ליברפול 2022/23 - Will We Go Again?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י owen11111, ‏2/8/22.

1. Ori8 Member

״הצלחה לא מעניינת אותם אלא רק להגדיל את שווי המועדון״. אבל איך אתה מגדיל שווי מועדון אם לא על ידי הצלחה?

אם מחר נרד למקום שביעי עם ג׳רארד מאמן הם יהיו אחלה עם זה? לא נראה לי. בסוף הם לא הסתפקו במאמן שכמעט הביא אליפות ופיטרו אותו.

יותר מעניין אותי מה הסיכוי שיגיע היום שאיזה בן זונה עם כסף יתעניין בכלל במועדון הזה וירצה באמת לקנות אותו.

מה שאר הקהל חושב זה לא מעניין. אפשר גם להבין את זה שזה לא שחור ולבן. אתה לא יכול לצפות מכל האנגלים שנמצאים שם ואכלו את החרא הזה מקרוב ב-30 השנים האחרונות לקום ולהתקומם גם עכשיו כשהם רואים את הקבוצה הכי טובה בעשורים האחרונים, שנלחמת כל עונה על כל התארים ובמקרה הגרוע ביותר היא הקבוצה השניה או השלישית הכי טובה באירופה.

הייתי מודאג מהיום שאחרי קלופ גם אם היינו תחת הבעלים של פסז׳. הנפילה הכנראה צפויה הזו היא לדעתי קצת מעבר חוסר ההשקעה שלהם בסגל.

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא עניין של לעשות צחוק ולא לפגוע בזדון.
    אני לא אמרתי דבר כזה.
    אני אמרתי שנוח להם כשחלק גדול מהאוהדים חושבים שקלופ בררן והפוקוס מופנה לבררנות שלו ולא לקמצנות שלהם.
    הם מעדיפים לשבח את הנכס, להשקיע כסף בדברים שיישארו גם ברגע המכירה ולא בפרוסנל הסגל.
    שינוי הגישה בהעברות כמו שהצעת היה גורר יותר שאלות כלפיהם.

לשאלתך הבאה, לדעתי מקום 7 כן יטריד אותם. הם רוצים את הכסף של הצ'מפיונס ליג מדי עונה. הם רוצים את הסופר ליג.
    עד שיצליחו להשלים את הקטע של הסופר ליג, הם צריכים טופ 4 מדי עונה.
    הם עושים מספיק בשביל שנסיים טופ 4.

oranfu אוהב/ת את זה.
  3. Esomech Member

הסיבה שהנדרסון יירד מהדשא לאט היא פציעה בהמסטרינג.
    אולי עכשיו יחליטו ללכת על קשר ב24 שעות שנשארו?

בכל מקרה מקווה מאוד שבדרבי נראה אליוט-פאביניו-קארבליו
    ולא את מילנר שם.
    עדיין חושב שאחרי שני ההופעות האחרונות פירמינו יפתח על חשבון נונייז.

ובלי קשר, אם נביא קשר או לא נביא קשר.
    מה שקורה מרגע סגירת החלון ולפחות עד פתיחת חלון החורף זה קלופ מבחינתי.
    ה4-3-3 הזה מיצא את עצמו. הגיע הזמן לחדש, לשנות ולגוון.
    נכון אין לנו מספיק כלים בקישור. ואולי הגיע הזמן לעבור לשחק עם בעמדה של ה10. בין אם זה קארבליו, אליוט או פירמינו שיאיישו את העמדה.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  4. Rushie Member

הייתה לי תחושה שהולך להגיע קשר עד סוף החלון ועם הפציעה של הנדרסון היא מתחזקת.

בלי קשר אני אכתוב משהו לא פופולארי, אני חושב שבשני המשחקים האחרונים משהו מתחיל להיפתח באליוט- הנגיעות הרבה יותר תכליתיות, הוא לוקח על עצמו יותר. זה מרגיש שהוא על סף קפיצת מדרגה ורכש של קשר זה הדבר הכי גרוע שיכול לקרות לו כרגע.
    אני חושב שמדובר בכישרון גדול וגם קלופ חושב ככה ואולי זו אפילו הסיבה הכי משמעותית לכך שאנחנו רוצים רק את ה"שחקן הנכון" לקישור. זה לא מס שפתיים של קלופ, צריך קשר באמת מיוחד כדי שיהיה שווה לנו לדכא את ההתפתחות של אליוט. ככה אני רואה את זה לפחות.

קשה מאוד לשחקנים צעירים לפרוץ להרכב של קבוצות טופ, כדי שזה בכל זאת יקרה, בלתי נמנע שהקבוצה תהיה לא שלמה ותסחוב כמה שחקנים שמעבר לשיאם כדי שלמקומות האלה ייכנסו הצעירים. אם מביאים קשר חדש רוב הזמן הקישור שלנו צפוי להיות הוא יחד עם טיאגו ופאביניו, אליוט יחזור 2 צעדים אחורה.

5. Esomech Member

לא מסכים איתך,
    מהסיבה הפשוטה שאתה צריך לבצע רוטציות.
    ויש לך חמישה חילופים.

טיאגו, פאביניו, אליוט וקארבליו (שקלופ אמר ששיחק איתו כחלק מפיבוט יחד עם פאביניו) הם הקשרים היחידים שהם ברמה מספקת.
    הנדרסון, מילנר, קייטה, צ’מברליין לא שם. וגונס לא התקדם במילימטר כבר שנה וחצי.

אתה תצטרך לבצע רוטציות. אתה תצטרך לבצע שינויים. אתה חייב לפחות עוד קשר אחד.
    גם אם זה אומר שיביאו כוכב ושאליוט ישחק 30 דק פה ומשחק מלא שם. לא צריך לגמור את אליוט, אלא לתת לו זמן להתפתח.
    הרי טיאגו לא ילד, אני לא רואה אותו גם נשאר מעבר לחוזה הנוכחי שלו. זה לא שאם תביא קשר הדרך של אליוט להרכב תלך לעזאזל

ואנחנו בדעה כלכך הפוכה שאני משוכנע לחלוטין שלא יביאו קשר. אפילו שיש אופציה של טילמאנס ב20 מיליון.

Scouser Tommy, Liverpool-Forever ו-oranfu אוהבים את זה.
  6. Rushie Member

בעיניי זה עניין של מומנטום.
    כן, צריך רוטציות ואליוט עוד צעיר והכל אבל נכון לעכשיו אליוט בהרכב והוא משתפר ואתה רוצה שהמומנטום הזה יימשך כל עוד זה אפשרי.
    קשר חדש, בטח אם זה יהיה מישהו רציני, מתנגש עם זה.

ברור לי שלצד כל הרצון לראות את אליוט מתקדם, יש כאן גם קבוצה תחרותית שאנחנו חייבים להעמיד, זה לא שאני אומר באופן מובהק לא לקשר חדש, זו סתם נקודה שמעסיקה אותי מאז המשחק מול בורנמות' שחשבתי ששווה להעלות.

7. Esomech Member

הכל עניין איזה פרופיל של קשר אתה מביא?
    לא חושב שטילמאנס בהכרח יוריד את אליוט לספסל.
    או לצורך העניין דגלאס לואיז שהשם שלו עולה כמה פעמים בהקשר שלנו בימים האחרונים.

Scouser Tommy, Liverpool-Forever ו-oranfu אוהבים את זה.
  8. oranfu Member

כשיש משחק כל 3-4 ימים, יש מקום לרוטציות.
    יש 5 חילופים.
    אי אפשר להעמיס גם על אליוט 90 דקות אחרי 90 דקות כל הזמן, זה ייפגע בו.

פאביניו אחורי וחוץ ממנו היחיד שמשחק אחורי זה הנדרסון (בעיניי הוא לא צריך לראות דשא יותר בחיים אבל לפחות שלא ישחק יותר 50\50).
    ראינו כבר בעונה שעברה שאוקס לא נספר וגם מילנר, עם כל הכבוד לו, לא צריך לשחק.
    קייטה פצוע\ רוצה לעזוב\ קלופ כועס, לא יודע.
    טיאגו, קראבליו, אליוט וג'ונס הם היחידים על עמדת ה-50\50 אם לא מקבלים החלטות לפי מועדון חברים.
    טיאגו לא יכול לשמור על כשירות לאורך זמן.
    אנחנו לא ממש יודעים מה אליוט וקראבליו שווים לאורך זמן בתור קשרים וגם ג'ונס כאמור סימן שאלה.
    מבלי להיכנס לשיקולים של ניהול סגל לעונות הבאות, 4 קשרים מרכזיים כשגם הם עם סימני שאלה על כשירות\איכות זה לא מספיק.
    אין סיבה שקשר שיגיע ייפגע בהתקדמות של אליוט, בטח ובטח כשמלכתחילה לא מדובר פה בהחתמה של איזה כוכב.

נערך לאחרונה ב: ‏1/9/22
    Liverpool-Forever ו-Esomech אוהבים את זה.
  9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

נגד אברטון בגודיסון פארק נראה לכם שנעלה עם קראבליו ואליוט כ50-50?

אני צופה רוטציות נרחבות, המשחקים צמודים.
    אני לא אתפלא אם ג'ונס יעלה ליד מילנר ופאביניו.

פירמינו לדעתי יהיה גמור, נונייז יעלה. קראבליו במקום סלאח או דיאז.
    מאטיפ במקום גומז, צימיקאס במקום רוברטסון.

מקווה מאוד שנמשיך במומנטום החיובי של 2 נצחונות.
    יחד עם החזרה של נונייז שהיא מאוד מאוד מאוד משמעותית וחזרה של שחקנים נוספים, אני חוזר להיות אופטימי.

@Rushie
    תנוח דעתך, לא יגיע שום רכש. הכל מכוון לבלינגהאם בקיץ 2023.
    אבל אתה חייב לחשוב בצורה של 18 ולא 11. זה לא עובד כבר.
    תסתכל כמה צמודים המשחקים, אליוט לא יכול לשחק 90 דקות כל משחק, אפילו לא לפתוח כל משחק.
    בשבת כשתראה את ה11 ייפול לך האסימון.
    אנחנו נכנסים פה לשבת-רביעי-שבת-שלישי-ראשון, נגמר הסתלבט.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  10. Rushie Member

מקבל את מה שאתה אומר על עניין העומס.
    בכל זאת אני חושב שאם אכן לא יגיע קשר אליוט יהיה מבסוט מאוד. כמעט כמו ג'ון הנרי.

קישור של פאביניו אליוט וקרבאליו הוא קישור לא מאוזן. נראה לי שרובנו נסכים על זה. באופן טבעי לגילו ה-defensive awareness של אליוט עדיין טעון שיפור, הרבה דברים חולפים לידו וקרבאליו, גם אם קלופ טוען שהוא משחק בקישור, בפועל בינתיים משחק אצלנו כשחקן התקפה לכל דבר באגף שמאל.

11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים לגבי קראבליו, עד עכשיו הוא עלה כל פעם להציל את המולדת ושיחק מאוד קדימה.

לדעתי אם ז'וטה לא כשיר לפתוח אז קראבליו עולה בשבת כאחד מה3 הקדמית, כמו שרשמתי בהודעה הקודמת.

נ.ב

ארנולד התחיל את העונה בצורה של חצי כוח, הוא לא מנסה בכלל להגיע לכדורים מסויימים. הוא עושה ג'וגינג אחרי איבודים. מה קורה איתו? אולי החוזה החדש של סלאח גרם לו לחשוב שהוא גם צריך לקבל סכום כזה והוא ממורמר? לא יודע, מעלה תאוריות. לא ברורה לי הגישה הזאת. אם היה שחקן מחליף הייתי מעלה אותו.
    אין בעיה לשחק חלש, אבל לא להתאמץ זה ביזיון.

נערך לאחרונה ב: ‏1/9/22
  12. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

זאת בעיה שיש לטרנט כבר שנתיים-שלוש, הוא איבד מהדרייב, הוא משחק בצורה אדישה מדי לפעמים. גם עם וירג׳יל זה צץ במקרים מסוימים אם כי פחות. כשהשחקנים הבכירים והאיכותיים ביותר שלך נראים ככה זה משליך על שאר הקבוצה.

אני מבין שזאת חלק מהגישה שהביאה אותם עד הלום, אבל הם וקלופ צריכים לשים לב מתי זה חורג והופך לפגיעה ממשית בקבוצה. לצורך העניין כשמילנר עלה היה הרבה יותר urgency, הוא רץ להוציא חוצים, הוא נלחם על כל כדור... זה היה נראה לג׳יט יותר טוב מטרנט אתמול. וזה מאוד מאוד מביך בשבילו.

אם הנדו מתח את ההאמסטרינג... מה אפשר להגיד. נאכל את הדייסה שבישלנו.

Esomech ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  13. Scouser Member

דיבור חזק על ארתור מלו, די מארציו ורומאנו מדברים על השאלה.
    לדעתי שחקן סתמי.

Sent from my LE2113 using Tapatalk

Esomech אוהב/ת את זה.
  14. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה קבאק 2.0. איזה בדיחה.

oranfu ו-Esomech אוהבים את זה.
  15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

איפה ראמזי?
    אם הוא כשיר, שיעלה.
    זה לא רציני איך שזה נראה.

המלו הזה מרגיש כמו מישהו שנמצא שם רק למקרה שיהיו 5-6 פציעות במקביל.