ליברפול 2022/23 - Will We Go Again?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י owen11111, ‏2/8/22.

1. oranfu Member

האשטאג_התחלנו

2. k_700 Member

אז תביאו את ראביו? אני קורא שורוניקה מסתפקת ב162 אלף לשבוע.
    משכורת מילנרית.

אגב, אומרים שקרטיס יהיה כשיר אחרי הפגרה ושמקאליסטר הולך למבחן כשירות.

3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק הוא משחק של סגלים.
    מי שמתקמצן ישלם בהמשך.
    העומס רק עכשיו מתחיל, שחקנים ייפלו אצל כל הקבוצות - במיוחד אצל אלה שלא יעשו רוטציות. זה בלתי נמנע.

אליוט זאת כבר מכה, השיפור שלו בעונה שעברה היה מצוין מבחינתי. אני חושב שבסגנון הזה היה מרוויח בענק, אני לא בטוח לגמרי שסובוסלאי בהכרח שווה הרכב על פניו לתפקיד הזה. יש מקום לתחרות ביניהם ואנחנו גם יודעים שסובוסלאי התעייף מאוד בעונה שעברה מעומס המשחקים והתחיל לרדת ברמה. עכשיו התחרות הזאת אבודה. חבל מאוד.

Scouser Tommy ו-oranfu אוהבים את זה.
  4. oranfu Member

אליוט לא יכול לתת את הפיזיות שסובוסלאי נותן, זאת בעיה.
    יכול יותר להתאים אולי במשחקים שאנחנו מאוד מאוד דומיננטיים עם הכדור.

5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון, אבל הוא יכול לתת דברים שסובוסלאי עד עכשיו לא הראה שיכול לתת, בשליש השלישי.
    אני מאמין שאם אליוט ימשיך בשיפור במשחק שלו כמו בעונה האחרונה ועם השיטה החדשה של סלוט, אתה יכול לקבל פה שחקן התקפה טוב מאוד, לזכור גם שהוא שנתיים צעיר מסובוסלאי.

רוב המשחקים בליגה אתה אמור להיות מאוד דומיננטי עם הכדור אגב.

זה שהוא מחמיץ עכשיו זמן כל כך ממושך זה מבאס מאוד.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  6. oranfu Member

לדעתי סובוסלאי קריטי עבורנו בלי כדור, לפחות בנקודת הזמן הנוכחית.

7. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה רוטציה קלאסית, שני שחקנים על אותה עמדה שלא נותנים בדיוק את אותו הדבר אבל טובים מאוד במה שהם עושים. בדיוק כתבתי פה לפני כמה ימים שזאת אחת מ5-6 עמדות שבהן אני דיי רגוע עם פציעות כי שתי האופציות טובות והדרופ אוף מההרכב לספסל לא מאוד משמעותי. במקרה הזה זה אפילו לא בהכרח דרופ אוף בתמונה הכללית. דיי בטוח שזאת העמדה היחידה שאנחנו יכולים להגיד את זה עליה אולי חוץ מקיצוני שמאל.

אפשר להסתכל על הפציעה הזאת ולהגיד עדיף אליוט ממאק אליסטר/חראפנברח/ואן דייק/סלאח/ג'וטה. חלק מהבאסה זה הטיימינג, דווקא אחרי עונה מצוינת ופרי סיזן טוב תחת סלוט, בדיוק לפני ריצה של משחקים צפופים בה הוא בוודאות היה יכול להיות משמעותי. חבל.

חרא על כדורגל נבחרות מה נגיד. במיוחד במיוחד U21.

oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  8. Rushie Member

מה עם חוזים חדשים לשלישייה?
    בלתי נסבל מבחינתי ששלושה שחקנים כאלה מרכזיים עבורנו משחקים עם העננה הכבדה הזאת מעל הראש. זה מקשה עליי מאוד ליהנות מהכדורגל הטוב שאנחנו מציגים.
    עד כמה מתכוונים למרוח את הסיפור הזה אצלנו?

oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מקשה עלינו להנות, מקשה עליהם להתרכז, מקשה על יתר השחקנים לקבל ביטחון שהמועדון במקום טוב גם לעתיד.
    לוקחים עם זה את הזמן כאילו זה צ'מברליין שרוצים לראות אם חוזר טוב מהפציעה.
    לא מבין למה מחכים פה או האם הוחלט פשוט לא לחדש לשלושתם וזהו.

oranfu אוהב/ת את זה.
  10. Esomech Member

זה בגלל הפגרת נבחרות שיש כל שנייה.
    הם פשוט מחכים שכל הפגרות יסתיימו בנובמבר כדי שיוכלו להתחיל.

ועכשיו ברצינות,
    מקווה מאוד שהשבר הזה בכף רגל אצל אליוט לא קרה באותה רגל שהוא עבר בה את הפציעה הקשה ב21/22.
    אומנם עבר זמן מאז, אבל שתי פציעות שבר באזורים סמוכים כאלה, יכולה לגרום לפגיעה ביציבות ולרגישות יתר באזור. ושתי הדברים האלה יכולים לגרום לפציעות בתדירות גבוה מאוד.

Scouser Tommy ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  11. cheddar Member

לבחון אותו ביקשתי מהכלי החדש של גוגל לעשות פודקאסט על התגובה הזאת
    Untitled notebook

12. הקופ בישראל Member

הופעה קבוצתית לא טובה ותוצאה מאכזבת בבית. מחצית ראשונה בשליטה מוחלטת עם מיעוט מצבים ליד השער וחוסר חדות בחלק הקדמי. מחצית שנייה חלשה, קבלת החלטות גרועה כמעט בכל חלק, הניסיון לפצח את היריבה דרך האמצע היה ללכת עם הראש בקיר, לא הייתה יצירתיות וניצוץ מחשבה. החילופים ושינוי המערך גמרו את המשחק, פרקו את מרכז המגרש בחלק האחורי ואגף ימין בהגנה. הצוות המקצועי צריך ללמוד מהטעויות ולהפיק לקחים להמשך.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  13. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

היו המון בעיות אתמול כמו שכתבתי גם בדיון המחזור, אבל דבר אחד צריך להיות ברור לכולם: כשהמאמן מעדיף להרים את בראדלי ולהכניס את טרנט לקישור מאשר להעלות את אחד מ2 הקשרים שיש לו על הספסל, זה אומר הכל על חלון ההעברות שלנו.

כמה שחקנים שמדאיגים אותי יותר מאחרים:
    - סובוסלאי ממשיך להיראות כמו דגם חדש של וויינאלדום. מלא יכולת ברגליים (יותר מההולנדי כמובן) אבל 0 בקבלת החלטות, ובעיקר המון המון חוסר דיוק. עוד דבר שהוא בולט בו לרעה עוד מהעונה שעברה לדעתי זה שפעולות הלחץ שלו הרבה מאוד פעמים לא יעילות. הוא רץ בלי סוף וזה יתרון אבל בהשוואה לשחקן כמו מאק אליסטר, אני מרגיש שהוא זוכה במעט מאוד כדורים בסופו של יום, וגם עושה הרבה פאולים מטומטמים בסיטואציות האלה. בגדול הוא הראשון שהייתי מוציא מההרכב כרגע.
    - ג'וטה וחוסר יציבות זה סיפור אהבה. יש משחקים שהוא נראה חד בטירוף מהרגע הראשון, ויש משחקים כמו אתמול שהוא פשוט איום ונורא, כאילו הראש שלו לא במשחק בכלל. הוא היה נעלם לגמרי ולדעתי כל מסירה שהלכה לכיוון שלו הוא איכשהו הצליח לעשות את התנועה לצד השני. זה שהמחליף שלו זה נונייז זה מטריד.
    - גאקפו לא שחקן שצריך להיכנס כמחליף, אמרתי את זה גם בעונה שעברה ואני רואה את זה גם העונה. זה לא אומר שברגע שהוא ייכנס להרכב זה הוקוס פוקוס אבל הוא לא שחקן של אימפקט מהספסל, לוקח לו זמן להיכנס למשחקים. משער שהוא יפתח מול מילאן אז יהיה מעניין לראות איך הוא ייראה.

מהנק' מבט של סלוט אני חושב שהיו כמה מהלכים טקטיים שהיו נראים לי יותר מדי מפוזרים. אנדי בריצות אינברטד לעומק הרחבה של היריבה זה משהו שלעולם לא יניב פרי באחוזים שמצדיקים את זה, צריך למצוא לזה פתרון אחר. טרנט לעומת משחקים קודמים הסתובב הרבה יותר באמצע, וכמו בעונה שעברה זה היה נראה צפוף מדי רוב הזמן. סלאח ודיאז יותר מדי מבודדים באגף לעומת ה3 משחקים הראשונים שבהם עשו תנועה בלי כדור לעומק.

לא ראיתי את הראיון שלו אחרי המשחק אבל הבנתי שהיה שם דיבור על הLOW BLOCK של נוטינגהאם... וולקאם טו דה פרמיירליג ארנה. הפתרונות אצלך.

נערך לאחרונה ב: ‏15/9/24 ב- 19:06
    Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  14. k_700 Member

אפשר לבקר את סובו בצדק על הדיוק בפעולות האחרונות בהתקפה(למרות שבלא מעט משחקים הוא בכלל מייצר את המצבים שלו מתנועה ממש טובה בין הקווים) נראה לי שקצת פחות על החוסר יעילות של משחק הלחץ שלו.
    יש סיבה טובה מאוד ששלטתם בגדול ברוב מוחלט של המשחקים העונה, הוא אחת מהן.
    13 כרגע בball recoveries, שזה שני בקבוצה שלכם אחרי גראבנברח שפתח נהדר את העונה וכרגע מעל מאקאליסטר.
    התחושה שהוא גם מייצר יותר מדי עבירות לגמרי לא מתכבת עם המציאות.
    ייצר בדיוק את אותה כמות עבירות שיצר מאק אליסטר מתחילת העונה.
    אולי התחושה הזאת מתקבלת כי קיבל שני צהובים.

בגובה הוא עוד יותר מרשים. ניצח ב71 אחוז מהמאבקים באוויר שזה בלי לבדוק כנראה הכי מרשים בפער מבין כל הקשרי 8 ו10 בליגה.

לדעתי הוא בהגנה עושה מעל ומעבר לפי הדרישות התפקיד של סלוט. בספק אם יש מישהו שיכנס ל10 ויתן את התפוקה שהוא נתן שם.
    בהתקפה? יש מה לשפר אבל גם שם הבסיס קיים.

15. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא בטוח מה זה ריקאבריז.

אני מסתכל בסקוואקה ומאק אליסטר עשה פי 2 יותר תאקלים ממנו למשחק, פי 2 יותר duels למשחק באחוזים דיי דומים, פי 2 יותר interceptions. גם בעונה שעברה הוא מוביל בהרבה בכל המדדים האלה חוץ מrecoveries. לא ממש ברור לי איך זה הולך ביחד.

נערך לאחרונה ב: ‏16/9/24 ב- 15:17