ליברפול 2022/23 - Will We Go Again?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י owen11111, ‏2/8/22.

1. k_700 Member

די נו....אפשר להתעצבן על הנדרסון ולקחת את זה באובר רגשנות, הכל טוב.
    אבל זה קצת מוגזם. אחרי הכל יש קונצנזוס ששניהם עלובים וברוב הזמן זה כמו לשחק ב10 שחקנים.

איך יוצאים מנקודת הנחה שאתם מביאים קשר התקפי(מישהו בפרופיל של מאק/סובוסלאי)? לא רואה קישור אחד שלכם לשחקן כזה.

אם לא תביא לאביה אתה תביא קשר אחורי אחד.
    דוקורה של פאלאס שאתמול קישרו אותכם אליו הוא בומבה של כשרון לתפקיד הזה. מהאנדרייטדים הגדולים בליגה וגם בעליה גדולה מאוד.
    גם תוראם הוא שחקן עם יכולות הגנתיות הרבה יותר ברורות מהנדרסון למשל ומהשניים שכבר הבאתם.

אם קלופ ממש רצה את הנדרסון(והוא רצה כמובן) זה נורת אזהרה לא הוראה שצריך לבצע. תגידו תודה שזה נחסך ממכם, גם פאביניו וגם מילנר באותו קיץ, הסיכויים שלכם לעונה מדהימה בעונה הבאה השתפרו פלאים.

2. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

בפרופיל שלהם הכוונה מבחינת בשלות וגיל, לא סגנון השחקן. ברור שצריך פה קשר אחורי... והנקודה היא שלא יגיעו 2 שחקנים במקומם. איך שלא תהפוך את זה הם שניהם שחקנים שהיו מקבלים בעונה הבאה הרבה דקות, ובגלל שאני יודע איך המועדון הזה מתנהל ברור לי לגמרי שיגיע קשר אחורי אחד על שניהם.

אם אתה שואל אותי, אידיאלית הייתי מביא קשר אחורי שכבר עכשיו יהיה ברמה הנדרשת, לא כישרון לעוד שנתיים, וגם משאיר את פאביניו וכמובן באייצ'טיץ'. אם פאביניו היה ממשיך להסריח הוא לא היה משחק, אבל למקרה שמשהו משתבש עם הרכש או באייצ'טיץ' עדיין יש לך גיבוי.

עכשיו אני מצפה שיביאו קשר אחורי ברמת בשלות של סובו, זה הימור גדול בעיניי בהינתן העזיבות האלה.

oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  3. k_700 Member

מה הבעיה בבשלות שלהם בגיל?
    סאבוסלאי בן 23, כבר 3 שנים נסיון בצ׳מפיונס וצמרת בגרמניה.
    מאק אליסטר לא שיחק בקבוצה גדולה אבל בוא, שחקן שעשה משהו בחיים שלו.

אני כבר כתבתי לגיל שלדעתי אתם תסתדרו עם קשר אחד נוסף בקיץ בתנאי שזה קשר באמת בפרופיל הנכון והמתאים.
    לא פוסל אגב שיגיעו 2 אבל בעונה בלי צ׳מפיונס עם פוקוס רק על הליגה אתה אמור להסתדר עם מה שיש לך.

מאק אליסטר לא שחקן שמחמיץ משחקים, סובוסלאי עולה לשחק חולה ופצוע, זה שחקן שמשחק תמיד.
    יש לך ילד בן 18 שהרשים אתכם יותר מפאביניו בעונה האחרונה, אתה תשים מלפניו ברוטציה עוד קשר אחורי ומשם תרוץ.

מאמין שכל עוד אליוט וג׳ונס פה(ואחרי שהנדרסון צפוי לעזוב הם ישארו) הם יספרו גם כן ברוטציה לקישור.

אתה צריך קשר אחורי טוב שיתאים לסגנון שלכם. זה צריך להיות מישהו מהיר שמסוגל לכסות מספיק שטחים, לסגור את האגף הימני אם צריך.
    לא סיפור גדול.

מעבר של אמבפה לריאל יכול לפתוח אפילו צוהר לווילד קארד שכרגע נשמע דמיוני לגמרי(טצ׳ומאני) ב30 מליון יותר ממה שתגייסו על פאביניו והנדרסון. במקרה שקימיך באמת על המדף גם הוא בוויילד קארדס sec לסוף החלון מבחינתי.
    במקרה שתביאו את לאביה אתם תנסו אולי להביא עוד קשר מנוסה בזול.
    אבל זה אתם להתחיל לריב על לאביה עם עוד 2 מועדונים מאנגליה? מרגיש לי שאתם תלכו על מישהו אחר.

הנקודה שלי שאולי יש פה חסרון כמותי אבל בחייאת אלה שני שחקנים שהיו משקולת ענקית על הגב שלכם לאורך כל העונה.
    את התפקיד של הנדרסון גם ג׳ונס וגם אליוט יכולים לעשות(הגנה הוא גם ככה לא עשה).

נערך לאחרונה ב: ‏19/7/23
    Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לארבעתם הוצע חוזה והמאמן רצה לתת להם דקות והם העדיפו לעבור בליגה חובבנית? אתה בטוח?

לגבי השאלה, הסברתי את זה כבר 20 פעם, זה ישנה אם אני אכתוב את זה בפעם ה21?

5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה חייב לעשות את ההפרדה בין מה שאנחנו (כמה אוהדים בASOCCER) רוצים לבין מה שקלופ רוצה.
    קלופ לא רצה לאבד את הנדרסון.

יצא לנו טוב? ברור שאני מסכים, אני רציתי למכור אותו. כתבתי את זה תוך כדי ידיעה שאין שום סיכוי שזה יקרה.
    מי ידע שהשחקן, קפטן של ליברפול, בכלל רוצה לפרוש נמאס לו מכדורגל מקצועני ורק רוצה עוד ערימות של כסף?
    שימו לב שמאז שהתחלנו את הדיון לא זז כלום.
    האם אני אמור להבין מזה שאם אל עםןדגםןםשג לא יכולים לשלם אני אמור לקבל את הקפטן הפורש בחזרה כקפטן? באיזה עולם זה הגיוני?
    מרפרש טוויטר כל היום לא בשביל לראות רכישות אלא בשביל לראות שהקפטן הפורש שלי באמת פורש ולא עובר ממיינדסט של "קלופ בתחת שלי, ליברפול בתחת שלי, אכפת לי רק להרוויח הון אדיר במקום הון במדינה מפוקפקת בלשון המעטה" ל "אני הולך לתת 100% במשחק הלחץ במשחקי חוץ נגד לוטון ונוטינגהאם פורסט".

Scouser Tommy ו-oranfu אוהבים את זה.
  6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ביום חמישי עוד 3-4 חודשים סובוסלאי האיירון מן יתפוס שריר ויהיה בחוץ ל6 שבועות, מקווה שתחזיק לי את היד כשזה יקרה.

לא נכנסים לעונה עם חורים כאלה בסגל, זה מזמין בעיות.
    אבל כמובן שבליברפול אנחנו רגילים לחורים.

רשמתי בתחילת הקיץ, הייתי משחרר את כל הקשרים פרט לבייצ'טיץ' וג'ונס ומביא 5 קשרים.
    במצב הסגל היום, אלה הקשרים שלנו: מקאליסטר סובוסלאי - 2 רכישות חדשות, בייצ'טיץ' תיאגו ג'ונס - 3 שחקנים מאוד פציעים, אליוט - האם הוא קשר?
    זה מספיק בתוספת 1 בלבד?

7. yakov_y YNWA

נושא שולי שמעניין אותי, נקרא לזה שאלות מפגרות שמטרידות אותי,
    רייאן וויליאמס יצא להשאלה רביעית, ואן דה ברג נרכש ב-2019 ויש לו 0 הופעות בליגה אצלנו ויצא לעוד השאלה (יחגוג 22 השנה).
    אני אהיה מעצבן ואגיד, יש גם את אנדרסון ארויו שהוא שחקן מילואים והושאל אתמול, בן 24 ויצא להשאלה מספר 7 מאז שאצלנו.
    מה הטעם השאלות האלה ? למה להחזיק אותם ?

תקראו לי קטנוני אבל זה מוזר לי,
    אדריאן פרש ומבלה את זמנו החופשי אצלנו כשוער שלישי/רביעי, מבין הוא עם קריירה מאחוריו.
    מה עם קלהרר ? לא רוצה לשחק כדורגל מתישהו ? נאט פיליפס לא רוצה לצבור קצת חווית ? יש גם את מרסלו פיטאלוגה שנמצא שנים אצלנו ואני לא יודע איך נראה.

8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מניח שהיו רוצים למכור אותם ברווח אבל לא מצליחים כי הם גרועים מדי.

קלהר כנראה פלרטט עם מעברים הקיץ, אולי לא מצא מספיק רלוונטים עבורו?

oranfu אוהב/ת את זה.
  9. k_700 Member

מצוין, קודם כל ארגנתי לך פגרת נבחרות בין לבין כדי שיספיק לחזור כמו שצריך.
    שנית, אתה על מפעל אחד כמה חודשים, תעלה במקום סובוסלאי עם גאקפו מתחת לחלוץ או אליוט.
    אתה מציג את זה כאילו אין לך כלום.

אני מרחק פציעה של אריקסן או קאסמירו בכל העונה שעברה מלעלות עם שני שחקנים שלא יכולים להחזיק את הכיס של הנדרסון.
    אלה החיים, אי אפשר לבנות את פיזה ביום אחד.

יחד עם זאת יותר חשוב מהכמות זה לבנות משהו איכותי.
    מכל הבכיינות שלך אתה עוד מסיים לי את הקיץ עם טצ׳ומאני או קימיך. שנינו יודעים את זה.
    כן, אליוט נספר כקשר+אופציה לקשר התקפי מחליף.
    לדעתי מי שאמור די בטבעיות להכנס לתפקיד ששיחק הנדרסון בימים שאין לך את סובוסלאי.
    המאמן שלך בכל העונה האחרונה התייחס אליו כקשר, סביר להניח שימשיך להתייחס אליו ככזה.
    אין לו את המהירות והליטוש מול השער כדי לשחק חלוץ באגף או בכלל באגף אצלך.

אל תכניס לו מילים לפה.

זה מה שהוא כתב:
    הוא לא השתכנע שפאביניו גמור, למרות שהוא מודה שאפילו המערך החדש לא מאיר לו פנים(ועם שחקן התקפי נוסף פרט לטרנט בקישור יהיה לו אקסטרה עבודה הגנתית לעשות כשאין לו רגליים לזה).

אני לא רואה מה פאביניו נותן לך, טוב מאוד שעוזב.
    הסכום שאתה מקבל עליו בגילו ואחרי העונה העלובה שלו- מדהים.

טלס הרגע זכה בליגה האירופאית, קיבלנו עליו 4 מליון פאונד מסעודיה(והוא עוד בסגל הברזילאי...זוכר איך זרקתם לי את זה לפני שבועיים?).

נערך לאחרונה ב: ‏19/7/23
  10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

100%.

oranfu אוהב/ת את זה.
  11. k_700 Member

באיזה שנה תבין שהשלושה שסימנת יצאו להשאלה כי אתה לא יכול למכור אותם?

אז במקום להרקיב אותם מחוץ לסגל, לבזבז זמן של שחקן צעיר באנדר 21 ולשלם להם את המשכורת אתה משאיל אותם.
    אולי קבוצה קטנה בליגה 1 תרצה לקחת אותם, ככה עד סוף החוזה.

לואן דה ברג הייתי מחפש יעד בלי שמש, רצוי גם בלי אפשרות לחזור, נניח באחמוט, אוקראיינה/רוסיה.
    כואב הלב לראות תמונה שלו אחרי משחקים שרוף כמו ג׳ינג׳י קלבאסה.

12. Cup of Tea Liverpool, UK

נו אז מי יהיה הקשר האחורי? יש שמות חדשים חוץ מפלורנטינו ולאביה? איזה מיקל מרינו אולי?

13. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

הנדרסון יכול לשחק 6.
    למעשה, הכי סביר שהוא יפתח 6 אצל צ'לסי במחזור ה1.

14. סמואל אטו Member

אלא אם כן אתה מחשיב את סין, יפן, ארה"ב וקטאר למשהו אחר מלבד "עזיבה בשביל כסף". ויכול להיות שזה יקרה לפי איך שהדיון מתפתח.

15. oranfu Member

אם הייתם אומרים לי כשנכנסנו לקיץ שאני אמכור את הנדרסון ופאביניו ואביא במקומם שחקן אחד - הייתי לוקח בשתי ידיים.
    ברור לי שזה משאיר אותנו דלילים, אבל אני מעדיף שחקן אחד טוב במקום שניהם שפשוט כבר לא מספיק טובים.

אידאלית, מה שצריך לקרות זה שנביא קשר אחורי רציני ועוד קשר 50\50 שיכול לשחק גם אחורי שהוא יכול להיות יותר על תקן פוטנציאל.
    הרי היינו צריכים עוד קשר מלפני העזיבות הצפויות האלה ולפי הדיווחים זה מה שקלופ רצה.
    מי האופציות? כמה כסף יש? לא יודע.
    אני כל כך חושש שנאכל זין (כרגיל) שאני כבר מקווה שפשוט יביאו איזה לאביה כזה. על בלוקבסטרים כמו טשואמני או קאייסדו אני לא חושב בכלל (ובעיקרון מי שצריך לנחות פה זה שחקן בלבל הזה).

אין פוקוס רק על הליגה כי קלופ לא יעלה עם הנוער בימי חמישי, אנחנו מכירים אותו.

במצב העניינים הנוכחי באמת יש הכי הרבה סיכויים שהנדרסון יפתח 6 נגד צ'לסי כי פאביניו נראה עם רגל ושלושת רבעי בחוץ, באייצ'טיץ' עוד לא חזר לכשירות ואין באמת עוד אופציה אלא אם קלופ שרף אותו לגמרי ויעדיף לפתוח שם עם ג'ונס\מקאליסטר.
    איך בא לי שנראה שהנדרסון בכלל לא בסגל למשחק היום...

לגבי הצעירים שהושאלו:
    וויליאמס מושאל כי הוא שחקן עלוב. אף אחד לא ישלם עליו, זה להשאיל ולהשאיל עד שייגמר לו החוזה.
    ואן-דר-ברג לפי הבנתי דווקא עשה לעצמו שם טוב בהשאלות בגרמניה. הוא על חוזה של גרושים, מה הבעיה להשאיל עד שבתקווה נעשה עליו כסף סבבה? הוא בנבחרת הולנד הצעירה (לא היה ביורו האחרון כי נפצע לפני הטורניר), מה הלחץ למכור?
    ארויו זה פיקציה, אין שחקן כזה. שחקן שלדעתי בחיים לא דרך במתחם האימונים שלנו, מושאל כל הזמן לקבוצות מהליגה השניה (נראה לי) בספרד. סביר שאני משלם יותר שכירות בחודש מכמה שהוא עולה לנו.
    אדריאן שוער שלישי, לא הבנתי את הבעיה (בטח כשהעתיד של קלהר בספק).
    אנחנו רוצים הרבה כסף על קלהר. השחקן רוצה לעזוב, היו מספיק דיבורים על זה במהלך החודשים האחרונים. אני מעריך שאם יציעו לנו 15 מיליון עליו הוא יימכר.
    פיליפס לפי הדיווחים קרוב למעבר ללידס, משהו כמו 8 מיליון.

צריך להבין שהרבה מהשחקנים האלה פשוט לא טובים ואין להם ביקוש. קשה לנו מאוד לקבל עליהם כסף אבל הם גם עולים לנו גרושים אז משאילים ומשאילים עד שנוכל למכור\יסתיים החוזה.

אגב, גם בלאגיזי הושאל עכשיו לוויגאן.
    מקווה שיעביר עונה בלי להיפצע, פוטנציאל רציני שהפציעות מאוד עיכבו את ההתפתחות שלו.
    עדיין רק בן 20.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 3, אורחים: 26)

1. Liverpool-Forever
  2. Scouser Tommy
  3. בארסה-מכבי