ליברפול 2022/23 - Will We Go Again?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י owen11111, ‏2/8/22.

1. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברכות, שיהיה בהצלחה. כמובן מסכים עם כל מה שנכתב פה על fsg אבל לעת עתה מעדיף לשמוח שמביאים קשר טוב שיכול להפוך דיי מהר לקשר מצוין. אפילו זה לא מובן מאליו בליברפול.
    מחיר מטורף לגמרי, אפשר להסתכל על זה בתור התפשרות של קלופ, מצד שני רובנו לא התרעמנו כשהסכום היה 60... זה שחקן שברור ששווה היום סכום כזה.

בוא נקווה לעוד לפחות קשר אחד בפרופיל גבוה. עדיפות לימני בשלישייה שיוציא את הנדרסון מההרכב כבר.

oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  2. avdz7 Member

מקאליסטר לדעתי הולך להיות רכש שהוא בול פגיעה.
    קשר מוכשר מאוד - בברייטון הוא מוביל בשערים ובאיומים למסגרת, יודע לעבוד קשה על המגרש (שחקן שמאמנים אוהבים מה שנקרא), נוסיף לכל זה את העובדה שהוא בחור צעיר ויש לו לאן להתפתח. ותחת קלופ לצערי זה עושה רושם מבטיח מאוד.
    תחת דה זרבי הוא ידע לעשות התאמה לעמדה פחות קדמית בצורה מוצלחת למדי.

כמו קיי אני גם חושב שכקשר הוא לא עושה שום דבר בצורה יוצאת דופן, אבל לפעמים כדי ליצור קבוצה חזקה יותר אתה תצטרך דווקא שחקנים מהסוג שלו. שחקנים שיקדמו את הקבוצה, כקבוצה, גם אם ברמה האינדיווידואלית הם לא שחקנים יוצאי דופן.

כשאני מסתכל על המכלול הזה ומסתכל על כמה שילמתם עליו - שאפו. עסקה מעולה לכל הדעות.

אסיים בברכת ברייק א לג.

Esomech, oranfu, Liverpool-Forever ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצחיקה אותי ההתעסקות בסכום.
    35, 45, את מי זה מעניין?
    בסוף מה שמעניין זה עד כמה הוא טוב מקצועית, כי אם הוא לא יהיה טוב זה לא באמת יעניין אם שילמתם 35 או 45.
    אני לא יודע מה זה ״שחקן טוב״ אבל ״לא שם סקסי״ כשמדברים על שחקן שרק בקיץ זכה בגביע העולם עם ארגטינה והיה שחקן הרכב בהפתעות העונה באנגליה.
    לא מדובר באיזה פלהיניה שעבר מתחת לראדר למועדון כמו פולהאם…

oranfu, Liverpool-Forever ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  4. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים עם השורה התחתונה שלך, לא עם ההתחלה. אנחנו מתעסקים בסכום מסיבה אחת פשוטה: הבעלים האלה לימדו אותנו להתעסק בזה. כי אם היינו משלמים עליו 60-70 כמו שדובר בהתחלה, המשמעות היא רכש אחד פחות.

לכן ראוי גם לחגוג את העובדה שהבאנו שחקן שכמו שאתה אומר, בפרופיל דיי גבוה - במחיר נמוך שמאפשר לנו להביא עוד קשר אחד בנוסף.

5. Rushie Member

מתעסקים פה בסכומים בעיקר בגלל משתמש ספציפי שחייב להגן על האג'נדה המקורית שלו שברייטון בעצם שודדת אותנו עם מחיר מופקע על שחקן בינוני.
    אותו משתמש גם מרייר על ברייטון בכל הזדמנות שיש ולמרות זאת עדיין לא קלט שמאק אליסטר היה הברומטר של הקבוצה הזאת בשנה האחרונה.

אני מרוצה. שחקן טוב, צעיר אבל עם ניסיון לא מועט ובמחיר טוב.

סמואל אטו ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  6. k_700 Member

ואו יפה, עלית עליי. אתה כותב הורוסקופים גם?

מתעסקים בכל הרשת בסכומים משום שזה סוג של אניגמה כבר חודש. התחיל ממחיר גבוה, ירד לסעיף שחרור ונגמר בזה שחלק מהמקורות הרציניים מדווחים 35 וחלק 55. שים אותי בצד, אפילו אורן כתב את זה לפני יומיים(אבל פחות מפריע לך כשהוא כותב את זה). לא צריך לשקר כי כתבתי שגם 50-60 מליון זה מחיר סביר עליו כשחקן שעשה משהו בליגה ובהתחשב בגיל.

איפה כתבתי שהוא שחקן בינוני? כתבתי שאם היה עובר ב70-80 זה רכש בינוני ביחס לסכומים האלה אבל מדובר בשחקן טוב שיתאים למערך שלך, שיכול לשחק בכמה עמדות ולעשות עבודה טובה בלחץ, בשמירה על הכדור, בהגנה, בתנועה בלי הכדור.
    להגיד לך שאני עף ממנו? מאמין שבערך כמו כולם, לא. עושה הרבה דברים טובים, חלק סבירים, שום דבר מדהים. זה עדיין לא אומר שהוא לא שייך לרמות האלה. לקחת תארים עם שחקנים גרועים יותר.

אני בהחלט מתלהב מברייטון, אם היית באמת יורד לפרטים בברייטון היית יודע שאין שם ברמוטר, יש שם שיטה, מערכת וסגנון שמוציאה מהשחקנים אקסטרות. שנה וחצי אחורה חשבו שגם ביסומה הוא הברמוטר או שקוקרצ׳ה מגן התקפי מדהים וגם טרוסארד הרגיש כמו שחקן שיכול להשתדרג בקבוצה גדולה. אני כמובן לא אומר שמדובר בפונזי אבל אין בכלל ספק שיודעים איך לגרום לכל שחקן בקבוצה הזאת להראות הכי טוב שהוא יכול וכמעט להעלים את המינוסים שלו.
    שחקנים צעירים לא היו משתלבים בכזאת טבעיות בכל קבוצה אחרת כמו שהם עושים את זה בברייטון כמעט מההופעות הראשונות, שחקנים בלי נסיון שמתקרב לרמות האלה לא היו נראים כמו כל כך טוב מההופעות הראשונות שלהם כמו שהם נראים שם(מיטומה, טרוסארד, מאקאליסטר וכו).

הכשרונות היוצאי דופן באמת בברייטון אלה קאייסדו, קולוויל המושאל ופרגוסון החלוץ(שצריך להשאר שם כמובן). מאלה אתה רואה המון דברים שהם עושים ברמה הכי גבוהה ופוטנציאל להיות מדהימים בעוד דברים אחרים. וגם הם לא ברמוטרים של כלום.

7. oranfu Member

טומי הסביר יפה למה אנחנו מתעסקים בסכומים.
    אלה ממש לא סכומים זניחים עבורנו ואנחנו נואשים לעוד כמה שחקנים הקיץ.
    ה-20 או 30 מיליון הבדל האלה הם הבדל בין (אולי) יהיה עוד רכש לאין עוד רכש.

Scouser Tommy ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  8. k_700 Member

מסתובבים ברשת המון ניתוחים שעשו עליו.
    זה לדעתי המושקע והפוגע ביותר במטרה.

9. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

חנפן

Sent from my iPhone using Tapatalk

10. Scouser Member

לא מקבלים אותו למועדון כמו שלא קיבלנו את קאריק.

11. k_700 Member

חבל שקראתם רק את הכותרת של הסרטון בלי לראות אותו.
    הכי רחוק מחנפנות שאפשר לדמיין.

12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

עשית חשק לראות את הסרטון...

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  13. oranfu Member

הרבה רעש בשעה האחרונה בטוויטר שיש סיכום עם ניס לגבי תוראם.

14. k_700 Member

Personal terms עם השחקן*.
    אם הוא אכן מגיע אני מאמין שאתם הולכים לדחוף את מאקליסטר יותר גבוה בקישור ההתקפי באמצע כשתוראם ישחק את הקשר השמאלי באמצע.
    מקווה שזה במקום קונה.

15. oranfu Member

לא, גם עם הקבוצה לפי הדיווחים.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 30)

1. golding