ליברפול 2022/23 - Will We Go Again?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י owen11111, ‏2/8/22.

1. k_700 Member

חחחחח נראה לי שהם רוצים עליו באיזור ה50 מליון.
    ריאל מנסה להוריד אותם בדרך האופינית להם, גיוס השחקן.

כשרון בומבה.
    כנראה הבלם הכי אתלטי בשוק היום.

2. oranfu Member

בסדר, כמו שאמרתי צריך לעבור למטרה הבאה כי ברור שהוא לא יגיע אלינו.
    עברנו את זה כל קיץ בשנים האחרונות.

אבל לפני שמתלהבים שיגיע בלם אחר, בכתבה גם נאמר שאנחנו רואים בו הזדמנות ייחודית ולא שחקן שאם לא מצליחים להביא אותו אז צריך בלם אחר...

ואם בבלמים שכן רלוונטיים לנו - דיווחים שבסעודיה סימנו את וירג'יל ומתכוונים להפוך אותו לשחקן ההגנה הכי יקר בעולם (הכוונה למשכורת, כמובן) ושנציגים שלו כבר נפגשו איתם.
    אחלה, אחלה ניהול אצלנו שלקחו את הזמן ונתנו לו להגיע לשנה לסיום חוזה וגם עכשיו לא טורחים לנהל איתו שיחות על חוזה חדש (כמו שהוא חזר ואמר שוב ושוב בשבועות האחרונים).
    מחכה לשמוע גם איך טרנט רוצה להצטרף לבלינגהאם והלהקה במדריד.

נערך לאחרונה ב: ‏14/6/24
  3. k_700 Member

כן באותה כתבה צויין שגם אנחנו רואים בו הזדמנות יחודית וכו וכו וכו…
    גם בבלינגהאם, סאנצו ואמבפה ראיתם הזדמנות יחודית.
    גם טשומאני היה כשרון של פעם בדור ששוברים עליו קופת חסכון(ואכן הצעתם סכום גבוה מאוד עליו).

מהווייבים שאני מקבל כבר חודשים הוא עושה הכל כדי לסגור לעצמו מעבר למדריד ולהיות הפנים של ההגנה שלהם עשור קדימה.
    ליונייטד הוא יגיע כנראה בחוזה האחרון שלו, כשיהיה גופה.

4. הקופ בישראל Member

חלון העברות נפתח באופן רשמי */aaagath

5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

חכה יש יורו וקופה וסלוט גם בנופש.

הקופ בישראל ו-oranfu אוהבים את זה.
  6. oranfu Member

אתם כבר הולכים וסוגרים גם בלם אחר.
    אצלנו אנחנו שומעים שבגלל שהוא הזדמנות ייחודית זה לא אומר שאם מפספסים אותו אז יגיע בלם אחר.
    יש פה הבדל משמעותי.

אני לא רואה טעם לדבר עליו בכלל כי זה ברור שזה עוד מקרה "טשואמני" אחד לאחד, מצד שני אין שום דיבור אחר לגבינו אז מה כבר נשאר לנו לעשות.

7. k_700 Member

לא באמת נסגר שום דבר עדיין.
    מול בראנטווייט זה לא בעיה לסגור חוזה.
    אני חא רואה אותם משלמים 80 מליון עליו והם רמזו יותר מפעם אחת שזה לא סכומים שהם ישלמו.
    הל בונים כנראה על הנואשות של אברטון לסדר את הספרים לפני סוף החודש, כלומר שזה ידחוף אותם להתגמש.

בתוכניות לקיץ שלהם דובר על שני בלמים.
    אני לא אופתע אם הבלם השני יהיה זול.

8. oranfu Member

"הולכים וסוגרים".
    אולי לא יגיע בסוף, אבל ברור שאתם פועלים ברצינות בנושא.
    ואנחנו יודעים גם שברוב מוחלט של הפעמים, ברגע שמועדון מסכם עם שחקן זה אומר שבסוף העיסקה תתבצע.
    אברטון במצב פח, הם אולי יעשו קצת שרירים אבל הם לא יכולים לסרב לסכומים כאלה בסופו של דבר.

ואני בספק אם יש איזה מועדון נוסף שייכנס לתמונה ויסכן את הפוזיציה שלכם.

9. k_700 Member

הנהלה חדשה שכבר אמרה שאת המחירים האלה על בראנטווייט היא לא תשלם.
    אם ישלמו מה ההבדל ביניהם לגלייזרים? זה מבחן עבורם.

אני אפילו לא רוצה להכניס פה את הרשימה של שחקנים שהגענו איתם להבנות ולא הגיעו לפה.
    יש לך שעתיים?

לא באמת בעיה להגיע להסכמה מול השחקן.
    הוא היה על חוזה של 40 אלף, הוא רוצה לעבור והם צריכים למכור.
    הקטץ מלכתחילה זה לסגור מחיר נורמלי מול אברטון.

בינתיים הצענו עליו 45 מליון והם סירבו.

נערך לאחרונה ב: ‏14/6/24
  10. Esomech Member

שתי עדכונים:

איאן דויל הבלתי נסבל מהאקו. שבדרך כלל לא בא ידיעות אלא רק מבטל שמועות טוען היום.
    - שבמועדון מתכננים להאיץ את השיחות עם טרנט וירג׳יל וסאלח בנוגע לחוזה חדש. (לא ציין מתי)
    - שכן רוצים להביא בלם, בלי קשר להאם זה יהיה יורו או לא.
    - אין שום עניין בלתת לסאלח לעזוב הקיץ.

את עניין החוזים הייתי לוקח בקורט מלח. לא סתם ציינתי שהוא לא כתב מתי. מרגיש כמו משהו שיצא רק כדי להאמר. כנ״ל סאלח.
    מבחינת בלם, זה נראה לי די הגיוני שנחפש להחתים בלם. אז מרגיש לי כמו סתם כתבת יח״צ בשביל לטעון את עניין החוזים להוריד טיפה רעש בגזרה הזאת. ושסתם זרק שם את נושא הבלם.

מביא את זה לפה בגלל כביכול המדד שלו בספקטרום האמינות.

דיוויד לינץ׳ גם אמר היום שאנחנו מחפשים גיבוי לסאלח ומחליף למאטיפ. ושמבחינת קשר אחורי, אנחנו מחפשים משהו מאוד ספציפי, ולא רוצים להביא סתם מישהו. אלא שדרוג משמעותי על אנדו שהגיע בעונה שעברה כי לא הצליחו לסגור בסוף עם קאייסדו. ואם לא יהיה מישהו שנראה בו כשדרוג כזה אז לא נחתים.

11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

דוייל בלתי נסבל כן, תמיד מה לא - אף פעם לא מה כן.

לגבי החוזים החדשים אני יודע בדיוק מתי הם יקרו, בשיא של חלון ההעברות כדי לשווק את זה בתור רכישות חדשות.

קשר אחורי זה הרכש הראשון שצריך לעשות לסגל הזה. זה חובה לחלוטין. לא יביאו - אסון.

Scouser Tommy ו-oranfu אוהבים את זה.
  12. Cup of Tea Liverpool, UK

לא חולם שיגיע קשר אחורי לפני ינואר ואחרי שנפספס בקיץ כמה טובים שיעברו ליריבות. כשכבר לא נוכל לאיים על האליפות - אז אולי יביאו מישהו.

13. k_700 Member

מה הצורך ביוז, אדוארדס וכל החבורה הזאת אם הם לא מזהים את הצורך הכי עקרי שלכם?

זה פשע ברמה המייק אשלית או באיכות הניהול של fsg לא להתחיל את הרכש שלך בקיץ מקשר אחורי.
    זה עוד יותר פשע כשיש המון קשרים אחוריים בשוק שרובם יחליפו זיפ קוד בקיץ הקרוב.

14. Rushie Member

גם ג׳יימס פירס אמר השבוע באיזה פודקאסט שלשבת עם ואן דייק וטרנט על חוזים חדשים זה בעדיפות עליונה עכשיו כשהצוות המקצועי הושלם.
    לגבי סאלח היה נשמע קצת פחות חד משמעי. מצד שני אמר שגם אין אינדיקציות על הצעה גדולה מכיוון סעודיה על סאלח ושגם אם תהיה לא בטוח שסאלח יסכים לעבור לשם הקיץ. כנראה שהוא עדיין לא מוכן לפרוש.
    אם פירס יודע על מה הוא מדבר בהקשר הזה, זה נראה שהאנד גיים של סאלח איתנו זה למשוך עד סוף החוזה שלו בקיץ הבא ואז אולי לחשוב על מעבר בכסף גדול. מעניין לראות אם המועדון ישתף פעולה עם תרחיש כזה.

15. oranfu Member

צריכים לחכות לעכשיו בשביל להתחיל שיחות עם השחקנים שמסיימים חוזה?
    זה לא ברור כבר חודשים על גבי חודשים (שלא לומר לפני שנה)?
    הצוות פה כבר שבועיים באופן רשמי (ובאופן לא רשמי כבר בערך 3-4 חודשים). למה לא התחילו עדיין שיחות?

כמו שגיל כבר ציין, בטח הם מקווים להשתמש בחידוש החוזים כתירוץ לאי עשיית רכש. הם כבר עשו את זה בעבר וזה עבד להם.
    צריך לפחות לקוות שזה לא יתפוצץ לנו בפרצוף.

לגבי קשר אחורי, צריך להיות מאמן ברמה של ליגה א' בשביל לא להבין את הצורך הבהול ברכש לעמדה הזאת.
    אבל רצונות לחוד ויכולות לחוד. צריך לחדש חוזים, מאיפה יהיה כסף גם לקשר אחורי?
    אני לא מאמין שבצוות המקצועי לא מזהים את הצורך.
    לא יודע מי זה המון קשרים אחוריים בשוק ולא מעניין אותי לשמוע על איזה מחוצ'קן בליגה האסטונית שהוא WOW.
    אם צריך לשים 100 מיליון על תותח אז שישימו 100 מיליון. מי הקשר האחורי הכי טוב שלא נמצא כבר בארסנל\סיטי\צ'לסי\ריאל? שיביאו אותו.
    יקרה? לא יודע. אני בספק גדול כי אני לא מאמין שהבעלים האלה ישחררו את התקציבים הנדרשים.
    אבל אני לא אאמין לשניה אחת שבצוות המקצועי לא רוצים קשר אחורי כי לא חושבים שיש מישהו שהוא שדרוג גדול על פני אנדו.

ואני בספק אם פירס ואלה יודעים משהו יותר ממה שהמועדון רוצה שידבררו.
    נשפוט את הידיעות שלהם בסיום החלון.
    בטח דוייל, שהוא הרבה יותר טרול מכתב.
    לינץ' קצת יותר אמין מבחינתי.
    אבל שוב, יש פה צוות חדש לחלוטין, לא ברור למי באמת יש גישה ומי בעיקר מקשקש\המועדון משתמש בו.

Liverpool-Forever ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.