ליברפול 2022/23 - Will We Go Again?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י owen11111, ‏2/8/22.

1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

James Pearce
    @JamesPearceLFC

·
    2m

#LFC still in the race for Caicedo. It will all come down to what Chelsea do. As things stand Liverpool still the only club to have agreed a deal with Brighton.

2. Rushie Member

רק עכשיו מחליטים לרדת מקאייסדו? זה היה צריך לקרות ברגע שהוא אמר שהוא רוצה צ׳לסי. היו צריכים לשלוח את כולם להתרענן כמה שעות ובזמן הזה להיות כבר בשיא הדיונים על מי המטרה הבאה שהולכים עליה.

לדעתי בוהלי הרבה פחות ביג שוט ממה שמנסים להציג אותו כאן. דווקא הוא לא יכול לעשות מה שהוא רוצה אחרי החלון האחרון שהוא עשה בינואר. סביר שאין לו לשים את הכסף במכה ועכשיו הוא משוחח עם ברייטון בעל-פה על איזושהי פריסה מיוחדת או דיל שמערב החלפת שחקנים כדי שזה יוכל לקרות. ברגע שהם יסכימו על משהו נשמע על הצעה רשמית.
    כמובן שאני מקווה שלא יצליחו לסגור על כלום אבל קשה לי לראות את זה קורה. ברייטון מבחינתה מחקה את השחקן, רוצים שם לסיים עם זה כבר.

3. Ori8 Member

בחיי שאני לא מבין. אם זה לא עניין של כסף, תשווה את ההצעה לזו של ליברפול וקח את השחקן. מה הביג דיל? אין שם שום פרינאפ. למה הלחץ על ליברפול לסגת?

oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  4. Esomech Member

גם ניילור של ברייטון אמר את זה.
    יש סיבה שלא יצאנו עדיין.
    אם זה סתם או משהו אחר נגלה בהמשך.

5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ממש הבנתי מה הבעיה עם שחקן שמעדיף את צ'לסי כי דיבר איתם מאז ינואר והתחייב וכו' אבל אם העסקה איתם לא מתממשת אז הוא ישמח לבוא אלינו.
    זה לא בהכרח נעשה בצורה מלוכלת של להטעות אותנו שהוא יסכים ואז להתחרט דקה 90 או לא יודע מה. אנחנו לא באמת יודעים מה היה הסיפור שם.

6. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זאת אומרת ביג שוט? מבחינה כלכלית? הוא מגובה ע"י סעודים, זה אומר הכל. מבחינת התנהלות, ממש לא ביג שוט, יותר כמו תינוק בטנטרום. מה לעשות שזה העולם שלנו היום, עוד כמה חודשים יש מצב שהמדינה שלו הולכת לבחור אחד כזה להיות נשיא מהכלא...

אורי,
    אני באמת לא פה להתווכח או להגן על התיאוריה שלי, כי כולנו כולל הכתבים ממציאים דברים. אמרתי מה לי נשמע נכון. לי לא נראה שיש איזושהי בעיה עם מימון כי למי שמגבה את בוהלי יש בורות בלתי נגמרים של כסף. FFP לא אישיו מבחינתי פשוט כי מעולם לא קיבלתי אינדיקציה שהדבר הזה הוא משהו מעבר לסתם 3 אותיות. מבחינתי מי שכותב שהם לא מציעים על קאייסדו בגלל FFP יכול לכתוב שהם לא מציעים על קאייסדו בגלל GFV או QWE, אני לא מבין מה זה אומר.

oranfu, Liverpool-Forever ו-Cup of Tea אוהבים את זה.
  7. k_700 Member

סטיינברג דיווח מוקדם יותר שההצעה הכספית לקאייסדו היא עדיין גבוהה יותר מכיוון צלסי.
    אולי שם הפער, הרי הנוכח הזה רואה קודם כל כסף.

8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

פירמינו כבש שלושער בסעודיה במחזור ה1.
    כבש עבורנו שלושער אי פעם בכלל?
    אחלה רמה שם.
    אולי הנדרסון יגיע ל10 אסיסטים.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  9. Rushie Member

כבש. מול ארסנל עם סלאלום דרך כל ההגנה שלהם ואז סאלח נתן לו לבעוט פנדל כדי שישלים שלושער.
    הייתה גם עוד פעם מול ווטפורד נראה לי.

oranfu, Liverpool-Forever ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  10. alexshw Member

מול ארסנל ב - 2018/19 ווטפורד ב - 2021/22

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  11. oranfu Member

מאוד מוזר כל מה שקורה ביומיים האחרונים.

צ'לסי רוצים אותו, השחקן כנראה רוצה צ'לסי (בחיי שאי אפשר להאמין לשום דיווח כי הכל מלא אינטרסים) אבל משום מה הם לא השוו את ההצעה שלנו.
    השחקן כביכול לא רוצה לבוא אלינו אבל אנחנו משום מה מתעקשים לא לסגת.
    זה לא דומה בכלל לכל מה שאני מכיר מהמועדון.

ואז יש את הקטע עם לאביה שהם פתאום מציעים הרבה יותר מאיתנו על שחקן שכביכול רוצה לבוא אלינו ואנחנו במשך שבועות ארוכים נתנו הצעות lowball ועכשיו כאילו לא איכפת לנו ממנו.

כל הסימנים מראים שאנחנו הזדמברנו קשות, אבל אני לא מבין את ההתנהלות מצד שני המועדונים.
    מרגיש שיש מלא ספינים בתקשורת ואף אחד לא ממש יודע מה הסיפור.

אבל אם זה נטו עניין של הצעה כספית של צ'לסי, אין לי ספק שבסוף הם יגישו הצעה שתספק את ברייטון.
    אם צריך הם גם ימכרו איזה מישהי מקבוצת הנשים שלהם לסעודיה תמורת 40 מיליון.

Ori8 ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  12. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנחנו לא יודעים בוודאות שקאייסדו לא רוצה לחתום אצלנו. אם הוא היה דוחה את הצעת החוזה שלנו על הסף, אנחנו כבר לא היינו בתמונה. לצורך העניין, אפשרי לגמרי שהצד שלו ביקש לחשוב על זה נניח עוד יממה, במטרה לראות אם צ'לסי יצליחו לסגור עסקה עם ברייטון. אני בטוח שאם הצעת החוזה הייתה ליטרלי נדחית, המצב היה נראה אחרת.

Cup of Tea ו-oranfu אוהבים את זה.
  13. Ori8 Member

כנראה שזה באמת עניין של פריסת תשלומים ולשלוח הצעה בסכומים האלה זה לא דבר שעושים בחצי שעה אז צ׳לסי הודיעה שהיא משווה את הסכום אבל תמתינו רגע כדי שנארגן הצעה..

בכל מקרה ההבנה ברורה. נצא או לא נצא, מעניין את התחת. שיישרפו שם כולם.

השאלה היא מה עושים הלאה.
    התחושה היא שאנחנו לא באמת רוצים לאביה.
    לדעתי אם לא ייצא הקיץ כסף על קשר אחורי זה כי קלופ / הצוות לא מסוגלים להביא תחליף או לא רוצים להתפשר ולא כי לא יאפשרו להם להוציא.

זה כבר גם לא באמת משנה את מי נחתים. תביא לי מאסצ׳ראנו בשיאו, פירלו וסיידורף והתחושה עדיין תהיה חרא רק כי פינטזנו ואז אכלנו זין.

14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ושוב אני שואל אולי מישהו יודע לענות.
    איך לצ'לסי יש 55 מ' ללאביה אבל אין להם להוסיף 10 על קאייסדו?
    למה ליברפול חושבת שלצ'לסי אין את האמצעים הכספיים להשלים את העסקה הזאת?

צ'לסי מפחידה אותנו עם לאביה? אבל לאביה זה שחקן שאנחנו פחות רוצים מקאייסדו?

בקיצור, שמישהו יחזיר לי את היום הזה, מ5 בבוקר זה עיסוק בהזיות כשלא ברור מה נכון מה לא נכון.

15. oranfu Member

כן. היחיד שאמר שהוא דחה אותנו, עד כמה שידוע לי, זה רומאנו.
    רומאנו שכל הזמן טורח להגיד לנו שאנחנו יורדים מהעיסקה, שלאביה התחיל לעקוב עכשיו אחרי צ'לסי ברשתות. הכל שקרים. או שהם מסובבים אותו או שהוא משתף איתם פעולה.

בינתיים ג'ויס אומר שאנחנו לא נסוגים ושאנחנו חושבים שלצ'לסי יש בעיה פיננסית להשלים את העיסקה.