ליברפול 2022/23 - Will We Go Again?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י owen11111, ‏2/8/22.

1. oranfu Member

בסדר, לא באמת משנה הוא בכלל נקנה לאקדמיה.

2. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני בתחושה שהמשמעות פה היא תזוזה של נונייז, אולי אפילו עוד בחלון הזה באיזה עסקה של השאלה עם אופציה לרכישה. מוזר לי שfsg ישימו אפילו את הכלום כסף הזה על אופציה 6 בהתקפה.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  3. Esomech Member

לוותר על נונייז זה להישאר בלי חלוץ אמיתי אחד ברגע שגוטה נפצע (אוטוטו)
    לגאקפו יש את החסרונות שלו באמצע, בדיוק כמו שלנונייז יש את החסרונות שלו (כרגע זה חוסר מוח וחוסר ביטחון מול השער)

היחיד שיוכל אולי לעשות את הטרנזישן הזה זה סאלח. וגם פה אני מאוד מאוד בספק שהוא יסתדר עם סגירה של בריון באמצע, במיוחד שהדריבל שלו וה1על1 שלו כבר לא כמו פעם.

הבעיה שלי עם גאקפו באמצע זה החוסר תנועה לעומק, וההתמקמויות של ברחבה. אחלה ללינק אפ אולי. אבל לא מעבר. גם אין לו את השליטה בגובה כמו של גוטה (שיכול להוריד כדור ארוך עם הראש ברכות כזאת ולשחרר שחקנים כאילו זה מסירה של טרנט)

הביקורת על נונייז מוצדקת, אבל גם קיצונית, וזה ברור למה, גודל הציפייה כגודל האכזבה. אבל עדיין חושב שמגיע לו פייר צאנס תחת סלוט. כרגע הוא לא בהרכב, וגם כנראה שלא השחקן הרביעי הרוטציה. חובת ההוכחה תיהיה עליו ברגע שיקבל את ההזדמנות לשחק. אין איך לסובב את זה.

ואכן היו הרבה דיבורים עוד מלפני שסלוט התחיל את קדם העונה, שהוא מאוד מחכה לעבוד עם נונייז וחושב שהוא יכול להוציא ממנו המון. ואפילו שהוא אחד השחקנים הבודדים שסלוט דיבר איתם עוד לפני שהתחיל, והסביר לו איך הוא רואה אותו. ומה הוא מתכנן וכאלה.

האם אחרי שלושה שבועות של אימונים הוא הבין שלנונייז אין את האייקיו להתאמות האלה והרים ידיים? ייתכן. וזה לא יפתיע אף אחד. כי הרושם הכי חזק שנונייז השאיר מעבר לבעיה שלו בסיומת, זה שמוח כדורגל חריף זה לא בדיוק תכונה שיש לו.
    יכול להיות גם שהכאוס שהוא הביא או התרגל להביא לא בדיוק עומד בכנה אחד עם רעיונות המשחק המסודרים של סלוט.
    או שסלוט לוקח איתו את הזמן, מבין שיש שם עבודה לעשות לפני שזורקים אותו למים, ובמיוחד לא כשגוטה כשיר ונראה טוב.

הזמן יגיד מה יהיה איתו, ואם בקיץ הבא זה יהיה קיץ של לצמצם הפסדים, או קיץ שיהיה לנו עמדה פחות לדואג ממנה.
    אשקר אם אגיד שאני לא ארצה לראות אותו פורח פה, מחבב את הבחור, למרות הרגעים שגרם לי לרצות לדפוק את הראש בקיר, היו גם לא מעט רגעים לצד השני.
    בכל מקרה שיהיה לו בהצלחה, וכמה שיותר בריאות לגוטה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אני חשבתי שזה אומר שנונייז זז.
    אבל אני לא בטוח.
    אולי אני סתם מקווה לזה.

הביקורת פה קיצונית? ברור.
    מתעסקים פה בכדורגל, לא במדע.
    הדברים אמוציונלים וקיצוניים.
    אני מעדיף לראות את דואק משחק בימין בתור השחקן ה6 מאשר את נונייז. חד משמעית.

EXCLUSIVE: Barcelona submit straight loan proposal to Liverpool for talented midfielder Stefan Bajcetic!
    בחיים אני לא אבין מהלך שנפטרים ממנו ונשארים עם אנדו. פשע ספורטיבי.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  5. Esomech Member

למען האמת לא דיברתי על הביקורת פה.
    אלא ברשתות החברתיות.
    פה גם יודעים לפרגן שצריך.

אבל ברשתות החברתיות שוחטים אותו באופן קבוע רק בשביל לייקים.

—————-

מורטון צפוי להישאר. אז אולי יקח את המקום של אנדו. לא שזה פיתרון מספק בשום צורה.

בחיים לא הייתי משאיל אותו לבארסה.
    הם יגמרו לו את הרגליים. לא סתם כל שחקן קישור צעיר שם קורע רצועות כלכך מהר.
    במיוחד שהוא אחרי פציעה כזאת ארוכה.

6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

רשתות חברתיות זה רק קיצון וטמטום.
    מי שמשתמש ברשתות האלה צריך הנחיה פסיכולוגית או חוזק נפשי טבעי.

7. oranfu Member

הייתי רוצה להגיד שאני לא רואה קשר בין קייזה לנונייז אבל אצלנו הכל יכול להיות.
    אבל גם אומרים לנו שאין תוכניות שמישהו משחקני ההתקפה יעזוב עד לסיום החלון וההגעה של קייזה היא לא על חשבון מישהו מהם.

8. Esomech Member

לצערנו הרב,
    בעידן של היום, בשביל להיות מעודכן כמו שצריך בספורט צריך להיות שם.
    כאילו בתואר אוהדי ליברפול זה לראות קבוצות אחרות מחתימות שחקנים ותזכורת של משחקים גדולים, איזה קונר טייקן קוויקלי פה, איזה שביעייה שם, קצת יותר איסטנבול.

9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני שם כן. אבל אני יודע לקחת בפרופורציות. לא כל אחד יודע, זה דבר בעייתי.

10. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שאני כותב על נונייז זה בעיקר התרשמות אישית שלי ממה שאני רואה מהכדורגל שלנו תחת סלוט, וחיבור נקודות מההיכרות שלי עם fsg. יש הרבה דברים שנונייז יכול להשתפר בהם ואני יחסית מאלה שיש להם אמונה בו שיהפוך לשחקן רציני, אבל כשאני רואה את התפקוד של ג׳וטה אצל סלוט - אני פשוט לא רואה מצב שנונייז יצליח להשתפר מספיק באספקטים הנדרשים מחלוץ בשיטה הזאת.

אגב קייזה מזכיר את תיאגו בעוד מובן: לדעתי ההבאה שלו גם אמורה לאפשר להזיז את סובוסלאי אחורה בתדירות גבוהה יותר למקרה שנצטרך. סטייל המיתוס על תיאגו כ6 ופאביניו בלם. במקום להביא קשר אחורי מביאים שחקן בעמדה אחרת שיאפשר חלטורות שאולי יהיה פלסטר טוב בזול.

באייצ׳טיץ׳ לברצלונה? ביץ׳ פליז. זה ירייה לעצמנו ברגל. הוא גם לא יקבל מספיק דקות, וגם אם כן יקבל ויצליח שם הוא עלול לרצות להישאר. לא מבין מה הלחץ להשאיל אותו בכל מחיר, מילא בתוך הפרמיירליג.

נערך לאחרונה ב: ‏28/8/24
    oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  11. oranfu Member

לא חושב שסובוסלאי לעמדת ה-6 זה משהו שנעשה אלא אם נהיה נואשים.
    אגב ובהקשר הזה, לפי סקיי מורטון יישאר אז אולי הוא יהיה רלוונטי במידת הצורך לעמדה הזאת.

לא מבין בכלל את הסיפור עם באייצ'טיץ'.
    הליגה האוסטרית היא לא רמה בכלל אז אני לא רואה מה יש להרוויח מהשאלה לזלצבורג ואני בספק אם הוא ייראה יותר מדי דשא בברצלונה (ואז אנחנו אכן נכנסים לטריטוריה שהם יפעילו עליו מכבש לעבור וכסף לא נראה מהמועדון הבזוי הזה).
    זה כשבכלל אנחנו צריכים אותו בסגל העונה.

12. DRORIKO Member

קצת שונה. אנדו זה שחקן שהגיע בתור נובאדי, ליטרלי אף אחד לא שמע עליו. קייזה מגיע בתור שם, עם הפציעות והירידה ביכולת הוא עדיין היה אחד משני השחקנים הכי טובים של יובה לצד ולאחוביץ׳. סך הכל עסקה לא רעה של ליברפול, קייזה מגיע בסכום נמוך וגם מגיע בתור עיבוי לסגל ולא בהכרח כשחקן הרכב. עוד פרט מעניין זה שבעונה האחרונה הוא נפצע יחסית מעט, וזה מהסיבה שיובה שיחקה רק במסגרת אחת ושאלגרי עשה רוטציות בינו לבין ילדיז. בסך הכל שיחק 2200 דקות בכל המסגרות, מאמין שזה יהיה מספר הדקות שלו בליברפול.

יש כמובן את הסימן של שאלה של האם הוא יתאים לפרמייר ליג. זה לא שקייזה לא מספיק מהיר לפרמייר ליג, אבל בגלל שהוא יצטרך לרוץ שם יותר מאשר בסריה א׳ זה יותר סיכון לפציעות, והוא כאמור מגיע מלכתחילה כ״חשוד מיידי״.

Scouser Tommy, Liverpool-Forever ו-oranfu אוהבים את זה.
  13. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכוונה שסובוסלאי יכול לשחק ב8 ואז אתה מזיז את מאק אליסטר או ג׳ונס ל6, לדוגמה.

14. k_700 Member

סובו משחק הרבה ב8 היברידי גם היום.
    בקושי רואים אותו מתקרב לאגף.

15. oranfu Member

לא הבנתי, אנחנו בעיקרון משחקים עם 2 מספרי 6 (מקאליסטר וגרבנבראח) וסובוסלאי 8/10.
    לאן נזיז את השחקנים?
    אני לא חושב שנרצה להזיז את סובוסלאי מהעמדה שלו לעמדה של מקאליסטר (נגיד) אלא אם אנחנו נואשים לחלוטין.

דיווחים עכשיו מספרד שברצלונה רוצים אופציית רכישה של באייצ'טיץ' ב-30 מיליון יורו ויהיו לנו 20% מהמכירה העתידית שלו פלוס אופציית רכישה בחזרה ב-70 מיליון יורו.
    אני מתעב את המועדון הזה.
    מועדון שמתנהל כמו באסטה בשוק, מפזרים צ'קים בלי כיסוי ורגילים שהרשויות מצילות אותם.
    רוצים את השחקן אז לפחות תציעו עיסקה נורמלית (וגם אז אני נגד).

EuropeGuy, Scouser Tommy ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.