ליברפול 2022/23 - Will We Go Again?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י owen11111, ‏2/8/22.

1. oranfu Member

לא יודע באיזה תירוצים ישתמשו הפעם ומתי יתחילו לפמפם אותם, אני יודע שרוב הקהל ימשיך להגיד "אמן" ולהאשים את שמדטקה\קלופ\הסעודים או מי שלא יהיה במקום את הבני זונות שאשכרה אחראיים.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  2. Rushie Member

אם קלופ יביא לאביה ב50 לא יישאר לו כסף לבלם, אבל הוא כבר הציע על לאביה 40.
    זה אומר שהוא מסתכל על בלמים ב10 מיליון פאונד?

נשמע לי יותר סביר שכמו שפירס כתב, אנחנו פשוט לא מעריכים את השחקן ב50. חשבתי שהמכירות של הנדרסון ופאביניו יגרמו לנו להתגמש, יכול להיות שזה באמת גרם לנו להסכים לעלות מ30+ ל40+ אבל עדיין לא למה שסוטון דורשים, והם הרי יודעים שהכנסנו 50 מיליון לקופה לאחרונה.

הייתי רוצה להאמין שאם זה השחקן שקלופ באמת רוצה אנחנו נעשה את המאמץ ונסגור את זה גם ב50. אני עדיין מקווה שזה גם מה שיקרה בסוף.
    עם או בלי קשר ללאביה, בלם לדעתי לא יגיע כבר וגם לא מגן ימני.

3. Ori8 Member

בא לי קצת שלא יגיע אף אחד ונתרסק ברמה של לקבל שלישיות ורביעיות כל משחק. להגיע לינואר ממקום 15.
    משהו קיצוני צריך לקרות כדי שאנשים יתהפכו.

עד שקלופ לא ילך וכל הפגמים ייחשפו לא יקרה כלום. ברגע שהוא יעזוב שעון החול יתחיל לרוץ לאחור עד העזיבה שלהם.

Esomech ו-oranfu אוהבים את זה.
  4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך הבנת את זה?
    הוא יכול להסתכל על שחקן הגנה ב40 ועל לאביה ב40 כי יש לו 80. ברגע שלאביה עולה 50, ב30 הוא לא משיג שחקן הגנה שהוא רוצה.

לא מעריכים שחקן במחיר שרוצים אותו, זה מה שקבוע קורה איתנו. זה תרגום ל"אין לנו כסף".
    כמה פעמים אמרנו שאנחנו לא מעריכים שחקן במחיר שרוצים עליו?

Esomech ו-oranfu אוהבים את זה.
  5. oranfu Member

מצד אחד חושב כמוך אורי, מצד שני אפילו אז אני סומך על מספיק אוהדים שימשיכו לבלוע את התירוצים שלהם ולתקוף את כל מי שמעז לבקר את ההתנהלות.
    הם חכמים, הם יטפטפו פעם באיזה 3-4 שנים קיץ כמו הקיץ הנוכחי (100 מיליון מקסימום) ויפעילו את השופרות שלהם בשביל לשטוף את המח שזה הצוות המקצועי אשם שאין הצלחות ומי שרוצה רכש שיעבור לאהוד את סיטי\ניוקאסל\צ'לסי\רקסהאם.

6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדבר היחיד שיעזור למועדון זה אנפילד ריק.
    אם יש משהו נוסף שיגרום לבעלים ללכת, אז גם זה טוב.
    ההישגים כרגע משניים לחלוטין.
    אני מוכן לרדת ליגה ולקבל בעלים אמביציוזים. החלום שלי זה בעלים שרוצים לנצח וזה מה שמנחה אותם. כל דבר שיוביל אותנו לשם כמה שיותר מהר שווה את זה.

לבניטז היו ביצים להיכנס בבעלים ואז נפל האסימון לאוהדים העיוורים שלנו שהתחילו למחות.
    קלופ שכיר חרב, נאמן לFSG. הוא מחזק את מעמדם.
    מחאה לא תגיע עד שדמויות שנתפסות כנאמנות למועדון ייכנסו בבעלים האלה.
    כל פעם שקלופ מלקק להם בראיון, זה רק מרחיק את המחאה שנים.
    אנחנו נישאר איתם הרבה אחרי 2026 כשקלופ כבר לא יזכור איך נשמע YNWA.

"Always in the past two years the manager here has been taking responsibility for everything. The reality is that, if you compare with other teams in terms of money, power and the option you have in the market, so you can analyse carefully and then you have answers," said Benítez.

"The fans are very clever, they know what is going on. It is very clear that things are like this now and still we have to carry on going forward.

"Next season we have to do almost everything perfect and, if we make one or two mistakes, we don't have the possibility to react so it is more difficult for us."
    תותח.
    לא יכול לצפות לכלום מקלופ באספקט הזה.
    זה חשוב פי 300000 מעוד עונה שנסיים טופ 5 נעשה מצעד ונגיד חזרנו לליגת האלופות.

נערך לאחרונה ב: ‏4/8/23
    Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  7. oranfu Member

בניטז נכנס בבעלים אבל הם עפו כי הביאו את המועדון לפשיטת רגל.
    זה לא המצב עכשיו ואני בטוח שגם אם קלופ ייכנס בהם הם יעשו ספינים שהוא פשוט מסיט את האש מהכישלון שלו ויפעילו את הרשתות בשביל להשתלט על הנראטיב.

היקס וג'ילט היו 2 מטומטמים, FSG הרבה הרבה יותר מתוחכמים.

8. Rushie Member

עכשיו הכוונה שלך יותר ברורה לי.
    בכל אופן לא נראה לי שזה הסיפור מהסיבה שאנחנו לא שומעים שום שמועה בכיוון של שחקן הגנה כרגע.

גם לא נראה לי שאין לנו את הכסף כדי לסגור את לאביה ב50 אחרי שכבר הצענו עליו 41. אני מאמין שהיו מוצאים מאיפה לסגור את הפער, כך שההסבר של ״לא מעריכים אותו ב50״ כן נשמע לי נכון עם כל זה שהוא מרגיז וחוזר על עצמו בכל קיץ.

9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא יהיה פשוט.
    אבל כרגע המצב שלנו גרוע מאוד. אני בעד פתרונות נואשים אפילו. אי אפשר כבר להיות אדיש לזה.
    בחייאת אמרנו לנו שהקיץ צריך לעשות ריבילד ואנחנו על פחות ספנד מברנלי כרגע. גם ברנטפורד ובורנמות'.
    בדיחה.

נערך לאחרונה ב: ‏4/8/23
    Esomech, Ori8 ו-oranfu אוהבים את זה.
  10. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבנתי שלאביה לא שיחק בכלל הערב, אולי סוף סוף הסאגה המיותרת הזאת נגמרת?

11. Ori8 Member

בסדר, תמיד יהיו כאלה וצריך להבין שהאהדה שלנו בתוך אנשים מערביים היא שונה לחלוטין מסקאוזרים שנולדו באנפילד ורואים את המציאות אחרת. בשבילם אליפות היא לא גולת הכתרת ותכלית הכל, מה אפשר לעשות?

אבל אתה גם עושה מהשוליים האלה יותר ממה שהם.
    האוהדים מטומטמים, האוהדים עיוורים, האוהדים טיפשים.

באופן טבעי בתקופה שבה קלופ באמת מצליח לדחוק הצידה את הבעיות הקשות תחת הניהול שלהם, הגיוני שיהיה לה קשה לראות את התמונה המאוד רחבה והכללית.

כשהוא ילך וההיתדרדרות תחל (זה אגב היה קורה גם אם היו משקיעים הרבה הרבה יותר) אז ייפתחו העיניים לאלו שעדיין לא פתחו. טבעי.:

12. oranfu Member

אליפות היא לא חובה, אבל תסביר לי איך אפשר לקבל את זה שהמועדון בכלל לא מנסה?
    יחד עם זאת כשאני רואה איך הם מדברים אני חושב שזה לא שהם מקבלים התמודדות על מקום 4 כלגיטימית אלא הם פשוט לא מבינים בכלל שאלה המטרות.
    הם לא רואים בעיה בזה שברנלי מוציאה יותר כסף מאיתנו ומי שרוצה להוציא כסף שיעבור לאהוד את סיטי. לא היינו צריכים להוציא מאות מיליונים בעבר בשביל תארים ואנחנו גם לא צריכים עכשיו, צריך רק להיות חכמים יותר באיך שעובדים זה הכל.
    חלק מהם במובן מסוים סוג של התאהבו בקטע הזה של לא להעביר ביקורת על המועדון לא משנה מה.
    חלק אחר הם מטומטמים טורבו, אני מצטער מאוד.

כשקלופ יילך יהיו כאלה שיתחילו להבין אולי, אבל אני מעריך שעדיין יישאר גרעין רציני שימשיך לגבות את הבעלים האלה לא משנה מה במשך הרבה מאוד זמן.

נערך לאחרונה ב: ‏5/8/23
    Esomech ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  13. Ori8 Member

זה תהליכים, לוקח זמן.
    אתה שוכח שהאוהדים האלה אכלו חרא גדול יותר מכולנו כאן יחד ובסופו של דבר ראו את המועדון לוקח כל תואר אפשרי תחת הבעלים האלה ותחת קלופ, הם מקשה יחסית אחידה שקשה להתקומם נגדה פתאום, בטח כשקלופ לא מפתח חזית מולם ואז אפשר לקחת את הצד שלו באופן טבעי.

יש לי חבר ליברפולי שאומר שאם תשאל 100 אחוז מיושבי אנפילד אם הם רוצים להחליף בעלים 90 מהם יגידו כן. גם בטוויטר אתה רואה את התסיסה נגדם. זה לא שרק פה יש כמה יחידי סגולה שרואים את האור.

אבל בין לרצות שהם ימכרו לבין אשכרה לעשות מהלכים אקטיבים כמו להפגין וכו׳ הדרך ארוכה ואנחנו לצערי רחוקים משם.

בדיוק בגלל זה אגב האכזבה שלי היא קלופ.
    מהם אני לא מצפה לשום דבר, לא יכול להתאכזב. אבל קלופ? הוא הרי מתוסכל מהסיטואציה.. לא נתפס בעיני שהוא פשוט ממשיך לזרום איתה. זה שהוא עוד במועדון זה פלא, אנע מופתע ממנו.
    וכל הדיבורים על ״הוא שכיר וזה לא מעניין אותו״ זה בולשיט. גם מוריניו שכיר שמתפוצץ על הנהלת רומא וגם פוטצ׳טינו היה שכיר בטוטנהאם וכולם הביעו את דעתם.

אז אתם אומרים שהוא לא יפוצץ את העסק? פייר אינאף. אני מקבל. אבל תאר לך לרגע את קלופ במסיבת עיתונאים אומר: ״אני לא מכוון להתחרות על אליפות. אנחנו לא מתחרים במועדונים הגדולים, אנחנו לא בלבל הזה ולא לשם אנחנו מכוונים כמערכת. מקום 4-5 זה טופ השאיפות שלנו״.

מה קורה אם הוא נותן ראיון כזה?

14. oranfu Member

למה הם אכלו חרא יותר גדול מאיתנו?
    אני אוהד מאז האליפות הקודמת שלנו (קצת אחרי), חרא בערימות מטורפות. כל הילדות כולם מסביב אוהדי יונייטד ורק אני אוהד ליברפול שמקבל הקנטות כל הזמן.
    הסקאוזרים לא אכלו יותר חרא ממני, זה שהם פיזית שם ואני לא לא משנה את זה. אני מושקע לחלוטין מבחינת הזמן והרגשות שלי במועדון הזה.

אני לא מסוגל, באמת פשוט לא מסוגל להבין את ההגיון שלך שאתה שוב ושוב ושוב מחליט שמהבעלים אין ציפיות אז אתה בא בטענות לקלופ השכיר ומצפה ממנו להתפטר כאילו זה יעזור במשהו.
    מוריניו ופוצ'טינו וקונטה וכולם פתחו את הפה, זה לא שינה כלום והם הלכו הביתה. איך זה יעזור לנו אם קלופ יעשה את זה?
    באמת, פשוט לא מסוגל להבין.

לא יקרה יותר מדי מבחינת השקעה אם קלופ יעשה משהו כזה. במקסימום אתה תקבל עוד שחקן רכש אחד.
    אבל מה שיקרה בוודאות זה שהכוכבים שלך יעשו חישוב מסלול מחדש אם יש להם בכלל מה להישאר במועדון הזה, שחקני רכש שאתה כן מנסה להביא מדי פעם לא ירצו להגיע וגם את המעט סיכויים שיש לך עכשיו לעשות עונה נחמדה אתה תחריב בגלל הבלגן.
    החלאות האלה לא ישנו את המודל שלהם, פשוט לא מעניין אותם בכלל הצלחות על הדשא וגם לא איכפת להם אם אוהדים לא אוהבים אותם.
    אפילו הקבוצה המקומית שלהם בספורט שהם כן אשכרה אוהבים (בייסבול) כושלת והאוהדים שונאים אותם ומעבירים עליהם ביקורת בתקשורת, זה לא מעניין אותם.

הם גם הוכיחו כבר שהם מספיק מתוחכמים לשטוף את המח של אוהדים.
    הם קירבו אליהם את ספיריט אוף שאנקלי, מובילי דעת קהל כאלה ואחרים, נדיר ביותר להיתקל באיזה ביקורת אפילו מרומזת עליהם בתקשורת.
    יכול מאוד להיות שבגלל הבסיס המאוד סוציאליסטי של האוהדים, גם קל להם יותר לזכות בסימפטיה ולעורר רגשות שליליים לגבי האפשרות שלמועדון יהיה בעלים עם כסף יותר "מפוקפק".
    תוסיף לזה שהבעלים הקודמים היו עד כדי כך נוראיים וזה מהווה עבורם תירוץ כמעט אבסולוטי. כל עוד הם לא גורמים לפשיטת רגל לא יירדפו אותם.

15. Ori8 Member

מה זאת אומרת למה, אני רוצה שהיום שבו נימכר יתקרב. לדעתי ביום שקלופ יעזוב שעון החול שלהם מתחיל לזוז. הנכס מקבל תפנית ויתחיל לאבד מהערך שלו.

אני רוצה שקלופ יתפטר כדי שיהיה רעש סביב חוסר הגיבוי שלהם, שידברו על זה שאיתם לא נוכל להתחרות בטופ, שהספקות לגבי זה יטושטשו.

אני מאוכזב מקלופ כי הוא משלים עם הסיטואציה הזו.
    אני לא מקבל את הטענות של גיל. מדובר בווינר פסיכופט. הוא רוצה לנצח כל משחק, הוא רוצה שהקבוצה שלו תדרוס כמו שאני ואתה רוצים ו-FSG מזיינים אותו והוא יודע את זה. הוא יודע את זה ואני לא מרגיש שהוא חזק מולם גם מאחורי דלתיים סגורות וזה מאכזב אותי.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 49)

1. Scouser