ליברפול 2022/23 - Will We Go Again?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י owen11111, ‏2/8/22.

1. oranfu Member

זה כמעט כאילו הבעיה היא לא אנשי המקצוע...

Cup of Tea, Scouser Tommy ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  2. Rushie Member

הבנתי. את כל הדברים הטובים שאדוארדס ויוז יעשו אתה תזקוף לטובתם ואת כל הדברים הפחות טובים תזקוף לחובת FSG. כמה נוח להיות בצוות המקצועי של ליברפול.
    החלטות על חידוש חוזים זה חלק מהגדרת התפקיד של שניהם. במיוחד אדוארדס שהגיע הפעם ברול שהוא יותר אסטרטגי.
    אי אפשר לנקות אותם. גם FSG אשמים וגם הם.

3. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הבנתי את הזלזול בעמדה הזאת. כן, כמעט כל דבר רע הוא פחות או יותר באשמתם, וכל דבר טוב הוא למרות ההתנהלות שלהם. כן כן.

זאת פשוט מציאות שאנחנו רואים לנגד עינינו שוב ושוב. הם עבדו קשה כדי להרוויח את הגישה הזאת כלפיהם, והם הרוויחו אותה ביושר.
    יש טעויות נקודתיות של אנשי מקצוע שגם אליהן צריך באופן בלתי נמנע להתייחס בהקשר של ההגבלות המגוחכות של FSG.

Scouser Tommy, Liverpool-Forever ו-oranfu אוהבים את זה.
  4. oranfu Member

מה לעזאזל FSG צריכים לעשות? לא לשים מקלות בגלגלים. מה לעזאזל אני אמור לזקוף לזכותם? לא ברור שאלה הבעלים הכי מסרסים בליגה? כמה אפשר לעצום עיניים?

כשאנשי צוות בכל הדרגים מתחלפים ומתחלפים אבל ההתנהלות נשארת אותו דבר מה אני אמור להסיק מזה? הם כולם כאלה מטומטמים חסרי יכולות או שהם עובדים תחת הגבלות משמעותיות מהדרג שמעליהם (כלומר הבעלים)?

כשהיה קלופ אז כל מיני חוכמולוגים האשימו אותו שהוא למעשה לא מקשיב למנהל המקצועי, עושה מה שבא לו ובגלל זה לא מוציאים כסף ויש בעיה עם חידושי חוזים (למרות שלל עדויות שההיפך הוא הנכון).
    כשאין קלופ והמאמן הוא כביכול מורה לספורט בטריינינג, המנהלים המקצועיים הם אלה שאשמים שלא מוציאים כסף ויש בעיה עם חידושי חוזים.
    אנשי מקצוע התחלפו והתחלפו ויש רק מכנה משותף אחד להתנהלות של כל אנשי המקצוע במועדון בעשור האחרון - הם כולם עבדו תחת FSG.

חידוש חוזים לשחקנים זה עניין שבשגרה למועדונים, רק אצלנו זה בעייתי. יכול להיות שכל אנשי המקצוע במועדון הזה, אחד אחרי השני, עד כדי כך חסרי יכולות?
    משהו שהוא טריוויאלי לחלוטין בכל מועדון אחר הוא אתגר אצלנו. אלה אנשי מקצוע מהפועל חדרה?

אני לא מנקה את הצוות המקצועי, אבל כשפעולות כל כך כל כך מתבקשות לא קורות שוב ושוב, אני לא יכול שלא להניח שיש עליהם הגבלות שאנחנו לא מודעים אליהן.

אתה באמת מאמין שהצוות המקצועי לא יודע שצריך לחדש חוזים? שהוא פשוט מתעלם מזה? שהוא לא מצליח לחדש חוזים? לא רק לשחקנים בכירים במצבים טיפה מורכבים כמו השלושה שמסיימים בקיץ הקרוב (נגיד מורכבים, למרות שעושה רושם שכל השלושה רוצים לחדש חוזים והבעיה היא ברצון של המועדון) אלא אפילו לשחקני סגל כמו קונאטה וג'ונס שיש להם עוד שנתיים בחוזה?

Scouser Tommy ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  5. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם יש דבר שאני מחכה לו זאת הגרסה החדשה של הספר של הוניגשטיין, אם תהיה כזו כמובן. באמת מרתק אותי לדעת איך הדברים עובדים אצלנו. ולא מהסיבות הנכונות.

יש יותר מדי דברים חסרי היגיון אבל אני חושב שענייני החוזים זה בטופ של הטופ של ההזיות שלנו. עוד הרבה לפני החוזים של השלישייה נתנו לשחקנים כמו וויינאלדום, פירמינו ונוספים לעזוב בחינם. למה? את מי זה משרת? כמה פעמים קרה בהיסטוריה המודרנית של המועדון הזה שנתקענו עם חוזה גבוה לשחקן שלא היה שווה אותו? גם בדוגמאות שכן כמו הנדרסון בסוף הכנסנו עליו סכום מכירה.

זאת הפעם ה300 בערך שאני כותב את זה אבל כל ה""תורה"" של FSG ואדוארדס הרי זה קונים שחקנים בזול ומוכרים ביקר, מסתכלים תמיד על resale value וכו'. איך זה מתיישב ביחד? עוד לא שמעתי הסבר אחד שמסבר את האוזן.

יגידו לא רוצים לחדש חוזה ל3-4 שנים לשחקן בן 32, אחלה. אני און בורד. אז למה לעזאזל לא חידשו לו כשהוא היה בן 30 כבר?
    יגידו לא רוצים להרים דרמטית את הwage bill. אוקיי, הגיוני. אז לא אמורים לחדש חוזים בשלבים כמה שיותר מוקדמים? הרי ככל שהשחקן משתפר --> יבקש יותר כסף, ככל שמתקרבים לסוף החוזה --> יותר לברג' לשחקן, וכמובן שככל שעובר הזמן --> הסכומים בעולם הכדורגל מסביב עולים.

לא יודע. טירוף מוחלט מבחינתי.

Liverpool-Forever ו-oranfu אוהבים את זה.
  6. k_700 Member

כמה שנים באמת הם משחקים מאניבול?

קצת אגדה.
    הם עושים את זה עם שחקני סגל רחב צעירים בלי נסיון.
    מבחינת שחקני סגל האג׳נדה שלהם זה כנראה לחלוב מהם כמה שאפשר על המגרש ולשים גבול עליון לחוזה שהם יסכימו לשלם עליהם.

לחדש חוזה לשחקן כמו סלאח שיושב על 400 אלף זה כמו להתחייב לרכש ב20 מליון וגם זה לא דבר שיוצא מהם בקלות.

למה לא חידשו לו בגיל 30? למען האמת חידשו.
    אבל אחרי שנה וחצי של מומ מול אחד מהשחקנים הכי טובים בעולם הם הסכימו לשלם לו שכר שאף שחקן אחר במועדון לא קיבל ולא יקבל וכדי שזה יתעכל להם על הפיירול סגרו את זה על שנתיים מתוך תקווה שהחוזה הבא יהיה נמוך יותר(או שיגיע מחליף).
    הם לא היו משלמים 400 אלף לשבוע על 4 שנים, זה לא הם.

לא מפתיע שיש להם רשימת שחקנים ארוכה מאוד שתרמה המון לליברפול שעזבה בחינם/בסכומים מגוחכים, חלקם אפילו סמלים גדולים.

שוב, זה לא מאניבול.
    אם היו משחקים מאניבול היו מוכרים אותם לפני הקיץ האחרון בחוזה.

7. Esomech Member

מקווה לראות הרכב מחליפים מלא היום. (מי שאמור לפתוח בחוד בשבת, שינוח)

קלהר
    צימיקאס קוואנסה גומז בראדלי
    ג׳ונס מורטון ניוני
    גאקפו - נונייז/גוטה - קייזה

שחקן בכיר שיפתח ולא יקבל מנוחה ואבדנו.
    בכללי עם הסגל הקצר הזה, גם אם נעוף מהמפעל הזה לא ביג דיל. גם ככה פחות מפעל כזה פחות טוב.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  8. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

משער שבסבירות גבוהה מאוד זה ההרכב, רק עם אנדו על חשבון ניוני/מורטון.

בחוד אני הולך עם ג'וטה פה ועם נונייז בשבת אחרי ההסרחות של הפורטוגלי בחודש האחרון. אולי נצליח להכניס את נונייז לעניינים בטעות.

Esomech אוהב/ת את זה.
  9. k_700 Member

למה לא נונייז פה 60 דקות ובשבת?
    הוא נח מתחילת העונה.

10. Esomech Member

נונייז וגוטה פותחים ביחד.
    קייזה וגאקפו גם.
    4-4-2 או 4-3-3 עם גאקפו באמצע?

כל שאר ההרכב אלו באמת המחליפים.
    מורטון על הספסל גם

נגלה בהמשך.

פארנברח וקונאטה קיבלו מנוחה.
    ניוני סתם ככה לא בסגל.

11. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבאס שניוני לא בסגל, רציתי לראות אותו באיזשהו שלב לפחות.

אני מעריך שיהיה פה 4-4-2, קייזה ימין, גאקפו שמאל ונונייז וג'וטה חלוצים.

12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שגאקפו ישחק את התפקיד של סובוסלאי, מקווה שאתה צודק כי אני מעדיף מה שאתה כתבת.

עם הקישור הזה אין לי ציפיות לכלום בכל מקרה, העומק שלנו בקישור עלוב.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  13. oranfu Member

מניח שג'וטה ישחק את התפקיד של סובוסלאי.
    מבאס שניוני לא בסגל, חוץ מקייזה זה בעיקרון כל מה שעניין אותי במשחק הזה.

14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה שאתם צודקים.

15. oranfu Member

מקווה שזאת פעם אחרונה שאני נאלץ לראות את אנדו.