ליברפול 2022/23 - Will We Go Again?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י owen11111, ‏2/8/22.

1. alexshw Member

היידה קקוטה

2. oranfu Member

ואן-דייק נשאל לגבי העתיד שלו בקבוצה ואמר שהמועדון צריך לעשות החלטות גדולות, כל הצוות עוזב והרבה ישתנה.
    הוא סקרן לראות מה יהיה הכיוון אבל כשיהיו מינויים הוא ייראה מה העתיד לגביו.
    אני מזכיר שגם הוא, גם סלאח וגם טרנט מסיימים חוזה בקיץ הבא ולא התחילו איתם בכלל שיחות על חוזים חדשים (איזה ניהול, הא?).

אנחנו בבעיה גדולה מאוד, גם אורנסטין אומר שבמועדון מאוד אוהבים את נוסה שעובר לברנטפורד אבל אין כרגע במועדון מי שיכול לקבל החלטות לגבי רכש.

יש סימן שאלה ענק לגבי העתיד שלנו. אלה שחקנים שבסוף מה שהביא (והשאיר) אותם למועדון זה קלופ. אנחנו לא עיר אטרקטיבית ולא משלמים משכורות גבוהות. אלא אם יהיה פה שינוי כיוון של FSG ובנייה מחודשת של צוות מקצועי טופ - אנחנו הולכים להתגעגע אפילו למאבק על טופ4.

Liverpool-Forever ו-LFC-Gerrard1 אוהבים את זה.
  3. Andrei Kanchelskis Member

כשקני דאלגליש עזב את ליברפול בחורף 1991 הוא השאיר לבא אחריו קבוצה שהייתה בה בעיקר ווינריות ותו לא, לכן זה לא היה מקרי שכל מאמן שעבר בליברפול בין השנים 1991 ועד 2015 לא הגיע לא לקרסוליים של דאלגליש(של הקדנציה הראשונה) ולא לקרסוליים של קלופ ששבר רצף את המאמנים הבינוניים שרובם גם היו כושלים. זה רק ממחיש את העובדה שליברפול הנוכחית תהיה חייבת לקלוע בול למטרה בבחירת המאמן הבא כי אחרת יהיו צפויות לה הרבה מאוד שנים קשות ולא צריך ללכת יותר מדי אחורה בזמן כדי לראות ולהבין מה גורם להן, אפשר פשוט להסתכל על מנצ'סטר יונייטד.

4. WhitRM Member

הסעודים יבואו אלייכם עם הצעה מפוצצת בנוגע לסאלח ועם העזיבה של קלופ זאת מכירה שתהיו חייבים לבצע. אבל בזכות הכסף שתקבלו עליו תוכלו להביא מחליף ברמה גבוהה ועוד ישאר לכם עודף.
    טרנט זה שחקן בית שלכם שמאוהב במועדון, חוץ מזה הוא מגן ימני שהוא פשוט חור בהגנה. הוא לא יעזוב לשום קבוצה אנגלית אחרת וקשה לי לראות כלשהי קבוצה חוץ מפ.ס.ז' שאולי תהיה מוכנה לשלם עליו את המחיר שתדרשו עליו.
    ואן-דייק זאת באמת בעיה רצינית אם הוא עוזב, בדיוק שהוא התחיל לחזור לרמה אשר אפיינה אותו לפני הפציעה. זאת באמת תהיה אבידה קשה אם הוא יעזוב.

5. k_700 Member

מי יביא את המחליף של סלאח?

ואם זה יהיה מנג׳ר אפור או חסר נסיון?
    טרנט שחקן בית אבל אין סיבה שלא יבחן את השוק. זה לא רציני שפחות משנתיים לסוף החוזה, כשהוא נכנס לשנים הכי יפות שלו(כלומר לחוזה הכי גדול שלו) לא התחילו לדבר איתו בכלל.
    אולי ישאר, אולי יראה ספינה טובעת בשנה הבאה ויברח. הוא גם לא יצטרך בהכרח לבוא לקבוצה בליגה, שחקן מהסוג שלו הוא השקעה לכל קבוצה גדולה באירופה, בטח כשיהיה בקיץ אחרון לחוזה.

נוסה זה חתיכת גניבה של ברנטפורד. מהמעט שראיתי בנבחרת ובצ׳מפיונס, זה נראה מפלצת של אחד על אחד כבר בגילו.
    מאוד יתאים להם גם עם אמבוומו בצד ימין וטוני באמצע.

Liverpool-Forever ו-oranfu אוהבים את זה.
  6. WhitRM Member

מאיפה לי מי יביא את המחליף של סאלח, השאלה האמיתית מה אכפת לך?

ריאל בטוח לא תלך עליו, גם לא בארסה. באיירן בדיוק רכשה מגן ימני חדש, יובה מסודרת בעמדה הזאת, לפ.ס.ז' יש את חכימי בעמדה הזאת.
    אינטר גם מסודרת בעמדה הזאת ולא תציע לו את השכר שהוא מקבל בליברפול.
    אז בוא תספר לי איזה קבוצות גדולות באירופה ילכו על טרנט.

7. k_700 Member

עם שנה אחרונה בחוזה? כל קבוצה גדולה באירופה יכולה לחשוב עליו.
    באיירן הביאה עכשיו את סשה הזה מגלגטסריי, אם יכשל שם, בעוד שנתיים למה שלא ילכו על טרנט? הוא יהיה מדהים עבורם.
    בערך מה שאהבו לעשות שם עם לאהם במשך שנים בליגה הרבה יותר קלה לשחקני הגנה שלא בדיוק אוהבים להגן.

אני יודע מה יהיה המצב הכלכלי של ברצלונה בעוד שנתיים? לא ממש. אולי יקסם לה לנסות להשיג טאלנט כזה בגיל כזה עם שנה אחרונה בחוזה? אנחנו עוד לא יודעים מי בכלל הולך לאמן את ברצלונה בקיץ הקרוב. אולי זה מישהו שלא מתלהב מלשחק עם קונדה הבלם כמגן ימני?
    אני מבין דבר פשוט, אימפריות יכולות לקרוס מהר מאוד וכשאין דמויות רציניות מלמעלה אז שחקנים גדולים הרבה פעמים מחפשים לברוח, בטח כשגם לא משלמים להם פה סכומים שקרובים למה שהם שווים.
    אם יציעו לטרנט 200 אלף פאונד לשבוע וקבוצות אחרות יציעו לו 350 אלף פאונד לשבוע אחרי שליברפול מביאה מאמן אפור והעסק לא ממריא מעבר למקום 7 אתה חותם שהוא ישאר? אני לא.

לא, השאלה האמיתית היא לא מה אכפת לי מי יביא את המחליף של סלאח.
    אתה בפורום כדורגל, מותר להתדיין על הכל. בהחלט מעניין מי יביא ובעיקר מי תהיה הדמות שבכלל תדחף את הנרי ושות׳ לקחת את כל הסכום שיקבלו ולהביא מחליף.
    מאמן אפור שיהיה פיון של fsg יכול להשלים עם מצב שגם לא לוקחים את הכסף הזה ומבזבזים את כולו על מחליפים.
    גם זו אופציה עם הבעלים האלה.
    יגידו משפצים את האצטדיון, השאיפות לשנה הבאה ״צנועות״, יכולים גם להביא מחליף ב25 מליון מהליגה ואם זה איזה אמרי או מאמן חסר נסיון אחר, מה הוא יעשה, יאיים להתפטר? מישהו יספור אותו שם?

Liverpool-Forever ו-oranfu אוהבים את זה.
  8. oranfu Member

קודם כל, הנקודה שלי היא פחות לגבי השחקנים הספיציפיים האלה ויותר על המועדון באופן כללי.
    קלופ היה ה-גורם משיכה שלנו. מה אמור לשכנע שחקני טופ לשחק בליברפול? או שיביאו שוב צוות אדיר, או שישלמו משכורות גבוהות. על המשכורות אני בטח לא בונה...

כל מועדון בעולם יעמוד בתור אם יחשבו שאפשר לקחת את טרנט. אין מועדון אחד אפילו שלא יפנטז על זה.

Liverpool-Forever, Scouser Tommy ו-k_700 אוהבים את זה.
  9. Sturridge Member

אני חושב שהגיע הזמן לנסות למכור אותו בתור קשר.

WhitRM ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  10. Ori8 Member

קלופ וסלאח בקיץ אחד? יאאלה. ברינג איט און. אני מוכן לתקופה הקשוחה ורוצה לראות את FSG בחוץ. כל הדברים האלה רק יקרבו את היום הזה.
    או שזה ידחוק אותם להשקיע הרבה או שהם יעזבו, לא יהיה אמצע.

מודה שאחרי קלופ אף שחקן לא מדאיג אותי. לא אכפת לי מאף אחד, שכולם יעופו ויבואו אחרים. ואן דייק יעשה שרירים? לך לפסז תעשה חיים, לך לריאל, שיבלה. טרנט היחיד שיבאס אותי לראות אותו הולך וגם עם זה אתמודד.

11. k_700 Member

צמפיונס בעונה הבאה, אליפות העולם לקבוצות, מכירת חיסול של 3/4 סגל, אצטדיון גדול יותר, חוזה שידור חדש לליגה וזה מתכון ללסגור עוד חצי עשור איתם, לפחות.

אתה חושב שאתה מפחיד אותם עם איזה עונה, 2, 3 בלי מאבק אליפות?

מקסימום הבאת להם תירוצים לקנות פחות שחקנים או להיות בלימבו הלא נגמר שלא הלחפש משקיע.

12. Ori8 Member

בסדר אחי אנחנו הולכים להיות קבוצה מקום 10 כל עונה, הם ימכרו את כולם, לא ישקלו בחיים למכור את המועדון ויביאו את אייל לחמן לאמן אותנו והקהל המטומטם ימשיך לשתוק, בסדר? זה מה שיקרה? אז יאאלה. שיקרה. לפחות יהיה מעניין.

13. k_700 Member

מדהים שאתה חושב שהם סופרים את הקהל העלוב שלך.
    מקסימום שולחים את לינדה לבכות ביוטיוב כדי להשתיק מחאה.

תו לי דד ליין, שנה הבאה הם מוכרים? בקיץ?
    מתי הרכבת עזבה את התחנה?

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק כדי שאבין, אחרי הנבואה המדהימה בקיץ על מאונט כ״8״ היברידי, אוננה כפליימקר והויילנד עם 15 שערי ליגה וזכייה בשחקן הצעיר של העונה עם מחמאות אדירות לטן האח על איך הוא הוציא 200 מיליון בקיץ (נעזוב רגע את אמארבט, שלא יגידו שאני נטפל לנביא גם לגבי עסקאות השאלה בכסף קטן), מגיעה עכשיו הנבואה על מכירת חיסול בקיץ והפיכה לקבוצה פחות אטרקטיבית לשחקנים וגם פחות טובה מקצועית מטוטנהאם (מה שקרה אגב לנו אחרי הנבואה בקיץ והמחמאות על הרכש בקיץ)?
    כאילו ליברפול זה איזה שפילד או ברנלי כזאת שכל כך בקלות עושה מכירת חיסול ומתרסקת?
    אין בעיה, רשמנו (למרות שכולנו יודעים שהנביא איך שהוא ינסה לטעון שזה לא בדיוק מה שאמר ושהוא לא התכוון לזה בכלל ושהוא בכלל צדק כי התכוון רק שזה ימנע מליברפול לזכות באליפות וכל מיני תירוצים בניגוד לנאום סוף העולם מתקרב והחורבן קרוב שנתן כאן בימים האחרונים).

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

נ.ב
    לכל מאמן ולכל קבוצה יש מחזור חיים מסוים מבחינת כדורגל כמובן שבשלב מסוים מגיע לסיומו.
    היה ברור שגם זה של ליברפול של קלופ, מאנה, פירמיניו, סאלח, ואן דייק וטרנט (ופאביניו ורוברטסון?) יסתיים מתי שהוא.
    זה לא משנה מי הבעלים שלך, ומי הניהול שלך, גם לברצלונה של פפ, אינייסטה, צ׳אבי, פויול ומסי היה סוף, וגם לריאל של רונאלדו, מודריץ׳, קאסמירו, קרוס וראמוס, וגם ליונייטד של פרגוסון, ואן דאר ז׳ראר, אברה, וידיץ׳, ריו, סקולס, גיגס, רונאלדו ורוני.

כל הדיבור הזה כאילו זה קורה לליברפול בגלל הבעלים או בגלל שיש את סיטי אלה שטויות וניסיון לאנוס את המציאות כאילו דברים נמשכים לעד.
    חלקים חשובים בפאזל כמו מאנה, פירמיניו ופאביניו (השניים האחרונים כשהיו בשיאם עזרו לאחרים להיות טובים יותר ולכן הם היו לא פחות חשובים לפאזל) כבר לא כאן, רוברטסון עוד לפני הפציעה היה בירידה גדולה, והיה ברור שקלופ לאור סגנון האימון שלו שדורש אינטנסיביות אדירה וגם לאור האופי שלו גם יעזוב בעתיד הקרוב והיו סימנים לזה (כולל המון הערות של קלופ עצמו) לאורך השנים.

עם כל השנאה שלי לליברפול מדובר במועדון ענק שלא הולך לשום מקום, וגם אם ימכור שחקנים יקנה אחרים במקומם כמו שקרה בשנתיים האחרונות, ואם שחקנים מסוימים ירגישו תחושת מיצוי או שיקבלו עליהם הצעות מעבר לשווי האמיתי שלהם רק כי הם מוסלמים (נניח 250 מיליון על סאלח בגילו שנה לפני סוף החוזה) אז הם יעזבו כמו שקרה במועדונים גדולים לא פחות ועם שחקנים גדולים לא פחות.
    וגם אז זה לא יהיה הסוף של ליברפול שתעבור לאיצטדיון שיגדיל את ההכנסות שלהם, ושבשנים האחרונות עשתה קפיצת גדולה מבחינת המיתוג שלה וכוח המשיכה שלה וביחד עם העבר שלה והכסף שבכל מקרה יהיה לה היא בשום שלב לא תעלם מהמפה או תהפוך לפחות אטרקטיבית מטוטנהאם כמו שאלה שמנסים לאנוס את המציאות מנסים לצייר.

Ori8 אוהב/ת את זה.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 49)

1. oranfu