ליברפול 2022/23 - Will We Go Again?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י owen11111, ‏2/8/22.

1. Rushie Member

מסתמן שזה גמור. יאללה ביי ובהצלחה.
    כפי שכתבתי אני לא מרגש נבגד או מאוכזב, המהלך שלו נראה לי מאוד הגיוני. הבנאדם היה חלק מרכזי בכמה מהרגעים המאושרים בחיי כך שאני מרגיש בנוח לפרגן לו ללכת ולעשות ארגזים בסעודיה בסוף הקריירה.

הנדרסון אף פעם לא עניין אותי במיוחד אבל תמיד נדהמתי מכמה אנטגוניזם הוא מעורר ובמיוחד אצל משתמשים כאן בפורום. נשפכו עליו כמויות אינסופיות של דיסאינפורמציה ותאוריות שלא מבוססות על כלום, כתבו שהוא תדרך את התקשורת כדי לקבל חוזה חדש, כתבו שהוא לא מנהיג וששחקנים אחרים לא סופרים אותו, כתבו שהוא מתדרך את התקשורת כדי שלא נחתים עוד קשרים, שהוא מתדרך את התקשורת כדי לסגור את המעבר לסעודיה, שהוא מתדרך את הסעודים שהם יוכלו להביא אותו בחינם…
    רק היום כתבו שהוא מסרב לשחק כי הוא מחכה שהסעודים יגישו הצעה רק כדי לגלות שעה לאחר מכן שהעסקה בעצם נסגרה ואז ברור למה הוא לא שיחק. כתבו גם שהוא משאיר טעם רע כי המעבר קורה תוך כדי המשחק (מה זה קשור אליו? זה בין שני המועדונים. הוא היה אמור להגיד לרומאנו לכתוב על זה רק כשהמשחק יסתיים?)

הביקורת המקצועית עליו ב12-18 החודשים האחרונים מוצדקת, הוא נחלש מאוד. אבל דברים דומים נכתבו עליו כאן גם ב2019 (2020?) שסיים כששחקן העונה בפרימיירליג ובלי שום קשר למציאות.

עכשיו נשאר לראות מה נסגר עם פאביניו ומי הולך להגיע במקום.

Ever Banega אוהב/ת את זה.
  2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מקצועית לא רציתי להיפטר מהנדרסון בשום שלב עד הקיץ.
    לא האמנתי שיילך, הוא הפתיע אותי במהלך תת רמה. חבל.
    עכשיו שהוא לא הבעיה שלנו לא ממש מעניין אותי מה עושה בסעודיה.
    מצידי שיפציץ 20 גולים בסעודיה, אני לא יכול להגיד אבל שאני אוהד שלו אחרי מה שהוא עשה.
    זוכר לו דברים טובים, זה ברור. חבל לי על הסיום. זאת לא צורה.
    אני גם מרגיש בושה עבור ליברפול, הקפטן שלנו לא אמור להתפתות ממועדון כזה. זה נקודת שפל. אולי בגלל שפספסנו אלופות ירד קצת המוניטין שלנו וזה התאפשר? אולי. לא יודע.
    נקסט.
    מקווה שיביאו 2 קשרים בלם ומגן ימני אבל אני לא אופטימי. לדעתי יבוא עוד קשר אחד וזהו.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  3. Rushie Member

לגבי המשחק- הדבר היחיד שלמדתי זה שהמערך החדש כנראה כאן כדי להישאר כי ניסו לבדוק את קונור בראדלי בתפקיד המגן שנכנס לקישור.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  4. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא חושב שזה הוגן. לא כתבתי שהוא משאיר טעם רע, כתבתי שהעזיבה שלו והדרך שבה הדברים מתנהלים בימים האחרונים משאירים טעם קצת רע. לפחות יחסית לאיך שציפיתי שזה ייראה כשהוא יעזוב\יפרוש. אני כן חושב שהוא כנראה היה יכול לעשות יותר כדי שזה יסתיים יפה כמו שמגיע לו ולנו, זה לא נכון בעיניי להציג את השחקן כאילו הוא צד פאסיבי לחלוטין בעניין ואין לו שום השפעה על הדרך שבה הדברים מתנהלים.

ובכלל אי אפשר להגיד עליי ולדעתי על רוב המשתמשים פה שיש לנו איזה אג'נדה נגד הנדרסון.
    אורן באמת פסול דעה במה שנוגע להנדרסון וגם אני אמרתי את זה. סליחה אורן.

Scouser Tommy, Esomech, oranfu ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  5. Ori8 Member

Jurgen Klopp made a late attempt to convince Jordan Henderson to stay at Liverpool but Henderson decided he wanted a new challenge. Still no official agreement between the clubs but it is heading that way.

מאמין לזה. מאוד מתאים לקלופ.

6. k_700 Member

אל תאמין זה תדרוך של קמפ הנדרסון.

Liverpool-Forever ו-oranfu אוהבים את זה.
  7. WhitRM Member

סטיבן עושה לכם חתיכת טובה, אגדת מועדון מלא על מלא ואחרי דבר כזה ההילה שלו רק גדלה. עוד דבר עצום אם זה באמת נכון, זה יסתום את הפה[לא באמת, הוא סה"כ יכתוב עוד 2K מילה של תירוצים] לבנאדם שכה אובססיבי כלפי רומנו ולא מפסיק לזלזל באמינות שלו.
    עד כה ליברפול חווה קיץ נהדר, אפשר להגיד שפשוט בניתם קישור חדש לגמרי.

עם העזיבה של פאביניו אתם צפויים ללכת על קאייסדו מברייטון?
    עם כל הכבוד לבנאדם שחי בסרט שהגעה של אמפבה אם וכאשר תפגע בריאל מדריד כלכלית[סיימה עוד עונה עם רווח] וצ'ומאני ימכר, אז לא זה לא יקרה.

8. oranfu Member

קלופ אמר שהוא החליט להשאיר את הנדרסון מחוץ לסגל היום.
    "נסיונות לשכנע את הנדרסון להישאר" מיי אס.

חושב שבראדלי היה נחמד וגם מקונל היה עם הופעה לא רעה.
    דואק צריך להיות חלק מהקבוצה הבוגרת העונה.

חייב להודות שגם אני כבר מתחיל לחשוב שעדיף גאקפו על נונייז.
    צריך לראות איך נונייז יתפקד עם קישור נורמלי מאחוריו, אבל אפילו במשחק אימון ראשון שגם ככה אין תיאום הוא נראה לא קשור במיוחד.
    גאקפו פשוט הרבה יותר טוב ונראה שהרבה יותר מתאים לנו. לא התלהבתי מהרכש הזה כשהגיע אבל הוא לגמרי שינה את דעתי, טעיתי לגביו.

רומאנו עוד צריך לעבור דרך ארוכה לפני שאני אתייחס אליו כמקור אמין, אבל אני מודה שבינתיים בקיץ הזה הוא יוצא גם ראשון עם ידיעות לפי מה שאני שם לב.

Liverpool-Forever, Scouser Tommy ו-Esomech אוהבים את זה.
  9. k_700 Member

גאקפו זה סגנון שונה לגמרי מנונייז.
    לא הייתי מכריע את הכף על סמך משחק שבכלל שיחקתם בו בלי קישור. לטעמי בהרכב מלא אתה כן תהנה יותר מטארגט מן באמצע מאשר לדחוף את גאקפו שם.

מה גם שבמחצית השנייה הוא שיחק עם שחקנים שבאופן טבעי יהיה לו נוח יותר לידם(מאק אליסטר למשל שטוב בלינק אפ על מסירות קצרות כשיש שטח, ג׳וטה שהוא נהדר באופן כללי ליד חלוצים שמסוגלים לעשות תנועה חכמה וקטלני גם באוויר).

בסוף בסגנון שלכם טרנט יתחיל כמגן ויכנס כעוד קשר, מאק אליסטר יהיה בהרכב וגם סובו צריך להיות שם ויגיע גם קשר אחורי.

ב3-3-3-1 הזה יהיה את טרנט כמנהל משחק ולא קשר אחורי וסובו ומאק אליסטר מאחוריו ביחד סלאח שגם הוא טארגט מן.

היתרון הכי גדול בגאקפו זה האיי קיו שלו ככדורגלן והיכולת ללמוד את השחקנים לידו, את התנועה שלהם, את התנועה שלו כחלק מהמהלך.
    לא היה לי ספק שיהיה הצלחה גדולה מאוד אצליכם.

מי שבסכנה קצת לאבד את עצמו במערך הזה הוא דווקא לואיז דיאז.
    עם כל כך הרבה שחקנים שמסוגלים לקדם את המשחק בצורה אפקטיבית מהקישור הוא קצת חסר תועלת אם לא יביא מספרים באיזור השער.
    ג׳וטה נראה חד, גאקפו נראה חד מאוד בכל עמדה כמעט. צרות של עשירים.

יהיה מפתיע אם קלופ באמת מחזיק מבראדלי. לדעתי ההרכב היום קצת נכפה עליו עם טרנט כdm מאשר נסיון לבדוק שם את בראדלי. לא עפתי ממנו.

הקופ בישראל ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  10. oranfu Member

זה לא על סמך משחק.
    אני מקווה מאוד שעם קישור ברמה גם נונייז יתחיל להיראות טוב, באמת מקווה.

ברור שבראדלי נכפה על קלופ. זה מה יש, אין עוד מגן ימני בכל הסגל.
    אני חושב שהוא היה בסדר, בטח בהתחשב בזה שהוא שיחק את התפקיד של טרנט ונכנס לאמצע והוא ממש שחקן אגף בהגדרה.
    לא שאני בונה עליו...
    אבל זה גם לא יפתיע אותי אם קלופ מחזיק מבראדלי (יחסית).הוא שחקן דיי טוב, השאלה היא אם הוא מתאים לסגנון שלנו ואם הוא מוכן לרמות האלה.

Liverpool-Forever ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  11. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

תאורטית יש לנונייז פוטנציאל להיות חלוץ של 25 גולים בעונה בליגה, אין ספק. בפועל זה פוגע בשטף המשחק שלנו מאוד, וגם הוא מאוד בעייתי בקבלת ההחלטות ברחבה ונראה עדיין חסר ביטחון לגמרי. בעונה שעברה היה נראה שזה נפתח לו בתחילת העונה, אפשר לקוות שזה יקרה גם עכשיו אבל גאקפו מרשים אותי הרבה יותר. שחקן מצוין ומגוון שנותן הרבה יותר באובראול. גם עם קשרים יצירתיים נורמליים אני מעדיף אותו אפילו יותר כי זה יכול לייצר כאב ראש מטורף ליריבה בחילופי מקומות.

נונייז ככלי שימושי ברוטציה זה גם מצוין, שיעלה ויעשה את הבלאגן שהוא עושה כשצריך. כרגע בהסתכלות יבשה גאקפו פשוט עדיף ונראה בעל פוטנציאל גבוה לא פחות אם כי בצורה שונה.

באגף שמאל דיאז ישתלב בעיניי ומתאים מאוד למערך החדש שדוחף אותו לאגף יותר, גם יש סימנים שהוא ישפר את התפוקה, היתרון שלו על ג׳וטה בדריבל ובמהירות דיי גדול והוא גם יכול לאיים מרחוק. מבחינתי אלא אם הוא נותן רצף באמת לא טוב של משחקים הוא באנקר.

בהתקפה אנחנו במצב טוב, אליוט גם מבחינתי חלק מהרוטציה הזאת כגיבוי לסלאח וזה 6 שחקנים ברמה גבוהה על 3 עמדות. אני אפילו חי בשלום עם זה שאליוט תופס 2 תקנים כמחליף ראשון כי אני מאוד מאמין בו.

הקישור האחורי וההגנה לעומת זאת מטרידים אותי הרבה יותר ובשביל לא להסתמך על מזל ולהמר צריך להביא שם במינימום של המינימום שני שחקנים (בפועל 4 ולמכור בלם אחד), או 2 קשרים אחוריים שאחד מהם יודע גם לשחק כבלם/מגן ימני או קשר אחורי ובלם/מגן ימני, ושניהם חייבים להיות בול פגיעה ומוכנים להרכב. לא מאמין שזה יקרה לצערי.

נערך לאחרונה ב: ‏20/7/23
    oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  12. k_700 Member

הבעיה עם דיאז במערך הזה היא לא בפריסה שלו על הדשא וזה שזה דוחף אותו יותר לאגף.
    זה בכלל לא משמעותי כל כך כי אתה רוצה לנקז את כל הפרוגרסיביות לפיינל 3rd דרך המשולש טרנט- סובו- מאק אליסטר.

כלומר, סימן השאלה הכי גדול על דיאז והתאמה למערך הזה היא במשחק שלו בלי הכדור, כלומר בתנועה.
    גו׳טה עולה עליו בהיבט הזה(גם כווינגר וגם כסקנד סטרייקר) וגאקפו בכלל הרבה יותר איכותי למערך הזה(וגם שחקן יותר חכם).

ב433 דיאז כלי נשק קטלני ב4231 כמו שרוב הקבוצות משחקות הוא קטלני.

במערך שאתם משחקים לדעתי קצת פחות, לפחות בנקודת הפתיחה שלו.
    כמובן שלא צריך להתאהב במערך זה או אחר על סמך חודשיים בגארבג׳ בסוף העונה. קלופ יצטרך לשמור על הגחלת של כל ההתקפה שלו כי העונה שלכם תקום ותיפול קודם כל עליהם ואם יש משהו שקלופ לא יישם בשנה שעברה זה הגמישות וההתאמות שכל כך אפיינו אותו לפני.
    ללכת ראש בקיר עם משהו לא יעבוד יותר.

אתה שיחקת היום בלי קשר אחורי, ברור שזה יראה זוועה.
    טרנט לא קשר אחורי, סובו לא צריך לשחק 8 וקלארק הוא בכלל קשר התקפי במקור. אף אחד מהם לא מביא כלום למשחק ההגנתי מהקישור.
    אני במקומכם שואב עידוד מהשמות שמקשרים אליכם, ברור שכל אחד מהם הוא שחקן עם איכויות הגנתיות מוכחות ופוטנציאל.

אם המחיר של דוקורה הוא כמו מה שפאלאס מפרסמים עכשיו אז אתם מן הסתם תרדו ממנו.
    במחירים שדיברו בתחילת השבוע זה היה יכול להיות גניבה.
    כך או אחרת לפני סוף החלון אתם לדעתי מביאים מפלצת פיזית מובהקת לעמדה הזאת.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  13. Esomech Member

מצטרף למחמאות על גאקפו.
    פקפקתי בו גם כשהגיע. מודה בטעותי.

גם לדעתי מי שנראה הכי פחות טוב הוא דיאז.
    לוקח בחשבון את הפציעה ושהוא חזר כשהקבוצה משחקת אחרת לגמריי וגם הוא צריך קצת לעשות אדפטציות למשחק.
    מחזיק את הכדור קצת יותר מידי, בתקופה שזה נראה שהקבוצה מנחילה שיטה של יותר משחק צירופים ותנועות.

אני חושש שהתבנית הנוכחית לא מתאימה לו, לעומת ה4-3-3.
    ששם כקיצוני עם דריבל ומהירות הוא יכל להיות יותר מכוון לחדור לרחבה ולנצל את האיכויות שלו.

כרגע כשלא ברור איך נשחק, אם נשאר עם שלושת הבלמים או אם ננסה לעשות קאמבק עם ה4-3-3..
    אי אפשר באמת לחזות מי יהיו השניים שיפתחו לצד סאלח.
    כרגע השיטה, והכימיה הטובה יותר שיש בין גאקפו, נונייז וג׳וטה. נותנת ששניים מהשלושה האלו את המקום לצד סאלח.

מקאליסטר גם הורגש מאוד לחיוב.

קלופ אמר אחרי המשחק שהוא לא אהב שבמחצית הראשונה רק ניסו לחפש את טרנט ולתת לו לעשות משהו.
    מסכים איתו לגמריי, הרגיש יותר מידי בכוח וזה פגע בנו קצת.

אני מקווה מאוד שהעזיבה של הנדרסון ופאביניו לפחות תאלץ אותנו ללכת על שחקן בפרופיל גבוהה יותר לקישור האחורי, בנוסף לעוד בלם להרכב הפתוח ברמה גבוה גם.

אליוט, ג’ונס, באייטציץ, טיאגו, סובו, מקאליסטר ועוד קשר אחורי ברמה גבוה. אמור להיות מספיק.
    הבעיה זה רק הכשירות הבעייתית של שלושה מתוך הרשימה הזאת כנראה תאלץ אותנו להביא לפחות עוד קשר אחד. אבל אם אני חייב לבחור, אני מעדיף בלם טוב עם רגל שמאל להרכב.
    גם ההגנה דורשת חיזוק ואי אפשר להפקיר אותה.

משאיר את דואק להיות חלק מהרוטציה ההתקפית, יש לילד הזה חוצפה.

oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

זאת בעיה שגומז הוא הגיבוי למגן הימני. קיוויתי שנביא צימיקאס כזה לשם, אנחנו שוב מתעלמים מהצורך הזה וכל פציעה של ארנולד זה סיפור גרוע מאוד.
    גם את מאטיפ ו/או גומז צריך להחליף. קונאטה פציע.
    אלה 2 חורים שאנחנו כרגע לא עסוקים בהם כי בקישור קיבלנו 2 עזיבות במפתיע.

דואק נראה לי כמו אחלה פוטנציאל. מבחינתי ישחק בימין כשסלאח עייף. אפשר גם את אליוט שם.

גם אני מעדיף את גאקפו על נונייז כרגע. מתאים לנו יותר. אני לא חושב שנונייז רע אבל אחרי התחלה חזקה אני חושב שהוא נחלש אצלנו. מאז שגאקפו הגיע אתה רואה את הסטייל של 9 שעדיף לסגנון שלנו.
    אידיאלית, הייתי מבצע גם פה סוויץ'. מביא 9 דומה לגאקפו רק איכותי יותר ונותן את נונייז בהשאלה/מכירה.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  15. Rushie Member

גם אני הולך עם גאקפו כרגע. העניין עם נונייז הוא שמספיק שהוא משפר אפילו בקצת את הסיומת שלו ואת העבודה הטקטית על הדשא והוא פתאום הופך לשחקן שאי אפשר להתעלם ממנו. יש שם פוטנציאל למכונה רצינית.
    מקווה שנונייז יעשה את קפיצת המדרגה הנדרשת ושנזכה לראות את קלופ מתמודד עם כאב הראש הזה.

oranfu, Esomech ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 2, אורחים: 11)

1. oranfu
  2. Footballover