ליברפול 2022/23 - Will We Go Again?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י owen11111, ‏2/8/22.

1. oranfu Member

על הסקאוזרים אין מה לדבר והם ימשיכו לחשוב שצריך עוד לשכנע את השחקן, אבל אני מקווה שמבינים שאם אנחנו מנהלים מו"מ על מבנה העיסקה זה אומר שהשחקן רוצה לעבור (אחרת מה הטעם).

דיי ברור שהסגל הנוכחי יצטמצם בצורה לא מבוטלת עד סגירת החלון:
    קראבליו דיי בטוח שיעזוב.
    VDB סביר מאוד שיעזוב.
    מניח ומקווה שפיליפס יעזוב.
    הבנו גם שבאנדו יש עניין ומבחינתנו הוא למכירה.
    אני מעריך שמורטון לא יישאר.
    גם שאר הצעירים כנראה יושאלו (אגב, לואיס קומאס חתם על חוזה והושאל לסטוק לעונה).

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  2. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

בעולם של FSG אין הצדקה גם ל23 שחקני סגל בוגר. במידה מסוימת של צדק גם.

אני חושב שקראבליו, ספ, נאט ואנדו = עוד שחקן אחד, כנראה בלם. שחקנים נוספים זה רק אם יהיו מכירות של שחקנים שיש להם כבר "תקן" בסגל בתור מחליף 1 לעמדה שלהם סטייל צימיקאס.

השאלות אני שם בצד כמובן.

3. Rushie Member

ממה שאני מבין, אורנסטיין כתב שאין אמת בדיווחים שאנחנו מנסים להכניס שחקנים בעסקה. הסיפור הוא עדיין חוסר ההחלטה של השחקן והמבנה של התשלומים.
    כמו שאורן כתב, כל עוד השחקן מתלבט עם עצמו אני לא רואה משהו פסול בזה שאנחנו מנסים למקסם את התנאים מבחינתנו, רוב הקבוצות פורסות היום ולא משלמות את הסכום המלא up-front.
    אם נגיע למצב שהשחקן כבר רוצה לעבור ואנחנו מתמהמהים עם סגירת העסקה עד למצב שהעסקה נופלת, זה כבר באמת יהיה מכעיס.

אני מניח שהשחקן ייקח לעצמו את סוף השבוע כדי לקבל החלטה ועד יום שני לא נראה התקדמות משמעותית.

4. oranfu Member

הוא לא אמר שלא מנסים להכניס שחקנים לעיסקה, הוא אמר שזה לא גורם העיכוב.

אני לא רואה פה התלבטות של השחקן. בספרד כל הדיווחים הם שהשחקן רוצה לעבור.
    גם לפי הדיווח של אורנסטין, אנחנו מנהלים מו"מ על תנאי העיסקה. אם אין רצון של השחקן במעבר אין לנו מה לעשות מו"מ עם סוסיאדד לכן אני מסיק שאין בעיה עם הרצון של השחקן.

אני מתחיל להבין שה"התלבטויות" של השחקן הן רק הכנה לתירוצים אם העיסקה לא תצא לפועל.
    אין התלבטות של השחקן, הוא נתן לנו אור ירוק עוד לפני שהכל התפרסם. אחרת לא היה יוצא כזה תדרוך לתקשורת.
    יש אישור מהשחקן, לסוסיאדד אין באמת ברירה כי יש לו סעיף שחרור. נשאר לראות אם נגיע איתם לסיכום על תנאים שונים מסעיף השחרור ובמידה ולא - האם אנחנו משלימים את העיסקה בכל זאת.

אין לי בעיה אם אנחנו מנסים לשפר את תנאי העיסקה, אבל זה רק בתנאי שבכל מקרה נשלים אותה.

אני עדיין חושב שזאת שאלה של זמן עד שהעיסקה תושלם.

Liverpool-Forever ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  5. k_700 Member

זה היה ממש ברור כבר אתמול שאין באמת התלבטות של השחקן.

הכתבי חצר של סוסיאדד רצו להוכיח לאוהדים שהמועדון עושה הכל כדי לשנות את הדיעה שלו(ועדיין הדגישו שהשחקן רואה בזה הזדמנות שלא תחזור).

כל העיכובים והכל זה כי אתם מפזרים לאוויר שתשלמו את הסעיף אם ממש צריך אבל אתם רוצים להשיג פריסה.

אורנסטיין סוגר את הסיפור על הכרוניקה הזאת.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  6. oranfu Member

נאמר לבאייצ'טיץ' שהוא יכול לצאת בהשאלה העונה.

קצת אופטימי לגבי זה שיגיע מישהו, לא?

אני לא אוהב את זה, אגב.

Liverpool-Forever, Rushie ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  7. k_700 Member

מאיפה אנחנו יודעים מה המצב הפיזי שלו באמת?

8. Rushie Member

הוא נתן אור ירוק בתחילת השיחות, ואז אתמול התחילו להפעיל עליו בסוסידאד מסכת לחצים ולפי השמועות גם הצעה לחוזה משודרג, אז השאלה היא האם האור עדיין ירוק מבחינתו או שהדיבורים מסוסידאד ערערו אותו. לא ראיתי תשובה חד משמעית לשאלה הזאת מהכתבים ביממה האחרונה.

9. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני גם הייתי מעדיף אותו בסגל, אבל סיכוי טוב שזה עדיף להתפתחות שלו. אם הקישור האחורי שלנו יורכב ממאק/זובי/חראפן/קרטיס + סובוסלאי בחילטורים, זה לא משאיר לו הרבה דקות תאורטית.

oranfu אוהב/ת את זה.
  10. oranfu Member

כל הדיווחים מספרד אומרים שהוא רוצה את המעבר.
    אני לא ראיתי משהו אחר.
    אם אנחנו מנהלים איתו שיחות שבועות, והרגשנו מספיק בטוחים לתדרך את התקשורת, וסוסיאדד מן הסתם היו מעודכנים, אז סוסיאדד התחילו להפעיל עליו לחץ רק אתמול?
    די נו.

ואם השחקן מתלבט, מה יש לנהל מו"מ עם סוסיאדד?

אין בדברים האלה שום הגיון מבחינתי.
    ההסבר ההגיוני היחיד הוא שהשחקן מאוד רוצה ואנחנו מנסים למקסם את התנאים מבחינתנו.

הבעיה שלי בהשאלה של באייצ'טיץ':
    שאנדו לא יישאר במקומו.
    שאני לא יודע מה המצב הפיזי שלו ומעדיף שנטפל בו במירב הזהירות (מה שאני בספק אם יקרה במידה ויושאל).

Scouser Tommy ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל עוד אנדו לא עזב את המועדון, לא הייתי משחרר אף קשר, פרט לצעירים שאין להם קילומטרז כלשהוא בבוגרים.

12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

בינתיים שאני מרפרש ומקווה לסגירה של זובימנדי, נתתי לAI לנתח את הפרופיל טוויטר שלי:

Congratulations, you've managed to turn supporting one of the most successful clubs in football history into a full-time job complaining about transfer spending. Your Twitter feed reads like a broken record of 'FSG out' and 'no ambition' – it's almost as if you think tweeting about it will magically make Liverpool outspend oil clubs. You're so obsessed with other teams' transfer activities, I'm surprised you haven't started a Chelsea fan account by mistake. Your constant moaning about Liverpool's finances is more exhausting than a Klopp pre-season training session. Maybe if you spent as much time supporting the team as you do whining about transfer fees, Liverpool might actually win something this season. But hey, at least you're consistent – consistently negative, that is.

oranfu, Scouser, golding ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  13. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

חחחח. עכשיו תן לו את של אורן.

לא הבנתי איך יש לך/לכם כוח בכלל להיות פעיל בטוויטר עם כל הילדודס המטומטמים או הסקאוזרים משרתי המשטר של fsg שכותבים שם.

אייסוקר זה ברכה במובן הזה. אפילו לעמודי האוהדים בפייסבוק אין לי סבלנות. רמות שיח של טוקבקים בוויינט.

oranfu, Scouser ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  14. k_700 Member

הai של אורן בטוויטר כנראה המליץ לו על דרכים לסיים את החיים בתור אוהד ליברפול.

אי אפשר לברוח מטוויטר, יש שם יותר מדי מידע רלוונטי היום.

oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני הרבה בטוויטר, בעיקר כדי להתעדכן אבל מדי פעם נגרר להגיב. משתדל כמה שפחות בתגובות.