ליברפול 2022/23 - Will We Go Again?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י owen11111, ‏2/8/22.

1. oranfu Member

אתה אורי, בעמוד הזה, האשמת את הצוות המקצועי שהביאו את ארתור ולא את זקריה, כשמלכתחילה זה שאנחנו צריכים להסתכל על האופציות האלה זה בגלל בעלים שרמוטות.

אז כן, אתה מאשים את קלופ ואתה עושה את זה באופן קבוע.

2. Esomech Member

לפי ההודעה הרשמית של יובה.
    כן יש סעיף רכישה בהשאלה הזאת, סעיף של 37.5 מיליון יורו.
    נותן תקווה קלה שכן ינסו לעשות איתו משהו.
    למרות שאני בספק גדול, עדיין מרגיש כאילו החתימו אותו בתור סותם חורים

נערך לאחרונה ב: ‏2/9/22
    Liverpool-Forever ו-oranfu אוהבים את זה.
  3. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ריג׳קט זה מילה של אוהדים, לא של אנשי מקצוע.
    בדיוק לפני כמה ימים ראיתי טוויט של דה-בריינה(נראה לי לפחות שזה היה מהחשבון שלו) שעושה ריטוויט על התמונה שלו בעמוד הראשי ועל איך סיטי משלמים 60+ מ פאונד על הריגקט של צ׳לסי.

לא חושב שמלו שחקן מדהים, בטח שהוא לא קדב, אבל זה שהוא היה בתחתית שרשרת המזון אצלינו לא בהכרח אומר שיכשל אצלכם. זה אכן מעורר שאלות, אבל אל תקחו את זה קשה מדי.

אתם(אוהדי ליברפול), צריכים להבין שאתם לא חיים באותה פלנטה עם סיטי/יונייטד ושות׳. אין לכם פשוט את היכולות הכלכליות שלהן, ולכן הציפיות צריכות להיות מותאמות, עם כל הבאסה שבדבר.

לגבי ארתור, מישהו אמר פה שהוא הפסיד רק 6 משחקים אשתקד. לא יודע איך הגיעו לזה.
    ארתור שיחק שנה שעברה בכל המסגרות 1533 דק׳ על 31 משחקים. זה 49 דק׳ בממוצע להופעה.
    הוא היה פצוע 111 יום בעונת 20/21 - זה כנראה יותר מתקרב לחצי עונה מאשר ל6 משחקים.
    לפי אותו טרנספרמרקט הוא הפסיד אומנם ׳רק׳ 13 משחקים, בפועל שחקן כזה שהיה בחוץ שליש שנה, כולל ניתוח ברגל ופציעות קרסול, לוקח לו הרבה זמן להגיע לכשירות אמיתית גם כשהוא לא רשום כ׳פצוע׳ ולראיה כמות הדק׳ המאוד מועטת שלו, גם בהופעות שבהן כן שיחק.

4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני שמח שיש אופציית רכישה.
    גורם לי לקחת קצת יותר ברצינות את העסקה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  5. Rushie Member

אומרים שהנדרסון בחוץ לפחות לחודש. כנראה מדובר בקצת יותר מסתם מתיחה.
    איזה אפס שמזלזל בקבוצה שהוא לא ירד בספרינט בחילוף שלו מול ניוקאסל.

זה הזמן להזכיר גם בקשר לקונאטה, קייטה, צ'מברליין וכל הפצועים שלנו לטווח הארוך, שכל מי שבחוץ עד אמצע נובמבר יהיה למעשה בחוץ עד ינואר כשחוזרים מהמונדיאל. אם אף אחד מהם לא חוזר בקרוב זה אומר להפסיד חצי עונה.

6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

רוצה להזכיר שגם הנדרסון שחקן פציע שמחמיץ בד"כ תקופות ארוכות.
    תוסיפו לזה את קייטה ותיאגו שהם מאוד מאוד פציעים ונגיד צ'מברליין למרות שהוא לא פקטור כבר וג'ונס שבשנתיים האחרונות החמיץ תקופות ארוכות וקיבלתם גם בעיית כשירות קשה לקישור הזה ולא רק בעיית איכות.
    אגב, וואיינאלדום שאני אף פעם לא הבנתי מה הוא בדיוק עושה על המגרש, לפחות היה כשיר בכל משחק.
    מקווה שמלו הזה מוכן לתרומה מיידית.

הזמן שלקח החילוף מאוד עיצבן אותי אבל היה ברור לי שיש שם איזה ברדק, אני חושב שלא ידעו אם מילנר נכנס כבר עכשיו או בחילוף הבא, הנדרסון בהתחלה העביר את הסרט לואן דייק בכלל.

7. Ever Banega Member

לא ראיתי את ארתור ביובה, אבל בבארסה הוא היה נראה כמו כישרון על. לדעתי רכש מעולה שלא אופתע אם הוא ימצא מקום קבע בהרכב מהר מאוד. בתור מי שמאוד אוהב את ולנסיה התרגשתי מאוד לשמוע שהוא כמעט סוגר שם. הסעיף רכישה אולי נשמע יקר אבל אם הוא יממש את הפוטנציאל שלו זה יהיה גרושים.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה ברצלונה נתנה לו ללכת?

9. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי הדיווחים בגלל עניינים פיננסים.

10. סמואל אטו Member

לא נתנו לו ללכת.
    אצל הנשיא הקודם הייתה מסורת של לסיים כל עונה במינוס ואז לחפש לאזן את הספרים בדרכים יצירתיות. טריידים עם מספרים מנופחים היו אחת מהדרכים האלה.
    בארסה ויובה עשו טרייד ארתור-פיאניץ' שעזר להם להעלות את ההכנסות בלי להראות הוצאות גדולות באופן מיידי(רכישת שחקן נפרסת לאורך שנות החוזה בחשבונות, לעומת מכירה שנספרת בבת אחת).

אם להיות פייר המעמד שלו היה בירידה גם ככה.
    ארתור בעונה הראשונה שלו נראה פוטנציאל מאוד גבוה, וגם הגיע אחרי שזכה בליבטרדורס עם גרמיו כשחקן בכיר. המשחק שלו מול טוטנהאם בוומבלי היה הצגה.
    לאורך זמן התגלו הבעיות שלו כמקצוען ובצד ההגנתי של המשחק.

עבור קבוצה במעמד של ליברפול זו רכישה קצת בעייתית כי אתם מתחרים(מקצועית) עם מועדונים שלא היו מסתכלים לכיוון שלו. הם היו מחפשים את ארתור שעשה התקדמות או את זה שלא חווה את השפל באיטליה, אבל אם מסתכלים על זה לרגע ב-ואקום יש כאן שחקן עם תקרה גבוהה מאוד. הרצפה שלו נמוכה מאוד מצד שני. קצת מזכיר את דמבלה בקטע הזה.
    אם קלופ יעשה ממנו מקצוען, תקבלו כאן יופי של שחקן. זה התסריט ה"הוליוודי".
    הבעיה שאתם אמורים להיות קצת מעבר למעמד של "משקמי" שחקנים, והלחץ בליברפול הוא גבוה כרגע.

ברמה של השחקן עצמו, המעבר לאיטליה גמר אותו. גם מקום גרוע לטאנלט ברזילאי וגם צעד שלא רצה וסביר שדיכא לו את הרצון לפרוץ.
    אם היה מגיע למקום שיותר נוח להתפתח בו כמו איזו פורטו/ליון, הקריירה שלו הייתה במקום אחר עכשיו.

11. oranfu Member

אף אחד לא דורש להוציא כסף של יונייטד\סיטי, אבל אפשר להתחיל מלהוציא כסף כמו ארסנל? ווסטהאם? אסטון וילה? כי זה יהיה שיפור עצום לעומת מה שקורה עכשיו.

הנדרסון שם זין, כן. הגנה הוא בטח לא עושה. גם אם בחילוף הוא ירד לאט כי היה פצוע (גם אם היה צריך לרדת בזחילה זה היה אמור להיות מהיר יותר ממה שהוא עשה).
    אני לא טוען שוא שם זין כי ירד לאט הפעם, אני טוען את זה על סמך מה שאני רואה ממנו בשנים האחרונות.

זה שיש אופציית רכישה גורמת לעיסקה הזאת להיראות יותר טוב.

12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

קצת רואים את האור בקצה המנהרה עם הפצועים הנוכחיים.
    קונאטה עוד 5 משחקים.
    תיאגו חוזר תחילת שבוע לאימונים.
    ז'וטה מחר בסגל.

מקווה מאוד שמחר נונייז פותח ולא הגוויה.

@oranfu
    לגבי הנדרסון, אתה יכול להמשיך לקלל אותו אבל הוא בסופו של דבר בן 32, מקבל אחלה משכורת, משחק ב11 בקבוצה גדולה כשסביבו בד"כ 10 שחקנים רמה מעל. הטענה לא צריכה להיות אליו אלא למי שמרכיב אותו ולמי שמחליט על התקציבים לשדרוגים בסגל.
    עדיף תקלל אותם.

13. oranfu Member

אני לא מאשים את הנדרסון שהוא שחקן אשפה.
    ברור שמי שאשם זה קלופ (והבעלים שלא מוכנים לעשות רכש בשביל לתת לקלופ את הקשרים שהוא רוצה בשביל להחליף אותו).

14. הקופ בישראל Member

האישור הבינלאומי של ארתור לא יגיע לפני המשחק מחר, צפוי להיות בסגל לנאפולי.

קלופ על מלו

"אני ממש שמח על ההעברה שלו. המידע שלי הוא שהאישור הבינלאומי לא יקרה עד מחר.

מה מלו יכול להביא לאנפילד?

"הוא בגיל הכי טוב לכדורגלן. הוא יכול לתת קצב, הוא מוסר ממש טוב. הוא ממש טוב באזורים צפופים. אני מאוד אוהב את זה.

"ועכשיו, כמובן, זה ככה, 'למה אתה יכול להשאיל שחקן כזה? כי זה לא הסתדר ב100% ביובנטוס'. אבל אני רואה את זה דווקא כדבר חיובי כי הפוטנציאל, ללא ספק, עדיין קיים.

"ברור שאנחנו משחקים שונה מיובה וכולנו חשבנו שזה יכול להתאים די טוב, אז בגלל זה אני ממש מרוצה."

Liverpool FC — Jürgen Klopp explains why he's 'really pleased' with Arthur Melo signing

נערך לאחרונה ב: ‏2/9/22
  15. itzik.miro Member

הלוואי והוא יצליח בליברפול, מאחל לו כל טוב.

לכדורגל האיטלקי שהוא הרבה יותר טקטי, פחות טכני, מצריך חדות מחשבה ויכולת לסגור קווי מסירה הוא פחות מתאים. לכדורגל האנגלי שמשוחק עם הרבה יותר שטחים פתוחים הוא יכול להתאים אבל רק אם ילמד למסור קדימה.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

הקופ בישראל אוהב/ת את זה.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 31)

1. Moha