ליברפול 2022/23 - Will We Go Again?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י owen11111, ‏2/8/22.

1. oranfu Member

אני רוצה שטרנט ישחק כמו שהוא שיחק עד העונה האחרונה, מה כל כך מסובך? הוא לא היה מדהים התקפית גם אז?

לא צריך קשר עלוב כמו הנדרסון בצד שלו בשביל שזה יקרה.
    יש כבר 2 קשרים איכותיים מאוד שגם עובדים קשה, תביא עוד קשר אחורי חיה ותבנה את המערך בהתאם.

בשיטה הנוכחית גם פגיעים יותר הגנתית וגם פוגעים בסלאח.
    אין צורך קריטי בטרנט במרכז כל הזמן ברגע שיש שחקני קישור נורמליים.

2. k_700 Member

במה הוא אופציה סבירה אחרי שהבאת את מאק אליסטר וסובו?
    הוא בכלל לא מתאים.

3. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא פוגע בסלאח, זה כן משנה את התפקוד שלו, אבל המילה פוגע נראה לי לא נכונה. תראה את הכדור עומק שטרנט הכניס לו בגול שנפסל, זה משהו שבקושי תראה אם טרנט נשאר דבוק לאגף. סלאח בעיניי בכל מקרה התחיל תהליך בריא של ליצור יותר, דיאז וגאקפו כובשים מחוננים וכיום גם יותר מהירים ממנו, אין לי בעיה עם זה.

כשאני אומר שאין דרך חזרה עם טרנט אני חושב שחזרה לעמדת מגן קלאסית זה משהו שמאוד ימרמר אותו. בנוסף גם צריך להגיד שלשחק כמו ב2021 דורש מסובוסלאי להיות יותר עמוק על המגרש כי טרנט עושה אוברלאפים לסלאח.

אני באמת חושב שהפתרונות לטריק הזה של להכניס אותו לקישור קיימים, כאמור גם פרסונלית וגם טקטית. בסופו של דבר עם כל הפגיעות של המערך הזה סיימנו את העונה עם 7 נצחונות ו3 תיקו איתו, עם פאביניו מדדה, הנדרסון חצי חלוץ וקרטיס.

Esomech אוהב/ת את זה.
  4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה מעבר למרמור.
    ארנולד חייב לשחק במרכז. הוא חייב לראות את כל המגרש. לא מגבילים שחקן כזה לקו ונותנים לו לראות חלק מהתמונה.
    יש לו חסרונות, בונים קבוצה מסביב שתסתיר את החסרונות האלה.
    לא מזיזים אותו חזרה הצידה כי אין לך כסף או מושג איך לבנות את הקבוצה הזאת.
    השם הראשון היום שאני שם בהרכב זה ארנולד במרכז. תסדרו את היתר.

ממחזור 30 עונה שעברה זה שחקן שונה לגמרי. זה התפקיד שהוא חייב לבצע.

Sturridge, Esomech ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  5. Rushie Member

אחד לאחד.

Esomech אוהב/ת את זה.
  6. oranfu Member

אולי "פוגע" זאת מילה לא מתאימה, אבל זה מרחיק את סלאח מהשער ובשורה התחתונה הוא עדיין השחקן הכי מסוכן שלנו.

אני גם לא חושב שאפשר תכלס ללכת אחורה, ההיברידי הזה של טרנט כאן בכדי להישאר.
    אני רק מקווה שחוץ מקשר אחורי רציני, נעשה את ההתאמות הטקטיות ונדייק את כל הסיפור.
    כרגע אני לא רואה את זה אבל צריך גם לתת לזה זמן כי זאת בכל זאת שיטה יחסית חדשה ואנחנו גם משלבים שחקנים חדשים.

7. k_700 Member

אני אתפלא מאוד אם תחזרו לקונה/תוראם עכשיו.
    שניהם נראו bound לתוכניות שהיו לך בתחילת הקיץ כשלפחות אחד מבין הנדרסון/פאביניו היה בתוכניות ולפני שהבאת את סובוסלאי(שנניח שהוא היה שם שננעלת עליו פחות ממאק אליסטר).
    אתה צריך קשר שהוא הרבה יותר 6 מבוקס טו בוקס.

שם שעלה לי לראש אתמול ובעצמי חשבתי שאנחנו אולי נלך עליו בקיץ שעבר זה יוסוף פופאנה.
    זה שחקן שאני לא יודע לקרוא, כל פעם שאני רואה אותו הוא מפתיע אותי. זז על המגרש בגישום כזה כמו יאיא טורה אבל פתאום דופק לך הקפצות מעל שחקנים, מסירות מדהימות בצ׳יפ, הצטרפות מהירה קדימה.
    הוא שיחק לא מעט cm ליד טצ׳ומאני כשזה עוד היה שם והרבה את הקשר האחורי. אני מת על הטכניקה שלו על שטח קטן והגנתית הוא לא פחות טוב מטצ׳ומאני.

הדבר הכי אטרקטיבי בו זה חוזה שנגמר ב2024.
    כלומר, כנראה אחת האופציות הכי זולות שעוד נשארו בשוק.
    בן 24 בנבחרת צרפת הבוגרת כבר שנה וחצי. אם רוצים להראות קצת יצירתיות אז כאן. אגב, שבוע שעבר הביאו במונאקו את המחליף שלו.

Cup of Tea ו-oranfu אוהבים את זה.
  8. oranfu Member

הם גם יכולים לשחק 6 וגם 8 (קונה לדעתי הוא יותר 6 מ-8).
    לא אידאלי, אבל הם לא יעלו המון וכנראה שהם כן אופציות שנשקלו אצלנו אז אני לא אתפלא.
    אני לא לגמרי יודע איך אנחנו ממשיכים עכשיו כשאין אופציות מאוד ברורות וברור שאנחנו סחיטים.

היו לחשושים על פופאנה בהקשר שלנו שבוע שעבר.
    אני לא מכיר אותו, אבל ההתרשמות ביוטיוב בהחלט נותנת וייבים של יאיא טורה.
    הוא נראה פרופיל מעניין וגם לא יעלה הרבה כי מסיים חוזה.
    אבל לזרוק שמות סתם ככה זה נחמד לדיונים פה, לא ככה העסק עובד.
    מצד שני, לא נראה כאילו יש אצלנו איזה תכנון או חשיבה לעומק לגבי המטרות שלנו אז אולי ככה זה עובד עכשיו.

9. Ori8 Member

מי האחראי לכך שאין אצלנו שום חשיבה לעומק ואנחנו רק שולפים שמות אקראיים ומה שיהיה יהיה?

10. k_700 Member

קונה חי על השטחים שהוא מקבל בקישור והיציאות שלו עם הכדור קדימה.
    הוא כשרון על ובמצב נורמלי אני אומר לך תביא אותו כי המחיר זול בנוסף לכל תוכנית רכש אחרת.
    אבל ברור לשנינו שאצל הבעלים הקמצנים שלך אתה יוצא אולי עם רכש אחד נוסף לקיץ הזה(ושוב, אני מצפה מקלופ להיות רוצח ההמונים הבא באלמנטריס סקולס של בוסטון אם דברים לא זזים פה)- לכן לא הייתי מהמר. אתה רוצה מישהו שהוא קודם כל 6 טבעי שיתן לך את השמיכה ליד 10 טבעי וליד שחקן כמו מאק אליסטר.
    אתה לא רוצה 8 בוקס טו בוקס.

פופאנה שחקן מגוון מאוד. הוא קצת חי בצל של כשרונות אחרים במונאקו(טצ׳ומאני, באדאישיל). אני לא אתפלא אם יוכל להגיע לאותם גבהים שהם יכולים להגיע בעיקר בזכות הגיוון שלו והטכניקה. אתה רואה אותו 15 דקות הוא נראה מגושם אבל כשהוא מתחיל לעבוד הוא דינאמו עם קלאס שנראה אוגר כוחות(כמו יאיא).

מדברים שמונאקו לוקחת עליו 25 מליון אירו וסותמת את הפה.
    זה בארגיין מטורף לדעתי ביחס לגיל ולכשרון.
    אני מצפה שאנחנו נעוף עליו אם לא אמראבט. אין שום סיבה להשתגע ב60 מליון פאונד על אוננה הזה של אברטון.

oranfu אוהב/ת את זה.
  11. Ori8 Member

מה עם קמארה? שהגיע למונאקו מזלצבורג? לא רלוונטי לדעתך?

12. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו שfsg קיבלו את המחמאות בעבר על בניית מערכת איכותית מעל ולצד קלופ, כך גם הם אחראיים הרבה יותר ממנו על היעדרה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  13. k_700 Member

לא ראיתי אותו מספיק(כמה הופעות בודדות של ססקו וגלוך בשנה שעברה), בטח לא הרשים אותי בצורה יוצאת דופן שם.
    בן 24 כמעט ועובר למונאקו... לא יודע, יכול להיות שעוד לא אפוי, יכול להיות גם סתם.

פופאנה אפוי מאוד בגיל הזה. שחקן שכבר כמה עונות בצרפת נמצא בטופ של הליגה על העמדה שלו ומסיים חוזה עם פריצה לסגל של נבחרת צרפת. שיחק בדאבל פיבוט, שיחק בקישור של 3, שיחק ליד קשר אחורי וקשר אחורי.
    לדעתי זה זועק מעבר לליגה גדולה יותר.
    אני מקווה מאוד שאנחנו נפעל שם אם לא אמראבט, אי אפשר כל הזמן להיות פראיירים וללכת על העסקאות המסוכנות בהרבה כסף.
    פופאנה נכשל? נפצע? התגייס לגאבת׳ אל נוסרה? החליט שבא לו להרוויח חצי מיליארד דולר בגיל 25 בסעודיה עם פאביניו ליד? בסדר, שילמת על זה 25 מליון אירו.
    ממשיכים הלאה.

14. oranfu Member

אין מנהל מקצועי, מי אשם בזה?
    מי אשם שכל כך הרבה עובדים ומנהלים עזבו את המועדון בשנתיים האחרונות?
    כל ה"פרנצ'ייזים" של FSG, ובכוונה אני משתמש במונח הזה, סובלים מאותן בעיות לפי מה שאני מבין.

15. Ori8 Member

אי אפשר שלא להודות שכל מה שקורה אצלנו הוא מאוד מוזר.
    כל השנים היה להם חשוב שתהיה מערכת מנוהלת טיפ טופ עם שדרה ניהולית מאוד ברורה ופתאום זנחו הכל לפח?

הם אשמים בהכל בסופו של דבר כי הם בעלי הבית, אני לא חולק על זה גם לא לשניה וזה נכון לכל עסק, אבל כמו תמיד יש כאן עוד סיפורים ואין פה 100 אחוז. קודם היה אכפת להם מליברפול ופתאום לא? דברים לא מסתדרים.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 5, אורחים: 28)

1. oranfu
  2. Liverpool-Forever
  3. Footballover
  4. AS R