ליברפול 2022/23 - Will We Go Again?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י owen11111, ‏2/8/22.

1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

@LFC-Gerrard1
    הדברים האלה חדשים לך? כל אוהד ליברפול שני בטוויטר עם דגל פלשתין בפרופיל כבר לפני ה7.10.
    אני לא מבין את הפליאה הגדולה. אני רק מבין אם זה בא מתוך זעם על מה שקרה פה כי באמת עברנו כרגע שואה אז התגובות שלנו לחרא גם מתקשות להיות סבלניות.

oranfu אוהב/ת את זה.
  2. oranfu Member

זה הכי חלבי שהיה אפשר לחשוב עליו. אפילו לא גינה את ישראל ואם שמתי לב אפילו לא אמר פרי פלסטיין.
    באמת הוא נראה כאילו הוא נאנס להוציא את זה.

לגבי שאר השחקנים, אני לא רואה בעיה. נראה לי הגיוני שאנשים שלא קשורים למצב פה יקראו להפסיק את ההרג.

לגבי האוהדים, אין מה להיות מופתעים. יש לנו מלא אוהדים ערבים\מוסלמים, יש לנו מלא אוהדים שהם עמוק בשמאל והם לא מבינים כלום בנושא רק יודעים שישראל הרבה יותר חזקה אז על אוטומט הם נגדינו.
    בנוסף, מי שנחשף יודע שהתקשורת הבריטית ממש לא בצד שלנו וגם מקורות אמינים מבחינתם כמו הביביסי אימצו לחלוטין את הנראטיב של חמאס.

Ori8, WhitRM ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  3. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

לי לא נראה הגיוני ש"אנשים שלא קשורים למצב פה יקראו להפסיק את ההרג". לא מקבל את זה.
    הם יוצאים לטבוח בעוטף עזה, יומיים שלמים לא עשו פה שום דבר חוץ מלספור גופות, כל הזוועות שודרו 24 שעות ביממה בכל הערוצים שלהם, ואף אחד מהמזדיינים האלה לא הוציא מילה. רק כשבצד השני מתחילות להיערם הגופות מתחילות הקריאות להפסקת אש ולעצור את האלימות. יא אללה, איזה קטע. מן צירוף מקרים שכזה.

אם מישהו מהם היה אומר משהו ב7.10 אז ניחא. הייתי אומר שהם פציפיסטיים מגוחכים שכל מה שיש להם להציע זה אמירות ריקות מתוכן שמסתכמות ב"מלחמה זה רע" אבל לפחות הם לא צבועים.
    אבל לא כשזו ההתייחסות הראשונה שלהם לכל מה שקורה פה. לא היה כלום, הבנת. סתם יש עכשיו הרג בעזה וצריך לעצור אותו. פעם הייתי מאשים אותם בבורות כמוך, היום ברור לי שהם פשוט בני אדם בפשיטת רגל מוסרית.

EuropeGuy, Esomech ו-LFC-Gerrard1 אוהבים את זה.
  4. Lebron Member

אני מבין את הזעם ושותף אליו, אבל אי אפשר להאשים כל אדם בעולם שלא אמר כלום ב-7 באוקטובר שהוא אנטישמי/צבוע/חלאה.

אנחנו אמרנו משהו על הטבח בדארפור או במקומות נידחים אחרים?
    אנשים לא תמיד מגיבים על אסונות שלא קשורים אליהם, כולל אנחנו.

סלאח אזרח של אחת המדינות הכי אניטישמיות בעולם והוא מותג בעולם הערבי שרובו עוכר ישראל. ההודעה שלו בהתחשב בזה גם באה באיחור וגם הייתה חלבית לחלוטין. אני יכול לחשוב על גרועים הרבה יותר ממנו.

נערך לאחרונה ב: ‏19/10/23
    Scouser Tommy, oranfu ו-Ori8 אוהבים את זה.
  5. סמואל אטו Member

לא יודע מי כתב לו את המילים, אבל הוא דאג שלא יהיה אפשר להאשים את סלאח בשום אמירה שערורייתית או קיצונית.
    אני משער לעצמי שהייתה טיוטה יותר "שמנה" שדאגו למחוק עם טוש שחור את כל המילים הבעייתיות.
    אפילו כשהוא מדבר על "הרג חפים מפשע" הוא לא משייך את זה בבירור.

Scouser Tommy, oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  6. LFC-Gerrard1 Member

אני לא ממש נמצא ברשתות החברתיות (לפחות לפני שהתחילה המלחמה), אז לא ידעתי שכל פרופיל שני עם דגל פלסטין.
    אני גם חושב שזה לא רלוונטי. אני יודע שליברפול עיר שמאלנית והנחתי שרובה תומכת בפלסטינאים. בגלל זה גם כתבתי בעבר שלא היה אכפת לי אם אף אחד לא היה כותב כלום. ואז ליברפול הוציאה הודעה שמשווה בין ישראל לארגון טרור. ואז סלאח מוציא הודעת תמיכה בעזה, והוא בבירור משתמש במילה Massacare, וכל השחקנים שלנו רצים כמו כלבים עם זין בתחת לעשות לזה לייק. זו הפאקינג התייחסות הראשונה שלהם למצב. וזה מה שהם עושים!? מסלאח לא ציפיתי לכלום. עם ההודעה המביכה של הקבוצה והפרמיירליג עוד יכולתי לחיות. אבל זה? שיזדיינו וימותו כולם. מקווה שהארווי אליוט ימשיך להפצע ושיסיים את הקריירה. שסלאח ימות מחר. שטרנט ישבור רגל. שג'ונס יבלע ציאניד. אני לא מאמין שאני אומר את הדברים האלה אבל אין לי אפילו עשירית סימפטיה לאף אחד מהם. הם כולם כלבים מסריחים. גם אם אצליח לסלוח מתישהו, אני לא אצליח לשכוח את זה בחיים.

כמו שאמרתי, ציפיתי שאם הם שתקו ב-7.10, מה שהייתי מוכן לקבל, אז שייזהרו מלהביע כל עמדה עכשיו. אבל הם חשפו את הפרצוף שלהם.
    מעולם לא ציפיתי משחקני כדורגל להיות דוגמא לכלום בחיים. זה בעיקרון לא מעניין אותי. אבל כשאתה בוחר לצדד בנאצים, אתה מבחינתי יכול לשקוע לקרקעית הים יחד עם עזה.

אני נכנסתי לחופה שלי עם You'll never walk alone. זה שיר יפהייפה שאצלי תמיד סימל שלא משנה כמה חרא, תמיד יהיה מישהו שאכפת לו ממך.
    אני מרגיש שהמועדון נטש את האנושיות ואת הצדקה. נטש אותי ואת כולנו. אני, אנחנו, באמת צועדים לבד. זה לא משנה אם הם תומכים בפלסטינים, הם יכלו להמשיך לעשות את זה, ברגע שהם מתייחסים בצורה כזו לטבח, התעללות וחטיפה של 1500 אנשים, הם נשרפו אצלי.
    בלב, לא בראש.
    אולי זה יעבור לי ואולי אני אחזור בי מחלק מהדברים שאמרתי. אבל אני ממש ממש לא בטוח שזה יוכל לחזור להיות מה שזה היה אי-פעם מבחינתי.
    סלאח לא מעניין. אף אחד לא מצפה ממנו לכלום. אלה כל השאר שהם חלאות המין האנושי.
    לא ציפיתי שהם יגידו כלום. אבל הם כן בחרו להביע עמדה. כזאת שמתעלמת לחלוטין מהטבח בישראל כאילו הוא לא קרה. אז כן, הם אנטישמים.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מן הסתם מסכים איתך כישראלי.
    אני חושב שבעיני האירופאים ובטח בעיני המוסלמים, המצב פה נתפס כאילו אנחנו מביאים על עצמנו טרור.
    חונקים את עזה, כובשים אותה, יוצרים מפלצות, יוצרים התנגדות.
    אני די בטוח שרוב האנשים קיבלו את החדשות של 7.10 בתור "זה היה בדרך אליהם כבר זמן מה ועכשיו זה הגיע".

אתה בתור ישראלי נכנס לפרטי פרטים ומכיר את כל הזוועות. אתה לא נכנס לראש של בנאדם שמדפדף בכותרות.

שימו לב למקרה של הפיצוץ בבית החולים, מיד נזרקו מספרים לאוויר של 500 הרוגים, של הפצצה תוצרת ישראל. הדברים האלה הגיעו מיד לכותרות של BBC SKY NY TIMES, זה הנראטיב וקופצים עליו בלי לוודא.

כשהיו לי אנרגיות להתעסק בזבל הזה, הייתי מתווכח עם בריטים, מבחינת הבריטים שדיברתי איתם אנחנו מביאים על עצמנו את זה כי אנחנו מאמללים להם את החיים ולא מאפשרים להם חופש.
    כל אקסיומה שאנחנו מכירים בתור ישראלים כמו העובדה שאנחנו מעבירים כסף מהקטארים לפלשתינאים, שאנחנו דואגים שם לחשמל מים דלק, נתפסת כפרפוגנדה ישראלית. אף אחד לא האמין לי כשאמרתי את זה.
    רק זרקו לי בפרצוף שאנחנו מעיפים פצצות זרחן, שאנחנו מוכרים נשק לאזרבייג'ן שעושה פשעים נגד הארמנים. אין לזה סוף.
    הוידאו שאוהד חמו שחרר לגבי הפיצוץ בבית החולים, אף אחד לא יאמין שישראל לא "ערכה" אותו.
    שיחת הוידאו בין 2 פעילי חמאס שכביכול אישרה שזה הג'יאהד ששיגר - יטענו שישראל המציאה שיחה והקליטה אותה.
    אין פה עובדות, רק נראטיב מתנגש. בתור ישראלי ובתור לא ישראלי/מוסלמי.

לכן, מה כל הנקודה שלי?
    בואו קודם כל נדאג לזה שכל הישראלים יהיו באותו הצד. עם האירופאים יש לנו המון עבודה ועם מוסלמים? אבוד מראש.

Scouser Tommy, Lebron ו-Ori8 אוהבים את זה.
  8. LFC-Gerrard1 Member

להגיד שיש Massacare בעזה, ללא שום התייחסות למה שעשה חמאס, זו לא אמירה שערורייתית?
    בחיי. הסטנדרטים שלכם נמוכים. לא פלא שהליגה האנגלית היא כזו זונה של איסלאמיסטים. אם לנו אין עם זה בעיה, למה שלהם יהיה?

מזל שבגרמניה באמת למדו מהטעות שהם עשו והם מוכנים לכפר. לפחות שם הכלבים האלה חוטפים בראש. כל שאר אירופה היא זבל.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  9. סמואל אטו Member

זה בדיוק הקטע. שמישהו שדאג שהוא לא יגיד את זה.
    המילה נאמרת בצורה ה-''רבים'' שלה וללא שיוך לאף צד.
    הדבר היחיד שבו הוא ''לוקח צד'' זה שהאנשים בעזה צריכים סיוע הומניטרי. זהו.
    לא תמיכה בפלסטין או חמאס, לא גינוי של ישראל, לא גינוי של רצח של אנשים מצד אחד. כל האמירות בצורה כללית.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  10. LFC-Gerrard1 Member

תיקנתי לך.
    לי, זה לא נראה תקין. הם התעלמו מכל מה שקרה פה ועשו לייק 10 ימים אחר כך לפוסט שתומך רק בעזה? אם זה נראה לך תקין, זה מאוד מוזר בעיניי.
    מה לא יגיד את זה?
    הוא אומר The massacre has to stop.
    עכשיו אין massacre בישראל. כי הוא כבר היה.
    אז ברור לכולם בדיוק על איזה massacre הוא מדבר פשוט כי אין אף דבר אחר כרגע שקורה שאפשר לקרוא לו טבח. גם למה שקורה עכשיו בעזה אי אפשר לקרוא טבח כמובן אבל הוא שטוף מוח אז לא זה העניין.
    זה לא שהוא השאיר מקום שאפשר לפרש את זה לשני הצדדים. הוא מדבר על צד אחד בלבד והוא לא יכול לטעון אחרת. זה שערורייתי לחלוטין ואם הייתה טיפת הגינות בעולם המסריח הזה אז מישהו גם היה מעיר לו על זה.
    זו גם הסיבה שזה שכל השחקנים הלוזרים שלנו עשו לו לייק הופך אותם לשותפים מלאים בפשע ותומכי נצאים. זה בכלל לא חשוב אם הם לא מבינים מה עושים. ככה זה מתחיל, ממאות אנשים עם כוח השפעה גדול מאוד בעולם שפשוט "לא יודעים מה הם עושים".

לא אתמוך בזה. מאחל להם רק רע.

נערך לאחרונה ב: ‏19/10/23
    EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  11. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Lebron

לא אמרתי כלום על מי שלא התייחס ב-7, אני מדבר על מי שלא התייחס אז וכן מתייחס עכשיו.
    מי שרוצה לא להתבטא בנושא בכלל - אהלן וסהלן. לא רק שמקובל עליי, אני בעד - פשוט כי אני יודע כמה מטומטם וחסר מושג האדם הממוצע בערך בכל נושא פוליטי מחוץ למדינה שלו. אני יכול להסתדר בלי בריטים הזויים שיוצאים להביע דעות ברשת כשהם לא מצוידים אפילו בפרטים הבסיסיים ביותר, לא על ההווה ובוודאי לא קונטקסט היסטורי (אצלם זה בכלל אירוני כשמבינים שהבריטים בעצמם אשמים ישירים בסכסוך הזה, מדובר על היסטוריה גם שלהם).

אבל זה העניין. הם כן מתייחסים, הם פשוט עושים את זה עכשיו ובאופן חד צדדי. צבועים מסריחים. ואני גם לא מדבר על סלאח אלא כל מני חשבונות גדולים של ליברפול בפיד שלי, עיתונאים, שחקנים וכו' שיוצאים מהחורים בעקבותיו. שיזדיינו.

EuropeGuy, Lebron ו-LFC-Gerrard1 אוהבים את זה.
  12. סמואל אטו Member

"The massacres must stop."
    לא במקום ספציפי, אלא גם בכלליות.

13. LFC-Gerrard1 Member

אני מתנצל, אבל כל בן-אדם עם הכנה למוח יודע בדיוק למה הוא מתכוון בדיוק כמוך וכמוני. גם כל כלי התקשורת בעולם מפמפמים את זה שהוא מדבר על עזה. אז אם הייתה עיתונאות אמיתית ולא אנטישמית פחדנית באנגליה, מישהו כבר היה דואג לשאול אותו "על איזה טבח אתה מדבר? תוכל לנקוב בשמות?" אבל זה לא המצב. זה שהאמרה הזו לא תעורר שערורייה בעולם כי יש אנטישמיות לא אומרת שהיא לא אמירה שערורייתית.
    ואני אדגיש שוב שמסלאח לא ציפיתי לכלום. כל מה שציפיתי הוא שהשחקנים (שמבינים בדיוק כמה האמרה הזו היא חד צדדית), שלא כתבו כלום ב-7.10 יסתמו את הפה המסריח שלהם. בעידן כמו של היום, זה שהם עושים לייק מופץ אחרי זה בכל מקום ומפורש כאמרה נגד ישראל.

שימות סלאח ושימותו כל שאר השחקנים אצלנו.
    שנרד 10 ליגות כקארמה על זה שיש לנו סגל של חארות בני-זונות. אמן.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  14. oranfu Member

אני מצטער, אבל נראה לי שחלק מהחברים פה לא ממש מודע לדעת הקהל העולמית לגבי ישראל באופן כללי ובטח בזמנים של מבצעים\מלחמות.
    הם לא מתעניינים בסיפור בשוטף, הם נחשפים לסיפורים רק כשאנחנו מפציצים שם.
    אז מבחינתם גם אם מה שחמאס עשה זה מזעזע, הם לא לחלוטין מודעים לזוועות עצמם אלא בעיקר יודעים שחמאס רצח הרבה "מתנחלים" (וזה עוד במקרה הטוב, כי רבים רבים בכלל לא מאמינים שחמאס ביצע את הטבח). והם חושבים שמי שאשם זאת ישראל. למה? כי אנחנו כובשים מ-1948. כל הנראטיב הוא שמדובר במסכנים שנלחמים עבור החופש שלהם.
    אי אפשר לצאת מהויכוחים האלה ואומר לכם את זה מישהו שמתווכח לגבי זה שנים, כולל עכשיו (כי בניגוד לגיל אני לא יכול לשלוט בעצמי ועונה למטומטמים\חלאות).

לזה תוסיפו את התקשורת הבריטית שלחלוטין מאמצת את הנראטיב של חמאס.
    ואנחנו לא מדברים על איזה גופי תקשורת זניחים\סנסציוניים אלא הביביסי וסקיי. מבחינתם זה אמין ואם הביביסי לא מוכן לקרוא לחמאס טרוריסטים, ואוטומטית מתייחס לכל פרופגנדה שלהם כאמת, אי אפשר לשכנע אותם אחרת.
    וזה לא רק שמאמצים את הנראטיב שלהם, גם עוסקים בעיקר בו. העיסוק הוא בעיקר בתקיפות שלנו ולא בתקיפות שלהם.

לזה תוסיפו את הרשתות החברתיות, עם אלוהים יודע כמה חשבונות פייקטיביים של הרוסים והאיראנים שמפמפים את הפרופגנדה האנטי-ישראלית.
    לזה תוסיפו את ההמונים המוסלמים שרבים מהם עם אנטי מובנה לישראל (שלא לומר שנאה).
    ספיציפית ליברפול, מדובר בעיר ומועדון שהם עמוק עמוק בשמאל ואוטומטית הם מזדהים עם מה שנתפס בעיניהם כאוכלוסיות מדוכאות.

מדינת ישראל מזניחה והזניחה את כל נושא ההסברה במשך שנים.
    יכול להיות שזה קרב אבוד מראש, אבל אנחנו בכלל לא נלחמנו אותו.
    משהו שלפיד עשה היום למשל, שהוא עשה תדריך לכתבים הזרים שנמצאים פה ונתן להם בראש על זה שהם כלי של הפרופגנדה האנטישמית זה משהו שלדעתי לא נעשה אף פעם. למה?

בהתחשב בכל אלה, מה שסלאח אמר והלייקים של השחקנים שלנו, הם פרווה לחלוטין. הכי פרווה שאפשר לצפות לו. ספיציפית לעניין הלייקים אני מעריך שהם היו עושים לו לייק גם אם היה מאשים נטו את חמאס או בכלל מעלה איזה וידאו שקורא להפסיק לאכול טופו.

אני מעריך שאנחנו עוד נראה מחלקם התבטאויות שיפריעו לנו הרבה יותר.

זה לא שאני לא מתבאס שלא יצאה קריאה הגונה יותר, אבל אני ציפיתי (ועדיין מצפה) לדברים הרבה יותר סובייקטיבים.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  15. LFC-Gerrard1 Member

אני מצטער, אבל הקבלה שלך של הדברים כי הם "שטופי מוח" מבחינתי היא בדיוק חלק מהבעיה.
    אנחנו נמשיך ונמשיך לשתוק והמצב יהיה גרוע יותר ויותר.
    גם אלה שהעלו את היטלר לשלטון היו שטופי-מוח. אלה אותם אנשים.

אני מודע היטב לסנטימנט נגד ישראל באנגליה. גרתי שם ואני אזרח המדינה. עוקב אחרי כלי התקשורת בדיוק בזמנים כאלה.
    גם מתוך כל האנטישמיות שנוטפת מהם בחסות הכובש האיסלאמי, אפשר בקלות היה לראות את הזוועות שקרו בישראל. מה זה היה אפשר? זה הופיע בכל מקום!
    אם נוח לכם להתעלם מכמה המועדון שלכם נוטף אנטישמיות גם אם פאסיבית וגם אם בשל שטיפת מוח, וזה לא מפריע לכם לאהוד את הקבוצה אני יכול רק לקנא בכם. כן, זה שהם לא חובבי ישראל היה ידוע תמיד. זה שבשם שטיפת המוח שלהם הם מייצרים פרופוגנדה נגדנו רגע אחרי שטבחו בנו, אני לעולם לא אקבל. זה מעשה שפל, נבזי ודוחה. לא משנה כמה הוא לא מכוון.

אני, לפחות לזמן הקרוב, סיימתי עם הקבוצה הזו. לא מסוגל לשמוח או להתעניין בהם יותר. מקנא בכם שאתם כן.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 2, אורחים: 29)

1. avdz7