ליברפול 2022/23 - Will We Go Again?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י owen11111, ‏2/8/22.

1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי מת שהוא יעוף?
    ASOCCER?
    האוהדים המייצגים של הקבוצה מתים עליו.

oranfu אוהב/ת את זה.
  2. oranfu Member

הייתי נזהר מלתת את השם של נבס כדוגמה למשהו כי אני לא אתפלא אם בעתיד הקרוב נראה אותו מושאל לניוקאסל.

3. סמואל אטו Member

אוקיי, ובכל זאת.
    גם אם מילנר היה אומר לא להצעה מערב הסעודית, זה לא אומר כלום. לא כולם דומים אחד לשני.

4. Rushie Member

אני כן חושב שקלופ היה מעדיף שהנדרסון ופאביניו היו נשארים. לא נראה לי שמבחינתו זה אידיאלי להחליף את כל הקישור בבליץ והוא היה מעדיף לעשות את זה בצורה יותר הדרגתית.
    גם אני חושב באופן דומה.

אבל אני גם חושב שהוא מקבל את בקשות המעבר של שניהם בהרבה יותר הבנה ממה שאתה מצפה. אם מישהו מהם יישאר בסופו של דבר אני לא חושב שהוא יתייחס אליהם בצורה שונה מבעבר או ישנה את התכניות שלו לגביהם. בסופו של דבר הוא לא אוהד ומעבר לזה הוא היה שחקן בעצמו כך שייתכן שיותר קל לו להתחבר לנקודת המבט שלהם בנושא הזה.

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה?
    הוא הרי תמיד אומר שחשוב לו אצל שחקנים שהוא מחפש להחתים שהמיינדסט הוא ליברפול בלבד ושהם מאוד רוצים לשחק במועדון.
    למה אתה חושב שזה לא עובד עם שחקנים שכבר נמצאים במועדון ואז הוא מקבל מהם את ההבנה שהם לא רוצים להיות במועדון?

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. Rushie Member

זה בסדר שהוא אומר, זה דבר פופולארי להגיד שאוהדים ישמחו לשמוע.

במציאות ראיתי את סוארז וקוטיניו נותנים כאן עונות שיא אחרי שקיץ לפני כן התחננו לעזוב לארסנל וברצלונה והיה נראה שהמוראל שלהם ברצפה ושיש להם אפס עניין מקצועי לשחק עבורנו.
    בהתאם, זה שהנדרסון ופאביניו הסתנוורו מהכסף הסעודי לא בהכרח מעיד משהו על רמת המוטיבציה שלהם במידה ויישארו כאן בסופו של דבר. זו דעתי ואני מאמין שגם קלופ חושב ככה.
    האם אני צודק? אי אפשר לדעת.

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם תקבלו על שניהם 55 - 60 מיליון, זה מספיק כדי לרכוש קשר חדש. אם זה הסיפור לדעתי גם קלופ יהיה מרוצה.

8. oranfu Member

סוארז לא היה בתקופת קלופ וקוטיניו עזב ברגע שברצלונה שילמו מה שדרשנו. עד אז הוא גם הספיק לזייף פציעה.
    איך אלה דוגמאות שמפריכות את מה שגיל אמר?

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מסכים איתך.
    אני חושב שקלופ רצה לפחות אחד מהם בסגל לעונה הבאה.
    את הנדרסון אני מרשה לעצמי לרשום כמעט בוודאות שהוא רצה בסגל.
    הוא נאלץ לחפש עכשיו קשר בגלל שהם החליטו לפרוש מכדורגל ביחד.

10. Rushie Member

מה זה רלוונטי אם סוארז היה בתקופת קלופ?
    מה שרלוונטי זה שכשקלופ אומר שהוא רוצה שחקנים שרוצים ליברפול הוא מתכוון לשחקנים עם מוטיבציה ומחויבות. סוארז וקוטיניו אלו דוגמאות לשחקנים שרצו לעזוב, הגישו בקשות העברה וסורבו ולמרות זאת בעונה שלאחר מכן נתנו עונת שיא אישית, מה שמראה שלא רק שהם לא איבדו מוטיבציה ומחויבות, אולי היה להם אקסטרה להוכיח וקרה דווקא ההפך.
    לכן אני לא חושב שקלופ נבהל יותר מדי מסיטואציה בה הנדרסון/פאביניו נשארים בסוף למרות שהחליטו לעבור.

11. oranfu Member

כי מדברים על הגישה של קלופ, מה זה "מה זה רלוונטי"?

קוטיניו זייף פציעה, איך לעזאזל אתה יכול להגיד שהוא לא איבד מחוייבות???

נערך לאחרונה ב: ‏18/7/23
  12. Rushie Member

אחרי שסיים עם ההצגות וחזר לשחק הוא היה השחקן מס׳ 1 בליגה עד שעזב בינואר לברצלונה. למה אתה מתעלם מזה? זו דוגמה מצוינת לנקודה שאני מעביר.

אגב, כשזייף את אותה הפציעה האם גם אז טענת שאסור לו לשחק אצלנו יותר כפי שאתה טוען לגבי הנדרסון? מוזר כי אני לא זוכר דבר כזה.

האמת היא ששכחתי לגמרי מה״פציעה״ הזאת של קוטיניו וזו עדות נפלאה לטענה שלי. קוטיניו לא רק רצה לעזוב אלא גם עשה שביתה איטלקית כשלא קיבל את זה ובכל זאת קלופ נתן לו לחזור להרכב. למה שעם הנדרסון ופאביניו הוא יפעל אחרת?

13. oranfu Member

השחקן זייף פציעה והחמיץ משחקים קריטיים עבורנו ואתה טוען שהוא לא איבד מחוייבות. אני לא יודע איך להתווכח בכלל עם טענה כזאת.

14. oranfu Member

זה שהוא הציג יכולת גבוהה אחרי זה? הוא היה שחקן מצוין, לא יודע מה זה קשור.
    ברגע שלקלופ היתה אפשרות ממשית להיפטר ממנו הוא עזב.
    הוא היה אמור לשלוח אותו ליציע לצמיתות? ניסינו לחלוב מברצלונה כמה שיותר כסף ופעולות כאלה היו פוגעות בנו.
    אנחנו ניסינו להציג כאילו אנחנו רוצים שיישאר.
    לדעתי עכשיו עם הנדרסון יש התנהלות דומה, משחקים אותה כאילו הוא לגמרי חלק מהתוכניות שלנו בשביל להוציא כמה שיותר במו"מ.
    האם הוא בהכרח יעזוב לפני תחילת העונה? לא יודע, אני מעריך שכן. אבל כך או אחרת לדעתי אם לפני שבועיים קלופ רצה אותו בקבוצה ובנה עליו גם לעתיד, היום המצב השתנה וקלופ לא רוצה אותו יותר ומקווים למצוא דרך שיעזוב בצורה יפה עד כמה שניתן.

לא זוכר מה טענתי עם קוטיניו, אבל אז קוטיניו היה השחקן הכי טוב שלנו. לאבד אותו היתה מכה קשה.
    מקצועית אין מה להתעקש על הנדרסון ופאביניו, בניגוד לקוטיניו.
    ואני דיי בטוח שאמרתי שהוא בנזונה על ההתנהלות שלו.

ואתה מערבב פה כל מיני טענות.
    אני אומר שלדעתי קלופ לא ירצה אותו יותר במועדון. למה? כי שחקן שמודיע שרוצה לעזוב וסיכם בקבוצה אחרת כבר לא בשיא המחוייבות למועדון וזה חשוב לקלופ, שמענו על זה כבר כמה פעמים בעבר.

זה שאסור לו להישאר יותר במועדון זה טיעון אחר, לא קשור לטענה שקלופ לא רוצה שחקנים לא מחוייבים.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך אפשר להשוות מעבר לברצלונה עבור שחקן לטיני למעבר של קפטן ליברפול אנגלי לאל גלחדכידן.
    זה פשוט עיוות כל כך גדול...

אחד רצה מעבר אמביציוזי, כמו שאמרתי אפשר להתעצבן אפשר לכעוס.
    שני עושה מעבר כספי נטו ומסיים לעצמו את הקריירה, נבזי כלפי המאמן שבונה עליו, האוהדים שמעריכים אותו והמותג "ליברפול".

מה שהנדרסון עשה לא דומה לשום מעבר דומה בהיסטוריה של הכדורגל.
    אני שוב מבקש מכם למצוא לי דוגמא אחת לקפטן של קבוצה טופ 5-10 בעולם, שמוערך ע"י המאמן שלו, מקבל מלא דקות מדי עונה ומחליט על דעת עצמו לחתום בקבוצה חובבנית בליגה חובבנית.
    לא מבין את הדוגמאות שזורקים לי פה, הן לא דומות בשום צורה. וחוויתי בתור אוהד ליברפול כבר המון עזיבות שעיצבנו אותי, זאת לא מעצבנת אותי, זאת בגידה שמשפילה אותנו.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 4, אורחים: 43)

1. Liverpool-Forever
  2. Scouser Tommy
  3. MaxAaRons