ליברפול 2022/23 - Will We Go Again?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י owen11111, ‏2/8/22.

1. k_700 Member

כל עוד בין חמישי לשישי הציעו 111 מליון פאונד על קשר אחורי אתה צריך להתעסק רק בזה עכשיו.
    יש כסף, אפילו כסף גדול ולפני כמה ימים הייתה נכונות לשים אותו על קשר אחורי, כלומר כל הגורמים במועדון הבינו את הצורך ללכת ולהביא שחקן רציני, גם אחרי שכבר נאמר שהוא כמעט סגור בצ׳לסי.

לכן, לי זה יראה מוזר מאוד אם בשבועיים שנותרו פשוט ינסו להשכיח את היממה ההיא, כאילו כלום לא קרה ופשוט ״לא מצאנו אופציה אחרת״.
    אין עמדה עמוקה בכדורגל היום מעמדת הקשר האחורי.
    כשאנשים מציעים פה להביא שני מגנים לפני קשר אחורי הם פשוט לא מבינים את העומק האמיתי של השוק.
    אתה תמצא קשר אחורי מס׳ 10 לסגל נורמלי לפני שתמצא מגן שמאלי איכותי.

2. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

תקרא קצת פוסטים של אוהדים של הרד סוקס. הסיפור נראה זהה: ניהול חכם בהשקעות יחסית נמוכות למשך כמה שנים, הגדלת הערך של הברנד במאות אחוזים, זכייה בתארים ואז... קיפאון. במקרה של הרד סוקס הם גם מכרו (או לא חידשו חוזים) שחקנים מאוד משמעותיים באיזשהו שלב.

אין פה עניין של אכפתיות, זה נטו ביזנס. וכרגע העלות וההשקעה שנדרשת בשביל להביא אליפויות לא שווה להם את הערך הכלכלי שנובע מזה. יותר משתלם טופ4 והשקעה מינימלית ככל הניתן.

Liverpool-Forever, oranfu ו-Ori8 אוהבים את זה.
  3. oranfu Member

איך לא מסתדר אורי איך??
    תהיה בריא, לא מבין אותך.
    הם לא רוצים יותר את המועדון, הם רוצים למכור.
    מלא עובדים עזבו את המועדון בלי שימנו להם מחליפים.
    במשך חצי שנה הם לא טרחו בכלל למנות רופא למועדון אחרי שהקודם עזב (ליונייטד).
    המנכ"ל אשכרה הפסיק לנהל את המועדון כי רצה להתמקד במציאת קונה.
    נמאס להם, הם מיצו את הקטע.
    אלה לא קונספירציות ולא הערכות, אלה עובדות.

הם לא פה בשביל להצליח מקצועית, הם פה בשביל לעשות אקזיט כמה שיותר גדול.
    הם מנהלים את המועדון בהתאם.

כמו שטומי אמר, הסיפור ברד סוקס דומה מאוד.
    התחילו חזק, היו חדשניים בגישה שלהם והביאו תואר אחרי עשורים.
    אחרי זה הם נתנו להכל להתפרק.
    שם הם פשוט לא החליטו למכור.

4. Ori8 Member

לגמרי הגיוני, רק שבאמת לא ברור למה לא למכור בפיק. פשוט לא ברור.
    בסופו של דבר אם המותג לא יזכה יותר בתארים וסיים באופן קבוע מחוץ לטופ 4-5 ערך הברנד יירד משמעותית.
    זה לא מה שקרה שם? הם פשוט נשארים הבעלים של ברנד שהולך ומתדרדר? גם אם באופן איטי?

אורן,
    שחרר. אני לא חושב שהם רוצים להצליח מקצועית עם ליברפול. אני לא חושב שאכפת להם, זו לא הנקודה. יש דברים אחרים שלא מסתדרים לי בסיפור הזה, ושוב - המכירה. גם מהדברים שלך. כשאתה כל כך רוצה למכור אתה פשוט מוכר.. אם הם רוצים למכור זה עניין של זמן. השאלה אם הם באמת רוצים.

5. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

הם כן ניסו למכור בפיק. שמענו על זה בתחילת השנה וזה היה מבחינתם הזמן המושלם, בדיוק כשמתחילה הנפילה הגדולה ומתבהר הצורך בהשקעה מאסיבית.

אולי היו יכולים לנסות למכור ב2020 אחרי האליפות נגיד, אבל זה שהיה מדובר בפיק מקצועי לא אומר שזה היה הפיק של הנכס. הם כנראה העריכו שהערך רק ימשיך לטפס למעלה.
    אני חושב שגם הסופרליג שיחק פה תפקיד. הם כנראה בנו על זה וזה קרס להם.

אז למה לא נמכר? מי יודע. אולי לא העריכו נכון את השוק, אולי גם הזמינות של יונייטד למכירה טרפה את הקלפים. אני לא חשב שזה היה איזה ספין או שהם לא באמת רוצים. הם רוצים למכור, וזה גם מסביר לא מעט את ההתנהלות בשנים האחרונות.

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. oranfu Member

נו, אז אם לא מעניין אותם מה קורה עם המועדון, למה שהם יטריחו את עצמם בלנהל אותו טוב?
    הם רוצים למכור אבל כנראהלא קיבלו את ההצעות שמספקות אותם.

7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

כבר רשמתם את זה.
    הם רוצים למכור, הם רוצים מחיר מקסימלי, בינתיים הם ינהלו את זה במינימום מאמץ ובתקווה מבחינתם בהשגת היעד של הגעה לצ'מפיונס ליג.

רצו מחיר די גבוה, כנראה שהם חושבים שישיגו את זה. אם לא עכשיו אז עוד 1-2-3-4-5-6 שנים.

לא רואה את הקשר למכירת מנ יונייטד. אלא אם מישהו חושב שבדיוק אותם הקטארים רצו להציע עלינו כסף.

oranfu, הקופ בישראל ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  8. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שעם קריסת הסופרליג והכניסה של הסעודים יהיה חכם מצידם לחכות עוד כמה שנים. בקצב הנוכחי הסעודים ישתלטו על הכדורגל האנגלי בערך כמו שהשתלטו על הגולף, אולי קצת יותר מאחורי הקלעים. סיכוי טוב שבשנים הקרובות הם יחפשו לקנות גם את ליברפול או שזה יעלה את הערך שוק שלנו. בכל זאת fanbase כזה יש מעט מאוד בעולם.

9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני די בטוח שעסקית הם יודעים מה הם עושים.
    אם הם לא מוכרים, לא שווה להם למכור לפי השווי של ההצעות שכן התקבלו או רמת ההתעניינות שהייתה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

Southampton director Jason Wilcox on Romeo Lavia: “We had an offer which we accepted from Liverpool but then Chelsea came to the table” #CFC “We're currently in negotiations with Chelsea, I'm confident that something will get done in the next week or so”,

:ph34r:

11. Esomech Member

אל נאסר רוצה את אליסון.

יותר גרוע מלמכור את סאלח.
    אם הוא יעזוב. אפשר לקפל את הבאסטה.

12. k_700 Member

@JacobSteinberg
    : It’s understood Romeo Lavia felt like he was Liverpool’s 2nd choice after they decided to bid for Moises Caicedo, opening the door for Chelsea to convince him.

13. oranfu Member

אז כן הצענו עליו אחרי ש"איבדנו" את קאייסדו.
    אם היה לנו מנהל מקצועי הקיץ הוא היה צריך להיות מפוטר ביום שהחלון נסגר.
    עבודה יותר גרועה ממה שעשו אצלנו בקיץ קשה לדמיין בחיי.

שחקן שמת לעבור אלינו, רואה אותנו במשך שבועות נותנים עליו הצעות לא רציניות.
    בסוף רואה אותנו שמים על שחקן אחר מלא כסף וחוזרים אליו רק אחרי שזה נופל, אפשר להבין למה הוא התעצבן עלינו ולא רוצה להגיע.
    יחד עם זאת, הוא לא רוצה לבוא אלינו כשהוא לא השחקן שהכי רצינו אבל הוא רוצה ללכת לצ'לסי אחרי שהביאו הרגע את אותו שחקן וברור שהוא מגיע גם אליהם לא כמטרה הראשית.

במשך שבועות ארוכים התקמצנו בהצעות עליו בשביל לחסוך איזה 5 מיליון, בסוף הסכמנו לשלם כשזה כבר היה מאוחר מדי והוא התעצבן עלינו.

איזה מטומטמים בחיי.
    לא היו לי הרבה ציפיות לפני הקיץ הזה, אבל אני מודה שלא ציפיתי שהקיץ יהיה כזה גרוע.

אגב קיי, טעיתי גם לגבי המחיר של קאייסדו.
    לא האמנתי שיגיע לכזה סכום.

14. Ori8 Member

אורן, תחילת הקיץ גם בחלומות שלך לא יכולת לדמיין שהנדרסון פתאום יעזוב משום מקום. אמרת שאתה מעדיף את זה על חיזוק, שזה חיזוק בפני עצמו.

תראה קצת שמחה, קצת אושר, הבטחת, תעמוד במילה שלך.

15. k_700 Member

המחיר הזה לא צריך להפתיע בשום צורה. הוא שנה וחצי בטופ של הליגה בקשרים האחורים והבוקס טו בוקס, תוסיף פקטור של גיל ואת המחיר של רייס ואנזו שכבר ממזמן קבעו את הטון לקשרים בליגה הזאת.
    בלום שיחק פה שחמט כל הקיץ, נתן לדברים לזוז בצורה מושלמת.
    אני לא אופתע אם בעוד חלון או 2 גם המחיר הזה יוכל להשבר.

קשה לי לצאת פה רק על מנהל מקצועי בכל רצף ההתנהלות הזאת(במידה ויש ולא זרקתם אחריות בין כל מיני גורמים שונים כמו שנדמה שהיה בקיץ הזה). מה עם קלופ למשל? לא מאמין שהחליטו לחתוך לקאייסדו בלי אישור שלו, של הבעלים ושל כל הדרגים האחרים.
    כנראה שהאמת היא איפשהו במקום של רציני מאוד את לאביה, האמנו שהוא יהיה סגור אצלינו כי צ׳לסי הולכים על קאייסדו וחשבנו שגם אם נחכה לאורך כל הקיץ בסוף זה יסגר סביב המחיר שרצינו לשלם(עד 45 מליון) ולא מעבר.

מה שהיה פה זה חתיכת מאיינדגיים של בוהלי. פשוט שיחק לכם בראש. תזכור שהכל התחיל עם ההצעה הזאת משום מקום של 48 מליון על לאביה. משם זה כבר הפך למשחקי אגו אישיים לגמרי(ממתי למשל קלופ בכלל מתייחס לשחקן שהגשתם עליו הצעה בלי שזה 99.9999 אחוז סגור והשחקן ארוז עם סרטון מדיה של המועדון?).

לא סוף העולם כי יש עוד זמן ותכלס כמו שכבר רובנו הסכמנו, יש פה עדיין שמות שלא נופלים בפוטנציאל מקאייסדו ובהווה מוכנים מלאביה.
    השאלה אם במערכת שלכם מסוגלים להתאפס על עצמם ופשוט לעבוד, בלי משחקים.

יש איזה מלטדאון כללי מזה שלא הלכתם על האופציה הראשונה והשנייה אבל לא חסרות דוגמאות של קבוצות שאיכשהו נפל להם לידייים בסוף הקיץ האופציה ה800 שהייתה מושלמת.
    אפילו עם סלאח רציתם שם את ברנדט ואז גצה/קונופליאנקה(מקווה שאני לא מתבלבל בתאריכים) לפני? לא?

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 49)

1. Scouser Tommy