ליברפול 2022/23 - Will We Go Again?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י owen11111, ‏2/8/22.

1. הקופ בישראל Member

הסיבה היחידה שהוא מגיע זה בגלל הפציעה של הנדו ועלות השכר הנמוכה שלו.

לפי מה שקראתי ולא יודע עד כמה האתר הזה אמין, יובה תשתתף ב50% מעלות השכר שלו בכל השאלה.

בחישוב מהיר, עלות השכר השבועית שלו בליברפול אמורה להיות בגובה 46,000 פאונד לשבוע ולא לחרוג ממבנה השכר השמרני שלנו.

Juve, Arthur perde il numero ma costa troppo: ora il rischio è quello di un Ramsey-bis | Primapagina | Calciomercato.com

2. סמואל אטו Member

נו אז למה התכוונתי? לציונים שלו בתושב"ע?

אני לא יודע שארתור לא מקצוען? לא מספיק חזק הגנתית? שהוא סותם חורים בליברפול?
    הוא במצב לא שונה מאוד מתיאגו בזמנו, מציג איכות טכנית לא פחות מרשימה ממנו באותו שלב בקריירה, וסובל מאותן בעיות שהיו לתיאגו.

כל זה לא קשור למדיניות רכש של ליברפול, עליה לא דיברתי בכלל בהודעה שלי.
    לא נתתי ציון ולא אמרתי שהוא היורש של תיאגו או שהוא הולך להצליח בליברפול.
    התייחסתי למשהו מאוד ספציפי, כל מה שאתה אמרת זה בדיוק הוצאה מהקשר.

3. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

יכולת להתמודד בכדורי גובה לדוגמה זה לא עניין של בגרות, גם לא היכולת לזכות במאבקים 1 על 1 על הקרקע. זה יותר קשור לפיזיות מאשר לבגרות. תיאגו, על אף שהוא איטי בספרינטים, מאוד יעיל בדברים האלה.

כשאתה כותב בגרות אני מבין דברים כמו קבלת החלטות, כמו חוסר מקצוענות. לתיאגו היה חסר מקצוענות בגיל 26? אולי אני לא בקיא אבל מבחינת הנתונים כבר בגיל 24 הוא בעונה השלישית בבאיירן ופותח בהרכב כשהוא כשיר, זוכה בכל מה שזז. אני זוכר אותו כבורג משמעותי שם.

מה שאני ראיתי מארתור מאז שעזב את ברצלונה זה לא מה שתיאגו עשה באותם גילאים.

oranfu אוהב/ת את זה.
  4. סמואל אטו Member

שחקן רכרוכי שהופך לשחקן אגרסיבי זה לא עניין של בגרות? הוא הלך לחדר כושר? זה הכל? אין שחקנים פיזיים שהם רכרוכים?
    בגרות בעיני, זה כל הדברים שחסרים לך כשחקן שאתה מפתח עם הגיל וההבנה של דברים שלא הבנת לפני.
    אם אתה חושב שתיאגו היה מחלץ כדורים מדופלם ומנהל משחק דומיננטי בגיל צעיר אז אתה טועה. לקחו לו זמן לפתח את הדברים האלה.
    תיאגו הפך לשחקן משמעותי בבאיירן רק אצל היינקס, הוא היה בערך בגיל שארתור נכנס אליו עכשיו.

בסדר, חוסר הבנה.
    לא חושב שארתור זה השחקן שיענה על משאלות ליבכם. או החתמה ששוות ערך למה שקורה מסביב בפרמיירליג.
    אני כן חושב שהוא שחקן בפרופיל דומה מאוד לתיאגו שאולי אצל מישהו כמו קלופ יכול להפוך למחליף מרשים מאוד ואולי מעבר.
    אם היו עושים את זה עוד ביוני, אז בכלל היה אפשר לעבוד איתו הקדם עונה בצורה יותר מעמיקה, עכשיו ברור שזה פלסטר.

נערך לאחרונה ב: ‏1/9/22
    Sir Alex Ferguson, oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  5. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגבי הפסקה הראשונה - אני תוהה (בכנות) האם לארתור בכלל יש אופק פיזי להגיע לאן שתיאגו הגיע. הניתור של תיאגו לדוגמה מאוד מרשים, גם היציאה שלו מהמקום. אלה נתונים פיזיים שאיפשרו לו לעשות את קפיצת המדרגה בתחומים שציינת וזה דברים שהיו לו גם בברצלונה מבחינה פיזית, גם אם לא למד להשתמש בהם ביעילות.

מה שאני מכיר מארתור בעניין הפיזי זה בעיקר זריזות רגליים (שאכן יכולה להזכיר את תיאגו) אבל לא הרבה יותר מזה. תיאגו גם גבוה ממנו בכמה ס״מ, רגליים ארוכות יחסית. גם זה חלק מהעניין.

פייר אינאף לגבי הפסקה השנייה.

6. Esomech Member

אני לא חושב שמישהו מצפה שארתור יענה על ״משאלות ליבנו״
    זה ברור שזה סתם לסתם חורים (ופיות למי שרצה קשר)

——

נונייז לא נרגע.
    אם יפתח בשבת או שייכבוש שלושער או שייקבל עוד אדום על בעיטה בראש של פיקפורד אחרי שיפול לדשא בפעם ה20 ב10 דקות הראשונות.
    אין אמצע

Liverpool-Forever, Scouser Tommy ו-oranfu אוהבים את זה.
  7. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה ממש early days אבל אני מתחיל לחשוש לגבי האופי שלו. אתה לא נוגח בשחקן, מורחק ל3 משחקים, ואז מרשה לעצמך לקלל את היריבים בראוותנות כזאת. קראתי ציוץ שגם כל המשחק הוא קילל.

המינימום של המינימום זה להוריד את הראש ולסתום את הפה לחודשים הקרובים.

LFC-Gerrard1, Clichy, Esomech ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  8. סמואל אטו Member

לא חושב שמישהו חשב את זה, ניסיתי להבהיר שאני לא חושב שהוא אחד כזה אם זה לא הובן לפני.

לדעתי, תיאגו בצד ההגנתי בעיקר שיפר את באגרסיביות שלו והרצון שלו לנצח את המאבקים הפיזיים.
    אולי את משחק הראש הוא לא ישפר, אבל ארתור כמו שחקנים אחרים ודומים צריך לבנות את עצמו על קריאת משחק ומיקום נכונים, ובעיקר לשפר את האגרסיביות להיות שם כל הזמן, ולא לדלג במגרש כשהכדור לא אצלו.

שוב, אני מדבר על סיטואציה אידיאלית בשבילו. ולא על כך שמדובר בהברקה של ליברפול.

9. Esomech Member

שרשור קצר למי שרוצה לדעת למה יש לצפות (או לא לצפות) מארתור.

דומיניק קינג טוען שאת המגעים להביא את ארתור התחלנו אתמול אחרי המשחק אחרי שהתבשרנו על הפציעה של הנדרסון.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  10. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מגוחך, התנהלות פשוט חובבנית. ולא בפעם הראשונה.

11. Ori8 Member

שוב, מישהו אחראי להתנהלות המגוחכת והחובבנית הזאת ואני באמת תוהה האם מדובר בפארסה של הצוות המקצועי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

12. k_700 Member

פאניקה.
    מעניין שגם בהייטק זה קורה.

רכש מזעזע.
    למזלינו פה הוא נופל בערך על המאמן היחיד בעולם שגם חרא אהור יכול להפוך לאיזה משהו בינוני.

ההימור הנוח היה שתלכו על איזה דגלאס לואיז כזה.
    אבל כנראה יקר יותר.

13. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחדלים בלבל הזה עוברים בכל חלקי המועדון בעיניי. החל מלינדרס וקלופ שלא מספיק דחפו להביא שחקן ויהי מה וחיכו שליטרלי כולם ייפצעו עד שהבינו את הצורך, דרך ג׳וליאן וורד שהיה צריך שיהיה לו איזה אס/שניים בשרוול, וכמובן בעיקר בעיקר FSG והשמיכה הקצרה שהם מאפשרים מלכתחילה.

וכשאני מדבר על המחדל הזה אני גם מכליל בתוך זה את העובדה שקייטה ואוקס ילכו בחינם בקיץ הבא, כשברור לכל בר דעת כבר לפחות שנה (אם לא 3 שנים) שאין להם מקום במועדון.

Ori8 אוהב/ת את זה.
  14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה גרוע הוא כבר יכול להיות מ - 0 ועד קבוצה שבמחזורים האחרונים הנדרסון ומילנר פותחים אצלה בקישור?
    ההנהלה שלכם כניראה לא מוכנה להוציא כסף אז קלופ הביא בהשאלה שחקן שאם יתרום טוב (גרוע ממילנר והנדרסון הוא לא יהיה) ואם לא אז תפרדו בסוף השנה ולא נגרם נזק רציני.

oranfu אוהב/ת את זה.
  15. k_700 Member

גרוע לא פחות.
    זה שחקן שבקושי שיחק כדורגל, פציע, רך, אין לו כמעט שום ערך מוסף שהוא יכול לתת מהקישור, סטטי מאוד.

את האמת גם בהשאלה היה אפשר להביא דברים שימושיים יותר.
    אם ארתור מלו היה מקושר ליונייטד כקשר היחידי בקיץ(נניח במקום דה יונג) אלכס היה מתפוצץ על השכונה הזאת ומדבר על ניהול שכונה.
    זה בדיוק ניהול שכונה. אני גם בספק אם הוא בכלל מתאים לאיזשהו תפקיד קישור באנגליה.
    איפה הוא ואיפה תיאגו, באנגליה יותר יזכיר לי ז׳ורז׳יניו. מאמין שגם קלופ יתייחס אליו כמו לקאבק, כאיזה אופציה של כלום מאחורה בסגל.

חבל שלא ניסיתם להוציא את זאקריה או לנסות ללכת על ראפה סילבה שלדעתי מאוד היה רוצה לעבור אליכם.
    כנראה שבשלב הזה, כמה שעות לסוף, אין זרימה של חמצן למוח.
    עושים סינון פשוט של מי אפשר להביא בזול, בהשאלה, עם התפשרות על השכר ופשוט לוקחים.