ליברפול 2022/23 - Will We Go Again?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י owen11111, ‏2/8/22.

1. oranfu Member

כן, אני רוצה קבוצה של כמה שיותר ג'רארדים, מודה.
    אני זולל תארים כמו סיטי וריאל? חלאס עם הטיעונים הדמגוגיים האלה.

המועדון היחיד שהאוהדים שלו אשכרה לא באמת רוצים שהקבוצה שלהם תתחזק.

2. k_700 Member

אבל בנינו הוא לא טועה בנקודה הזאת.
    אגב, אתה רואה כמה מטומטם הדוקו הזה בהארכה?

3. Ori8 Member

נכון, אוהדים עיוורים טיפשים שלא רוצים שהקבוצה תתחזק. נו בחייאת. לגופו של עניין אתה לא עונה, ואין שום קשר לזולל תארים או לא. בדיוק להפך. הציפיות שלך לא רציניות ולא מחוברות לכדורגל, כן. כל שחקן שכבר לא וורלד קלאס על 200 אחוז אתה בעמוק שחייבים לשחרר ולהעיף ורק עיוורים לא רואים כמה הכנס שם גרוע.

4. oranfu Member

בלי הדוקו הזה סיטי לא מבקיעה פה עוד שעתיים גם.

ואני לא מנסה לטעון שדוקו אדיר, אני טוען שדיאז לא מספיק טוב.

דיאז מעולם לא היה וורלד קלאס.

אני לא ריאלי? ברור, הרי אני יודע שאנחנו נוציא מקסימום 70 מיליון ויספרו לי הנה איך הבעלים מגבים את המאמן החדש.
    אני אומר מה אני חושב שצריך.

הנדרסון היה פח, ווינאלדום היה שימושי אבל לא שחקן טופ, מאטיפ זה אוברייטד רציני.
    מה לעשות, ככה אני חושב.
    אני בא בדרישות להחליף קונאטה? ואן-דייק? קוואנסה? מקאליסטר? סובוסלאי? ג'וטה?
    לא.

אנדו, רוברטסון ודיאז צריכים לא להיות שחקני הרכב בעונה הבאה.
    אצלנו זה אומר שצריך למכור את דיאז כי אי אפשר להביא רכש בלי למכור.
    את סלאח אני אומר שצריך למכור בגלל החוזה, אי אפשר להתעלם מזה למרות שיש כמה שמנסים להתעלם מהנקודה הזאת.
    גם את נונייז אני רוצה למכור כי הוא לא ברמה, כי נשבר לי הזין לראות חלוץ מחמיץ כאילו הוא בלם ואז עוד מחייך כמו דביל.
    אבל ברור לי שלא יחליפו את שלושתם בקיץ הקרוב וספק רב אם נונייז שהגיע רק לפני שנה וחצי כבר יימכר אז אני אתפשר במכירה של דיאז. סלאח זה פשוט בגלל הנסיבות.

את רוברטסון הייתי שמח לראות על הספסל, לא הייתי מוכר ואני מניח שגם אי אפשר באמת לקבל עליו כסף משמעותי.

5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא עיוורים טיפשים, זה פער מנטליות ברור בין אוהדים ישראלים לאוהדים סקאוזרים.
    אם אתה מנסה בכוח להיות סקאוזר, תביא את המנטליות הזאת גם כשאתה מדבר עם אוהדי מכבי תל אביב ונראה איך זה יילך לך.
    הסברתי את זה 200 פעם, אם אתה עדיין לא מסכים או לא מבין אין לי מה להרחיב.

שחקנים טובים יותר מדיאז ונונייז ויש לך פער של 5-6 על סיטי עכשיו.
    איך אני יודע?
    תחזור להחמצות ההזויות של דיאז נגד סיטי, של נונייז נגד פאלאס לוטון ונגד 200 יריבות אחרות. לטמטומים שלו נגד מנ יונייטד...
    זה עלה ביוקר.

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. Ori8 Member

הסברת את זה מאתיים פעם אז זו אמת חקוקה בסלע שאני חייב לקבל אותה? הסברת 200 פעם ואני עדיין לא מסכים עם הטענה הזאת.

אין שום קשר לפער מנטלי. יש כאן גם אוהדים של קבוצות אחרות. גם הם בבעיה כי יש להם פער מנטלי וציפיות של אוהדים ישראלים?

אין קשר בין ספורט בישראל לספורט שם. עולמות נפרדים, ציפיות אחרות. לא משווה וזה גם לא מעניין אותי. מועדונים במצבים שונים לחלוטין, כל אחת בליגה שלה ועם ההתמודדויות שלה. ואם הייתי אוהד הפועל ר״ג זה גם היה נכון? תפסיק להביא את הדוגמא הזאת כי זה קשקוש חסר ביסוס.

אתה גם מסביר לי על נונייז שהוא גרוע? בוקר טוב. אמרתי את זה מאה פעם בעונה שעברה שהוא לא קשור לכדורגל של קלופ, שהוא לא חלוץ לרמה הזו ושבליברפול זה לא יסתדר לו בחיים. הגיבו לי שאין לי מושג. היום כולכם בוכים עליו. אני בכיתי ביום שהחתימו אותו.

אורן, אתה כל משחק מדבר על כמה סלאח זבל. ירידה דרסטית, לא מסוגל לעבור קונוס, תוקע את ההתקפה, חלש בצורה קיצונית (על הכל אני אגב מסכים),
    אז אתה בא לומר שאתה רוצה למכור כי אחרת לא נוכל להביא שחקן אחר? לא, אתה רוצה שימכרו אותו כי הוא זבל כרגע וזה באמת הזמן להיפרד ממנו ולא למשוך עוד עונה סתם.

7. oranfu Member

אני חושב שעדיף למכור בגלל היכולת שמציג.
    אני חושב שחובה למכור בגלל היכולת בנוסף לנסיבות של החוזה.

וכן, זה בגלל שאני רוצה שיביאו שחקנים במקום. אם הייתי יכול לעשות רכש ושהוא גם יישאר לי בסגל ויעזוב כשחקן חופשי עוד שנה למה שאני אתנגד?
    אם הוא עוזב ואני לא מביא מישהו במקומו מי ישחק שם? אליוט? אני חושב שכרגע הוא אולי עדיף אבל זה לא רציני (ולאליוט לא יהיה מחליף אפילו בכאילו).

אני מנסה לחשוב בצורה תועלתנית.
    בגלל זה רציתי למכור את מאנה למשל, וגם את פאביניו.
    את הנדרסון רציתי לראות עוזב בכל מחיר בלי קשר למחליפים.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  8. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

לבכות ביום שמחתימים שחקן זה כמעט אף פעם לא אינדיקציה לידע בעיניי, למעט מקרים שצועקים כמו דאונינג וכאלה. נונייז לא שחקן גרוע כמו שחלקכם עושים ממנו ובכלל כל הדיונים האלה נוטים להיות קצת יותר מדי שחור ולבן לדעתי. זוכרים מה היה במשחקים שהוא ישב על הספסל העונה? שעמום תחת, אף אחד לא עושה תנועה לעומק, כמעט ולא מגיעים למצבים. יש דברים שהוא עושה ממש ממש טוב וברמות הכי גבוהות שיש באירופה.

לדבר על האם הוא צריך להישאר בעונה הבאה ובאותה נשימה להגיד שהוא לא מתאים לכדורגל של קלופ זה קצת מיותר. אין לנו מושג מי המאמן שיגיע ומה התוכניות שלו. מה שכן לדעתי ברור זה שנונייז הוא חומר גלם שמאמן שמחזיק מעצמו כאחד שיודע לפתח שחקנים, ירצה לעבוד איתו לפחות שנה לפני שהוא מוותר עליו. אם קלופ היה נשאר פה בעונה הבאה יש מצב שהייתי יותר נחרץ לגבי הסיטואציה הזאת.

לגבי סלאח, גם כאן הרבה יותר אפור ממה שמציגים. באול אראונד ובבילד אפ אין בכלל ספק שהוא נחלש. מאוד. בטוח גם שאם נצלול למספרים הם יתמכו בזה. מבחינת מהירות יש שני אלמנטים, יציאה מהמקום שבזה לדעתי הוא עדיין בטופ של הטופ, וספרינט על 15-20 מטר שבזה שוב לדעתי אין ספק שהוא נחלש מאוד. היום כשהוא עובר שחקן בדרך כלל השחקן ישיג אותו בכמה מטרים שאחרי. גם העוצמה בבעיטה נחלשה. דברים שהוא שיפר מאוד בשנתיים האלה זה כל מה שקשור ליצירת מצבים בשליש האחרון, הוא פנטסטי בזה וזה לא עניין של מה בכך.

ואז גם עם סלאח אני חוזר לשאלת המאמן. יש טקטיקות שהוא יכול לפרוח בהן גם עוד שנה-שנתיים, ויש כאלה שהוא יתקשה בהן ולכן יהיה עדיף למכור.

מה שבטוח זה שמדובר ב2 השחקנים שמגיעים בפער עצום להכי הרבה מצבים בקבוצה וככל הנראה טופ5 בליגה, גם עם כל החסרונות שלהם. לוותר על שניהם בבת אחת זה הימור ענק בכל תרחיש שהוא.

Rushie אוהב/ת את זה.
  9. k_700 Member

אאוטסיידר שיכנס לדיון פה יצטרך לקרוא שההוא שאחראי על 36 שערים ב2680 דקות הוא אפס והזה שאחראי רק על 31 ב2800 דקות הוא אפס והזה שלא מסוגל לעבור קונוס אבל אחראי על 17(13 שערים) הוא אפס שלא מסוגל לעשות רוטציה בווסטהאם.
    ואז רק צריך שנייה להציץ בטבלה ולהרגע שאתם לא במקום של צ׳לסי כל העונה ואיכשהו עם כל האפסים האלה כבשתם 4 שערים פחות מסיטי.

בואו שתו מים קרים.
    יעזוב כנראה סלאח, בגלל הגיל, החוזה והביקוש מסעודיה.

Walkon אוהב/ת את זה.
  10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם סלאח אני רק מחדד שוב, אפשר לחשוב שהוא יותר גמור או פחות גמור - פתוח לדיון, מה שלא פתוח לדיון זה שיש לגביו צומת כלכלית הקיץ. זה להאריך בחוזה ולבנות עליו כמשמעותי מאוד להתקפה לשנתיים+ הקרובות או למכור.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

איפה מישהו רשם את המילה אפס לפניך?
    כנראה שאתה צריך את המים הקרים קודם כל.

oranfu אוהב/ת את זה.
  12. k_700 Member

סליחה, לא אפס.
    גרוע וההוא זבל ונונייז? היה פה גם את ההוא שהסביר לי שאת החלוצים של פורסט הוא לוקח לפני.
    קרא לזה באיזה שם תואר אחר שתרצה.

עם כל אלה כבשתם 72 שערים ב32 משחקים, קצב מעט יותר גבוה מקצב הכיבוש שלך בעונת האליפות האחרונה......

13. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז אתה רידדת טיעונים שחלקם מאוד רלוונטים למציאות והפכת אותם ל"גרוע" "זבל" "אפס" ו"איזה שם תואר אחר שתרצה".
    אני מעדיף להמשיך להתדיין בצורה שמציגה את המציאות ואת הדעיכה שרואים בצורה ברורה במשחקים של סלאח ודיאז וחוסר ההתאמה של נונייז לליברפול מאשר לקרוא להם בשמות תואר שאתה בוחר עבורי. זאת הצורה בה אתה מגחיך את הטענות אבל הן לא מגוחכות.
    אם אתה מסוגל, תענה לעניין.

14. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

סתם תאורטית לצורך הדיון, יכול להיות מאמן שיחליט לשחק איתו ועם נונייז צמד חלוצים ב4-4-2 יהלום בכלל בלי ווינגרים. אפילו כמדומני שקצת שיחקנו ככה בעונה שעברה מתישהו בין כל הניסויים. סיכוי מסוים שבתרחיש כזה זאת תהיה החלטה מוצלחת להשאיר אותו גם במשכורת גבוהה כי את המספרים הוא ייתן והחשיבות שלו בלינק אפ תהיה פחותה.

אבל כן אין ספק שהעניין הכלכלי פה הוא דרמטי מאוד. נוטה לחשוב שאדוארדס לא ירצה להאריך לו את החוזה באותו סכום.

15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אתה אומר שסלאח ודיאז לא ירדו בצורה חדה ברמה ושנונייז לא פינישר חלש, אין לי איך לעזור לך. אלה דברים שכל אוהד שלנו רואה.
    72 ב32...אוקיי. מה זה קשור למה שאני רושם?

oranfu אוהב/ת את זה.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 16)

1. Esomech