ליברפול 2022/23 - Will We Go Again?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י owen11111, ‏2/8/22.

1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  2. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

סיוט, אין מה להגיד. מישהו יודע אם בכלל יש מחלקת סקאוטינג במועדון? 3 שנים מחפשים קשר אחורי ואיכשהו מוצאים רק 3 שחקנים שכל אירופה מכירה ושבמקרה גם לא רוצים בכלל להגיע + קשר אחורי בן 31 משטוטגארט?

בדיחה.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  3. oranfu Member

לעניין השוער - הדיווחים על ההצעות שלנו דיברו על הצעות לא רשמיות, לפי הדיווח עכשיו זאת ההצעה הרשמית הראשונה.

אני מבין מי שלא אוהב\מתעצבן שמוציאים כסף על שוער (אני עוד לא מאמין שיוציאו כסף) אבל אנחנו צריכים לתכנן את העתיד גם ואם הם חושבים שזה השוער שהם רוצים שיירש את אליסון יכול להיות שלא תהיה עוד הזדמנות להחתים אותו.
    אני מניח שאם באמת הולכים על זה אז צופים שאליסון יעזוב בקיץ הבא ואצלנו אני גם לא פוסל שהוא עוד יימכר הקיץ.

ברור שיש מחלקת סקאוטינג, אל תגידו לי שמישהו באמת מאמין שבצוות המקצועי לא חושבים שיש שחקנים בשוק שישדרגו אותנו...

אני מסכים עם הדברים על "הזדמנויות". יש לנו סגל של ריאל מדריד? מה ז"א לחכות להזדמנויות? אנחנו צריכים להיות פרואקטיבים בשביל לחזק את הסגל.
    יש עמדות שאני מבין גישה כזאת, נגיד עמדות ההתקפה.
    אבל לחלוטין אי אפשר להבין גישה כזאת לעמדת הקשר האחורי בנסיבות הקיימות.
    אנחנו לא חושבים שיש כרגע רייס\טשואמני בשוק? אוקיי, אז תביאו רמה מתחת ב-50 מיליון שיחזיק אותנו ברמה סבירה עד שתהיה הזדמנות להחתים בומבה.

קיצר, אני לא מאמין לרגע שהצוות המקצועי לא חושב שיש אופציות שמשדרגות אותנו.
    השחקנים רואים את הצורך, כל העולם ואחותו רואים את הצורך אבל רק הצוות המקצועי לא?
    אין סיכוי כזה.
    וזה בדיוק כמו שזיינו לנו את השכל בשנים קודמות שאין מישהו יותר טוב מאוקס או לוברן או לא יודע מי.
    פעם אחר פעם אחר פעם אותו חרא, אין לזה שום קשר לצוות המקצועי כי האנשים האלה התחלפו שוב ושוב והתירוצים נשארו.

Rushie, Liverpool-Forever ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אשאל שוב שאלה כאילו אנחנו ביקום מקביל ואוהדים מועדון גדול.
    למה אליסון עוזב זאת גזירה משמיים? דיברו איתו והוא רוצה ללכת?
    הייתי עושה הכל כדי שיישאר, שוער יכול להמשיך עד גיל מאוחר יותר משחקן. הוא נכס ולא הייתי ממהר להתחיל להמר על שוערים אחרים.

Scouser Tommy ו-oranfu אוהבים את זה.
  5. Rushie Member

ממה שאני מבין אין שום דיבורים על עזיבה של אליסון כרגע. את העונה הקרובה הוא יפתח אצלנו.
    הגרוזיני, אם יקרה, הוא החתמה לעתיד שמגדרת אותך א. מרצון עתידי של אליסון לעזוב או ב. מירידה ביכולת שלו.
    אם אף אחד מהשניים האלו לא יקרו ונרצה להשאיר אותו, תמיד אפשר יהיה לעשות קופה על הגרוזיני (אם יעשה חיל בהשאלות כמובן).

ברור שיש איפשהו בשוק קשר אחורי שמשדרג אותנו. השיטה הזאת שממתינים לקשר האחורי האולטימטיבי לא מוכיחה את עצמה כבר 3 שנים ברציפות. אני מצפה לפתרונות אחרים הפעם, שיביאו מישהו גם אם הוא לא הבחירה מס׳ 1, שינסו ליזום טרייד של דה-יונג על דיאז, אולי הקולוניה ההולנדית אצלנו תדרבן אותו להוריד בשכר, אולי שישנו כיוון וינסו ללכת על פרויקט כמו אדם וורטון, אם מחפשים קשר אחורי שהוא יותר פרוגרסור מהורס אז הוא אחד הכשרונות היותר מעניינים שיש בפרימייליג.
    יש מה לעשות, השאלה היא האם אנחנו מוכנים לעשות.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  6. oranfu Member

היו דיבורים בתחילת הקיץ שבסעודיה סימנו את אליסון ואת אדרסון. לגבי אדרסון סיטי אמרו לפני איזה שבוע שהוא יישאר.
    אני ממש לא אתפלא אם נסגרו דברים מאחורי הקלעים לגבי מעבר של אליסון.
    אם לא עכשיו אז הבנות שהוא יעזוב בקיץ הבא.

ווארטון יעלה הון, אין מה להזכיר אותו בהקשר שלנו.

ברור שיש המון מה לעשות.
    אבל זה לרוב עולה כסף ופה אנחנו נתקלים בבעיה.

אגב, שימו לב איך היריבות שלנו מאריכות חוזים לשחקנים שלהם בלי סאגות, בלי שזה מונע מהן גם לעשות רכש במקביל.
    סוג של קסם.

הכל מתחיל ונגמר בתקציב שהבעלים האלה מאפשרים לצוות המקצועי (וזה נכון לכל צוות מקצועי).

ג'ויס מאשר שהגברנו מאמצים להחתים את השוער.
    עוקבים אחריו תקופה ארוכה וחושבים שכ-30 מיליון זאת עיסקה מצוינת.
    אליסון יישאר השוער הראשון העונה אבל זה מעלה תהיות לגבי העתיד שלו כשברקע יש התעניינות מסעודיה.

נערך לאחרונה ב: ‏14/8/24
  7. Esomech Member

מסכים מאוד.
    מילא ב2019-20 עוד הייתי מוכן לקבל את הגישה הזאת של ניצול הזדמנויות. שההרכב והסגל היו מלאים בשחקנים שהיו בשיאם.

אבל עכשיו? לא רק שיש ירידה ביכולת של שחקנים וחורים בהרכב הפותח. מבחינה חוזית, אנחנו נכנסים לבעיה. יותר מידי שחקנים עם שווי שוק שמתנדנדים. ושקיץ הבאה יכנסו לשנת חוזה.
    2025 - טרנט, ואן דייק, סאלח, יארוש, פיליפס
    2026 - קונאטה, רוברטסון, קלהר וואן דר ברג.
    2027 - דיאז, גוטה, אליסון, ג׳ונס, אליוט, גומז, צימיקאס, אנדו, קוואנסה, באייטיציץ, בראדלי

הייתה כבר צריכה להיכנס מעכשיו תכנון ארוך טווח על איזה שחקנים אנחנו רוצים שישארו, איזה שחקנים אנחנו לא רוצים, ואיזה שחקנים לא ירצו.
    לפי זה לתעדף מכירות של שחקנים לפי שווי נוכחי, ובמהלך העונה להחתים שחקנים שאנחנו רוצים שישארו ואנחנו לא רוצים להגיע איתם לסיטואציה לקראת סיום חוזה.

למשל 2026 קונאטה הוא השחקן היחיד שאמור להיות בשיאו לכאורה וחלק מההרכב הפותח. האם מעריכים אותו אחרי שלוש עונות? אם כן אז שמעכשיו יתחילו לגשש האם הוא מעוניין להישאר ולהאריך. אם לא. אז כן לחפש למכור מעכשיו בשווי שוק מירבי. שירד בחצי בקיץ הבא.
    קלהר וואן דר ברג לא מעוניינים להישאר הרי, ולא יאריכו חוזה. אז צריך למכור. גם אם זה אומר במחיר גמיש יותר. כי קיץ הבא זה יהיה נמוך יותר.
    ככה גם לשחקנים שמסיימים חוזים ב2027, דיאז לא רוצה להאריך? להתחיל כבר לחפש מטרות שיוכלו להגיע בקיץ הבא או הזה כדי שיוכלו להיכנס לעניינים ברגע שיעזוב, מקסימום בקיץ הבא. שנתיים לסיום חוזה.

אסור להגיע למצב ששחקן הרכב שבונים עליו מגיע לקיץ עם שנתיים לסיום חוזה. עם כן, זה אומר או שהוא מאריך באותו קיץ או שהוא עוזב.

כרגע הם צריכים להאריך חוזים לטרנט, לפחות עד 2029. לוירג׳יל לפחות עד 2027. וסאלח בשנה.
    להביא שחקנים, גם עם לא תותחי על חלל, אלא שחקנים עם פוטנציאל אפילו בעסקאות קנייה והשאלה כמו מה שמסתמן עם השוער הגיאורגי. זה הדרך היחידה למזער את הנזקים של הקיץ הזה ולתת איזשהו מרווח נשימה בקיץ הבא (להכין את הקרקע לעזיבות) ולא להגיע לקיץ הבא שיש לנו יותר מידי עמדות שצריכים למלא.
    תאורתית כרגע אנחנו מגיעים לקיץ הבא שאנחנו נצטרך למלא את העמדות הבאות:
    - קיצוני ימני להרכב
    - קשר אחורי להרכב
    - לפחות 2/3 בלמים (ואן דייק עוזב, קונאטה שנת חוזה, גומז גם יהיה מועמד לעזיבה)
    - מגן ימני לסגל שיגבה את בראדלי
    - מגן שמאלי אולי אפילו שניים.
    - קיצוני שמאלי במקום דיאז
    - פוטנציאלית גם חלוץ בכיר
    - שוער מחליף
    זה קיץ של חצי מיליארד! לפחות! ולא רק שאפילו שמינית מזה לא נוציא. אנחנו רק נמשיך לא להביא ״כי אין אף אחד״ ונמשיך להתקע עם שחקנים שלא מעריכים חוזה בגלל ״עומק״. ממש כמו הספין על אנדו עכשיו.

היה לנו חיים הרבה יותר קלים אם אשכרה היה בעלים שהיו מזרימים כסף למועדון ועוזרים לממן עסקאות.
    אבל באמת, אפילו במועדונים בלי כסף, יש דברים שאפשר לעשות ולתכנן קדימה. ולהיות פרואקטיבים. ואצלנו באמת לא נראה שעושים כלום בחזית הזאת. כלום.

כאילו באמת, אפילו שזה יפגע בקבוצה מקצועית לעונה הקרובה. כל השלישייה שמסיימת חוזה בקיץ הבא. הייתה צריכה או להאריך או להימכר. ובפועל לא דיברו איתם אפילו. מכירות שלהם + משכורות + מכירות של שחקני קצה אחרים כמו קארבליו/מורטון/קלארק/דואק/ואן דר ברג/קלהר ויש לך מספיק כסף בשביל להביא כמה שחקנים, גם כאלה שיוכלו לתרום כאן ועכשיו וגם כאלה שימלאו לך את המקום של שחקנים שצפויים לעזוב קיץ הבא ככה שזה מאפשר לך לנצל את המכירות שלהם לחזק את הסגל בלי תלות של ראש בראש.

אם היו לפחות מתנהלים ככה. הייתי מקבל את עניין הקשר האחורי כמו ילד טוב.
    הייתי אומר סבבה, יש אנשים שמסתכלים קדימה, התכנון היה לקוי בשנים האחרונות, ועכשיו מתאפסים על הכל, וצריך להסתכל שלוש שנים קדימה על איך משאירים קבוצה תחרותית שלא תתפרק בגל עזיבות שצפוי להגיע.
    אבל כלום, סטטיות מוחלטת.

ואיך אני יודע שלא עובדים ככה? כי השלב הכי בסיסי היה לשבת על הארכת חוזים. הכי בסיסי!!!!
    ולא קונה שטויות על יורו. לשחקנים יש סוכנים, הסוכנים יודעים מה הרצונות של השחקנים שלהם. ״ואם שחקן רוצה לראות איך דברים יתנהלו״ אז זה מתקבל כאילו אמר לא להצעה.

FSG הם בני זונות גדולים, זה מצב שלא ישתנה בחיים. והם לא יעזבו.
    הם הביאו את אדווארדס להיות המגן החדש שלהם במקום קלופ ושהוא יעשה את הקסמים עם אפס תקציב. ובנתיים הוא לא עומד במשימה.

הביקורת לFSG תמיד תיהיה קיימת, ותמיד היא תשאר מוצדקת. והיא נמצאת שם גם שהיא לא נאמרת באופן מפורש עם אצבע מאשימה. אבל אדווארדס יכל והיה צריך לתפקד יותר טוב עד כה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  8. oranfu Member

הם לא צריכים להזרים כסף למועדון.
    ההכנסות שלנו הן בטופ העולמי, הם צריכים לאשר לנו אשכרה להוציא כסף ולא להתנהל כאילו זה פרנצ'ייז אמריקאי.

מסכים גם לגבי אדווארדס\יוז אבל צריך לקחת בחשבון 3 דברים לדעתי:
    1 - עבודה של תפקידים כאלה נמדדת לאורך שנים ויכול להיות שנעשות פעולות טובות מאחורי הקלעים אבל אנחנו עוד לא יודעים\יכולים להעריך אותן.
    2 - הם הגיעו למועדון שפשוט לא נוהל במשך שנתיים. גם בדברים שכולנו רואים (תכנון סגל), גם בדברים שפחות חשופים אליהם (שדרה מקצועית של מאמנים, אנליסטים ואנשי מקצוע כאלה ואחרים שעזבו או שסתם היו לא טובים ויש צורך להחליף) ואולי גם בדברים שלגמרי לא חשופים אליהם (כמו קשרים עם סוכני שחקנים). אני רוצה לראות פעילות מהירה יותר בחלק מהדברים, כמו באמת החוזים, אבל אנחנו לא יודעים לאיזה בלגן הם נכנסו וכמה יש צורך לבנות מחדש את כל המועדון מאחורי הקלעים.
    3 - יש עליהם הגבלות כלכליות משמעותיות. טרנט חייב לחתום על חוזה חדש לא משנה מה, אבל זה לא כל כך פשוט במקרים של סלאח וואן-דייק לדעתי.

Esomech אוהב/ת את זה.
  9. Rushie Member

נראה שסיכמנו עם הגרוזיני תנאים אישיים. השיחות עם ולנסיה נמשכות כשיש דיבור שהם רוצים 45 מיליון יורו- כ10 מיליון יורו יותר ממה שלכאורה הצענו.
    איזה מישהו ברשת שלף מהתקנון של הפרימיירליג שלא ניתן להשאיל לקבוצה בליגה שחקן שנרכש באותו החלון, די חובבני מצידנו אם זה נכון ולא ידענו את זה, כך שנראה שהשאלה לבורנמות׳ לא באמת רלוונטית.

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

תן לי להכין אותך מראש, מה שמבין כל יוזר ממוצע בASOCCER, גם טרנט מבין כי מדברים איתו מלא סוכנים ואנשים עם אינטרס.
    לשחקן הזה יש מעט מאוד סיבות לרוץ להארכת חוזה כשהוא רואה מה שכולנו רואים.

לכן אולי טוב תעשה אם תתמקד בסלאח וואן דייק וגם בהשארת אליסון. אל תניח שטרנט יאריך, אני חושב שאם הוא מאריך הוא ממש ממש אוהב את המועדון.

כל הקבלה המיידית הזאת של שוער נוסף על חשבון אליסון בעיני מסמלת שכולם כבר חושבים בקטן.
    יש שוער ענק, הוא נכס, כמה שוערים זבל היו לנו לפניו?
    האם נעשה כל מה שאפשר כדי שימשיך במועדון עד גיל 35-38?
    אם כן והוא רוצה ללכת - בסדר גמור.
    אם לא - טעות ענקית.

11. Esomech Member

לא מסכים איתך לגביי אליסון.

פותח את השביעית שלו במועדון. מסכים ששנות שיא של שוער נמשכות עד גיל מאוחר.
    אבל צריך להתייחס גם לצד הפיזי של העניין. ואליסון זה שוער שגם ככה היה מועד לפציעות בתקופה של ״הפיק הפיזי״ שלו.
    חושב שזה רק ילך ויחמיר

בהתחשב בעובדה שגם ככה יהיה קשה על סף הבלתי אפשרי להשאיר אותו אחרי שכל החונטה הברזילאית הקרובה אליו עזבה, ואחרי שקלופ עזב, ושמה שמשאיר אותו בקבוצה כרגע זה רק קלאודיו טאפרל, וזה אחת הסיבות שלא שיחררו אותו עם כל הצוות המקצועי שעזב. ונתנו לסלוט להביא מישהו לשם מטעמו.

עסקאות מהסוג של השוער הזה זה בדיוק מה שאני רוצה לראות.
    בין אם אליסון יעזוב בעונה הבאה, בזאת שאחריה, או בחינם בסיום חוזה עוד שלוש שנים.
    ממאדרשווילי זה חשיבה קדימה, במיוחד שהוא שוער צעיר שכבר עכשיו הוא אחד השוערים הטובים בספרד, אם ירשים בהשאלות, זה ווין ווין. בין אם אליסון עוזב או יאריך חוזה שוב. או שסגרת את העמדה ליום שאחרי או שאתה יכול למכור אותו.

——-
    בנושא הבשאלה לבורנמות׳
    *עריכה: עכשיו רומאנו התייחס לזה ואמר, שבמידה וזה יצא פועל. אנחנו נרכוש את השחקן, אבל הוא יצטרף אלינו רשמית רק בקיץ הבא, והוא יושאל לבורנמות לעונה הקרובה דרך וולנסיה. במטרה לעקוף את החוק הזה.

אולי הם גם משלמים איזה משהו לוולנסיה, וכביכול ״משתתפים״ בדמי הרכישה
    ———-

מסכים עם הניתוח של אורן. יש לי המון ביקורת על ההתנהלות שלהם עד כה. בעיקר בגלל נושא החוזים.
    אבל זה נכון שהיה להם גם הרבה מאוד דברים להתעסק בהם אחרי הקלעים אחרי שנים של ניהול לא נכון.

בנושא החוזים.
    זה פשוט טרנט צריך לקבל בוכטייה
    אני אישית הייתי מכניס לו גם בונוסים מבוססי יכולת אישית ולא הישגים קבוצתיים. נניח אם הקבוצה במשחקים שבהם היה מעורב הקבוצה שמרה על 10 קלין שיטס, הוא מקבל עוד 2.5 מיליון, 15 קלין שיטס יקבל עוד 2.5.
    אם הגיע לסף מסויים של מעורבות בשערים מקבל עוד 5 מיליון.
    אולי זה יפתור את הבעיה העיקרית שלנו במשחק ההגנה שלנו, שזה החשק לעשות הגנה. חוזה כזה שיכול לאפשר לו להגיע ל25 מיליון בעונה. עוד לפני בונוסים על זכיות והישגים קבוצתיים.

הייתי מציע מודל דומה, עם מספרים נמוכים יותר גם לסאלח וואן דייק. בשביל לעקוף את מדיניות הגיל-שכר. רק שמרכיב משמעותי בבונוסים האלה יהיו פר הופעה.
    ככל שאתה משחק יותר ובכושר טוב, ככה אתה מרוויח מעבר.

אבל די. אני כבר מתחיל לגלוש לכל מיני דיבורים ופינות של מה אפשר וצריך לעשות.
    כאילו זה תלוי בי ויש לי השפעה בכלל.

בקיצור, נקווה להפתעות עד סיום החלון. ושלפחות נרגיש שיש תוכנית קדימה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  12. oranfu Member

אני מעריך שאם אנחנו מביאים את השוער הזה זה בגלל שהבנו שאליסון רוצה לעזוב.
    לדעתי ג'ויס רמז לזה בכתבה שלו.
    אכן כל הברזילאים עזבו, גם קלופ עזב (נאמר לא מזמן שהקשר ביניהם היה יוצא דופן ובמיוחד אחרי הטרגדיה שאליסון עבר). אולי הוא החליט שלא בא לו יותר לחיות במדינה קרה וסגרירית בלי כל החברים.
    יישאר בכל זאת גם יותר משנה? מצוין. אבל אם אנחנו בכל מקרה דואגים לסגור פינה שכך או אחרת יהיה לנו שוער מצוין אז זה חיובי מאוד בעיניי.

הדיבור הוא שהוא יושאל עכשיו לבורנמות' מולנסיה ושהמעבר אלינו יהיה רק בשנה הבאה.
    אני חושב שאפשר לתת קרדיט לצוות אצלנו שהוא יודע מה הגבלות מבחינת רישום שחקנים.

לא טריוויאלי בכלל אם טרנט יחתום על חוזה מבחינתי.
    הוא עדיין צעיר יחסית, כל המועדונים בעולם יעמדו בתור להחתים אותו. הוא יכול ללכת להרוויח יותר כסף וגם לזכות בתארים על הדרך.
    צריך להפעיל עליו מכבש ולקוות שהאהבה שלו למועדון כזאת שתגרום לו לוותר על לא מעט כסף ותארים.
    אמרתי שאותו חייבים להחתים כי הוא עדיין צעיר ואינטגרלי לתקוות עתידיות, ככל שיש כאלה.
    הוא גם הפנים של המועדון, שחקן בית. זה משמעותי מאוד לתדמית של המועדון.

סלאח וואן-דייק לעומת זאת, בשלהי הקריירה. נותנים להם חוזים לעוד 3 שנים? בגיל כזה כבר אי אפשר להתייחס בביטול לסיכונים של ירידה בכשירות וביכולת.
    ובמשכורות שהם בטח יידרשו, כמו שאנחנו מכירים את המועדון זה יבוא על חשבון רכש צופה לעתיד בעמדות שלהם.
    מצד שני אנחנו גם לא רוצים לאבד נכסים כאלה בחינם בקיץ הבא.
    זה לא מצב פשוט.
    הניהול הלא קיים של המועדון בשנים האחרונות השאיר אותנו בבעיה ולצוות המקצועי יש משימה קשה לסדר ולהבריא את הסגל.

אני בטוח שלשחקנים כבר יש בונוסים על ביצועים אישיים ולא רק קבוצתיים.

Esomech אוהב/ת את זה.
  13. Esomech Member

חברים, קודם כל רגע אני רוצה להתנצל על החפירות בימים האחרונים. יצא קצת שכתבתי מגילות וחזרתי על עצמי כמה פעמים ובנוסף העלתי דברים שלאו דווקא רלוונטים, וזה קצת העמיס על הדיונים.
    אשתדל לצמצם בשתי החזיתות האלה, בשביל להקליל את חווית הדיון.

אבל רק בשביל הפעם האחרונה, משהו קטן שמאוד משעשע אותי.

אז אחרי שאתמול בלילה העיתונאי הספרדי קצת נכנס בג׳ויס ואמר שבגלל ההדלפה שלו זובימנדי התערער ושהוא הוציא את סוסיאדד רע בלי הצדקה.

אז ג׳ויס שיחרר עקיצה חזרה, ובכתבה האחרונה שהוא הוציא על הנושא של זובימנדי, עם ההסבר והפרשנות שלו.
    ג׳ויס טוען שלמרות מה שדווח אתמול בלילה בספרד, הוא שמע משתי מקורות שונים שיש קשיים עם החוזה החדש שהוצא לו.
    (לא הצלחתי להבין למי הוא התכוון בצד שנפגע מהחוזה אם זה השחקן או סוסיאדד. אבל זה לא משנה.)

פשוט משעשע אותי הביף שהתפתח שם והעקיצות.

חשוב לי להבהיר: מעלה את זה נטו בגלל העקיצות האלה. ממש לא רוצה לעלות את הדיון סביב השחקן והעברה שלו שוב.

14. Sturridge Member

בעיקר אם החוזה נמצא חזרה בהגנה.

המועדון הסיק מסקנות מקיץ שעבר ואתם מתלוננים. בוהלי לא יכול לגנוב לך שחקן אם אתה לא מתעניין באף אחד.

Rushie, Esomech, oranfu ו-2 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  15. k_700 Member

כמה מלל אתה שופך פה על כתבות חצר מתוזמנות ומוזמנות מהשופר של סוסיאדד אחרי שהעסק הזה נפל כאילו זה תורה מסיני ובדיוק סידור לעניינים מה שהראקדה הזה מקיא מהמקלדת שלו.

אתה מתנצל שאתה חופר על זה ואז ממשיך לחפור על זה.
    אי אפשר להתקדם? יש פה אנשים שיאמינו שהשחקן פשןט לא רצה לעבור ויש כאלה שיאמינו שיש פה דפוס קבוע של מועדון שפשוט שלשל את העסקה מבלי באמת ללכת על הדבר הכי פשוט- הפעלה של הסעיף שחרור שלו.
    יש טענות לכאן ולכאן והנושא הזה באמת נלעס.
    נראה לי שאחרי 9 עמודים אנשים כבר הבינו שלא יצליחו לשכנע פה את הצד השני.

בטח לא צריך לקחת עכשיו את הכתבות חצר המתוזמנות האלה ולחשוב שאין מאחוריהן אינטרסים ברורים.
    אין דבר יותר צפוי מהכתבות האלה אחרי שהעסק נפל, אפילו רשמנו שזה יקרה אם העסק יפול.