל לפני חודשיים.

130 מליון אירו עם בונוסים ותוספות זו עסקה מאוד יקרה(כרגע לא מדברים על בונוסים חריגים אלא תוספות, אז מן הסתם זה חלק מהעסקה). זה בסדר גודל העסקה של אנזו רק שפה עוד לא ברור מה המענק חתימה, המס לדודג׳ ולמארק בלינגהאם.
    הרי לפני חודשים כבר פמפמו את זה שאתם לא מוכנים להתקרב לסכומים שמארק דורש לקבל לכיס מחוץ לעסקה.
    אף אחד לא יתפלא אם העסקה הזאת תגיע ל150 מליון אירו כולל הכל.

7. oranfu Member

מה זה משנה מי דיבר על סעיף שחרור?
    אני אמרתי שזה לא יהיה קרוב בכלל לסכומים שנזרקו, סעיף או לא סעיף היה לי ברור שאנחנו לא משלמים 70+ מיליון על השחקן.

לא יודע מה הבונוסים אומרים, סביר שלרוב מדובר בתארים והישגים אישיים.
    גם אם כל הסעיפים ימומשו (ואני מתאר לעצמי שזה לא המקרה) אז נמוך משמעותית מהטענות שהוא יעלה 150 מיליון יורו.

מעבר לזה באמת שלא מעניין אותי יותר לדבר על שחקן של ריאל מדריד.

8. k_700 Member

הטענות שהוא יעלה 150 מליון אירו הגיעו בשקלול הכסף לאבא, לסוכן, דמי חתימה.
    באף מקום לא טענו שדורטמונד הולכת לראות 150 מהעסקה. ממליץ לחכות קצת עד שנשמע מה מארק רואה מזה.

הוא עובר לריאל מדריד, כן? מפעל הבית שלה זה הצ׳מפיונס, ככה שגם זכייה במפעל ומועמדות על תארים אישיים זה לגמרי בונוס ממשי אלא אם כן מדובר פה בהעברה שתתברר כבסאט ברמה של אדן האזרד.
    ניהול הקריירה שלו עד היום והמקצוענות שלו שונה מאוד מהסיפור של האזרד ככה שיפתיע מאוד אם המסלול יהיה דומה.

אתה כאילו ידעת שיהיה פה סעיף שחרור במקרה של מאק אליסטר ופשוט בחרת לא לדבר על זה?
    ברור לגמרי שאם יש סעיף שחרור לשחקן אז אין סיבה לשלם כפול ואם אין סעיף שחרור או שאתה מנהל מומ ומוצא את העמק השווה בין הדרישה שלהם להערכה שלך או פשוט הולך על מטרות אחרות. במקרה הנדון התברר שיש לו סעיף, אף אחד לא דיבר על זה בתחילת מאי.
    כל הכבוד אגב, באמת הפך לברגיין.

9. oranfu Member

לא, לא ידעתי שיש סעיף.
    ידעתי שאנחנו לא נשלם סכומים שקרובים למה שנזרק לאוויר. לא משנה אם זה כי יש סעיף, כי אנחנו יודעים שהעלויות הן לא כמו שדווחו או שפשוט נרד מהשחקן.

סמואל אטו ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  10. yonmu Member

הנקודה היא שגם המחיר שהוא עבר בו זה לא המחיר שליברפול היתה יכולה לקנות אותו בו.
    אם ריאל מדריד מוכנה לשלם את המחיר הזה - אז במקרה של מאבק בין ליברפול לריאל על השחקן כנראה שריאל היתה יכולה להציע הצעה משופרת.
    כדי להציע סכום שהיה מנצח את ריאל היה צריך לעלות עוד יותר, וכנראה הרבה יותר כי במצב הנוכחי של ריאל יש להם סגל חסר וכיס עמוק.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ליברפול לא בתחרות על שחקנים בסכומים כאלה.
    זה לא רלוונטי רק לבלינגהאם, זה גם רלוונטי לרייס וקאייסדו למשל.
    מראש בפן הכלכלי אין לנו סיכוי. מעבר לזה, אפשר לדון האם השחקן בכלל היה מעדיף ללכת לליברפול ולא לריאל מדריד.

כשהמחיר של מקאליסטר כל כך נמוך, אי אפשר שלא לתהות:
    האם קלופ באמת שרוף על השחקן הזה? או שבמסגרת התקציבית הקיימת, השחקן הזה הוא אופציה בכירה עבור קלופ?
    האם מראש אנחנו במצב בו אנחנו מחפשים שחקנים שעולים 35-40 מ' ואז הגענו למקאליסטר קונה תוראם והספרדי של ויגו או ש...גם אם היה אפשר לשלם עד 60-70, אלה הקשרים שקלופ הכי רוצה ממילא?

שורה תחתונה, חגיגות כי הבאנו שחקן וכו'. חשוב לזכור שיש לנו בעלים מאוד מגבילים שפוגעים בצורה ברורה בפוטנציאל התחרותי של המועדון.

Scouser Tommy, Cup of Tea ו-oranfu אוהבים את זה.
  12. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

תאוריות של דיפ סטייט.
    במידה וצריך להחליף קישור שלם, גם קלופ יודע שזאת הפקרות לשלם 70+ בממוצע לקשר. במיוחד גם כשהשוק מציע שחקנים כמו מקליסטר, קונה וכאלה באזור ה40 מיליון אירו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  13. oranfu Member

אני מסכים שלא ריאלי 3 קשרים ב-200 מיליון (למרות שאחרי שנים של צנע אני חושב שמותר לנו לצפות מהמועדון להוציא כסף כמו מועדון תחרותי).
    השאלה אם הוא לא היה מעדיף איזה קשר של 80 מיליון ועוד 2 של 40, נראה לי.
    חפרנו על זה הרבה, אבל אין שום סיבה שלא נוכל לשלם על בלינגהאם ולהביא עוד 2 מקאליסטר\קונה.
    כבר אמרתי שבאופן עקרוני אין לי בעיה שלא מביאים את בלינגהאם, אבל אנחנו יודעים שזה השחקן שקלופ הכי רצה ואין שום סיבה שהמועדון לא יוכל לספק את זה.
    האם קלופ עצמו החליט שהשחקן לא שווה את הסכומים האלה או שהוא פשוט יודע שאם הוא מביא את בלינגהאם אין לו אפשרות לעשות עוד החתמות?
    אם קלופ החליט אין לי קמצוץ של בעיה. האפשרות השניה מרתיחה אותי.

כן, זאת מחשבה שלילית ומדכאת, אבל אחרי שנים של התנהלות כזאת מצד המועדון, אני גם לא יכול שלא לתהות עד כמה קלופ מתפשר (שוב).

Scouser Tommy ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך הגעת למצב שאתה צריך להחליף קישור שלם?
    כי לא רכשת קשרים 5 שנים פרט לתיאגו (20 מ').
    עכשיו אין לך כסף להחליף קישור שלם?
    אתה לא יכול להוציא כלום כסף שנים ואז להגיד שאין לך כסף להחליף הרבה שחקנים.
    היית מוציא כמו מועדון תחרותי מדי חלון ולא היינו במצב הזה שהצורך הוא כל כך מקיף.
    לא הוצאת, חסכת, תוציא עכשיו כמו כמה חלונות.

Scouser Tommy, Cup of Tea ו-oranfu אוהבים את זה.
  15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה לא ריאלי? ענית לעצמך בסוגריים.
    אחרי שנים של ספנד נמוך מאוד, ריאלי שתוציא סכום כזה.

Cup of Tea ו-oranfu אוהבים את זה.