ליברפול 2022/23 - Will We Go Again?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י owen11111, ‏2/8/22.

1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה מה שמרתיח אותי.
    הרי השלמתי כבר עם הקמצנות המחורבנת ושלא יגיע קשר. יאללה לעונת שיא של קייטה/ג'ונס אמן.
    אבל אז? קלופ אומר שטעה וצריך קשר. ואן דייק אומר צריך קשר.
    ועדיין לא יגיע קשר?!
    מספיק.

Scouser Tommy, oranfu ו-Esomech אוהבים את זה.
  2. k_700 Member

איזה נוכל בחיי אלוהים.

ניוקאסל מתנהלת טוב.
    מדמיין אותנו מביאים כריס וודס בפאניקה של סוף חלון ב35 מליון פאונד ואת המחמאות שהיית נותן להנהלה.

או טוטנהאם.
    רק הזכרת טוטנהאם והם מתלבטים אם להביא את קארסקו/דניאל ג׳יימס/שניהם.

איזה ניהול מדהים של פאטריצ׳י שאני בספק אם מישהו במתחם אימונים שלהם שמע אי פעם את הקול שלו.

אהה ברייטון וסאותהמפטון.
    מי מרשים אותך בסאותהמפטון? ווקר פיטרס? סליסו? לאביה עם חצי הופעה באנדר 21 של סיטי ב15 מליון פאונד?

חחח שנים חופר לאנשים פה שבלי ניהול מדוייק אי אפשר להשיג כלום בליגה הזאת ואז מגמגם ואין פה ניהול מופתי.
    כשרון מדהים לנהל פרמידות בעתיד.

3. oranfu Member

זה מה שהכי מטריף אותי.
    לא יכול להיות שקלופ יוצא לתקשורת ואומר מפורשות שרוצה קשר וגם וירג'יל מדבר על זה אם אין משהו על הפרק.
    או שהם מוציאים הרבה מאוד תסכול, או שהם יודעים שיביאו מישהו כי זה נראה רע מאוד אם הם יוצאים ככה ולמרות זאת לא יהיה כלום.

באחת הפעמים אני רשמתי שמועדון כביכול הישגי שלא עושה רכש פוגע בקבוצה בכמה מובנים.
    מקצועית זה ברור, אבל גם מנטאלית.
    אתם חושבים שסלאח, וירג'יל, טרנט, פאביניו וכאלה לא מבינים שהקבוצה צריכה להתחזק מקצועית? אלה שחקנים בטופ העולמי והם יודעים טוב מאוד שחלק מהשחקנים (הבכירים) לא מספיק טובים ונדרש שדרוג. הם רוצים לזכות בתארים ורוצים קבוצה כמה שיותר חזקה וכשלא מתבצע כזה רכש זה פוגע בסיכויים ופוגע במוראל של אותם שחקנים. אחרי שנפגע המוראל נפגעת גם היכולת המקצועית.

https://pbs.twimg.com/media/FbWYVWoWAAAQslX?format=Xxx&name=medium

Cup of Tea, Scouser Tommy, Esomech ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  4. cheddar Member

לדעתי לתת 80 אחוז של יכולת שטובה למקום שני זה יותר טוב ממאה אחוז של מקום 8.
    לתת את הכל זה תשאיר ליובל נעים שצריך להשאיר קבוצה בליגה עם נאומי מוטיבציה, עדיף קלאס גם אם זה לא מקסימום

נערך לאחרונה ב: ‏30/8/22
  5. Ori8 Member

יש משהו שאני לא מבין בהתנהלות של המועדון.
    אתם לא רוצים להשכיב כסף גדול על שחקנים, אתם קמצנים בני זונות שלא רוצים להשקיע, אוקיי.

למה אתם לא מתנפלים על המדרגה הזו של לפני הפריצה? למה זה לא כיוון שהצוות המקצועי מושך אליו?

אנזו פרננדז דוגמא מעולה לפני שעבר לבנפיקה.
    סוסיץ וסימיץ׳ מרד בול..

קמארה שעזב אותם הקיץ למונאקו בגרושים ועוד ערימות של כישרונות אדירים. למה המועדון לא מניח עליהם יד רגע לפני שהם שחקנים של 60-70 מיליון וצפונה?

אי אפשר היה להביא את בלינגהאם מברמינגהאם ולהשאיל?

אין רצון לפתח אותם עד שיהיו כאלה? תקנו ותוציאו להשאלות ותחזירו כשהן מוצר כמעט מוגמר כמו שאתם מחפשים, במקום לחפש בחוץ.

אנחנו לא שם ולא שם, זה פשוט מוציא מהדעת.

Sent from my iPhone using Tapatalk

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. oranfu Member

מסכים.
    גם אני חשבתי על זה.
    בלינגהאם כשהיה בבירמינגהאם - לא ניסינו בכלל.
    אנצו פרננדז - עכשיו הוא ברשימות שלנו אבל לא היה שם לפני שעבר הקיץ ב-10 מיליון?
    קאייסדו שכביכול אופציה - לפני שנה עבר ב-5 מיליון, מה כבר ראינו ממנו בשנה הזאת שהוא לא שיחק הרבה שגרם לנו לשים לב אליו ולא היה שווה 5 מיליון לפני זה?

יש לזה 2 שלבים לדעתי:
    כשבנינו את הסגל - לא היה לנו את המקום לקחת "סיכונים" עם שחקנים ולקוות שיוכיחו את עצמם. שים לב שכל הרכישות שלנו, פחות או יותר, היו של שחקנים שכבר הוכיחו את עצמם ברמה מסוימת בליגה שנחשבת בכירה.
    אני יכול להבין את זה.

מה שאני לא מבין זה שהיום אנחנו כבר במקום אחר. הסגל בגדול הוא חזק, אנחנו במצב כלכלי מעולה, לא אמורה להיות לנו שום בעיה לקחת כמה הימורים כאלה כל שנה אפילו.
    סיטי, יונייטד וצ'לסי מחתימות שחקנים בעשרות מיליונים כל שנה לנוער שלהם מתוך תקווה שיגדלו להיות כוכבים ואצלנו 5 מיליון על קראבליו זה כאילו רכש שהוא חיזוק לקבוצה הבוגרת.
    כמו שצ'לסי וסיטי מוכיחות זה גם יכול להיות מאוד משתלם מבחינה כלכלית.

אבל אצלנו פשוט לא מוכנים לקחת שום סיכונים, אפילו לא על 10 מיליון.
    בסכום כזה שאנחנו שמים אנחנו מצפים לשחקן שיהיה חלק מהקבוצה הבוגרת ולתרום כבר בעונה הראשונה. כל מיני קראבליו, צימיקאס, מינאמינו.

אבל אצלנו עושים סיפור גדול מכל שחקן שמחדש חוזה כאילו זה איזה הישג של המועדון וזה על חשבון רכש, אני חושב שזה אומר הכל.

Ori8 אוהב/ת את זה.
  7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש 2 בעיות עם ההצעה הזאת:
    1. דיברתם פה על הפגיעות, אבל אם נשקלל גם כאלה שאתה משלם עליהם 5-10 משקיע בהם זמן/דקות וכו' ובסוף הם לא מספיק טובים אז אתה גם תיפגע מקצועית וגם כלכלית ייתכן שתגיע לאותה העלות הגבוהה של אם אתה מביא בול פגיעה אחד ב50.
    2. לFSG נוח עם הנראטיב שקלופ רוצה לקנות מדויק, מחפש שחקנים ספציפים ולא מתפשר. זה מסיט את הביקורת מהתקציב שלהם לכך שהמאמן בררן. במידה ומתחילים להביא הרבה הימורים ב5-10 מ' זה יסיט חזרה את הביקורת אליהם ואל מדיניות רכש שכזאת.

oranfu אוהב/ת את זה.
  8. Ori8 Member

גיל, אתה מתאר בעלים שכמעט בזדון פועלים תמידית על מנת לעבוד על הקהל של המועדון הזה, לרמות אותו. להציג לו הצגות שווא ובעיקר כאלה שעסוקים בזה ועובדים בזה כל הזמן.

אני לא חושב שהם שם. זו הגזמה קיצונית. הם רוצים לנהל עסק משגשג ולרשום כמה שיותר הצלחות עם כמה שפחות הוצאות. בגדול חלומו של כל בעל עסק כלשהו בעולם.

אני דווקא חושב שכשקלופ ילך ואנחנו נתרסק לאזורי אמצע הטבלה הם ישימו כסף גדול. לא תהיה להם ברירה. הם לא יכולים לאפשר למועדון הזה לצנוח למטה ולשבת רגל על רגל כשהמותג שלהם נחלש.

דווקא מהבחינה הזו ההצלחה של קלופ היא מה שמאפשר להם להמשיך לשייט ולא לחטוף יותר מדי ביקורות וזו הבעיה שלנו.

9. oranfu Member

Esomech ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  10. oranfu Member

קלופ אומר שהוא היה רוצה לקחת יותר סיכונים ולעשות יותר רכש אבל זאת לא החלטה שלו.

יש מישהו שעדיין לא ברור לו איזה בעיה אדירה יש לנו עם הבעלים האלה אם אפילו קלופ, בשיא הכנסות, לא מקבל כסף לרכש?

אני מעריך שעדיין לא מעט אוהדים ימשיכו ללקק ל-FSG ולהאשים את קלופ.

הצלחה לא מעניינת אותם, מעניין אותם רק להגדיל את שווי המועדון.
    לא יודע איך אפשר להמשיך לטמון את הראש בחול, באמת.
    רצו שקלופ יגיד את הדברים, הוא אומר אותם בצורה הכי ברורה שאפשר מבלי שזה ייצר התנגשות עם הבעלים.
    המזל הגדול שלהם זה לא קלופ זה היקס וג'ילט שכמעט קברו את המועדון הזה. לידם כל בעלים נראה בסדר והאוהדים המטומטמים יגידו אמן.

נערך לאחרונה ב: ‏30/8/22
    Esomech, Cup of Tea ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפסקה ה1 היא פרשנות שלך.
    אתה לא יכול להציג פרשנות שלך ואז לומר שהיא הגזמה קיצונית. זה שלך לא שלי.

12. Cup of Tea Liverpool, UK

זה היה ברור.

אם זה ישפיע על השחקנים ויגרום לשבר קטן בחדר ההלבשה? (שזה הכי גרוע) - אנחנו נראה מה יהיו התוצאות הקרובות החל ממחר. אולי שווה להמר נגד, אפילו שזה לא תמיד קל.

13. Scouser Member

מרבים פה להאשים את "האוהדים המטומטמים" שלנו, אבל אפשר לומר שהכעס כלפי ההנהלה הוא אצל מרבית האוהדים שלנו, לא?
    אני חושב שמהות הבעיה היא ההצלחה המקצועית. קשה למחות כשהקבוצה רצה טובה ומצליחה. הרבה יותר קל לעשות רעש ובלאגן כשהקבוצה נראית זבל.
    כלומר, למה אנחנו מצפים? שלטים? מטוסים באוויר? במקום לעודד את הקבוצה לצעוק נגד הבעלים?
    מחאה מסיבית אמיתית אפשרית רק כשהקבוצה במצב קשה. נגזר עלינו לחיות עם החרא הזה ועוד כמה שנים להתבאס איך בזבזנו את תור הזהב הזה על הנדרסון ומילנר.

Sent from my LE2113 using Tapatalk

14. oranfu Member

אני לא רואה כעס רציני כלפי ההנהלה.
    אני רואה בסקרים בטוויטר שהרבה גם תומכים בהתנהלות.

אני רואה איזה תגובות מקבלים ברשת כשמבקרים את ההתנהלות (כן, מתחיל להיות שינוי מסוים אבל מינורי).

15. Ori8 Member

לא זו לא הפרשנות שלי. אלו דברים שאתה כותב.
    אתה מדבר פה על נראטיב שהם עובדים על לשמר אותו ושאי אלו דברים עלולים לפגוע להם באותו נראטיב ובדעת הקהל.

יכול להיות שזה נכון, אבל אם כן אז זה חלק מהותי בעבודת הניהול שלהם. זה לפגוע בזדון בקהל של המועדון הזה ולעשות ממנו צחוק (ולא רק כי הם מחליטים לא להשקיע ברכש כמו שאנחנו רוצים).

Sent from my iPhone using Tapatalk