ליברפול 2022/23 - Will We Go Again?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י owen11111, ‏2/8/22.

1. Rushie Member

אהיה מופתע מאוד אם נביא את לאביה או כל קשר אחר מבלי למכור את פאביניו.
    מילא הנדרסון שהולך בגרושים (וגם שם צריך לשים לב שהעניינים לא מי יודע מה זזים) אבל ה40~ על פאביניו נשמעים לי חיוניים לרכש של קשר נוסף.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  2. oranfu Member

סוטון דחו 37 מיליון שהצענו על לאביה (אורנסטין). הם רוצים 50.
    כנראה שהולכים עליו.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  3. k_700 Member

אם אתם הולכים עליו אתם כנראה תביאו 2.

4. one united Member

יביא יביאו לכם אותו כמו שהביאו לכם מלא שחקנים מעולים בשנים האחרונות למרות הבכיינות הנפוצה כאן.
    זה יפה שאתם רוצים סגל של שתי קבוצות כמו שהיה בסיטי בשנים האחרונות, אבל אין את זה לאף באירופה חוץ מלהם, ארנולד,מאקליסטר סוזובלוסאי ולאביה זה אחלה ריענון לקישור ואם ההתקפה נשארת כשירה אז אתם אחלה קבוצה,באותה רמה לפחות של ארסנל ואולי טיפה פחות מסיטי.
    תנוחו ותשענו לאחור, רק לנו בינתים יש מה לדאוג

5. k_700 Member

לא צריך להגזים. למשך הרבה זמן הם לא חיזקו גם איזורים דחופים מאוד בהרכב ולא רק ברמת הסגל. fsg מפקירים את הסגל שלהם לאורך זמן הרבה יותר מהגלייזרים המושמצים.

בינתיים כמו שהקיץ להם מתנהל הם מתנהלים טוב ופועלים יחסית מהר עם לאביה הם כבר מתחייבים לקרוב ל160 מליון פאונד וזה לא יסגר רק שם לדעתי.

6. one united Member

קיי, הם רחוקים 3 שחקנים מהרכב מושלם, כנראה יביאו רק קשר ואז יצטרכו להמשיך לאלתר עם מגן ימני,ולקוות לשנה שפויה של בלם לצד ואן דייק.
    ............למי יש לוקסוס של שני שחקני ספסל בהתקפה כמו נונייז וג'וטה? גם לא לסיטי.

7. k_700 Member

לא מסכים איתך.
    מה זה הרכב מושלם? עוד לא סגורים שם מי החלוץ שלהם, רוברטסון סימן שאלה גדול מאוד, בטח בסגנון החדש שלהם.
    אין להם אף בלם שהוא מרגיש כמו מישהו בטוח.
    קונאטה מרגיש לפני השיא שלו, אחרי העונה האחרונה ואן דייק מרגיש הרבה אחרי השיא שלו, את שני הבלמים האחרים אני לא לוקח לפני מגווייר ולינדלוף- עלובים, בלמים לטורקיה.
    אם ההגנה שלהם הייתה משחקת אצלינו היית שוחט אותם ומבקש למכור את כולם על סמך העונה האחרונה.

בנוסף אין להם מגן ימני. בינתיים טרנט מנוסה בקישור והם דוחפים שם את בראדלי שברור שהוא לא ברמה.
    גם אם טרנט ימשיך לעלות מגן ימני הם צריכים די בדחיפות עוד אחד כי טרנט לא יחזיק שם עונה שלמה וכבר אפילו אין מילנר או הנדרסון לדחוף לשם.

אם יגיע רק לאביה אז יש להם קשר אחורי בן 19 ועוד אחד בן 18, זה גם לא מספיק טוב.
    פאביניו אני מאמין שיסגר השבוע המעבר שלו, הנדרסון כבר בחוץ.

יש להם עומק מדהים בהתקפה, תמיד ציינתי את זה. שם לא הבעיה שלהם(כן צריך לדעת איך להשתמש בשחקנים ולא לזרוק חלוץ מטרה דומיננטי ופיזי על האגף) אבל אתה לא לוקח תארים רק עם חלק אחד חזק במגרש.

8. Ori8 Member

סיפור פאביניו הוא בדיחה מביכה אבל על הנייר אם היי שואלים אותי לפני הקיץ, להשתחרר מהנדרסון ולהישאר עם פאביניו פלוס לאביה כקשרים אחוריים - לא אבכה.

השאלה היא איך הוא חוזר לתפקד בכלל אחרי שמעבר כזה נפל..

Scouser, Esomech ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  9. k_700 Member

איפה קראת שמעבר כזה נפל?

10. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

כותב על הבכיינות הנפוצה שלנו ומסיים ב"רק לנו בינתיים יש מה לדאוג", בחייאת...

אנחנו אפילו לא שואפים לסגל של 22 שחקנים ברמה כמו שאתה טוען. צריך להסתכל על הדברים רוחבית. קישור התקפי + התקפה אנחנו מסודרים יפה, זה נכון, עם 10 שחקנים על 6 עמדות. אח"כ בקישור האחורי, אם נניח שמגיע לאביה מבלי שמוכרים את פאביניו, גם אחלה לגמרי עם 3 שחקנים על עמדה אחת.

בהגנה לעומת זאת יש לך רביעייה פותחת של אנדי, ואן דייק, קונאטה וטרנט. הגיבוי שלהם זה צימיקאס, גומז ומאטיפ. מבין 7 השחקנים האלה 3 הוכיחו את עצמם כפציעים מאוד. זה מאוד מאוד מאוד דליל. אפילו בלם אחד במקום מאטיפ/גומז, שהוא כשיר מהם ויכול לשחק מגן ימני בעת הצורך, כבר ישפר את המצב דרמטית. כרגע לצאת לעונה ככה זה להזמין צרות.

Liverpool-Forever ו-oranfu אוהבים את זה.
  11. oranfu Member

משעשע אותי כשאוהדי יונייטד אומרים שהבכי שלנו על FSG לא מוצדק.
    שני המועדונים הוציאו הקיץ בערך אותו סכום נכון להיום - אצלנו זה קיץ "גדול" שהבעלים מגבים את המאמן ואצלם זה קיץ ביזיוני שהבעלים לא משקיעים כסף...

מצד אחד אם כבר הגענו למצב שמציעים עליו רשמית כנראה יש סוג של הבנה בין הצדדים שתהיה עיסקה (מתי בפעם האחרונה הגשנו הצעה רשמית ולא החתמנו את השחקן?).
    מצד שני ההצעה נדחתה והוא בסגל למשחק שלהם הערב אז שום דבר לא קרוב.

כרגע זה נראה רע לגבי העיסקה של פאביניו, אבל עוד יש תקווה שתהיה עיסקה.
    מה יקרה אם הסעודים לא ישלמו? לא יודע, בעיה. לא חושב שהוא יכול וצריך לחזור לסגל אבל לא יודע איך נמצא מי שישלם עליו סכום רציני ואי אפשר לוותר סתם ככה על נכס כמוהו (במובן הכלכלי) בהשאלה או העברה מאוד זולה.

12. Ori8 Member

מה זאת אומרת? אם העברה כרגע בספק הוא חייב לחזור. תשאיר אותו בבית ותחפש רוכש אחר? גם למחזור הראשון אני מעדיף לעלות איתו 6 מאשר כל אופציה אחרת. לא זוכר מי אבל כתבו שהוא כבר בדרך להתחבר לשאר הסגל.

oranfu אוהב/ת את זה.
  13. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי אם אנחנו שומעים על לאביה כרגע זה או בגלל שיודעים שפאביניו כן יימכר או (ואני לא מאמין שאני אומר את זה) רכישה של לאביה לא תלויה במכירה של פאביניו.
    קשה לראות תרחיש שבו יוצא המידע היום על לאביה בלי שיש איזהשהיא נכונות אצלנו להשלים את העסקה.

Liverpool-Forever ו-oranfu אוהבים את זה.
  14. oranfu Member

לא הייתי ברור.
    כמובן שאם אין עיסקה הוא צריך לחזור לסגל מבחינה טכנית.
    אבל אני לא חושב שהוא צריך להישאר, צריך לחפש לאן לשלוח אותו. אבל כל עוד אין מי שיהיה מוכן לשלם עליו - הוא חלק מהסגל.

וכרגע הוא האופציה היחידה לפתוח בליגה.
    באייצ'טיץ' וטיאגו עוד לא חזרו לאימונים ואני לא יודע אם יהיו כשירים בכלל לפתיחת הליגה.

15. Ori8 Member

מוזר שהציעו על לאביה סכום כלכך רחוק מהסכום שהם דורשים, אבל סביר להניח שהוא גם לא באמת 50 כפי שמפורסם כל הזמן אלא קצת מעל מה שהצענו..
    יאאלה, שיסגרו את החרא הזה ואז אפשר גם להיות רגועים באופן יחסי בנוגע לפאביניו. יקרה? אחלה, לא יקרה? לא אסון.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 30)

1. Scouser Tommy