ליברפול 2022/23 - Will We Go Again?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י owen11111, ‏2/8/22.

1. Esomech Member

לא הבנתי מה קלופ רוצה פה.

בכל מקרה מקווה שיתעוררו ויפסיקו עם השיטה הזאת.
    ——
    ודי חאלס.
    מישהו במועדון צריך להתעורר ולמשוך את ההצעה על קייסדו.
    היה מגניב היה נחמד. השחקן מעדיף צ’לסי, צ׳לסי וברייטון עדיין במו״מ, וזה לא ייגמר בקרוב.
    אנחנו סתם מבזבזים זמן יקר בלחכות שהנושא הזה ייפתר.

לא מעניין אותי אם צ’לסי ישלמו 10 מיליון יותר או פחות. עם ברייטון רוצים שייתנו להם דדליין לסיים עם זה. אם לא אנחנו צריכים למשוך את ההצעה כבר. לא רואה איך זה משתנה והשחקן פתאום משתכנע.

קשר אחורי ובלם נוסף זה המאסט. שחקנים שיבואו לשפר את ההרכב כאן ועכשיו ולא פרוייקטים לעתיד כמו לאביה (אם נשלם עליו 55 מיליון אנחנו נתחרט על זה מהר מאוד כי הוא לא יביא אפקט של שיפור באופן מיידי)
    לא משנה כבר עם יבוא בלם עם רגל ימין או שמאל, כי השיטה הזאת לא מספיק טובה ולא ברורה.
    אבל חייב שיגיע אחד, וברמה גבוה שייתן פייט רציני לקונאטה.

העדפה אישית שלי.
    הינקאפיה מלברקוזן ופלאינה. 120-130 יספיק בשביל להביא את שניהם.

מקווה שלא נשחק יותר עם 4 שחקני התקפה ככה. מרגיש שהם דורכים אחד לשני על הרגליים ומצטופפים כולם באותו אזור.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה מבין שיש לך בעלים הכי גרועים בליגה?
    אתה מבין שלהם המצב הזה מדהים?
    עומדים על הצעה פיקטיבית חסרת סיכוי, שמראה שאנחנו שאפתנים ומצד שני אין סיכוי שתעלה להם כסף.
    תבין שהם אוייבים של המועדון הזה.

הנקודה הזאת שאנחנו זורקים פה רשימות קניות הזויות באוויר הגיעה בכלל מהזנחה שלהם בשנים האחרונות.

Esomech, Scouser Tommy ו-oranfu אוהבים את זה.
  3. k_700 Member

לא נראה לי הגיוני בכלל שאחרי הווייבים של קלופ על קריז אתה מסיים בלי קשר אחורי נורמלי.
    אם זה קורה, תהיה פה התפרקות וקלופ כבר לא פה תוך כדי העונה.

איך אפשר לא לשדר עצבים כשלפני 48 שעות נראה שמביאים לך את הטופ טאלנט לעמדה הזאת בסכום שיא וכמה שעות אחר כך אתה מקבל זין לפרצוף בלי שיראה שאתה משדר נכונות לקחת את הכסף הזה ולעבור למטרות אחרות? ברור שיהיה עצבני. זה עליו להפעיל את כל הלחץ או לשבור את הכלים מעכשיו ועד סוף החלון. טן האח עשה את זה בתחילת העונה שעברה אחרי קיץ בזיוני יצא עם קאסמירו. המעמד של קלופ במועדון חזק יותר, זה עליו.

Esomech ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

שים לב בבקשה, אני שיש לי 0 ציפיות מהבעלים האלה, אמרתי בתחילת הקיץ שיגיע קשר יקר+קשר זול+שחקן הגנה.
    זה לפני שידעתי שהנדרסון ופאביניו עוזבים.
    אחרי שהם עוזבים מה אמור להגיע בציפיות 0 שיש לי מהבעלים האלה? 4 קשרים ושחקן הגנה, לא?
    נראה אם יגיעו עוד 2 קשרים ושחקן הגנה ב2.5 שבועות שנותרו.
    מדהים שאפילו את השאיפות המינימליות שלי הם לא מגשימים.

Esomech, Scouser Tommy ו-oranfu אוהבים את זה.
  5. k_700 Member

זה לא משנה מה רשמנו בתחילת הקיץ.
    רשמנו אלף דברים שונים בתחילת הקיץ. יאללה יש יותר משבועיים לחלון, יש מליון קשרים אחוריים על המדף וגם טרליון בלמים צעירים טובים.
    הראית שיש 111 מליון פאונד? אל תעיף את ההצעה, תשאיר אותה כדי לא לעזור לצ׳לסי(למרות שזה נראה סגור ונעול), תקח את הכסף ותביא שני שחקנים לעמדות האלה.
    הנרי המסטול הזה בא עם לוק של טופ גאן ללונדון כי חשב שיהיה פה הצגה של קאייסדו? תפוס אותו בחדר הלבשה ותוציא עליו את הגרון שיש לך ורצוי שלינדה תהיה עדה לאירוע.

Esomech ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה מה שיש לו להגיד לך בתגובה.
    https://pbs.twimg.com/media/F3b2idLWAAEbq8w?format=Xxx&name=large

7. k_700 Member

כן הבנתי, הוא זיין על וסמל מין.
    כמעט עבד לו להראות לכם שאתם על הזין שלו כמו שג׳ואל מנפנף עיתונאים אנגלים במארי לה גו כי הוא מאחר לגולף של ראשון.

ועדיין אם קלופ לא תולה את לינדה מהרגליים ומנער את השמלה עד שנופל המטבע האחרון הוא מעפן. הקלפים של הבעלים האלה נחשפו אין יותר משחקים של גוד גיא וגם קלופ לא נראה כזה בראיון של אחרי המשחק.

8. oranfu Member

יש פה שבועיים למנוע התפרקות של הקבוצה, הוייבים מזעזעים לדעתי.
    ברור לי שקלופ מתוסכל לאללה, ואן-דייק שוב דיבר בסופ"ש על זה שהשחקנים רוצים לראות רכש.
    לא רק מקצועית אנחנו צריכים רכש אלא גם מנטאלית.

כמו שאמרתי, אני לא חושב שרכש נקודתי פותר את הבעיה כי הקבוצה איבדה את המוג'ו. אנחנו נראים מזעזע הגנתית ואני לא חושב שגם קאנטה בשיאו יגרום לנו להיראות טוב בקטע הזה.
    זה לא ההגנה אלא כל המבנה והעבודה שלנו בלי הכדור.
    אולי הכל נובע מחוסר האיזון של הקישור (והיכולת העצובה של רוברטסון) אבל לא נראה לי.

9. Ori8 Member

ואתה רוצה שתימנע ההתפרקות הצפויה הזו?
    אתם אומרים (ואני שותף לרצון הזה) שאתם מוכנים גם לרדת ליגה רק שהנרי יעוף מפה, לא?

כי אם זה המצב אז כל מה שצריך להחזיק לו אצבעות זה שלא יהיה שום רכש או בטח לא רכש מספק, ויחד עם עונה מזעזעת הלחץ עליהם יהפוך לכאב ראש מיותר.
    .
    אין שום סנאריו אחר אפשרי שיגרום להם אפילו לחשוב על לעוף מפה. בטח כשאין סתם ככה מתעניינים.
    חייבים שיהיה מאוד מאוד רע.

10. oranfu Member

אני לא רואה שיהיה עליהם לחץ.
    קלופ יילך, יאשימו אותו, יגיע מאמן חדש שיקבל טיפה רכש ונהיה שוב בסייקל הזה (רק בלי הצלחות).

11. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין מה לדבר על השיטה היום, שיחקנו בערך 60 דקות הגנה ב4-3-3 הרגיל. פשוט שיחקנו חרא ולחצנו גרוע מאוד.

היו סימנים מעודדים, מאקאליסטר היה מצוין בעיניי, סובוסלאי הראה הבלחות של בולר, דיאז וסלאח נראו חדים כל עוד היה לנו משחק התקפה. טרנט הגנתית היה טוב אבל בקושי נגע בכדור רוב הזמן. כשכן הצלחנו לשחק על שטח קטן איתו ועם מאק וסובוסלאי זה היה נראה טוב מאוד.

קשר אחורי דוך להרכב זה מאסט, זה משנה הכל. פתאום מאק ב50/50 ויש לך שחקן שיודע להיות יותר composed ושקול על הכדור, סובוסלאי משוחרר יותר לאיים על השער, גאקפו בעמדה שהוא הצטיין בה ולא מחלטר בקישור.
    קצת מבסוט שזה נראה שלאביה בדרך לצ׳לסי, אגב. אתמול בלילה הסתכלתי קצת על סטטיסטיקות והוא לא מספיק קילר בעיניי. גם לא נראה מוסר מספיק טוב. קשר אחורי אחד שתפס לי את העין זה פלורנטינו לואיס שיש לו כמות אינטרספשנס לא נורמלית וגם גבוה מאוד בתיקולים. בכל מקרה צריך לסגור קשר אחורי עוד השבוע ואז לחשוב מה הכי דחוף אחרי זה. בלם ימני שיכול לשחק גם מגן או אותו דבר רק לצד שמאל. סקאוטים נשארו במועדון הזה נכון? אז שימצאו את הקשר שצריך.

2 שחקנים איכותיים לעמדות האלה מקפיצים את הקבוצה הזאת רמה חד משמעית.

Esomech אוהב/ת את זה.
  12. oranfu Member

כמו שצפיתי בחמישי בערב - לאביה וקאייסדו בצ'לסי.
    זה קלאסטרפאק פשוט מטורף.

הקבוצה נראית גרוע וקיבלנו את ההשפלה הכי גדולה שאני זוכר מבחינת שוק ההעברות.
    צ'לסי פשוט העיפו לנו סטירות עם הזין לעיניי כל העולם.

יש לנו פה שבועיים להציל את העונה כי אלא אם יעשו פה כמה פעולות טובות אני מרגיש התרסקות ועזיבה של קלופ.

הלוואי הייתי מאמין שיש איזה רכש (ריאלי) שמקפיץ אותנו כמה רמות (רמה אחת לדעתי ממש לא יספיק).

מסכם את מה שאני מרגיש:

לא שזה יפריע לי, אבל בשלב הזה אני לא אתפלא אם נשמע שאחרי המשחק בוהלי גם עשה סיבוב על לינדה.

Liverpool-Forever ו-Esomech אוהבים את זה.
  13. k_700 Member

זה בשורה מצוינת עבורך שגם לאביה שם.

אגב, גם אני הערכתי שככה יהיה.

בוהלי לא ראה את השמעקלה שלו מהsenior year בקולג׳.
    לא מאמין שזה בשביל לינדה.

14. oranfu Member

ברור שבשורה מצויינת עבורי.
    זה מרגיש שזה סופ"ש של בשורות מצויינות כששתי המטרות הגדולות שלנו הולכות לצ'לסי.

מסתבר שלא רק שצ'לסי הציעו יותר מאיתנו על קאייסדו, הם גם הציעו יותר כסף מאיתנו במזומן.
    העיקר אצלנו זיינו את השכל שהם לא יכולים לתת הצעה יותר אטרקטיבית מאיתנו בכל הנוגע לתשלומים.

מעניין אם אנחנו עדיין relaxed about the situation.

15. alexshw Member

צריך לומר שאורנסטין לא דייק כל כך עם הידיעה הראשונית שכאילו הסיכום עם השחקן לא יהווה בעיה. פאק שלו.

Sent from my SM-S906E using Tapatalk

oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 44)

1. Liverpool-Forever