ליברפול 2022/23 - Will We Go Again?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י owen11111, ‏2/8/22.

1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתי שמח להתחלף איתכם בבעלים.

k_700 ו-oranfu אוהבים את זה.
  2. cheddar Member

לפחות אתם עדיין בטופ לא היה לכם איזה מקום 10 או 12 כמו צ'לסקי

3. הקופ בישראל Member

קלופ מעדכן שאיבו לא כשיר לראשון, טיאגו עם נסיגה בהחלמה וצפוי להיות כשיר אחרי פגרת הנבחרות

4. alexshw Member

אז מה? מה הבדל בין 6 ל 12? נסיעות לאירופה בימי חמישי? ההיפך זה עונש עבור יונייטד.

Sent from my SM-S906E using Tapatalk

5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לאסק, אוניון, טולוז.
    מקווה שישחק הספסל והבכירים יישארו באנגליה אבל כמו שאני מכיר את קלופ, חצי הרכב+ בכל משחק.

#LFC have rejected an offer worth £150m for Mohamed Salah from Saudi Pro League side Al-Ittihad

כמעט ודאי שסלאח בעונת פרידה אצלנו. בקיץ הבא כבר לא נסרב לדבר כזה, שנה לבוסמן.
    קיץ הבא נצטרך על הנייר גם להחליף את סלאח, גם את מאטיפ שיסיים חוזה, גם קשר אחורי.

נערך לאחרונה ב: ‏1/9/23
    oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  6. MaxAaRons Member

אתה כתבת לי פעם שיונייטד תמשיך להסריח.
    ואתה שנים שומע "יונייטד חוזרת" ושזה עתיד לקרות בקרוב :).

אני אחזיר לך באותו מטבע ואגיד שליברפול לא בדרך לעידן היקס\גילט תחילת עידן האמריקקים.
    ***כולה קאייסדו שחרחר אחד ואתה על הנייר מעמיד מועמדת לאליפות.
    או לכל הפחות קבוצה שפייהורטית למקום השלישי.

7. oranfu Member

כמו שאני מכיר את קלופ, לא נראה הרכבים חלשים מאוד באירופה.

בקיץ הבא נאלץ להחליף לא רק את סלאח אלא גם למצוא קשר אחורי, להחליף את מאטיפ שמסיים חוזה, אולי להחליף את טיאגו שמסיים חוזה (אם עוד מתייחסים אליו כאופציה בקישור), לשדרג על גומז? לשדרג על רוברטסון סוף סוף?
    חוץ מזה שצריך לקחת בחשבון שבקיץ הבא וירג'יל יהיה שנה לסיום חוזה. לדעתי יש שאלות גדולות אם נותנים לו חוזה חדש או שמחפשים למכור אותו בקיץ הבא. אסור להגיע איתו למצב שהוא עוזב בחינם.

ההצעות של הסעודים כבר מתקרבות לסכום שאני לא לחלוטין משוכנע שנדחה.
    סביר גם שהשחקן לכל הפחות פתוח למעבר הזה אם הם משגרים הצעות כאלה.

טוכל אמר שגרבנבראח התאמן טוב אבל טקטית הוא פחות התאים לאיך שהם משחקים.
    זה מעודד אותי מצד אחד כי החשש הגדול שלי אחרי השנה במינכן שהוא לא נלחם על זה.
    מצד שני, גם טוכל אומר שזה שחקן התקפי במהותו שצריך לשחק 8 ואני לא רואה איפה זה קורה אצלנו.

אגב, קלופ במסיבת העיתונאים אמר שלא יכולנו לשנות יותר מדי איך ששיחקנו בתחילת העונה כי הקבוצה היתה צריכה יציבות אבל שאנחנו נצטרך לדעת לשחק בכל מיני שיטות.
    זה גורם לי לחשוב שאולי יש סיכוי שנזנח את ההיברידי.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הייתי בהכרח נגד למכור את סלאח ב150 אם זה כסף מיידי שיחזור במלואו ויילך על 2-3 שחקנים שיבואו באופן מיידי.
    אבל בדדליין דיי? זאת הגזמה.

yakov_y ו-oranfu אוהבים את זה.
  9. k_700 Member

אבל אמרת תמיד שהגלייזרים, שהם לא אנשי עסקים, היו צריכים לקבל הצעה של 3 מיליארד פאונד ולרוץ לבנק.
    מוזר. לא אנשי עסקים ולפי השמועות ההצעה האחרונה שקיבלו היא מעל ל6 מיליארד פאונד....והם עדיין משחקים פוקר עם הקאטרי.
    לא אנשי עסקים אבל יותר מהכפילו את הערך שאלכס, איש עסקים ממולח שרבים חבים לו תודה על שמשלם מיסים בישראל, הציע.

כמה אתה מגוחך ובעיקר חסר כל ידע בתחום שאתה מדבר עליו בבטחון עצום.
    כרגיל.

10. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

@MaxAaRons
    ואני עומד מאחורי זה. אני מתישהוא שיניתי את דעתי ואמרתי שהגלייזרים הם בעלים טובים או שיונייטד בסוף תחזור אם רק היא תמשיך לבזבז כסף? לא. פשוט בהשוואה לFSG אני רוצה שנסכים שזה נבלה וזה טרפה ולא שאלכס יספר לנו סיפורים על הניהול המהולל של FSG, סיפורים שכבר הרבה שנים אין להם אחיזה במציאות.

אני לא יודע מה יהיה בטווח הקרוב, אפשר רק לשער ובסוף גם ההשערות של תחילת עונה תמיד בסופה נראות מצחיקות. אולי נסיים מקום 3, אולי מקום 5, אולי נקרוס טוטאלית ונסיים 7-8 וקלופ יעזוב. כל האופציות על השולחן.
    אני כן יודע שבטווח הארוך אנחנו לא נהיה תחרותיים עם הבעלים האלה. ואני ממליץ להתרחק אצלנו מספקולציות של "רק חסר X ואתם סגורים" כי אצל FSG תמיד חסר הגרוש ללירה, כי הכל מתבצע באיחור. זה פשוט משתנה כל שנה. היום אתה אומר אתם מרחק קשר אחורי, אז נביא אחד כזה בקיץ הבא אבל גם נמכור את סלאח, גומז ומאטיפ ונצטרך להחליף את כל אלה + שדרוגים פוטנציאליים נוספים שיהיה צריך (מגן שמאלי?), ואין סיכוי שכל הדברים האלה יתבצעו. אז שנה הבאה נהיה מרחק Y מלהתחרות על אליפות. זה לא באמת משנה.

oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  11. Ori8 Member

ישבתי לראות סרטונים של ההולנדי,
    דיברתי עם כל בנאדם שאשכרה ראה אותו
    אין לי מושג מה עובר לקלופ בראש וזה מטריד.
    ולא כי הוא לא טוב, ברור שיש שם איכות ופוטנציאל גדול, אבל אנחנו עם שלושה קשרים התקפיים. לא מצאתי אחד שחושב שיש לו איזה שהו קשר לתפקיד הקשר האחורי מבין השניים/שלושה

זו הזייה שלא ראיתי בחיים.
    סגל פשוט מוזר, לא מאוזן בצורה פושעת.
    איך קלופ ויתר על הרעיון של קשר אחורי אמיתי אחרי שנים אדירות עם פאביניו? מדהים.

מה הולך פה?

k_700 אוהב/ת את זה.
  12. k_700 Member

מסכים, בנייה הזייה.

13. oranfu Member

לגמרי.
    150 מיליון והייתי שוקל בחיוב. עכשיו זאת בעיה גדולה כי כבר אי אפשר לעשות כלום מבחינת מחליפים.

אבל אנחנו מדברים פה על סכום מטורף על מישהו בן 31 עם שנתיים לסיום חוזה.
    אם היו מסוגלים להביא כבר מישהו במקומו באיזה 50-60 מיליון לדעתי היתה לנו החלטה לעשות.

הרי בקיץ הבא, גם אם נקבל עליו 100+ כל מי שנרצה יסחטו אותנו וזה יהיה תירוץ למה לא עושים רכש.

14. WhitRM Member

ניתן להגיד את זה בנוגע ליונייטד תחת פרגוסון. אנחנו רואים כיום איפה יונייטד לאחר שפרגוסון עזב אותה.
    אולי גם ליברפול תגיע לאותו מצב או אולי אפילו יותר גרוע אם FSG ימשיכו באותה הדרך. יש פה יותר מדי "אם" והרבה דברים שיכולים להשתנות כמו הבעלים, מובן שקיימת גם האופציה שאחרי עזיבת קלופ הם יבנו צוות מקצועי חדש לגמרי.

אולי קיץ הבא הסעודים ישובו עם הצעה של 150+ מיליון פאונד על סאלח[הם בטוח ישובו עם הצעה מפוצצת, בסופו של יום סאלח הוא יחסית צעיר והם רוצים להפוך אותו לשגריר של הכדורגל הסעודי, רונאלדו ובנזמה מבוגרים מדי] ואז תוכלו לרכוש קשר אחורי+מחליף לסאלח.

יונייטד מוציאה כבר 10+ שנים כספים ללא הבחנה וזה לא קידם אותם בשום צורה להתחרות על האליפות או אפילו לעבור את שלב רבע הגמר בליגת האלופות. הם יכולים לשפוך עוד 2 מיליארד על רכש, אבל אם הם ימשיכו לשפוך כספים כמו שהם שפכו בעשור האחרון זה לא באמת ישנה יותר מדי.
    במיוחד כאשר כל הקבוצות[באנגליה]שופכות כספים אבל בצורה יותר חכמה שבאמת מקדמת אותם.

15. oranfu Member

חד משמעית ליברפול תהיה במצב הרבה יותר גרוע מיונייטד אחרי שקלופ יעזוב.
    רק עיוור או חסר הבנה מוחלט יכול לטעון אחרת.
    הכסף שיונייטד מוציאים מבטיח להם ריצפה מסוימת.
    בליברפול אין שום ריצפה כזאת.

קיץ הבא נוכל לרכוש מחליף לסלאח וקשר אחורי? יופי.
    קיץ הבא גם נצטרך לפחות 2 בלמים ובעיקרון גם מגן שמאלי.
    טוב נו, אולי בקיץ עוד שנתיים.

Liverpool-Forever ו-k_700 אוהבים את זה.