ליברפול 2022/23 - Will We Go Again?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י owen11111, ‏2/8/22.

1. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת, מפחד ממכירה של פאביניו. אני בתחושה שאיתו או בלעדיו, לאביה היחיד שיגיע. וזה אומר שהקשרים האחוריים שלנו הם לאביה/באייצ׳טיץ׳/תיאגו. או חסרי ניסיון או רכים מדי.

יש מצב לעונה יותר מטורפת מ13/14 בעיניי, התקפה פנטסטית ועמוסה בכישרון, חלק אחורי פציע וחסר ניסיון (ואיכות).

פחד אלוהים.

yakov_y אוהב/ת את זה.
  2. k_700 Member

השמועות דווקא אחרות.
    לדעתי אתם מביאים עוד קשר אחרי שפאביניו הולך.

אולי קאסי?? נראה שברצלונה מחפשת לעשות עסקה עליו כדי לפנות משכורת.
    בן 26, נוח עם הכדור, יותר קרוב בפרופיל למה שהיה פאביניו לפני שנתיים. לא יקר מדי כשכמו שזה נראה רק יובנטוס מעוניינת ואתם תציעו לו משכורת טוב יותר.

בוא נראה.

3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע מה רמת לאביה. הגיל שלו לא מעניין אותי. האם הוא טוב היום או לא טוב היום? לא יודע.
    בייצ'טיץ' אחורי? הוא פיזי מספיק? אהבתי איך שהוא מניע כדור וזז בלי כדור. לא ראיתי יכולות גבוהות לעמדת ה6, מצד שני הוא ילד.
    תיאגו? מתי שתבנה עליו הוא לא יהיה בסגל. לא רציני.

4. oranfu Member

אני מקוווה שפאביניו יימכר.
    גם כי מקצועית אני כבר לא מאמין בו (בכלל) וגם כי 40 מיליון זה פשוט יותר מדי טוב מכדי שנוותר על זה.

כמובן שזה בעייתי אם נישאר רק עם לאביה (במידה ויגיע) ובאייצ'טיץ', אבל זה בכל מקרה מרגיש לי שיפור על פאביניו של העונה שעברה.

אני גם לא חושב שיגיע עוד מישהו, כבר עכשיו הקיץ הזה מטורף במובנים של FSG. זה מרגיש כמעט כאילו אנחנו מועדון טופ6.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  5. yakov_y YNWA

אגף ימין הכי מדאיג,
    להזיז את ארנולד מהקישור זה פשע, לשחק עם גומז כמגן שום דבר טוב לא ייקרה עם זה ובראדלי שיחק עונה שלמה בבולטון במערך של 5 בהגנה, כלומר לא באמת מגן, גם לפי הסרטונים שראיתי אותו שם הוא בעיקר קשר ופחות רואים ממנו דברים הגנתיים.

6. oranfu Member

הנדרסון דיבר עם סאות'גייט ואמר לו שרוצה להמשיך לשחק בנבחרת אפילו שעבר לסעודיה.

אשכרה התחיל להתאמן עם הקבוצה החדשה שלו לפני שבכלל הודיעו על המעבר.
    לא חושב שראיתי דבר כזה בחיים שלי כמו ההתנהלות שלו בסיפור הזה.

אבל בפאן המצחיק (קורע) של הסיפור הזה - מסתבר שהוא שוקל לבקש את החולצה מספר 10 בקבוצה החדשה שלו */aaarofl

נערך לאחרונה ב: ‏26/7/23
  7. Roma מנהלים

מי יישמע הוא לא קיבל אישור לזה מההנהלה של ליברפול.
    אם הייתי שונא אותו כמוך הייתי פותח היום שמפניה במקום לחפש אותו עוד שבטעות לא יישאר, תחגוג הוא עזב.

8. oranfu Member

זה ברור לחלוטין לכל מי שעוקב שהוא פעל מאחורי הגב של המועדון לאורך כל הסיפור הזה.

זה גם בכלל לא משנה אם קיבל אישור או לא, איך אתה מתחיל להתאמן איתם לפני שבכלל מודיעים על המעבר?
    החוסר כבוד שלו למועדון והאוהדים (אלה שאשכרה אהבו אותו) מדהים.
    כמו שכבר אמרתי, מילא זה רק אני הייתי חושב ככה. אבל אפשר לראות אפילו את הסקאוזרים, את האוהדים הכי גדולים שלו נכנסים בו על ההתנהלות.

אני אישית - ברור שחוגג את העזיבה שלו.
    החיזוק הכי גדול של המועדון בקיץ הזה.

Liverpool-Forever ו-yakov_y אוהבים את זה.
  9. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו אז אני לא מבין, אתה אומר שרוטציה של לאביה/באייצ׳טיץ׳ > לאביה/פאביניו/באייצ׳טיץ׳? באיזה עולם?

אף אחד לא יזיז את טרנט מהקישור... ישחק מגן ימני בהגנה וקשר מרכזי בהתקפה בדיוק כמו שסיימנו את העונה. אם משהו אחר קורה איתו זה על קלופ כבר. מצידי שנשחק עם קונוסים בקישור האחורי, תן לטרנט את החופש לנוע מהאגף פנימה, לעלות מתי שבא לו, לנהל משחק.

אין לו גיבוי בכלל וכבר הבנו מזמן שגם לא יהיה. כן, גם מדאיג, אבל בהנחה תאורטית מופרכת שהוא כשיר 100% מהזמן, אני לוקח את זה.

האישיו שלי עם לאביה/באייצ׳טיץ׳ הוא שבכלל לא בטוח שהם ברמת הרכב כיום (אפילו דיי בטוח שלא), אפילו לא מדבר על עומק אלא על 11 ראשונים.

10. k_700 Member

בעולם שבו לתת דקות לשחקן כדורגל שהחליט מרצון לפרוש אחרי עונה איומה זה downgrade רציני מאוד אפילו על סמך התגלחות של שני שחקנים צעירים על הזקן שלך.
    זה מרגיש לי לא רציונלי בכלל לדבר על פקטור חיובי בהשארות של פאביניו. הוא כבר בסעודיה, חושב על כמה אחוז שומן אפשר לעלות משומן כבש בשנה הקרובה. הוא לא שחקן כדורגל במיינדסט יותר.

oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  11. k_700 Member

כולם בוכים בסטורי, יום אבל הוכרז, אליוט כבר מתגעגע לשחקן גרוע שלקח לו את הדקות.
    זה אבות ובנים מתנגן ברקע.

12. cheddar Member

איך הצלחת לחזות מראש את הכינורות גאונות

13. k_700 Member

nso

14. MaxAaRons Member

סובו,מקאליסטר,לאביה זה מספיק בשביל לפתוח פער על שאר הליגה להוציא את ארסנל ושיטי.
    זה מבלי שהגיע חיזוק להגנה,בטח בעונה בלי אירופה.

מקום 3 בקלות , ההגנה פח אם היא תשתפר אפשר גם להתחיל לדבר על מאבק משולש.
    באמת לא ציפיתי שהבעלים שלכם יעשה קיץ כזה , עוד הוכחה שהם מחרבנים על הגלייזרים.

15. k_700 Member

מה הכוונה לא ציפית שיעשו קיץ כזה? מזומן הבעלים שלהם מוציאים פחות מ100 מליון אחרי מכירת הנדרסון ופאביניו. וכל זה אחרי שנים של נט ספנד מאופסים.
    חחח אין גבול לבושה באמת.

ראסמוס, מאונט, אוננה זה 160 מליון, קיץ אחד אחרי שהשכיבו לך 230 מליון פאונד מינוס ה8 שקיבלת על גארנר.

מחרבנים על הגלייזרים.

oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 5, אורחים: 22)

1. oranfu
  2. Liverpool-Forever
  3. Footballover
  4. AS R