ליברפול 2022/23 - Will We Go Again?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י owen11111, ‏2/8/22.

1. k_700 Member

הדבר היחיד שחסר לקלהר כדי להוכיח שאין לו כל קשר בכלל לרמות של הליגה הזאת זה עוד דקות משחק.
    מזכיר לי את האגדות על דין הנדרסון מלפני שלוש שנים.

אין בו כלום.
    לא מהירות, לא אינסטינקטים, לא שליטה בגובה, לא משחק רגל. שום דבר.
    די מדהים שכל הפעולות הרעות שלו לא הצליחו לערער בלם צעיר עם פחות משנה של נסיון בוגרים(שהשלים עוד הופעה מצוינת) ומגן עם הופעה ורבע בהרכב.

2. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

כן אה, כרגע הdna שלנו שווה למקום באמצע טבלה בליגה בינונית באירופה. אנחנו דרג מתחת לטוונטה.

אני קצת מופתע מהתגובות שלכם. מדובר בשחקן בן 33 (נכון לא ילד אבל גם לא 37) עם רזומה בלתי נתפס ושנים של מרכז שדה בקבוצה בין הטובות בעולם בליגה בוודאות הכי קשה וטובה מכולן. הוא לא מסוגל קצת להרים את אייאקס למעל טוונטה ואלקמאר? באמת? אני לא אומר שלבד הוא יעשה משהו, ממש לא, אבל זה לא רכש סביר שלנו? כמה כבר יהיה לו קשה מול זוולה ואקסלסיור שלוקחות מאיתנו נקודות על מרכז שדה מופקר שלנו?

3. Ori8 Member

נשמע כמו שתי רמות מעל השוער הראשון והלא זול שלך.
    במציאות שבה מועדוני ענק מתקשים למצוא שוער 1 שיעשה עבודה סבירה, אני מוכן להסתפק בשוער כמוהו כשוער שני.

הקופ בישראל אוהב/ת את זה.
  4. k_700 Member

בוא נגיד ככה.
    אם "השוער שלי" מחר פורש הוא השאיר איזושהי מורשת באירופה.
    יזכרו אותו על עונה אדירה באינטר ואיזה גמר צ'מפיונס אדיר מול הקבוצה הכי טובה באירופה.
    הינה, קח תזכר:
    https://twitter.com/KobbeMainoo/status/1750161959289241871

עוד לפני זה נתן תקופות נהדרות באייאקס שגם עשתה כמה דברים באירופה.
    מה יזכרו מקלהר?
    שבעיקר לא עשה שום דבר בקריירה כשוער ראשון אבל בחלונות קיץ שיחק אותה בפוזה של שוער מבוקש.
    כלומר, חוץ ממך ומכמה חברים משעממים בכפית שיעשו לו טריביוט מרגש אף אחד לא יזכור שהוא בכלל שיחק בליגה הזאת.
    הריימונד ואן דר גו של ימינו שאוהדי ליברפול מדמיינים שהוא איזה פירמה כשאני שוב אצטרך לשאול גם במשחק הבא, במה הוא טוב? וכרגיל, לא אקבל תשובה. כי אין תשובה. הוא לא טוב בכלום.
    יש לו שיער יפה, את זה לא נקח ממנו.

5. Ori8 Member

מה אכפת לי מה יזכרו ממנו ומהאפס שעומד לך בשער?
    עכשיו אני עושה כוחות אני לוקח את קלהר לפני הדביל הזה, זה הכל.

ליונייטד יש שוער שני יותר טוב? לא
    לצ'לסי יש שוער שני יותר טוב? לא
    לארסנל יש שוער שני יותר טוב? לא
    לטוטנהאם יש שוער שני יותר טוב? לא

אז אני חי עם זה בשלום, הכל בסדר.
    אני מבין שאחרים משחקים מנג'ר ובא להם את אח של אליסון על הספסל (גם לי אגב), אבל יש מציאות והיא סבירה מאוד בעיני.

6. Ori8 Member

בלי קשר דעתי היא ששוער שני זה תפקיד מאוד קשה.
    לעלות פעם באלף שנה באיזה גביע, לרוב עם ההגנה שונה, קישור קצת שונה, ולתת הופעה גדולה כשאתה לא בכושר משחק ולא בפורמה.. בעיה, זה לא קל. גם ככה על כל גול שסופג כל שוער בעולם אפשר להצביע מה הוא עשה לא נכון.
    אז אני לא רץ לחפש מה הוא יכול היה לעשות אחרת בכל גול שיספוג, הכל בסדר.
    אדריאן הוא לא וזה מספיק טוב לי.

Scouser, WhitRM, Scouser Tommy ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  7. k_700 Member

@Ori8 כן, אתה עושה כוחות ואתה גם מחליף בין אייוואני לנונייז ובין נונייז לסולנקה בטח שכחתי עוד כמה שחקנים שלך שהחלפת בשחקנים של קבוצות שעוד דקה ורבע יורדות ליגה.
    ואת ג'וטה שלחת לליגת העל, לא? או שבעצם רק הטכניקה שלו היא טכניקה של שחקן בליגת העל אבל הוא מפצה בדברים אחרים.

חבל שאתה באמת לא יכול לעשות כוחות. אני בטוח שקלופ כבר לא היה פה וגם ליברפול כבר הייתה משחקת בליגה אחרת.

לא הייתי משווה את קלהר לאף שוער ראשון אחר. הוא לא סוחב את הלחץ והציפיות שיש משוערים ראשונים בקבוצות גדולות.
    שיצא לסקוטלנד או טורקיה ויוכיח שהוא שווה משהו ואז נתחיל להשוות אותו לשוערים ראשונים. מוסלרה וכאלה וג'ו הארט.

8. k_700 Member

לצ'לסי?
    פטרוביץ' הרבה יותר טוב ממנו. תשאל אותי במה? בהכל.

אתה רוצה להגיד לי שהוא טוב מראמסדייל? אוקי.
    מאיפה אתה יודע מה הרמה של השוער השני של יונייטד לפני שהוא שיחק דקה אחת?

9. MaxAaRons Member

חחחח ori8 אגדה.
    אשכרה קלהר>אוננה.

10. oranfu Member

מצטער, אבל לא.

לקלהר יש משחק רגל טוב והוא שוער סביר, אבל הוא לא מספיק טוב לליברפול ויש לו עונה עלובה.
    לא מצפה ממנו להופעות גדולות, אבל כמעט ואין משחק העונה שהוא עמד בשער ולא קיבל גול באשמתו\עשה טעות גדולה.

Rushie אוהב/ת את זה.
  11. Ori8 Member

רגע, פרה פרה.
    קודם כל לגבי השורה הראשונה שלך - הכל נכון. מחליף את נוניז בשני אלה אתמול וגם היום. אני יכול גם להמשיך את הרשימה. אני מחליף אותו בהרבה מאוד חלוצים בליגה הזאת.

שנית, נחמד שאנחנו בדיבורי "חבל שאתה לא יכול לעשות כוחות" - כלומר הם מבינים יותר ממני אז אין טעם לדון בדברים. השאלה אם זה תופס לגביך. אני מניח שלא כי בגדול ראית כל משחק של כל ילד שאי פעם שיחק כדורגל בממלכה מגיל 12 ואילך ולכן נותר לי רק להצטער שאתה לא הסקאוט הראשי בליברפול, אולי מצבנו היה טוב יותר.

12. Rushie Member

לקלהר יש משחק רגל טוב מאוד. יותר טוב מזה של כמה שוערים ראשונים בליגה.
    בשאר הדברים הוא נראה לי בינוני. זה יותר מבוסס על תחושה כי אפילו שהוא אצלנו לא מעט שנים מדגם המשחקים שלו עדיין דל מאוד. היו לו כמה משחקים טובים אצלנו אבל עדיין לא קיבלתי ממנו הרגשה שניתן לסמוך עליו.

באופן כללי די מאכזב שבחור בן 25 מעדיף להמשיך לקבל 4 משחקים בשנה אצלנו ולא לנסות ללכת להיות שוער ראשון איפשהו, אבל זה לא ענייני וברור שלמועדון זה סידור נוח.

oranfu, Scouser Tommy ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  13. MaxAaRons Member

חחחחחח קלהר לקח גול של 200 אחוז מהארי וילסון
    למעשה הוא העלה אותכם לגמר אם פולהאם עולים ל2-1 עם הדחיפה שם הקהל בבית זה game over.
    נכון שזה גביע השוקו ,אבל קלהר במבחן התוצאה יצא אתמול ווינר.
    הוא לא אדריאן הפחון.

14. Scouser Member

קלהר בעבר היה שוער טוב מאוד כששיחק.
    אני חושב שלהיות שוער שני לאורך שנים פשוט מנוון את השחקן. אז בשנתיים-שלוש הראשונות הוא עוד יהיה טוב, אבל יש גבול כמה שנים אפשר בקושי לשחק ועדיין לשמור על רמה מקצועית טובה.

oranfu, Ori8, Liverpool-Forever ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  15. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שקלהר רחוק מלהיות שוער מושלם אבל בתור שוער שני אפשר לחיות איתו לגמרי. יהיה לו בירטוז כל משחק-שניים, השוט סטופינג דיי בינוני, אבל בהרבה דברים הוא גם טוב או טוב מאוד והוא קר רוח שזה מאוד חשוב לשוער. בואו נגיד שאם אליסון לא היה נפצע בתדירות של שחקן שדה לא הייתי חושב אפילו על להחליף אותו.

אין לי מושג איך הקצב כיום בהולנד, אבל אם הוא איטי דרמטית מהפרמיירליג/בונדסליגה, לדעתי הנדרסון יכול לתרום לכם הרבה כקשר אחורי.

Ori8 אוהב/ת את זה.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 51)

1. oranfu