ליברפול 2022/23 - Will We Go Again?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י owen11111, ‏2/8/22.

1. Raulito Madridista

ליברפול בעונה שעברה: 63 משחקים| ליברפול בעונה שקדמה לה, "המסויטת": 53 משחקים בכל המסגרות| ליברפול 2019-20: 57 משחקים בכל המסגרות| ליברפול 2018-19: 53 משחקים בכל המסגרות| ליברפול 2017-18: 56 משחקים

כמובן שצריך לקחת בחשבון גם את גביע הליגה ולשחק עם זה איך שאתם רוצים, כן יש כאן עומס לצורך העניין. אני לא מסכים עם ביטול מסע המשחקים הזה - כל קבוצה גדולה באירופה עושה את זה, הכנסה כלכלית חביבה וכן הלאה. וזה לא כמו ריאל של הגלאקטיקוס ששיחקו נגד יפנים וסינים. היריבות היו מנצ'סטר יונייטד, לייפציג, זלצבורג, פאלאס ושטרסבורג (משחק שנערך באנגליה).

לגבי קלופ, אני גם כן לא הייתי נוגע בו מעולם, מה גם שהוא לא אחד שיישאר בכוח באף מקום (אמרו שהעונה האחרונה בדורטמונד הייתה די מיותרת ואולי הוא גם 'למד' מזה). הוא גם לא קרוב לאבד את חדר ההלבשה או משהו. השחקנים צריכים לספוג את הביקורת לא פחות ואף יותר.
    ההנהלה? אין ספק שהם רק מחפשים איפה לחסוך וחבל כי בליברפול התגבש סגל די היסטורי, לפחות הרכב או 13-14 שחקנים, על המאמן מיותר להרחיב וכן הלאה, היה אפשר וצריך לסחוט את הלימון הזה עוד. מזדהה איתכם כאוהד ריאל מדריד שרואה את הקבוצה שלו חושבת שבהתקפה זה או קיליאן אמבפה או כלום. והמחליפים של קארים בנזמה הם...אין כאלה. מריאנו דיאס, רודריגו ש'יכול לשחק' כ-'9', מרקו אסנסיו כנ"ל, אדן הזאר כנ"ל.

2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

שווה להסתכל פר שחקן אם רוצים להשוות ולהבין על אמת.
    אני בעבר הסתכלתי על זה ולא מצאתי מספר משחקים חריג פר שחקן לעומת קבוצות טופ מהעבר.

יחד עם זאת אני אומר, אם יש עייפות חריגה, זה מורגש כבר בפרי סיזן וצריך לבוא רכש בהתאם.

3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

Jurgen Klopp on Manchester City: “Haaland is an exceptional footballer and of course they have become stronger because of him. You just have to know - Pep [Guardiola] sees this just as much as I do - that the team has to be reshuffled from time to time.

הממ. לרענן זה חשוב אני מסכים.

oranfu אוהב/ת את זה.
  4. alexshw Member

חשבתי על זה: אלוהים נותן אגוזים למי שאין להם שיניים.
    בסוף מי שריק זה איתיחד.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  5. הקופ בישראל Member

סלאח בעונה שעברה 21/22 שיחק 53 משחקים רשמים של ליברפול ועוד 10 משחקים רשמיים של נבחרת מצריים - 63 משחקים רשמיים (נתון שלא כולל משחקי הכנה וידידות).

עכשיו אפשר להוסיף לו עוד 17 משחקי פריימר ליג ו6 לג"א עד לגביע העולם, זה מטורף שהוא עוד עומד על הרגליים

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

רנדומלית לחלוטין לקחתי את פרנק לאמפרד סך הופעות בעונה בצ'לסי:
    03-04: 58.
    04-05: 58.
    05-06: 50.
    06-07: 62.
    07-08: 40.
    08-09: 57.

שונה לגמרי?
    מי עוד לבדוק?

אלה המשחקים כשאתה בקבוצת צמרת מצליחה.
    אם אתה עייף, אחריות הקבוצה למצוא לך שחקנים שייתנו לך רוטציה.
    זה לוקסוס שדווקא ליברפול יכולה לקבל כי זה מועדון עשיר. אם אתה מתקמצן ובונה סגל קצר אתה תשלם על זה.

סלאח גם שחקן שכמעט ולא נפצע (טפו טפו טפו), יש דוגמאות לשחקנים אחרים שלנו שהחמיצו משחקים ובסה"כ גם כולל העונה שעברה אתה לא תראה מספרים חריגים בהשוואה למה שהיה מאז ומתמיד בטופ באנגליה.

דבר נוסף, אם הוא נופל מהרגליים בשביל מה הטסת אותו לתאילנד סינגפור וכל החרטא הזה בקיץ? בשביל להרוויח עוד כסף?

אם יש עייפות, זה אנחנו במו ידינו גורמים לזה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  7. oranfu Member

יש עייפות, העומס הולך וגדל ככל שאתה מועדון יותר גדול ויותר מצליח.
    זה גם לא רק עניין של סלאח (שהעומס עליו היה גדול מאוד כולל טיסות לאליפות אפריקה והארכות במשחקים בינלאומיים שוב ושוב ושוב).
    אני דיי בטוח שגם יש כיום יותר משחקי נבחרות ובכלל יותר משחקים בכל מיני מסגרות ממה שהיו פעם, לוח השנה מבחינת משחקים עמוס יותר.

לדעתי גם יש הבדל בין סגנון שחקן כמו סלאח שכל הזמן בספרינטים לבין שחקנים שזה פחות הסגנון שלהם.

אבל אלה הדרישות ואין מה להתלונן. הבעיה היא שאפשר להקל על העומס על השחקנים והמועדון פשוט לא עושה את זה.
    למה? כי זה עולה כסף.
    קטע איך פתאום גם חלק מהכתבים מגלים שהקבוצה שחוקה לא רק פיזית אלא גם מנטאלית.
    מי היה יכול לחשוב ששנה אחרי שנה שאין השקעה בסגל תביא אותנו למצב כזה.
    רק אוהדים בכיינים AKA בתולי פיפא רוצים רכש, זה מה שאמרו לי.

הציטוט הזה של קלופ, כמו עוד דברים שאמר בזמן האחרון מראים שהוא חד משמעית רצה לעשות רכש. הוא פשוט אומר את הדברים בצורה עדינה בשביל לא להיכנס לעימות עם הבעלים.
    הוא אמביציוזי והוא רוצה לשפר את הקבוצה, הוא פשוט מקבל מקלות בגלגלים ונאלץ לפעול עם ידיים קשורות מאחורי הגב.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  8. k_700 Member

העייפות פה היא לא בהכרח עייפות של כמות משחקים מעונה אחת רנדומלית.
    יש פה קבוצה של שחקנים שחמש שנים פלוס מחזיקים את הקבוצה מההרכב.
    יש סייקלים לקבוצות כדורגל.

גיגס וסקולס היו נותנים לך 18 שנים אם היית דואג לתת להם לשחק 55-60 משחקים בעונה, בלי מחליף ובלי לרענן את הסגל לידם? בחיים לא.
    אתה דואג לא לרענן את הסגל, תדע יש לך בין 3-5 שנים להריץ אותו, בטח במקומות האלה של קבוצות ששואפות ל60 משחקים בעונה.

ההגנה למשל, הייתה הלב של הקבוצה הזאת בשיא שלה.
    היה צריך מזמן לרענן אותה בעוד שני מגנים ועוד בלם צעיר בנוסף לקונאטה.
    קשר אחורי נוסף במקום פאביניו, שיתפתח מאחוריו.
    עוד קשר במקום תיאגו שאתה יודע שהוא אחד השחקנים הכי פציעים בליגה.

זה דברים שלא היה צריך להשאיר לקיץ הזה, אלא לבנות בהדרגה ממזמן.

9. Ori8 Member

ומתי הוא יגיד 'עד כאן'? מתי הוא יגיד להם או שאתם עונים לי על הצרכים ועל הדרישות שלי ושל הצוות או שנסיים את זה וניפרד?
    האם הרגע הזה לא יגיע כי טוב לו במועדון שהוא מחובר אליו, מקבל ממנו מיליונים וגם אין ממנו ציפיות אמיתיות לתארים כמו שגיל אומר?
    האם הוא צריך לסיים שתי עונות רצוף מחוץ לרביעייה כדי שזה יקרה? אולי לסיים מקום שמיני כדי שזה יקרה כמו עם דורטמונד? מתי יגיע הרגע הזה?

אני חושב שגם קלופ קיבל סטירה העונה וערימת הציטוטים שהוא זורק לאחרונה לא מגיעים סתם אואט אוף דה בלו, והם לא סתם לא נאמרו קודם לכן. לדעתי הוא לא היה מספיק אסרטיבי לגבי הרכש שהוא רוצה וגם הוא וגם הצוות האמינו בסבירות גבוהה מאוד שהסגל הנוכחי הזה לגמרי יכול להמשיך לרוץ ולהתחרות. הם חד משמעית לא ראו את מה שקורה העונה מגיע לדעתי.

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי ציפה למה שקורה העונה?
    מוגזם.
    אף אחד לא ראה את זה מגיע.

אני מאמין גדול בקלופ אז אני מניח שנצא מזה איכשהוא, אבל יש מצב שזה האתגר הכי גדול שהיה לו אצלנו פרט לעונה ההזויה עם הבלמים שסיימו עונה.
    אולי טוב שאין משחקי ליגה חודש עכשיו עבורנו, ותכלס המצב שלנו בטבלה יותר טוב מאיך שאנחנו באמת נראים. יצאנו מההתחלה המחרידה הזאת מבלי שהפערים גדולים. אם יש פלוס זה זה.

11. modric19 Member

שאלה לגבי בלינגהאם. יש בכלל משהו קונקרטי שמקשר אותו לליברפול חוץ מהעובדה שהוא אנגלי?

12. NewMan Member

לא. אבל כולם יודעים שהוא הולך לסיים בריאל מדריד בתור המחליף של מודריץ'.
    :)

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  13. oranfu Member

מפתיע, שוב אני רואה "קלופ אשם שלא מספיק אסרטיבי".
    יש אנשים שמגיע להם שהודג'סון יהיה המאמן.

ניסינו להביא קשר הקיץ.
    בקיץ שעבר סיפקרו לנו שבקיץ הזה יטפלו בקישור.
    הזמן הלך ועבר ולא קרה כלום אז קלופ דיבר.
    האם באיזשהו שלב גם אלה שמאשימים את קלופ יבינו שבסופו של דבר הוא לא זה שמחליט?
    כלומר, הוא בעצמו אמר "אני רוצה קשר אבל זאת לא החלטה שלי" אבל יש כאלה שכל עוד הוא לא מתפוצץ בתקשורת כנראה שלא יבינו (וגם אז אני מצפה לשמוע מהם תירוצים לטובת הבעלים).
    מה הוא צריך לעשות? "שיתפטר". כן, אז המצב שלנו יהיה טוב יותר...

14. Andrei Kanchelskis Member

אולי אני צודק ואולי אני טועה אבל נדמה לי שאם קלופ רק יאיים בהתפטרות ההנהלה תתקפל במיידי ותיתן לו מה שהוא רק רוצה.

15. Ajax Amsterdam Member

יש הערכה מה הולך להיות ההרכב שלכם נגד אייאקס ?