ליברפול 2022/23 - Will We Go Again?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י owen11111, ‏2/8/22.

1. oranfu Member

בסדר, להגיד שיש מלא אופציות בשוק, שהן גם זולות משמעותית, לא מעניין אותי.
    אנחנו פה יכולים לבלבל במח בכיף שלנו, המציאות קצת יותר מורכבת.

אגב, הוא יהיה בן 26 בפברואר, הוא לא בן 26 עכשיו. אני מבין שאנחנו באג'נדה של לזלזל בשחקן ובעיסקה ולנסות לצבוע אותה בצורה לא מחמיאה?

אף אחד לא מדבר על הברקה, זה לא איזה שחקן לא ידוע.
    אבל לפי הדיווחים (לא הנוכחיים) זה שחקן שכמה וכמה מועדונים גדולים ניסו לשכנע בשנתיים האחרונות והוא סירב לכולם.
    המועדונים הגדולים לא ממצמצים בסכומים כאלה, אי אפשר יהיה לשכנע אותי אחרת. הוא גם לא באמת יקר, כלכלית אם ארסנל\יונייטד\סיטי\צ'לסי\ניוקאסל\טוטנהאם\אסטון וילה\סיטי\ווסטהאם? היו עושות את העיסקה הזאת אף אחד לא היה מרים חצי גבה ביחס למחיר.

אבל אהבתי גם שאם אנחנו לא מוכנים לשלם את סעיף השחרור אנחנו קמצנים ומצד שני להגיד שמועדונים גדולים אחרים מלכתחילה לא ניסו כי זה יקר.

Cup of Tea, Esomech ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אם השחקן לא הברקה, הביאו את הצוות שהביאו כדי לזהות את מי הכי כדאי להביא מבין האופציות הברורות.
    זאת גם החלטה שאפשר ליפול בה, תסתכלו על מנ יונייטד, יש שם מספיק דוגמאות.

הצוות שהגיע יימדד גם על הברקות וגם על רכישות ברורות, כי אין שום רכש שהוא מניה בטוחה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  3. alexshw Member

יונייטד דוגמא למה בדיוק? אף מועדון בריא בנפשו לא יסתכל על איך יונייטד עובדת.

4. k_700 Member

איפה אני מזלזל?
    כתבתי שהןא יכול להיות שחקן מדהים בהמון קבוצות גדולות. בקבוצה בלי קשר אחורי, עם קו הגנה בעייתי, עם סגל שהיה רגיל לשחק על המון שטח בין ההתקפה להגנה זה מעלה סימני שאלה על התאמה.
    הוא פשוט….יקר.
    מאוד.

גם אם ארסנל, סיטי, צ׳לסי או יונייטד היו מביאות אותו בקיץ הזה הוא היה העברה יקרה לתפקיד הזה.
    נראה לי גם שציינתי את זה בדיון שלנו.

מועדונים אחרים לא צריכים להביא קשר אחורי ב51 מליון פאונד על משכורת גבוהה בקיץ הזה.
    היחידה שחיפשה משהן באיזור חיוג הזה היא פסז׳ שסגרה את נבס(היהלום של הקיץ לעמדה) במחיר דומה אבל עם חוזה קטן יותר וארוך יותר.
    יפגעו בו? יש להם קשר אחורי לעשור וחצי.
    פאלהינה זה שחקן שכבר היה סגור ומסוכם בבאיירן לפני הקיץ(ולדעתי הוא גם טוב יותר).

נערך לאחרונה ב: ‏8/8/24
  5. oranfu Member

הוא...לא.
    אלה המחירים.
    כמה אונאנה עלה לוילה?
    כמה נבס עלה לפריז?
    כמה עלה אוגרטה לפני שנה?
    כמה עלה לאביה?
    כמה עלה פיליפס?
    כמה עלה נונס?
    כמה עלה דאגלאס לואיז?

יקר זה רייס.
    יקר זה קאייסדו.
    יקר זה אנזו.

סבבה, פאלהינה זול יותר.
    הוא לא מייצג.

כמו שגיל אמר, לראות שחקנים בטלויזיה\יוטיוב ולהתלהב זאת חכמה קטנה.
    החכמה הגדולה זה לדעת לזהות מי יתאים וישתלב טוב במועדון.
    זה, והיכולת לסגור עיסקאות על שחקנים כאלה, זאת המומחיות של המנהלים המקצועיים המובילים.

Liverpool-Forever ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  6. k_700 Member

תקרא מה שכותבים לך.
    לא פקפקתי בזה שקשרים אחורים עלו כסף בשנים האחרונות.
    אני מדבר על הקיץ הנוכחי.
    תסתכל כמה שחקנים עברו במחירים זולים בהרבה(על חוזים נמוכים יותר).

לאביה ונבס זה חוזים נמוכים יותר וארוכים יותר.
    אגב, לבנפיקה אין בעיה בדרך כללי שמשלמים להם תשלומים על השחקנים.
    הם כמעט אף פעם לא מתעקשים על הסעיף שחרור שישולם כפיקסד פרייס.

שמח מאוד שהזכרת את אנזו.
    אחת העסקאות היקרות בכדורגל העולמי ובזכות הפריסה והחוזה הארוך צלסי רושמת אותו בהוצאה של 12.7 מליון פאונד בשנה. אתם לא תשלמו עליו 12.7 בשנה אם בא לך להתפלסף על הצד החשבונאי.

נערך לאחרונה ב: ‏8/8/24
  7. k_700 Member

ועכשיו אותו כתב שיצא ראשון עם הסיפור של זוביאמנדי אתמול מעדכן שכל המחנה הכי קרוב לשחקן מעדכן שהשחקן רוצה לעבור ורואה בזה בגדר רכבת שלא תחזור לרציף.
    שוקינג ממש.

8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי דווקא איזה כתב ספרדי רושם שהשחקן מתלבט.
    נחכה ונראה, מקווה שייסגר.

9. oranfu Member

רגע, בגלל שצ'לסי פרסו את ההעברה של אנזו על 80 שנה זה לא יקר?
    חשבונאית זה אחלה עבורם, אבל זאת עיסקה סופר יקרה.

העלות של זובימנדי, גם אם במזומן, זאת לא העברה יקרה יותר משלל העברות שמתבצעות באירופה. גם בקיץ הזה וגם בעמדה הזאת.
    כמו שכתבתי, אם חצי מהמועדונים באנגליה עושים עיסקה כזאת אף אחד לרגע לא חושב להגיד שזאת העברה יקרה.

נראה לי ברור מהדיווחים, גם הספרדיים ממש מהשעה האחרונה, שהשחקן רוצה את המעבר וגם אמר את זה לסוסיאדד והם מנסים לשנות את דעתו.
    נשאר לראות אם הם יצליחו לשנות את דעתו.

אני חושב שהעיסקה תצא לפועל.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  10. Esomech Member

לא מדויק,
    הכתב שיצא הספרדי שיצא עם זה אתמול אמר שחלק מהסביבה הקרובה שלו מייעץ לו לא לתת להזדמנות הזאת לחלוף. ולמרות שזה היה נראה אתמול שהוא די ברור ברצון שלו לעזוב, כרגע הוא מתלבט ועדיין לו החליט.

שוב חוזר על זה. אם אני האחראי במועדון. נותן לו עד מחר ב12:00 לקבל החלטה.
    זה לא משהו שהוא גילה רק עכשיו, זה מה שעבדו עליו כבר זמן מה. זה לא שזה בא לו בבום, לגיטימי ונורמלי רגע לפני פתאום לקבל רגליים קרות, אבל למשוך את זה יותר מידי ולהרהר על זה כל-כך. זה לא מעבר מסוסיאדד לבילבאו, זאת התקדמות מטורפת בקריירה. ולהתחיל להתערער על זה כל-כך, בגלל שיחסרו לו ההרים והאוכל. זה כבר יכול להעיד על אופי רך וקשיי הסתגלות. ילך קצת קשה בהתחלה והוא יתחנן לחזור לספרד.
    לא צריך פה מקרה חסוס נאבס 2.

11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

NEW: Martin Zubimendi is really, really tempted by this possibility. He believes that Liverpool is really something special. [
    @FabrizioRomano
    ]
    לא אתפלא בכלל אם מה שתוקע את העסקה זה לא הרים ולא אוכל אלא ג'ון הנרי שמחפש לחסוך כמה סנטים.
    תשלמו ותתקדמו, אנחנו באיחור גם ככה. עוד מעט עושים תיקו באיפסוויץ' וסקאוזרים אומרים לנו שזה בסדר לעשות תיקו אצל עולה חדשה שבאה בהתלהבות בארלי קיק אוף כשההתאחדות רוצים לדפוק אותנו.

Cup of Tea אוהב/ת את זה.
  12. k_700 Member

מה? ג׳ון הנרי מקצוען מנסה בסך הכל להשיג פריסת תשלומים אחרי שלא הוציא לירה אחת דפוקה בקיץ האחרון(אולי החשבון חשמל כבד?).
    תתנו לו את הזמן, אין סיבה שהשחקן יתערער בזמן הזה, יריקה לפני שהעונה יוצאת לדרך.

13. oranfu Member

כל הדיווחים רק מדברים על זה שסוסיאדד מפעילים עליו לחץ לשנות את דעתו.
    טוחנים מים, השחקן נתן אור ירוק, אני דיי בטוח שדברים מתקדמים מאחורי הקלעים בין המועדונים.

חסוס נבאס? חסוס נבאס לא היה יוצא לטורנירים כי לא היה מוכן לישון מחוץ לבית של אמא שלו, מה בין זה לבין זובימנדי?
    זובימנדי כנראה אוהד סוסיאדד מושבע שחשב להעביר את כל הקריירה במועדון הבית שלו, איפה זה ואיפה נבאס?
    גם אם הוא יעבור, ולא יתאקלם, זה לא אותו מקרה.
    מבין את הטראומה שיש לנו, אבל חושב שצריך להרגיע קצת.

ולגבי הנרי שמתקמצן, אני כנראה האחרון להגן עליו (אולי למעט גיל) אבל זה שאנחנו רוצים רכש לא אומר שצריך להתנהל בצורה לא חכמה.
    אם יש אפשרות לעשות עיסקה בתנאים שיותר טובים לנו - צריך לנסות.
    אם זה לא יסתדר וזה ייפול על זה שלא הסכמנו לשלם זה עניין אחר.
    אם ה"עיכוב" הזה גורם לשחקן לשנות את דעתו אז מלכתחילה לא צריך לעשות את העיסקה הזאת.

Rushie, Scouser Tommy ו-Esomech אוהבים את זה.
  14. Esomech Member

עדיין מחכה לתשובה למה לכתב מקומי באסקי יש אינטרס להגיד שהעניין הוא סביב זה שסוסיאדד מנסים לבצע ניסיון אחרון לשכנע אותו להישאר ולשחק לו על הרגש, כי שידרנו להם כבר שאנחנו מוכנים מוכנים להפעיל את סעיף השחרור אם זה מה שיידרש.

למה הכתב הזה לא פשוט אומר את האמת? שהשחקן מת להגיע לפה, כי אף מועדון גדול בתכלס לא היה רציני לגביו, והוא לא דחה שום הצעה. הוא סתם החליק שמאלה בטינדר. ומה שמעכב את כל הסיפור זה בכלל ג׳ון הנרי כי הוא החליט שבא לו פריסת תשלומים ופתאום התקפל מהעסקה.

באמת, אם רק ג׳ון הנרי היה משקיע את הכסף שהוא שיחד בו את הכתב הספרדי אולי היינו יכולים לסגור את השחקן כבר.

עלינו עלייך שוב ג׳ון. אתה שקוף מידי.

oranfu אוהב/ת את זה.
  15. oranfu Member

הכתב הזה אמר שהיום בסוסיאדד טיפה יותר אופטימיים מאתמול, אבל שעדיין הציפייה היא שהשחקן יעבור.
    והוא אומר שאנחנו עובדים על השחקן חזק בשבועיים האחרונים, נראה לכם שסוסיאדד גילו רק אתמול\שלשום?

כל הדיווחים מדברים על זה שהשחקן רוצה את המעבר. כולם. חלקם אומרים שהוא ממש רוצה את המעבר.
    הדיווחים, כולל מספרד, אומרים שאנחנו מוכנים לשלם את סעיף השחרור אם נדרש.
    לפני 3 ימים בסה"כ אמרו לנו שאנחנו רוצים שחקן, הגיוני שהמעבר עדיין לא יצא לפועל.
    זה גם שחקן בית והכוכב של המועדון שלו, שרק לפני פחות מחודש הצהיר שהוא נשאר (אם אני זוכר נכון בכלל היו דיבורים על זה שהוא יהיה שם כל הקריירה). הגיוני שהם ינסו לשכנע אותו, הגיוני שהוא לא ישבור את הכלים ושזאת לא החלטה קלילה עבורו (כנראה כבר דחה מועדונים גדולים) וגם אם הוא הכי נלהב בעולם לגבי האפשרות להגיע לליברפול זה הגיוני שהוא תקשורתית יצטייר כמישהו שקיבל החלטה בלב כבד.

הנרי הרשע עושה עלינו ספין? תמיד יכול להיות, אבל לא נראה לי כי זה לא ספין מוצלח.
    הנרי הרשע תוקע מקלות בגלגלים כי מתעקש על תנאים כלכליים לא ריאליים? יותר סביר, אבל גם מספרד הדיווחים אומרים שאנחנו מוכנים לשלם.
    זה קצת דומה לדיווחים על סובוסלאי בקיץ שעבר מהבחינה הזאת.

אני מעריך שעד מחר בערב נדע אם יש או אין עיסקה.
    ואני מעריך שתהיה.
    זה פשוט הכי הגיוני לפי כל הדיווחים.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.