ליברפול 2022/23 - Will We Go Again?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י owen11111, ‏2/8/22.

1. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגבי סובוסלאי, דווקא זאת עמדה שאני דיי רגוע בה. אני חושב שאליוט כמחליף לעמדה שלו זה יותר מסבבה ואפילו עדיף על סובו בדברים מסוימים.

לגבי ההתקפה - אני מעריך בזהירות ורק על סמך 1+1 שעשיתי בראש שלי - קייזה ונונייז זה מהלכים שקשורים אחד בשני. להביא ווינגר שיכול לשחק בשני הצדדים = 0 דקות לנונייז העונה, כי גאקפו או סלאח יכולים לשחק טוב מאוד לדעתי את החלוץ בשיטה של סלוט. יש לי אמפתיה לנונייז, אבל כבר אחרי חודשיים של פרי סיזן וכולה שני מחזורי ליגה זה ברור כשמש שאין לו מה לחפש אצל סלוט, גם בשיאו. פאקינג לוצ'ו דיאז שיחק חלוץ במחזור הראשון לפני שהוא העלה את נונייז כמחליף.
    לתחושתי סלוט מאוד אוהב חילופי מקום בהתקפה ולכן צריך שחקנים שמאפשרים את זה. נונייז לא מאפשר את זה וגם בעמדה המקורית שלו הדרישות לא מתאימות לו. אם אפשר לקבל עליו סכום יפה כבר בקיץ הזה ולהחתים את קייזה, הייתי לוקח ב2 ידיים.

הגאורגי חתם סופית. וכל הדיבורים האלה על קייזה מזכירים לי...

איפה
    הפאקינג
    קשר
    אחורי
    שלי?

Liverpool-Forever ו-oranfu אוהבים את זה.
  2. oranfu Member

הרבה דיבורים הלילה שנונייז רוצה לעזוב ושאנחנו ממש לא נעמוד בדרכו.
    מעניין אם יש אמת בשמועות האלה.
    אם לא היינו 3 ימים לסיום החלון הייתי לגמרי מאמין, עכשיו זה קצת בעייתי כי לדעתי בכל זאת עזיבה שלו משאירה אותנו קצרים בעמדת החלוץ (ג'וטה מאוד פציע ואני לא סגור לגבי גאקפו חלוץ).

זה רק 2 משחקים, אבל באמת מרגיש שנונייז קיבל מעט דקות.
    במשחק הראשון עוד יכולתי לתרץ את זה כי הוא חזר לאימונים יחסית מעט זמן לפני אבל גם במשחק השני הוא בקושי ראה דשא למרות ששחקנים אחרים שהגיעו מאוחר מפגרת הקיץ כבר משחקים רגיל.

3. alexshw Member

לוקח אותו על פני כל חלוץ שלנו.

4. Ori8 Member

מי היה האיטלקי האחרון שהצליח בליגה הזו? זולה? די קאניו? הם לא מצליחים בחוץ וקייזה הולך להיות הבלוף השנתי, שנה הבאה נשאיל לגנואה.

מרגיש כמו חתכת שליפה עלובה מהמותן, בקנה אחד עם ארתור. בהצלחה

Sturridge, Scouser Tommy ו-Cup of Tea אוהבים את זה.
  5. DRORIKO Member

לא שאני אתנגד לעשות כסף על קייזה, הוא גם ככה לא בתכניות של מוטה, אבל למה אתם רוצים מישהו שהוא פצוע יותר משהוא נושם? לא הספיק לכם עם הספרדי הוא שהגיע מבאיירן?

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  6. k_700 Member

כי הוא זול.
    ב15 מליון זה הימור כמו שאנדו היה הימור עם תנאים התחלתיים רעים.
    אף אחד לא זוכר או סופר הימורים ב15 מליון אירו באנגליה שנכשלו, רק בליברפול ישווקו את זה עכשיו כאיזה בוננזה של סוף חלון והצגה של השחקן ב2.9 עם לינדה והשמלת פראדה האדומה שלה ביציע כאילו עשו פה את הבלתי יאמן.

זה מחיר שסיטי מעבירה שחקנים בני 18 מהאקדמיה לקבוצות שמסדרות לה את הספרים כדי לקבל טובות הנאה בהמשך.

נערך לאחרונה ב: ‏28/8/24
    oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  7. cheddar Member

היה Graziano Pellè שמתחת לראדר נתן עבודה בסאות'המפטון

DRORIKO, oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  8. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

קייזה זאת החתמת פאניקה בדיוק כמו אנדו. זה שחקן שהיה זמין על המדף כל הקיץ והיינו יכולים להביא במחיר הזה גם לפני חודש או יותר. העובדה שהוא מגיע רק עכשיו מספרת את כל הסיפור, רוצים רכש כלשהוא ובמחיר כמה שיותר זול.

כשאני רואה דבר כזה גם אני מנסה להבין בשביל מה בדיוק אדוארדס ויוז פה. הכל מהמותן, הכל כאוטי. לי אין ספק שזה נראה ככה בגלל מגבלות תקציביות מאוד מאוד מאוד קשיחות של העלוקות, אבל זה מעלה את השאלה בשביל מה לעזאזל הם הגיעו.

Scouser Tommy, Liverpool-Forever ו-k_700 אוהבים את זה.
  9. one united Member

זה מראה עליינו הרבה יותר מאשר עליהם

oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה באמת לא מבין בשביל מה הם הגיעו?
    אם הם לא היו נמצאים אתה יודע מה היית כותב?
    "המועדון הזה כל כך מוזנח, הם יודעים שאין תקציב רכש אז הם אפילו לא טרחו להביא מנהל טכני".
    בשביל זה הם הגיעו.
    התרמית צריכה להיות מעודנת, הסקאוזרים מטומטמים אבל אתה לא רוצה לקחת סיכונים.

המטרה במינוי יוז היא גם לספוג ביקורת אם יש בעיות עם הרכש. תראה כמה מהתלונות הולכות לכיוון שלו. אם לא היה מינוי כזה על מי עוד היו מתלוננים? על FSG!

11. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשביל זה אפשר גם שמאדטקה או שקר אחר כלשהוא. כבר ראינו שזה עובד.

זה גם מהצד של FSG. בשביל מה אדוארדס חזר? לא נראה שיש תקציב ליישם איזהשהיא תכנית עבודה אמיתית, רק לחכות לדילים שווים וסעיפי שחרור אטרקטיביים ולקפוץ. אנחנו לא קונים אם זה לא במבצע חיסול.

12. Rushie Member

מעניין אותי איך כבר החלטנו, על סמך 2 משחקים בלבד, שנונייז לא מתאים לשיטה ושסלוט לא מעוניין בו.
    במיוחד אחרי שסלוט אמר בצורה מפורשת שהוא כן בתכניות שלו.

אני מנסה להבין מה האנד גיים שלנו עם ג׳ו גומז. שמנו לו איזשהו דדליין או שאנחנו פשוט נשב מהצד ונצפה איך ניוקאסל נותנת כסף לפאלאס על גהי ואז פאלאס קונה מאיתנו את גומז עם הכסף הזה בשעה האחרונה של החלון?
    אני סקפטי מאוד שיש לנו בלם (נורמלי) לקנות מעכשיו לעכשיו בסיטואציה שכזאת. כל הליגות כבר התחילו, מועדונים לא יהיו פתוחים לוותר על שחקנים בשלב כזה כמו באמצע החלון.

13. oranfu Member

אני לא יודע אם קייזה זה רכש פאניקה.
    בעיקר כי אני לא חושב שהיתה ממש כוונה להביא שחקן התקפה. ברגע שאפשר להביא שחקן בפרופיל כזה במחיר מצחיק (כמו שקיי אמר זה מחיר שיריבות שלנו מביאות שחקנים לאקדמיות שלהן) אז זה המהלך האופורטוניסטי שיוז דיבר עליו.
    היה אפשר להביא מוקדם יותר? אולי, אולי לא. אולי חיכו לראות שברצלונה מסתבכים עם כסף ויורדים מהפרק? אולי חיכו שיובנטוס יורידו בדרישות שלהם (רצו 25 מיליון בתחילת הקיץ עד כמה שזכור לי מדיווחים)?

אתם מבינים שאפקטיבית הוא יחליף את דואק בסגל, כן?
    זה לא משהו רע, זה בבירור שדרוג גדול.
    הבעיה היא לא בהחתמה שלו אלא בדברים שאנחנו לא עושים ואם הוא יפוך להיות שחקן ההתקפה הבכיר שלנו בקיץ הבא (לא תרחיש קיצוני).

אגב שחקן פציע, דרור יכול לתת פה מידע יותר מדוייק בתור אוהד יובה, אבל קייזה שיחק איזה 40 משחקים בעונה שעברה. אם אנחנו לא בונים עליו להרכב אלא כשחקן סגל זה יכול להתאים גם מבחינת הכשירות שלו.

ברור שאנחנו תחת הגבלות כלכליות משמעותיות מאוד מצד הבעלים. מחפשים כל הזדמנות, מנסים כל תמרון, הופכים כל אבן בשביל להצליח לעשות איזה רכש.
    מי שלא עוקב אחרי הליגה האנגלית (או מי שאין לו 2 תאים אפורים מתפקדים) לא מבין שהם מנהלים אותנו כמו יואב כץ אם הוא היה בעיצומה של פשיטת רגל.
    אני שומע ישראלים (סתם אנשים וגם פרשנים) מדברים עלינו כאילו אנחנו פשוט לא מועדון עשיר, אבל יחד עם זאת שאנחנו מוציאים הרבה כסף יחסית.
    לא מבינים שאנחנו בטופ של הטופ העולמי מבחינת הכנסות. מבחינתם ליברפול זה כמו איזה טוטנהאם.

סלוט אמר שנונייז בתוכניות שלו ובינתיים הוא נראה בתוכניות בערך כמו צימיקאס.
    אולי זה ישתנה, לא יודע זה עוד מוקדם מאוד.
    אני יודע שאם יקבל הזדמנות אז רוב הסיכויים שגם את סלוט הוא יאכזב כמו שאיכזב את קלופ.
    אבל הלוואי ואני טועה.

תוכנית לגבי גומז?
    איזה תוכנית יכולה להיות? הוא רוצה לעזוב, אנחנו רוצים כסף.
    אם יעזוב בשניה האחרונה של החלון זה אפילו עדיף כי התירוץ לזה שלא מביאים מישהו במקומו כותב את עצמו.

ומועדונים ימכרו שחקנים גם ברגע האחרון של החלון.
    זה לא כאילו אנחנו מחפשים לקנות מישהו ממועדון גדול אלא ממועדונים קטנים יותר. תן להם כסף והם ימכרו.
    הבעיה היא שאנחנו לא מוכנים לשלם.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגבי נונייז, מה שסלוט אמר לא מעניין כי הוא לא יכול לענות אחרת. אתה רוצה שיגיד שהוא לא רוצה את השחקן?
    מעניין מה קורה בפועל. בפועל שיחק 20 דקות מתוך 180. האם זה אומר שלא מעוניין בו? לא בהכרח. זה כן אומר שהוא מתחיל את העונה 5 ברוטציה.

הסיפור עם גומז מדאיג אותי מאוד. אני רואה את זה כבר קורה. ניוקאסל מביאה את גיי, פאלאס מביאה את גומז. פיליפס בלם 4. אסון.

אגב אל תחשבו שקייזה זה סגור. אני קורא שאנחנו רוצים לשלם 12 והם רוצים 15. ה"מעריכים אותו בפחות" הקבוע שלנו.

oranfu אוהב/ת את זה.
  15. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכירה של גומז בלי להביא בלם ואפילו לא קשר אחורי שיכול לחלטר כבלם - עוד עליית מדרגה בהזנחת הסגל. זה 20/21 על סטרואידים. מאוד מקווה שלא יקרה.

השמועות על קייזה והפער של 3 מיליון פאונד מסביר בדיוק באיזה מקום המועדון הזה נמצא. במקביל אוהדים חוגגים מכירות של שחקנים שלנו בסכומים גבוהים ומתחרמנים מהעברה לעונה הבאה כי המחיר טוב.

Fsg נכנסו כל כך חזק לתודעה של האוהדים שהם מתנהגים כאילו זה הכיס שלהם.

Esomech, Liverpool-Forever ו-oranfu אוהבים את זה.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 17)

1. Moha