ליברפול 2022/23 - Will We Go Again?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י owen11111, ‏2/8/22.

1. k_700 Member

נראה לי שאחרי כל הבוץ שיצא החוצה כששלחתם אותו להלחם על העזיבה שלו+ האריך חוזה בקיץ, שני הצדדים משדרים שאפשר להמשיך הלאה.
    אתם ממנו והוא ממכם.

הוא קשר אחורי טוב מאוד בשיא שלו.
    יש בכלל ספק שהוא לכל הפחות גיבוי מרשים מאוד לגראבנברח?

2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

זובימנדי פחות מעניין אותי והכוונה לא הייתה שהלוואי ונביא דווקא אותו.
    הוא פשוט זה שקושר אלינו והיה לכאורה קרוב למעבר.
    שיביאו קשר. מקאליסטר וגרבנברח לא יצליחו לשחק 180 דקות בשבוע ולהישאר כשירים ו/או ברמת תפוקה דומה.
    אנדו לא מספיק טוב, ג'ונס סביר. אפשר להוריד את סובוסלאי אחורה ולשחק עם קייזה 10 או משהו בסגנון אבל גם סובוסלאי משחק יותר מדי ובסוף ייפגע.
    הייתי אומר מזל שעוד מעט יש פגרה של שבועיים אבל אז גרבנברח הולך ופותח בהולנד, מקאליסטר פותח בארגנטינה, סובוסלאי פותח בהונגריה.
    לא מחדש פה כלום לאף אחד אבל אנחנו עושים עבודה טקטית טובה מאוד והכל יושמד בגלל הנפילה החדה הזאת באיכות ברגע שיתחילו לבוא כמה פציעות.
    זה גם לא נראה כרגע בליגה שוילה וצ'לסי מתכוונות פשוט כך לסיים מתחתינו, אם נוריד רגל מהגז אנחנו נקבל סיכון משמעותי על הטופ 4.

Scouser Tommy, Cup of Tea ו-oranfu אוהבים את זה.
  3. k_700 Member

לא חושב שבקיץ מישהו אצלכם תכנן שגראבנברח יראה כזה באנקר להרכב ב-6.
    היו כנראה תכנונים להריץ אותו שם אבל התוכנית הייתה כנראה שזובימנדי יהיה על הנייר השם הראשון(גיל, אחרי זכיה עם הנבחרת, מחיר וכו).
    איך שגראבנברח נראה צריך לשנות את התוכניות, אתה צריך עכשיו 6 מחליף ביי דפנישיון.

ובנישה הזאת יש אפילו עוד יותר שמות.
    אני הייתי מחפש שחקן בפרופיל צעיר שיכול להתאים לליגה קודם כל בגלל פרופיל ואיכויות אתלטיות.
    השם הראשון שעולה לי זה דאריו אסוגו שמושאל ללאס פאלמאס מספורטינג.
    הוא יעלה משהו כמו 5 מליון אירו(החוזה שלו נגמר בקיץ), הוא שם ענק בכדורגל הפורטוגלי עוד מגיל 16 כשערך בכורה. הוא פורץ מתחילת העונה בלאס פאלמס, מהיר, חזק, מכדרר מצוין. היום 5 מליון, שנה הבאה בהרכב אצל אמורים הוא כבר יעלה 40 בגיל 21.
    הוא או משהו כזה כמו הקונה שאנחנו הבאנו עכשיו, זה מרגיש לי מה שאתם צריכים. בקצת כסף אבל כהשקעה ועם טיימליין מוכתב לפיתוח מאחורי שחקן שצריך לשחק 90 אחוז מהזמן, יש הרבה מאוד קשרים בני 19-22 שיעלו את הסכומים שקאייסדו עלה לברייטון.

נערך לאחרונה ב: ‏22/9/24
  4. oranfu Member

טרנט:
    אני 20 שנה במועדון, חתמתי כבר 4 או 5 חוזים ואף פעם זה לא דובר בתקשורת והפעם לא תהיה יוצאת דופן.
    הדבר הכי חשוב לי זה לזכות בתארים, זה הפקטור הכי חשוב (כלומר לא המשכורת היא הכי קריטית אלא שהמועדון יראה אמביציה).

לא נשמע שיש משהו שקרוב לחתימה.

"זה מרענן שיש מאמן שעוזר ומדריך אותי איך להשתפר".
    הוא ירד מהפסים?

אגב, הוא גם מגלה שבשיחה שלו בקיץ עם סלוט הוא אמר לו שהוא רוצה לשחק מגן.
    נראה לי שאפשר להבין שהמעבר לקישור\היברידי לא היה לשמחתו של טרנט, בטח שלא לפי דרישתו.

נערך לאחרונה ב: ‏22/9/24
    Esomech, Liverpool-Forever ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  5. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדיחה מה שקורה איתנו בגזרת החוזים. באמת מעיב ברמות על פתיחת העונה המצוינת של סלוט והשחקנים.

בושה.

6. oranfu Member

לדעתי אנחנו רוצים לתת לסלאח וואן-דייק חוזים נמוכים וקצרים.
    לטרנט אנחנו כנראה מוכנים לתת חוזה משמעותי אבל מהציטוטים שלו לפחות זה נשמע שצריך לשכנע אותו שהמועדון יהיה תחרותי בהמשך הקריירה שלו והוא לא משוכנע.
    אפשר להבין אותו כמובן.

Esomech, Liverpool-Forever ו-LFC-Gerrard1 אוהבים את זה.
  7. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתי מבין את המצב של ואן דייק וסלאח אם לא היה טרנט. ברגע שהוא גם עדיין בלי חוזה כשעוד ליטרלי 3 חודש הוא יכול לחתום איפה שבא לו - אני מבין שאין שום קשר לגיל שלהם, אלא להזנחה טוטאלית של המועדון.

Liverpool-Forever ו-oranfu אוהבים את זה.
  8. oranfu Member

ברור שהזנחה\רשלנות\פשע.

אני רק אומר מה לדעתי הבעיה עם כל אחד מהם.

Liverpool-Forever ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  9. Cup of Tea Liverpool, UK

כנראה סלוט היה מרוצה ממנו באימונים כבר מוקדם.
    5 מיליון יורו זה יקר מדי, יש את מורטון בחינם והוא שחקן בית.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  10. k_700 Member

ניסיתם להביא קשר אחורי רציני אחד אז כנראה שכן סימנתם את העמדה הזאת עם זה שסלוט הבין שאפשר לעשות מגראנברח קשר אחורי רציני.
    מורטון זה כלום, אתם תמכרו אותו וכנראה בחצי מהסכום תחפשו לחפש טאלנט צעיר ובעודף תנסו להשתמש כדי להאריך חוזה למישהו.

11. הקופ בישראל Member

התרגום של מה שארנולד אומר על העבודה תחת סלוט..

גם סלוט החמיא ביום שבת לאלכסנדר-ארנולד על ההגנה שלו, הן מול מילאן, כששמר היטב על רפאל לאאו, שחקן נבחרת פורטוגל ושחקן העונה בסרייה א' בעונת 2021-22, והן מול בורנמות'. השחקן מאמין שהוא נהנה מהקפדתו של המאמן ההולנדי על הפרטים הקטנים, כשהם יושבים יחד לנתח משחקים.

"סוג של דיברנו על מטרות ויעדים, ואמרתי לו שאני רוצה להיות המגן שאף אחד לא ירצה להתמודד מולו באירופה, הסכמנו שהוא יהיה קשוח איתי. בכל פעם ששחקן עובר אותי, הוא יציין זאת בפגישות ויאמר שזה לא יכול לקרות. אנחנו עוברים על כל משחק יחד והוא מדגיש לי היכן הוא רוצה שאשתפר.

"גם במשחק מול מילאן עברנו על כ-20 קטעים מהמשחק, בהם הוא הראה מה יכולתי לעשות טוב יותר וגם את הדברים החיוביים. זה מרענן שיש מאמן שמסייע, מדריך ומלמד אותי איך להשתפר כשחקן. אני מישהו שרוצה ללמוד, שרוצה להיות הכי טוב ושואף להיות הכי טוב אי פעם."

אלכסנדר-ארנולד מודע לכך שעדיין יש ספקות לגבי משחק ההגנה שלו. "אני חושב שזה אולי היה מוגזם, אם להיות כנה. הייתה תפיסה גדולה לגבי זה, והיה קשה להסיר אותה עם משחק הגנה טוב אחד בלבד."

"אבל כשמצרפים הרבה משחקים יחד, היו לנו ארבעה משחקים עם שער נקי מתוך חמישה בפרמיירליג עד כה. זה יוצא מן הכלל עבור קו ההגנה. 'הגנות זוכות באליפויות' הוא הביטוי המוכר, ולהיות חלק מההגנה הזו אומר שיש לי אחריות לוודא ששחקן הכנף שלי לא מקבל שום הזדמנות במשחק. אני מציב לעצמי יעדים לכל משחק – כמה פעמים עוברים אותי בכדרור, כמה פעמים היריב מוציא כדור רוחב, כמה פעמים הוא מגיע לבעיטה."

ובכל זאת, מה שמבדיל אותו מהשחקנים האחרים הוא מגוון המסירות המרשים שלו והיצירתיות הייחודית שלו. מאה מעורבויות בשערים ב-316 הופעות הן הישג יוצא דופן עבור מגן ימני.

"נתונים טובים! אני חושב שאני מסוגל להרבה, הרבה יותר, אם להיות כנה, כרגע, אני ממוקד לחלוטין בעונה הזו – כמה שערים, בישולים, שערים נקיים אני יכול להשיג, ובתקווה שזה יספיק כדי לעזור לנו לזכות באליפות."

https://www.nytimes.com/athletic/5783835/2024/09/22/liverpool-trent-alexander-arnold-future/

Liverpool-Forever ו-oranfu אוהבים את זה.
  12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני רואה שגם לקונאטה נגמר החוזה בקרוב, עוד 21 חודשים.
    הכל טוב, קחו את הזמן.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  13. oranfu Member

סלוט עוד צריך להתרשם ממנו, למה אתה סתם?
    בקיץ הבא הוא יהיה כמו רכש חדש (או שלא).

Scouser Tommy ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  14. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

2026: רוברטסון, קונאטה, קלהר.
    2027: דיאז, ג'וטה, קרטיס, אליוט, אליסון, גומז, צימיקאס, קוואנזה, בראדלי, אנדו.

כשנגיע לגשר נעבור אותו.

oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  15. Rushie Member

למה מחכים כל גאוני הדור?
    בתחילת הקיץ אמרו שהחוזים זו בעיה שאדוארדס ויוז ״ירשו״ מהצוות הקודם. סבבה.
    אנחנו כבר בסוף ספטמבר, הם הפכו לחלק מהבעיה וממשיכים להנציח אותה.

Scouser Tommy ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.