ליברפול 2022/23 - Will We Go Again?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י owen11111, ‏2/8/22.

1. Cup of Tea Liverpool, UK

גומז אוכל קש מאוגבנה, קלהר גרוע, גאקפו מביך בחוד, התקפה אימפוטנטית.

4-1
    ומקום ראשון
    בראשון גמר גביע הליגה

בהצלחה לכם מול פולהאם
    העיקר שמגווייר בעונה טובה וראשפורד הלא אימפוטנט עוד יחזור לעצמו.

2. Ori8 Member

ישששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששש

ניצחון עצום, ענק, אחד הגדולים בעונה הזו.
    מי שלא רואה את זה פשוט עיוור וליבי איתו.

הרבה, הרבה, הרבה יותר מסתם לנצח את לוטון בבית. פשוט ניצחון גדול.

3. k_700 Member

אויש איזה באנטר.
    חשבת על זה לבד? ממש שירה.

אל תשאל, אני פשוט באתי לספר שמנצ׳סטר יונייטד יותר טובה מליברפול העונה.
    חיכיתי לבאנטר שלך פשוט.

מביכוש.
    למרות הבכי שלך על הפציעות והקשקושים שלך על כל מיני שינויים כאלה של אליוט במקום ג׳ונס או קוואנסה במקום קונאטה או מאטיפ, אני סומך עליכם שתתנו בראש בראשון לצ׳לסי וגם תעשו את הבלתי יאמן ותעברו שלב בליגה האירופאית.

נ.ב.
    מחכים כבר לחזרה של סולי מארץ׳ למגרשים.
    בשביל העתיד של נבחרת אנגליה ביורו כמובן.
    ד״ש.

4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמח במיוחד בשביל אליוט, למרות שלא יכולתי לחגוג את הגול שלו כי הייתי בטוח שרוברטסון שם שבר את הרגל.
    השינוי במשחק שלו בחודשים האחרונים קיצוני, הוא תכליתי פי כמה. הוא נראה לי אבוד בתחילת העונה מבחינת הקריירה, הכיוון עכשיו טוב.

5. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוכים כל הדרך לקוואדרופל.

6. oranfu Member

איפה, יום ראשון אתם תנצחו אותנו בגמר.

נהנתי מאוד מהמחצית השניה.
    איזה בעסה שקלופ עוזב, אין מאמן שיכול לגרום לשחקנים האלה לשחק ככה.

אליוט, במיוחד אם משחקים איתו בתפקיד ואזורים שמתאימים לו, הוא יופי של שחקן.
    צריך כמובן להשתפר, אבל יש לו איכויות.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  7. Rushie Member

ניצחון יפה. ההרכב שלנו בסיום המשחק היה כבר בגדר המדע בדיוני. מקווה מאוד לחדשות טובות בגזרת הפצועים לקראת הגמר.

לא ברור לי למה קלהר קיבל הוראה ללכת רק על כדורים ארוכים היום. כמעט ולא הייתה להם כתובת ואיבדנו פוזשן המון פעמים בגלל זה.
    לצד זה שיש לו רפלקסים לא רעים, הוא הודף את רוב הכדורים למרכז הרחבה ואנחנו סופגים מזה לא בפעם הראשונה ולא השניה. הגמר בכל מקרה היה הולך להיות שלו אבל זה מטריד מאוד אם אליסון בחוץ עכשיו לתקופה ממושכת.

לא רואה את השיפור המדובר עם אליוט. הוא קיבל את המושכות היום וחרבן יותר מדי מצבים במחצית הראשונה. בקבוצה שלא סובלת ממשבר פציעות בקישור הוא וגראבנברח הם שחקני קצה ספסל שלא רואים יותר מדי דקות בליגה.

נערך לאחרונה ב: ‏21/2/24
  8. k_700 Member

אתה לא רואה את השיפור של אליוט במשחק שהוא נכנס לאמצע, מייצר שני מצבים גדולים, משלים כמעט את כל הדריבלים, מוסר באחוזים טובים לשחקן התקפי וכובש שער מצוין?
    מה עוד היה צריך לעשות?

אולי אם נונייז היה מקבל את הכדורים שלו בחצי הראשון או סלאח היה שם על הריבאונדים הוא גם היה מבשל.

oranfu, crazyjoedevola ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  9. Rushie Member

כל הנתוני אופטה האלה לא מעניינים. אני רואה בעיניים שחקן חלש פיזית שנופל מכל תאקל, שמקבל החלטות לא מספיק טובות ליד השער, פינישר בינוני.
    אני כותב פה הרבה שאני אוהב את העבודה הקשה שלו ואת זה שהוא מתעקש לנסות להשפיע על המשחק בהתקפה, אבל אין לי ספק שהוא אחד השחקנים הפחות איכותיים שיש לנו בסגל כרגע. אולי בעתיד כשיגדל הוא ישתפר.
    מזל שהיו אתמול את ואן דייק, גאקפו ואלכסיס שלקחו על עצמם את המשחק וגם ניצחו לנו אותו בסוף.

Ori8 אוהב/ת את זה.
  10. Ori8 Member

מסכים עם ראשי. אני לא רואה איכות אמיתית אצל אליוט. הוא שחקן נחמד שאידיאלית צריך להיות בקצה הספסל.
    הייתה לו מחצית שניה נהדרת אתמול, אבל באופן כללי מדובר בשחקן בינוני עם קבלת החלטות לא מספיק טובה ובעיקר פשוט לא מספיק טוב בשום פרמטר במשחק.

מצד שני, לא הייתי רוצה לראות אותו נמכר. צריך לשאוף לסגל שבו שחקנים כמו אליוט וג'ונס הם אלו שמשחקים בגביעים או עולים כשיש מכת פציעות חריגה, ולא כמחליפים ראשונים מהספסל.

אני באופוריה מהמשחק אתמול. פשוט ניצחון ענק. הוא נגמר עם רביעייה אז זה עובר מתחת לראדר אבל לרדת למחצית במשחק כזה ב-1:0, בלחץ כזה ולעלות ככה למחצית השניה לטרוף.. אדירים. כולם התעלו, כולם נתנו את הלב והקהל בכלל..

ומילה לאנדו. גם כאן אידיאלית עם קשר אחורי בכיר לפניו ברוטציה מדובר באחלה של קשר אחורי לרוטציה.
    הוא מאוד לא יציב והיו לו משחקים מחורבנים לאאלה לצד כמה טובים אבל כשהוא מצליח להתעלות ולהיות טוב הוא פשוט טוב. אני מחבב את הבחור מאוד ובסוף הוא לא אשם שיש לנו בעלים שרמיט שלא היה מסוגל להביא לנו קשר אחורי במאה מיליון.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  11. Rushie Member

אני מסכים שאנדו בשיא יכולתו כרגע, ועדיין ניכר שהרבה מהלכים של היריבה חולפים לידו בגלל האיטיות שלו והמיקום הבינוני, המשחק שלו תחת לחץ מאוד מסורבל וגם המסירות שלו לא משהו.

עוד משהו לגבי אתמול- שני השערים האחרונים היו כל כולם רוברטסון. היו חסרות לי מאוד ההתקפות האלה שנולדות מהלחץ שהוא עושה בדקות מאוחרות שעוזרות לנו לסגור משחקים. יכול היה להיות סיוט להגיע לדקות האחרונות רק עם 2-1.

Liverpool-Forever ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  12. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני עם גיל לגבי אליוט. יש שם עוד הרבה במה להשתפר כמובן, ובהשוואה לכישרון המיוחד שהוא נראה בגיל 17 כנראה שתמיד הוא לא יעמוד בציפיות - אבל יש שיפור גדול בתכלסיות שלו העונה. גם אתמול וגם בכלל העונה, כשהוא על המגרש הוא מייצר לפחות 2-3 מצבים טובים מאוד לעצמו או לאחרים, פותח את המשחק בפעולות חכמות לא פעם. דווקא אם אני מצביע על אלמנט שדרוש בו שיפור זה הדיוק ולא קבלת ההחלטות שכן משתפרת מאוד בעיניי. כתבתם שהוא צריך להיות שחקן לקצה הספסל - כרגע הוא מאחורי סובו, מאק וג׳ונס/חראפנברח בקישור, ומאחורי כל ה5 ההתקפית בהתקפה. הוא כבר דיי נמוך ברוטציה ונותן יופי של תרומה ביחס לזה.

לגבי המשחק אתמול - מסכים שמדובר בניצחון ענק בהתחשב בסגל שהגיע למשחק ואיך שהוא התפתח. מעבר לאליוט חושב שבראדלי, רוברטסון ומאק אליסטר נתנו מחצית שנייה נהדרת, דיאז וגאקפו היו מאוד פעילים ונחושים ובסוף קיבלו את הגולים שלהם, ובכלל משחק הלחץ והגישה של הקבוצה הייתה 10/10 אחרי ההפסקה.

אנחנו צריכים דחוף את 2 המוציאים לפועל שלנו בהתקפה וגם את קונאטה כי קוואנזה היה נראה לי קצת שייקי אתמול. לא שותף למי שמזלזל בגביע בראשון, בסדר שזה התואר הכי פחות משמעותי אבל ניצחון שם ייתן המון ביטחון לקראת סיום העונה. חוץ מזה שבזכות זה סוף סוף נהיה מאוזנים עם סיטי בכמות משחקים... שונא להיות משחק יותר מהחארות האלה.

oranfu, Liverpool-Forever, Rushie ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  13. k_700 Member

אני חושב שאתם לא עושים את ההבדלה בין אליוט שמשחק קשר 8 פרופר לאליוט שמשחק כמו אתמול, בהתקפה.
    הוא הרגיל אתכם לזה שהוא כלבויניק שנותן רוטציה בקישור אבל הוא שחקן התקפה.

אתמול עשה את העבודה מצוין. לא נתקע על האגף, נכנס לאמצע בשטח בין החלוץ, משם הגיע השער שלו, משם גם הגיעו שני המצבים שסידר לשחקנים.
    הוא נופל מכל תאקל? לא יודע זה לא מרגיש ככה. הוא נופל כשעושים עליו עבירה ולרוב זה יהיה באיזורים מסוכנים.
    מה ההבדל בינו לבין שחקנים אחרים שמשחקים ב10 או בכנף ונופלים ממגע פשוט(במטרה כמובן להוציא את העבירה)? אין הבדל.
    פשוט בראש עוד יושב לכם השחקן שצריך לשחק בקישור, כי קלופ הרגיל ששם התפקיד שלו.

כן הוא לא ברמה של הרכב עדיין אבל הוא גם לא חגג 21 עדין. הוא צעיר מאוד.
    אין פה מה להתבחבש, זה לא מחצית אחת מצוינת, הוא בתקופה ממש טובה מאיזור הכריסמיס. כשהוא משחק, הוא לרוב נותן משחקים ממש טובים.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  14. Rushie Member

אליוט שחקן התקפה? איך בדיוק? הוא איטי, לא מסוגל לעבור שחקן והבעיטות שלו כאלה חלשות שבקושי עוברות את השחקן הראשון.
    הוא שחקן שצריך לקבל את הכדור בשטחים מתים בין ההגנה לקישור של היריבה וכשהוא בלי לחץ עליו. הוא צריך לשחק 8 התקפי וככה יוכל לבטא את היכולות שלו.
    אולי אם המאמן הבא ישחק עם 10 זה יטיב איתו. כרגע הוא צריך לשחק בהתקפה רק כשאין בררה.
    בכלל, כששחקן מטייל בין עמדות ולא מצליח להטביע חותם באף אחת מהן בדרך כלל זה מעיד על האיכות שלו. גומז למשל.

15. k_700 Member

למה כל שחקן שמשחק בקישור ההתקפי חייב להיות מטוס?
    הוא שחקן התקפה כי זה התפקיד הטבעי שלו.
    שם שיחק באקדמיה שלך, שם שיחק בהשאלה שלו בצ׳מפיונשיפ.
    הוא לא מטוס שיצטיין בטקאונס וכדורים ישירים, הוא שחקן שצריך את הכדור לרגל, לזהות תנועה של שחקנים מלפניו ומשם לאיים על השער או לייצר מצבים מהאגף או מתחת לחלוץ. לא חסרים שחקנים מהסוג הזה. wide playmaker.

אני זוכר מהעונת השאלה שלו לא מעט מצבי בעיטה ושערים שלו מחוץ לרחבה והוא בן 20.
    כרגע הוא משחק בהתקפה כשאין ברירה, זה בדיוק מה שקורה.
    כשיש לך שלושה שחקני התקפה פצועים. מה הבעיה בזה? שחקן רוטציה מצוין. יעקוב התחנן בנובמבר שתמכרו אותו בינואר, אמרתי שאני מצפה שנהיה השם הראשון שיהיה שם לקלוט אותו אם זה יקרה. נסיעה של שעה בפקקים.

אני לא זוכר אותו מטייל בין עמדות ולא מצליח. כששיחקת איתו בתפקידים הטבעיים שלו הוא לרוב נראה טוב. נכפה עליו לשחק הרבה פעמים בקישור ולעשות תפקידים הגנתיים וטקטיים שהוא לא בנוי לעשות(זה היה נראה רע בעיקר עם הקישור של שנה שעברה).
    הוא גם בן 20 מה אתה משווה לגומז?

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 73)

1. oranfu