ליברפול 2022/23 - Will We Go Again?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י owen11111, ‏2/8/22.

1. k_700 Member

כבשת כולה 5 שערים פחות מארסנל שנאבקה toe to toe עם סיטי עד הסוף.

לעומת זאת שיחקת בלי קישור אחורי וספגת 12 שערים יותר מארסנל ו7 יותר מסיטי.
    אולי שם הוכרעה האליפות?

מגוחך לשים את זה על שחקן אחד בהתקפה.
    יש שיפוט, יש סגל קצר במחליפים ביחס ליריבות שלך, יש סגל בלי קשר אחורי אחד נורמלי.

2. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי זה הזיכרון הקצר אבל אני עוד לא הרמתי על נונייז ידיים לגמרי. לא כי אני חושב שקלופ עשה איתו עבודה לא טובה כמובן, אלא כי לפעמים שינויים מובילים לתוצאות לא צפויות, גם טובות וגם רעות. לצד זאת אני כן אגיד שהמערך שסלוט משתמש בו עד כה, עם פרקטיקלי שני חלוצים שאחד מתפקד כ10 ואחד כ9, כן יכול להחמיא לו תאורטית יותר מה4-3-3 של קלופ. הבעיה היא שנראה שסלוט רוצה את כל השחקנים שלו מאוד מעורבים בהנעת כדור על שטח קטן שזה כמובן ממש לא נונייז.

ההרכב למשחק נגד החלאות עוד שעה - אותו הרכב שהיה מול ארסנל עם 2 שינויים, חראפנברח על סובוסלאי וקונאטה על ואן דן ברח. מעניין אותי לראות את חראפן בדאבל פיבוט הזה, אמור להתאים לו לדעתי.

3. k_700 Member

אתם צריכים לשחוט אותנו פה.

אוואנס(בינתיים אירגן שערים בכל משחק הכנה) ולינדלוף במרכז ההגנה.
    זה מספיק.

4. k_700 Member

בדיחה מה שנשאר מקאסמירו.
    זה ברמה של צריך לעלות למשחקי צדקה.

מסכן קולייר ששוב פותח מצוין וצריך לסחוב אותו על הגב.

5. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית ראשונה בינונית, בעיניי פחות טובה מנגד ארסנל. טקטית אנחנו קצת יותר מפוזרים למרות כמה צירופים בודדים יפים באגף ימין, יותר מתקשים לצאת מהרחבה בהנעת כדור. קונאטה וג׳ונס נתנו 2 מתנות כל אחד, הראשון דיי חד משמעית נעקף ע"י קוואנזה ברוטציה, השני כביכול מוצא את עצמו מחדש עכשיו תחת סלוט (לפחות לפי אנשים בטוויטר) אבל אני ממשיך לעמוד על זה שהוא לא מספיק טוב כדי לפתוח שם. חראפנברח לעומתו היה יותר טוב, במיוחד הגנתית אבל גם נגיעות אחראיות וטובות בהתקפה.

בראדלי מאכזב מתחילת הפרי סיזן הזה, מקווה שזה לא יימשך. צימיקאס בצד השני נראה אחלה.

בהתקפה ג׳וטה היה די נעלם, אליוט פחות בולט מאשר נגד ארסנל ועדיין נתן 2-3 כדורי עומק איכותיים מאוד, סלאח ממשיך להזכיר שהוא אחד הטובים בעולם בפעולה האחרונה. לצד זה ולא במפתיע הוא מתקשה ב1 על 1ים מול שחקנים נחותים מאוד.

קראבליו עם אחלה גול, בכלל הוא גם שחקן שמתמצא יופי ברחבה אבל לא תורם מספיק מחוץ לזה.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  6. k_700 Member

לג׳וטה לא הולך להיות קל כל כך ב4231 הזה.

בבלאגן עם החילופי מקום ובלי 10 היה לו הרבה יותר שטח לקבל כדורים ולהגיח לריבאונדים ברחבה.
    בצורה הזאת הגנות יתרכזו בו כשיש לכם הרבה פחות תנועה ויותר דגש על בילד אפ ופוזשן.
    הייתי משחק איתו מאחורי החלוץ או בשמאל.

7. Esomech Member

המשחק נגד ארסנל היה יותר טוב, אבל גם במשחק הזה היה המון צירופים טובים.
    יונייטד היו יכולים בכיף לכבוש שער או שניים גם בכל מחצית.

לא הייתי ממהר להגיד שקונאטה נעקף על ידי קוואנסה, הצטרף לקבוצה שוב לפני יומיים, וכן לא היה להיט היום במיוחד ברבע שעה הראשונה. אבל האמת שמחינתי בלי קשר לזה קוואנסה הוא הבלם הפותח לצד ואן דייק.

לא יודע לגבי ג׳ונס, אנשים כנראה מסיקים שבגלל הציטוטים שלו לפני שבוע במסיבת עיתונאים על זה שהוא מרגיש ממש בטוב גורמים לאנשים לחשוב שהוא מוצא את עצמו.
    אחד המאכזבים של הקדם עונה עד כה לדעתי, בשלושת המשחקים היה לא טוב, המון שטויות ופעולות בלי מוח ביחס לעמדה ששיחק בה. אבל אתן לו את הקרדיט ואגיד שלדעתי הוא לא יכול לשחק בעמדות האחוריות האלה. השאלה איפה הוא כן יכול?
    אבל בכל מקרה, ציפיתי ממנו ליותר.

פארנברח באמת היה אחלה היום, גם הגנתית וגם בתרומה קדימה. מעניין.

בראדלי היה בסדר גמור היום, היו לו משחקים טובים יותר בקדם עונה הזה, אבל לא הייתי אומר שהוא מאכזב.

מבחינת שחקני קישור ומעלה, אליוט נראה הכי טוב, עדיין יש איפה להשתפר מבחינת השטף, אבל מבחינת הפעולה האחרונה. מאוד מתאים לו התפקיד הזה.
    קארבליו גם לקח את ההזדמנות שלו בשתי ידיים, עדיין צריך להתאקלם לאגף שמאל, אבל השתפר ממשחק למשחק.

קוואנסה היה מעולה, ואן דר ברג גם היה טוב בקדם העונה הזה.

אבל עוד שחקן שציפיתי לראות יותר האמת וזה קצת מוזר לי שלא זה באייטציץ. 30 דקות בממוצע למשחק, לא היה נראה טוב במיוחד באף משחק, אולי עדיין מנער את החלודה אחרי שנה מחוץ למגרשים והפציעה שעבר. אבל זה מעלה קצת שאלות האם זה העניין או שבכלל יש פה חוסר שביעות רצון של סלוט.

ניוני הפתעה נעימה מאוד.

בקשר לשחקנים שחזרו, לפחות בקשר לאירופאיים, היה מטומטם בעיניי להחזיר אותם ליום/יומיים. טיסות הלוך חזור ארוכות בשביל אימון ולחזור זה סתם נטל פיזי מיותר.
    כל הכבוד לקונאטה פארנברח וגוטה על הרצון לעשות את זה.
    לדרום אמריקאיים זה קצת שונה כי מדובר בטיסה קצרה יותר עד ארצות הברית וגם ככה הם צריכים לטוס משם לאירופה. ועדיין לא מובן מאליו שמקאליסטר קיצר את החופשה.

השחקנים חוזרים הלילה לליברפול, בשני אמור להיות חופש ובשלישי כל הסגל צריך להתאחד בAXA. ועכשיו גם לפחות לפי העיתונאים עניין העברות צריך לצבור תאוצה מבחינת עזיבות/הגעות.

שחקנים שכרגע בסימן שאלה:
    למכירה: גומז, דיאז, אנדו, מורטון, קלהר, בק ו ואן דר ברג.
    השאלה: קלארק*, דואק, גורדון, ניוני, מקונול
    ולאיזה רשימה קארבליו יצטרף (אם בכלל) נגלה בהמשך.

ולפי עיתונאים אמינים יותר או פחות.
    אנחנו רוצים לחזק לפחות שלוש עמדות.
    בלם, קשר אחורי ושחקן התקפה. (אני היית מוסיף גם מגן שמאל), ומהתחלה תיכננו להתחיל להיכנס לעניינים האלה באוגוסט.
    בכל מקרה נקווה שלא נתבדה ונתאכזב שוב.

oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  8. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית שנייה הרבה יותר טובה מבראדלי עד שהוחלף, מהמחליפים לבאייצ׳טיץ׳ היו כמה תיקולים טובים, ניוני נגיעות לא רעות על אף שהוא משחק אאוט אוף פוזישן (?) באגף , דואוק לא מצליח להרשים כמו בעונה שעברה. יארוש השוער עם כמה הצלות לא רעות בכלל.

בגדול נראה לי המשחק שהכי פחות הרשמנו בו מתחילת הפרי סיזן, היה בקלות יכול להיות גם 3-3 אבל קלהר ויארוש מנעו את זה.

הראיון של סלוט אחרי המשחק מעודד אותי, הוא חיובי אבל גם ביקורתי כלפי היכולת, לא מנסה לרכב על ה3-0 כמו שאולי מאמנים חדשים אחרים היו עושים.

עכשיו נכנסים לישורת האחרונה של ההכנות, המשחק מול סביליה עוד שבוע יהיה מאוד מעניין. ראיתי שקבעו עוד משחק אימון לאותו יום, מניח שיהיו 2 הרכבים שונים לגמרי.
    כולה עוד שבועיים איפסוויץ׳, נקווה שלפחות קשר אחורי ינחת פה עד אז.

@Esomech
    מה שכתבת על קוואנזה זה מה שהתכוונתי. בלי קשר להיום הוא עקף אותו ברוטציה מבחינתי.

oranfu, Liverpool-Forever ו-Esomech אוהבים את זה.
  9. Magpie27 Member

למה גאקפו לא היה בסגל?

10. k_700 Member

בוא נחשוב.

11. Esomech Member

רוב השחקנים שלנו שהיו מעורבים בנבחרות הלאומיות לא הצטרפו עדיין לסגל.

זה לא רק גאקפו, גם ואן דייק, טרנט, גומז, אליסון, דיאז ונונייז. כולם צפויים לחזור ביום שלישי הקרוב.
    פארנברח, גוטה, קונאטה ומקאליסטר החליטו לקצר את הזמן שקיבלו מהמועדון ולהצטרף למסע משחקים באמריקה באמצע שלו.

12. Ori8 Member

דחינו 15 מסאות'המפטון על קרבאליו.
    מניח שזה אומר שתגיע הצעה קצת יותר גבוהה והוא ילך אבל אני כן חושב שהוא שווה צ'אנס ויש לו מקום בסגל הזה. הכישרון שם, השאלה היא לאן הוא לוקח את זה. שם שאני אשמח לראות אצלנו על הספסל.

Esomech ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  13. MaxAaRons Member

לא יודע מה אתם מקשקשים פה על קראבליו.
    אני לוקח אותו על חשבון מייסון מאונט בכל יום בשבוע.

14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא רואה כלום בשחקן הזה.
    15 הצעה הוגנת. הייתי לוקח. אבל אם חושבים שאפשר להוציא ממנו 25-30..יאללה הלוואי.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  15. Esomech Member

לא יודע אם הייתי מוכר גם, בקיץ שהגיע הוא גרר הרבה השוואות לקוטיניו, אבל בעיקר בגלל המראה. מבחינת סגנון הוא רחוק ממנו שנות אור.

אני חושב שיש לו אחלה סיומת, אחלה בעיטה, יודע להשתחרר, דריבל טוב על שטח קטן. נראה שגם התבגר מנטלית מאז העונה הראשונה שלו שכנראה היו שם דברים שקשורים למחויבות. בנוסף לכל הסלט של העונה הרעה שעברנו.
    חושב שיש לו עוד הרבה מה להשתפר, ויש חומר גלם שאפשר לשייף.
    בהתחשב במצב הנוכחי באגף שמאל. והיכולת גם של גוטה וגם של גאקפו לשחק שם. בכיף הייתי משאיר אותו כאופציה מהספסל לעמדה הזאת עם מוכרים את גוטה ומשתמש במשאבים המדוברים של גורדון לעמדה אחרת.

15 מיליון זה עדיין פי 2 ממה ששילמנו. אבל כן חושב שיש לו פוטנציאל לכל הפחות להיות אס מהספסל ושחקן רוטציה טוב. ותסלחו לי על ההשוואה העקומה. אבל סטייל שאקירי. לא סטאר אבל אמין.

יש שחקנים שהייתי מוכר לפניו.

בכללי אני חייב להגיד שדיאז נראה לי מתאים בובה הרבה יותר מגאקפו לכדורגל של סלוט.
    ואני מאוד מסוקרן לראות את גאקפו בכנף שמאל כמו שצריך, וגם לו אני חושב שיש פוטנציאל גבוהה להצליח בשיטה הזאת באגף, (לא באמצע, אף פעם לא באמצע) פשוט לדיאז טיפה יותר.
    אבל צריך לראות מה קורה עם דיאז, אבא שלו ניסה לדחוף אותו לבארסה. בגלוי. ועם היו בעניין עד שניקו וויליאמס סובב להם את הראש (שלא יעזוב את בילבאו הקיץ ככל הנראה, לפחות לפי הדיבורים האחרונים בספרד) והליחושושים אצל חארטטני הטוויטר הם שדיאז די שרף את הגשרים שלו במועדון. והשמועות שחזרו על גורדון לאחרונה, וזה שאנחנו עדיין מעוניין בו. די שמה אור די מוזר על הסיטואציה. האם יש משהו מתחת לפני השטח לגביו? ערב הסעודית או איזה קבוצה אחרת? מאמין שנגלה בקרוב.
    ולמען האמת, עם כמה שאני חושב שהוא מתאים לכדורגל הזה, ואני הייתי מאוד ביקורתי כלפיו בעונה האחרונה, חירבן מצבים לא פחות מנונייז. ולאור הרצון העז שלו דרך האבא והסוכן שלו לעזוב. מחפש להשתמש בו בטרייד להביא איזה בלם או קשר אחורי. נניח איזה ברמר של יובה על דיאז ראש בראש.
    (לברמר יש סעיף שחרור של 55 מיליון פאונד עד ה10 לאוגוסט לדעתי, אז לקבל שחקן כמו דיאז שמוערך ביותר. ושהוא גם טוב בהרבה מכל דבר אחר שיש ביובה באגף שמאל (יסלח לי קייזה שלא כשיר אף פעם, וגם לא קרוב לאותה היכולת שהייתה לו לפני הפציעה, וגם בדרך החוצה) יכול להיות ווין ווין לשני הצדדים. אולי לא לקוואנסה.

בכללי בשבוע וקצת האחרון כל כתבי החצר הלא רשמיים (לא גויס) די על היפר. כל יום/יומיים יש משהו חדש. פעם זה אנדו, פעם זה גורדון, פעם זה גומז. על דברים שקרו כמה שבועות לפני. המסקנה שזה כבר הכנת קרקע, יח״צ ומשחקי מו״מ.
    היום פירס יצא בכתבה על זה שקלהר רוצה לעזוב כי הוא רוצה להיות שוער ראשון, ובמועדון לא רוצים למכור. אבל רושם שמעריכים אותו ב25-30 מיליון.
    אבל היותר מעניין בעיני. פירס אומר שמעניין אותו לראות איך ישתמשו בטרנט, כי בראדלי נראה טוב בעמדה. ושזה יכול לחזק את הטיעון של להעביר את טרנט לקישור. למה זה מעניין?
    לא בגלל התוכן. זה לא דיון שזר לנו. אלא מי הזמין את הכתבה? האם זה הסוכן של בראדלי שרוצה לעשות לו קצת יח״צ? פחות סביר בעיניי והופך את זה לפחות מעניין. האופציות היותר מעניינות זה השתיים הבאות. 1.מגיע מהמועדון - התחלה של הכנת הקרקע למהלך של לא מביאים קשר אחורי. כי אנחנו נשחק עם טרנט בעמדה הזאת.
    -כי להגיד אין אופציות נורמליות זה לא תירוץ שיתקבל יפה אצל האוהדים כבר.
    -כי יש את בראדלי אז גם לא יבואו בטענות על אז תחתימו מגן ימני תותח במקום. האהודים שלנו לא יעשו את ה1+1 הזה תוך כדי שהם מריירים על טרנט בקישור.

2. האופציה השניה. זה מגיע מהצד של טרנט. (פירס כבר עשה את זה עם הנדרסון והסיפור על אתלטיקו ב2021) הוא לא רוצה לשחק קשר, אולי יש על זה אפילו דיון במו״מ על החוזה. והוא רוצה לעלות את זה על האג׳נדה שוב. או שזה סתם משהו שהוא רוצה שכן יבחנו במועדון ובצוות המקצועי (למרות שיש לו מספיק כוח בידיים עכשיו בשביל פשוט לדבר עם סלוט על זה שהוא מעדיף לשחק שם ועל התאמה שלו לזה, אבל כנראה הוא קיבל השפעה לא טובה מהנדרסון).

בכל מקרה, מכתב שמחפשים כמו פירס, והאוהדים שלנו לא ממש סובלים. אף פעם אין באמת סיבה לכתוב דברים בלי שהם מגיעים ממקום מסויים ועל דעת עצמו. נוד נפוח מידי בשביל זה.

סליחה על ההודעה הארוכה, אני שוב בתקופת מבחנים ושוב זאת הדחיינות שלי שגוררת את המחשבות שלי למקומות וקונספירציות כאלה.