ליברפול 2022/23 - Will We Go Again?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י owen11111, ‏2/8/22.

1. k_700 Member

אני לגמרי איתך בעניין של אנדו.

אני הייתי מעלה שלישיה של-

טרנט
    גראבנברח סובו

או טרנט
    ג׳ונס סובו

משהו כזה. מה הקשר של אנדו למשחק ברמות האלה. אם הייתי אוהד ליברפול הייתי מפחד גם שיכנס מחליף.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

David Lynch
    @dmlynchlfc

Liverpool took everyone by surprise when they followed up missing out on Moises Caicedo by signing Wataru Endo. But he is looking an increasingly shrewd acquisition at £16m and an answer to that No.6 issue - for now, at least.

המנטליות של הסקאוזרים והצורה בה התקשורת מכסה את המועדון הן גורם ראשי למה המועדון הזה עם אליפות אחת ב33 שנים.

oranfu, Scouser Tommy, Walkon ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  3. k_700 Member

איזה כיף לשמוע את זה ערב התחלת הקשקושיאדה של החלון חורף.
    מורידים לחץ מלהביא קשר אחורי, נתמקד בבלם.

אגב, אורנסטיין מפרסם את אותם ווייבים.

נערך לאחרונה ב: ‏21/12/23
  4. Cup of Tea Liverpool, UK

או בלם או מגן ימני.
    אני מעדיף מגן, מישהו כמו סשה בואי או ראיירסון.

5. k_700 Member

מה מרשים בסשה בואי? קצת ווייבים ואן ביסאקים הוא נותן.
    נראה לי שאם מכוונים לטרנט בקישור מאוד היית רוצה מישהו כמו פרימפונג שטרנט ינצל.

אני מאמין שאתם יותר תכוונו לבלם. כולנו נתפלל שזה יהיה אינסיו שדוחף באגרסיביות לעבור.
    ה39 מליון פאונד האלה שיבקשו עושים שכל עם התקציבים שלכם לינואר.

6. Cup of Tea Liverpool, UK

39 מיליון על בלם שמשחק בשלושה בלמים וגם שם יש את דיאומנדה שיותר מרשים ממנו? לא תודה. יש עוד מספיק שמות טובים, אולי עוד מחטף לספרס או שאלונסו יעשה לנו דיל על הינקאפיה/טאפסובה/כוסאומו החוף שנהבי.

7. k_700 Member

אם אתה דואג הוא גם הראה שהוא לא יציב במערך של שני בלמים בעבר.
    זה מי שמקושר אליכם כבר תקופה ארוכה.
    מאוד יכול להיות שזה ההרדמה הקבועה שלכם לפני שישלף השם האמיתי.
    דיאמונדה לדעתי יסיים או אצלכם או אצל ארסנל. מאוד מקווה לטעות.

8. Rushie Member

לפחות עם קאייסדו בינתיים זה נראה שניצלנו ממגה פלופ. עם כל הקושי שבלהצליח בצ׳לסי הנוכחית, הוא נראה לא קשור לכלום ומרגיש שהמעבר הזה גדול עליו.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  9. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מאשים את התקשורת בדבר הזה. הם משקפים את המנטליות של האוהדים, או יותר נכון אומרים להם את מה שהם רוצים לשמוע.
    הפאנבייס של המועדון הזה ב2023, יותר מכל דבר אחר, מאוהב ברעיון ובקונספציה שליברפול זה המועדון הכי חכם בליגה ושאנחנו מנצחים עם הברקות זולות ושחקנים מהאקדמיה בזמן שכולם מסביבנו מבזבזים. הם לא רוצים בכלל לנצח אם זה לא בדרך הזו, והם נואשים למצוא כל הוכחה שזו דרך נכונה.

זה הפאנבייס. זו חרב פיפיות כי בסוף אלה האנשים שהופכים את המועדון למה שהוא, לטוב ולרע. אבל אני לא חושב שזו חייבת להיות המנטליות, לא הייתי בחיים אז אבל זו בוודאי לא הייתה המנטליות בתור הזהב של המועדון. אני חושב שהיא השתרשה בעיקר בתקופת בניטז.

נערך לאחרונה ב: ‏22/12/23
    oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  10. Rushie Member

אם כבר ציינת את זה, אז אלו לא רק האוהדים. אני קורא בימים אלו את הספר של לינדרס ועולה ממנו ריח חזק של שכרון כוח של הצוות המקצועי אחרי ההצלחות שהיו. קלופ והאנשים שלו מאוהבים ב״חזון לטווח הארוך״ שלהם ומרגיש שבהתאם הם מאוד חסומים לביקורת.
    זה נכון ללפני שנה וחצי בכל אופן. אולי הסטירה שחטפנו בעונה שעברה שינתה משהו.

oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  11. Ori8 Member

אני חושב שאתה מאוד מדייק, ואם לומר את האמת - קצת קשה להאשים אותם בתקופה הזו, לצערנו וגם קצת לשמחתנו. אנחנו באמת עושים עונות מאוד יפות עם הברקות זולות כשקבוצות סביבנו מוציאות בלי הכרה וברוב המקרים להוציא את סיטי והיום ארסנל שעוד לא לקחה כלום, מתרסקות לחלוטין.

אין מה לעשות, כדי שהקונספציה הזו תקרוס, והיא תקרוס בסופו של דבר, אנחנו צריכים לעבור 2-3 עונות רעות מתמשכות וזה סביר להניח יקרה אחרי שקלופ יסיים. אין מה לעשות. רק אז אחרי כשלונות רצופים האש האמיתית תופנה לבעלים ואוהדים יבינו שאין לנו מה לחפש אם אין השקעה גדולה אמיתית (וחכמה). הציפייה מאוהדים שם להיכנס לדיכאון עצום כבר עכשיו ממה שעתיד לבוא כי היום לא משקיעים מספיק הוא בעייתי.
    וזהו נכון בסוף, אחרי המון המון המון שנים של כלום ושום דבר, הציפיות מאוד נמוכות גם אחרי לא מעט שנים עם הצלחות גדולות תחת קלופ.

השאלה היא מתי תתחיל הסופר ליג. האם הם יחכו וימכרו רגע לפני או רגע אחרי, או האם זה דווקא יהיה מה שישאיר אותם, אבל כך או כך די ברור שלשם הם מכוונים וכרגע ממתינים לזה.

Walkon אוהב/ת את זה.
  12. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנחנו לא נהיה בסופרליג וגם לא אף מועדון אנגלי אחר. והמשמעות של זה עשויה להיות שגם לא יהיה סופרליג בכלל.
    ממשלת בריטניה כבר אמרה שהיא תמנע את זה ובכל מקרה, מה שהרג את הסופרליג אף פעם לא הייתה שאלת החוקיות של הדבר אלא ההתנגדות הגדולה מצד אוהדים. החדשות של אתמול הן לא אייטם מעניין במיוחד.

אתה צודק לגבי קלופ כמובן. הוא עשה ועושה פה קסמים וזה מה שמכר לפאנבייס את האשליה. הם בטוחים שהם היום מקום 2 בסוף דצמבר בגלל שהביאו קשר אלמוני בן 30 מגרמניה בזיל הזול ולא למרות זאת. זאת מהות העניין.

Cup of Tea ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  13. one united Member

אי אפשר להתלונן חצי שנה שאין 6 חזק ופיזי ובסוף להציע לשם את טרנט. הוא הכי יבוזבז שם.
    ליברפול לא צריכה אותו שם רק כדי "שיחליט למי למסור את הכדור הראשון במשחק הבילד אפ המפורסם".
    אתה מאבד את כל היתרונות שלו בשליש הקידמי של המגרש כאחד המוסרים הטובים בליגה.

14. k_700 Member

החלופה(אנדו) יותר חלש ממנו פיזי ולא תורם כלום עם הכדור. ברמות הגבוהות זה כמו מינוס שחקן.
    טרנט מעשית כשנכנס לשחק בקישור משחק 6 במשחקים האחרונים. ככה שלא הצעתי פה שום דבר חדש.
    הקשרים לידו יצטרכו לעבוד קצת יותר הגנתית במשחק מול ארסנל והיו צריכים לקרוע את התחת אם היו משחקים ליד אנדו.
    טרנט בקישור לפחות יכול לתת לליברפול אלמנט של החזקה בכדור עם איום תמידי במסירה.
    היפני לא נותן כלום.

15. Ori8 Member

לא יודע מה ממשלת בריטניה אמרה ומה המשקל של זה בסופו של דבר אבל גם זה עניין של זמן לדעתי. דברים ישתנו. אם לא תוך חמש שנים אז תוך עשר או 15.

האוהדים מתנגדים עכשיו.. נראה אותם מתנגדים לאורך זמן כשהעניין הזה באמת יתחיל להיבנות, נראה אותם מתנגדים כשבכל שאר הליגות יגידו לזה כן.
    מה יהיה התמריץ שלהם להישאר בחוץ? כאילו על פניו מתאים להם לשחק אותה כאילו רק הליגה קדושה וכל השאר על הזין שלהם אבל זה לא יחזיק.

בסוף זה עניין של זמן עד שכל הספורט הזה ישתנה לחלוטין. אם אני חייב להמר יקרה משהו בסגנון של מה שקורה בברזיל. 4-5 חודשים של ליגה מקומית שלא מעניינת באמת וליגת על אירופית (ליברטדורס) שבה כל קבוצות העל יתחרו.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 2, אורחים: 43)

1. golding