ליברפול 2022/23 - Will We Go Again?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י owen11111, ‏2/8/22.

1. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחשיד זה לא מילה, זה לג'יט ברמת ה1+1=2. אם הסעודים סתם היו רוצים את סלאח מבלי אינטרסים אחרים, הם היו מתחילים את המו"מ כבר ביולי. זה לא שאל-איתיחאד בדיוק מכרו שחקן והשתחררו להם כספים. הם ידעו טוב מאוד (כמו כל בנאדם עם רבע אונה מתפקדת) שהם רוצים את סלאח, שהוא הדובדבן שבקצפת של עוגת השטרות שלהם. אין שום סיבה לעשות את כל זה עכשיו חוץ מלערער את ליברפול ולפגוע בנו. זה גם מפחית דרמטית את הסיכוי שלהם להשיג אותו הרי.

לגבי ההצעה בקיץ הבא, אז שלא יציעו וילכו להזדיין. בכל מקרה אני חותם לך שאם עכשיו הם שמים לך הצעות של 200+, בקיץ הבא אתה מביא עליו מינימום 100. הרי כסף זה נון אישיו לחלוטין שם, אז למה לא בעצם? מה הטיעון נגד?

EO11, Liverpool-Forever ו-oranfu אוהבים את זה.
  2. k_700 Member

אז לא תקבל(למרות שעד היום דיברו שאת ה150 האלה שהציעו הם יציעו בקיץ הבא).
    לכסף הזה אין שום משמעות מבחינת החיזוק כשאתה כמה שעות לסוף.

זה אחד מחמשת השחקנים הכי גדולים בהיסטוריה שלך(סליחה אבל הוא לא אולי טופ 12 אול טיים בליגה, הוא בטופ 10).
    הזוי. מי מתנהל ככה? לא רואה את קלופ נשאר אם זה קורה.
    יהיה שם פיצוץ.

אורנסטיין דיבר בפודקסט אתמול שהוא לא זוכר חלון העברות כזה מהרגע שהתחיל לסקר איפשהו ב2006.
    אני מסכים איתו, איבוד שפיות טוטאלי.

3. oranfu Member

מה זה "דיברו"? אף אחד לא יכול לדעת שהם יציעו משהו דומה כשהוא שנה לסיום חוזה.
    אתם מדברים כאילו זה שום דבר 100 מיליון הבדל בהצעה...
    לכו תדעו מה יהיה איתם עוד שנה, לכו תדעו מה יהיה איתו עוד שנה? אולי חס וחלילה הוא נשאר ועובר פציעה משמעותית?

אם זה היה הבדל בין 80 ל-120 מיליון הייתי אומר אוקיי.
    אבל זה לסרב לפאקינג 200 מיליון!
    כן, זה מסריח אבל זה סכום לא נתפס על שחקן, שאפילו שהוא עדיין מהטובים שיש, כבר בין 31.
    בקיץ הבא הוא יהיה שנה לסיום חוזה. הם בקלות יכולים להגיד שהם לא עולים יותר מ-80 על שחקן שתוך שנה מגיע אליהם בחינם.

4. הקופ בישראל Member

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  5. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הבנתי, פתאום אכפת לך מהיאכטות של לינדה? מה זה משנה מה הסכום כשאי אפשר להשתמש בו?

למכור אותו עכשיו זאת מכה מוראלית שלא נתאושש ממנה. זה ברמה שיש מצב שקלופ קם והולך אחרי דבר כזה. אם זה המסר שאתה משדר, מה מונע מהם בעצם להציע גם על ואן דייק 200 מיליון עוד שבוע?

ושוב אני שואל - בהנחה שסלאח לא נפצע וגומר קריירה, מה מונע מהסעודים לשים עליו 100-150 קיץ הבא? בכנות אני תוהה מה החשש פה. חוץ מהצלחה כבירה של המחאות של Just stop oil אין שום תרחיש שבו נגמר לסעודים הכסף או שהרצון שלהם להביא את סלאח לליגה שם נעלם.

Cup of Tea, Liverpool-Forever ו-LFC-Gerrard1 אוהבים את זה.
  6. yakov_y YNWA

יש לך חוליית התקפה איכותית ועמוקה, בטח על שחקן עם חוזה גבוה וגיל כזה שנשען על מהירות.
    על ואן דייק אין בלמים טובים ממנו בכל העולם, זה לא שאתה איכותי בעמדה הזאת.

עד מתי החלון פתוח בסעודיה ?

אני לגמרי סומך על חוליית ההתקפה הנוכחית בלי סלאח, הבעיות עם מגן ימיני (בטח כשהמחליף של ארנולד פצוע) ועמדת הבלם החלשה.
    מאמין שבקישור הסתדרנו.

7. k_700 Member

בחייאת זה הכוכב כדורגל הערבי הכי גדול בעולם.
    ביחד עם חאביב, בנזמה זה כנראה הספורטאים המוסלמים הכי פופולריים בעולם.
    אתה חושב שקיץ הבא רק אל אתיחאד יהיו בסיפור?
    כל קבוצה שmbs מזריק לה מימון תהיה שם. הסיפור סביב ההתעוררות המאוחרת עליו זה שבאל אתיחאד מקנאים במה שעשו באל הילאל והאוהדים שם עצבניים. אם סלאח ממשיך לתת את המספרים הקבועים שלו אין שום סיבה שלא תקבל עליו את הסכומים האלה.

בסעודיה משלמים סכומים לא הגיוניים על שחקנים מבוגרים.
    מה זה חדש? אל תחפש הגיון שם.
    ניימאר לא משחק כדורגל כבר שנים, בן 31 ועבר לשם ב100 מליון אירו כשפאריז רק חיפשה להעיף אותו.
    אתה תקבל יותר.

8. הקופ בישראל Member

החלון בסעודיה פתוח עד 7.9

yakov_y אוהב/ת את זה.
  9. k_700 Member

לפי פיפא יש להם עד ל20.9

10. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוהד ליברפול שרואה את סלאח כבר 6 שנים ואומר לי "הוא נשען על מהירות"... מה אני אמור לענות לזה בחייאת? מאיפה אני אמור להתחיל?

הזחיחות של חלק מהאוהדים שלנו (וזה לא רק אתה, אני רואה קולות כאלה גם בטוויטר) בהקשרי החוליה ההתקפית הזאת היא באמת שוקינג מבחינתי. בוא רגע נסתכל על המצב כמו שהוא באמת:
    דיאז, מחזיק ממנו מאוד, היה פצוע חלק ניכר מהקריירה שלו אצלנו ועדיין לא הוכיח שהוא מסוגל להישאר כשיר ולספק מספרים.
    ג'וטה, מספק מספרים יפים מאוד, חוץ מזה לא באמת נותן הרבה בעיניי, פציע בטירוף.
    נונייז, פוטנציאל בשמיים, סימן שאלה עצום.
    גאקפו, כולה חצי עונה פה, למרות התחלה מאוד מאוד מבטיחה אין לדעת לאן זה הולך.
    דואוק, ילדון כמובן.

ועם כל זה, אף אחד מהם לא קיצוני ימין חוץ מהילד. אף אחד מהם לא הוכיח את עצמו לאורך זמן, אף אחד מהם לא הצליח לייצר עקביות עדיין. סלאח זה הדבר שמחזיק את כל החוליה הזאת ביחד כרגע.

אתה אומר לי שאין בלמים טובים מואן דייק בכל העולם ושאנחנו לא איכותיים בעמדה הזאת, אני אומר לך אותו דבר בדיוק על סלאח. איזה קיצוני ימין יש בעולם שבכלל מדגדג את הקרסוליים שלו?

Liverpool-Forever, LFC-Gerrard1 ו-oranfu אוהבים את זה.
  11. oranfu Member

אני לא חושב על הבעלים, אני חושב על הקבוצה.
    אני לא רוצה למכור אבל זאת החלטה קשה.
    אני חושב שבכל מקרה בקיץ הבא אנחנו נצטרך להחליף את סלאח, אבל אין שום בטוחות שנקבל עליו סכום שבכלל מתקרב למה שעל הפרק עכשיו. בעיקר כי הוא יהיה שנה לסיום חוזה.
    ואני יודע שאנחנו צריכים להכניס כסף ממכירות בשביל רכש משמעותי, וצריך רכש משמעותי גם בקיץ הבא.

מה קורה אם בקיץ הבא הם לוקחים אותו ב-120 מיליון ואז כל העולם יודע שיש לנו צורך נואש להחליף אותו וכל ברנאן ג'ונסון יעלה לנו 70 מיליון?
    מה יקרה אם גם בקיץ הבא הם יגיעו ממש ביום האחרון של החלון? נעשה שרירים ונאבד אותו חינם קיץ אחרי או שנתפשר על 70 מיליון?

אני לא מתעלם מזה שמדובר בפגיעה מקצועית קשה מאוד עכשיו.
    אבל אני גם לא יכול להתעלם מזה שבשיקול קר יכול להיות שצריכים לקבל את ההצעה.

12. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני באמת לא מבין את הרציונל כרגע אורן. אם אתה מקבל עכשיו 200, בקיץ הבא כולם שוכחים את זה? מה מונע מווסטהאם לבקש 100 על ג'ארוד בואן בגלל זה? כלום.

השאלה שצריכה להישאל פה היא האם עונה אחת של סלאח - בצירוף כל הנסיבות המוראליות והמקצועיות שילוו עזיבה שלו עכשיו - שווה לנו את ה100 מיליון פאונד פער תאורטי בין מה שתקבל עכשיו לקיץ הבא. ואם אתה שואל אותי, התשובה היא כן. אני רואה אותנו לחלוטין מתפרקים העונה אם הוא עוזב, עד כדי כך. הקבוצה הזאת מאוד מושפעת (כמו כל קבוצה בעצם) מהמנטליות, אני רוצה לראות את החשק של ואן דייק, טרנט וקלופ בעצמו אחרי שימכרו את סלאח. זה מתכון לאווירת נכאים ולעונה סיוט.

אם אתה עומד על הרגליים האחוריות פה ומחזיק מעמד זה אחלה בוסט מוראלי לעומת זאת. קריטי קריטי קריטי.

13. oranfu Member

יכול להיות ששנה תשכיח שיש לנו כסף ששורף בכיס.
    יכול להיות שאם אתה לא מביא עכשיו מחליף, זה יעזור לך במו"מ עתידי להראות שאתה לא נואש לרכש ולא תיכנע לסחיטה.

השלכות מוראליות וכאלה אני לגמרי מקבל.
    אני לרגע לא טוען שמכירה שלו עכשיו לא תהיה פגיעה גדולה מאוד בקבוצה.
    אבל, יכול להיות שזה כן מה שצריכים לעשות.
    לצורך העניין, אם היה לנו פה מנהל מקצועי חזק, אני חושב שהנטייה שלו היתה לקבל את ההצעה.
    אתה צריך להתנהל לא מחלון לחלון אלא עם איזה תוכנית אסטרטגית שנים קדימה. 200 מיליון על שחקן בן 31 עם שנתיים בחוזה זה פסיכי.
    אני אישית, אם זה תלוי בי, מסרב. אבל אני לא חושב שזה כל כך ברור.

Scouser Tommy ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  14. k_700 Member

למה שתגיע עם הסאגה הזאת לסוף החלון הבא?
    בחלון הבא אתה יוצא מנקודת הנחה שעסקת המכירה שלו זה משהו שצריך לקרות.
    אתה אומר 120 כשאני רואה דיווחים שהם היו חוזרים עם הצעה דומה למה שדובר עד היום(כלומר 150).
    נניח יחזרו עם 120. מה הבעיה פה? לא תוכל למצוא שחקן התקפה איכותי בסכום הזה? יש לך שנה להתכונן.

הזעזוע מערכת שיקרה אם תעיף את סלאח עכשיו בדד ליין לא שווה את הסיכון. ומה אם בדצמבר קלופ מרים ידיים ועוזב? אז נשארת עם ה״כסף״ של סלאח ובלי הגורם הכי משמעותי בהצלחה שלך(בעצם בלי שניהם).

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין שום היגיון למכור כרגע. זה צריך להיות ברור.
    אנחנו שעות מסיום החלון.
    אם הסעודים כל כך רצו אותו היו צריכים להציע 200 לפני חודשיים. היינו מסכימים והיה להם סלאח.

אם מוכרים אותו צמוד לסיום החלון זה לשרוף את המועדון.

LFC-Gerrard1 ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.