ליברפול 21/22 - The Last Dance?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏18/8/21.

1. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפני ינואר הייתי מאוד פסימי, חשבתי שבוודאות נאבד נקודות בלי מאנה וסלאח והפער יגדל. בפועל סיטי עשו תיקו מול סוטון, אנחנו עשינו חודש אדיר, כשבמקביל הארווי חוזר מהפציעה ואומרים שנראה מצוין באימונים, ואנחנו מוסיפים רכש שנראה בדיוק מה שהיה חסר לנו בהתקפה.

קשה שלא להיות יותר אופטימיים לגבי החצי עונה הזאת, אבל עדיין, אנחנו נצטרך ריצה כמעט מושלמת ומספיק מעידות של סיטי, מעבר ללנצח את המשחק הישיר נגדם. כרגע אמנם מבחינת חיזוק הסגל דיאז מגיע לעמדה הכי דחופה לדעתי, אבל אם נסתכל על היכולת והתוצאות שלנו העונה, אנחנו מתקשים דווקא יותר הגנתית. אם נצליח להדק את העסק בהקדם לא מן הנמנע שנצא לריצה מטורפת גם בליגה.

החתמה מעולה, עכשיו נותר לראות מי ישלם את המחיר בקיץ. מהמר על מאנה.

Liverpool-Forever ו-oranfu אוהבים את זה.
  2. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

ריצה יוצאת דופן שלנו היא אפשרית, מה שנראה על גבול הבלתי אפשרי זה רצף מעידות של סיטי. היא עכשיו מעדה ובמקום לעודד אותי זה מרגיש כמו המעידה לפני הרצף 20 נצחונות רצופים הבא שלה. קבוצה מעיקה שכרגע מזכירה לי יותר את ליברפול של עונת האליפות מאשר את סיטי עצמה בשיא שלה, כלומר היא פשוט תמיד מנצחת ככה או ככה או ככה גם כשהיא לא מבריקה בלשון המעטה.

אבל נראה. יש עוד 3 מפעלים חוץ מזה ואין יותר תירוצים של עומק לא לעוף על כולם, לגמרי בטעות מצאנו את עצמנו עם סגל עמוק ואני רוצה שזה ינוצל לפני שFSG מתקנים את הטעות בקיץ. לא רוצה יותר לראות את מינאמינו העונה, או אוקס באגף או המצאות כאלה ואחרות בגביע.

המשחק נגד קארדיף הפך להרבה יותר מעניין עכשיו. אני רוצה לראות את השחקן ולהבין במה מדובר כי עדיין לא הבנתי.

Liverpool-Forever ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  3. oranfu Member

אני בספק גדול אם יהיה בסגל נגד קארדיף.

אני מחכה לו לא פחות:

4. Rushie Member

הצענו בדיוק מה שטוטנהאם הציעה.
    מה שמפתיע אותי ושבגללו שיערתי שאנחנו מנצלים את הקשרים איתם זה שאנחנו כבר גיששנו על השחקן בעבר כשהמחיר שלו היה גבוה יותר ואמרנו לפורטו שהמחיר יקר מדי עבורנו, אבל ביקשנו מהם שישמרו לנו סוג של זכות ראשונים עליו ואם קבוצה תציע עליו מחיר נמוך יותר שיתקבל, אז שיעדכנו אותנו. וזה מה שהם באמת עשו.
    לא איזה ביג דיל אבל גם לא משהו שיש להם סיבה או אינטרס לעשות.

יכול להיות שגם לא באמת הפעלנו כאן קשרים מיוחדים אלא שסתם יש יחסים טובים בין המועדונים. בלי קשר קראתי שהמחליף של אדוארדס היה בעבר אנליסט של נבחרת פורטוגל ויש לו הרבה קשרים שם.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  5. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

יותר סביר שביקשו מהנציגים של השחקן לעדכן במידה ויש סיכום עם קבוצה אחרת. לא חושב שזה משהו שאסור להם לעשות, ולהם יש אינטרס ברור - השחקן מעדיף ליברפול על טוטנהאם.

אם כבר יחסים חמים אולי עכשיו הרווחנו אותם. אומרים שפורטו הייתה למעשה מרחק 24 שעות בערך מסנקציות של אופ"א ושהסכמנו להעביר להם 8 מ' אירו במכה כדי שהם יוכלו לשלם חובות לפני הדדליין של אופ"א, עוד לפני שהתבצע בכלל מדיקל. נשמע לא סטנדרטי אבל זה גם מסביר למה הם מוכרים אותו במחיר נוח. לפי אותה כתבה למעשה הם החליטו והודיעו עוד בתחילת החודש שהם מוכרים אותו.

עכשיו משעשעת אותי המחשבה שטוטנהאם בעצם ניהלה מו"מ מולם איזה שבוע-שבועיים בשבילנו. ברגע שלוי סגר מחיר פשוט באנו, השוונו את ההצעה והשארנו לו פתק תודה. ברור לי שזה בטח לא היה כזה פשוט אבל בחיי שככה זה נתפס, איזה חלון מפדח לטוטנהאם.

6. Sturridge Member

לפחות הם לא הטיסו אותו ללונדון הפעם. לומדים מטעויות.

Liverpool-Forever, oranfu ו-Walkon אוהבים את זה.
  7. alexshw Member

לא יודע ספציפית מה קרה פה, אבל טיים קילס דילס, ועל זה דניאל לוי לא שמע. שוב הוא מציב תקרה מאוד ברורה לטוטנהאם ואני לא מבין את ההתלהבות מהפרויקט שלהם בגלל מגרש חדש. לא רואה איך זה משנה את המעמד שלהם.
    הם לא היו מועדון גדול ורק הוכיחו בשנים האחרונות, שלא יהיו.

Walkon אוהב/ת את זה.
  8. ZobyGadol Member

furious Tottenham chairman Daniel Levy considered REPORTING Reds transfer chiefs to John Henry' after missing out on signing the winger Luis Diaz. Tottenham believed that they had agreed to sign the Colombian last week, But the Reds snatched him from under Spurs' noses leaving Daniel Levy fuming, The Tottenham chairman threatened to report the behaviour of Liverpool staff.

לול.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  9. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

עכשיו אני כבר מתחיל לחשוש שנגמרו השיחות עם סלאח או משהו. לא שיש לי מושג מי זה בכלל (בטח יושאל חזרה לפולהאם בכל מקרה) אבל מה עובר על ג'ון הנרי בימים האחרונים?

10. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין שום בעיה עם האיצטדיון שבנו. הבעיה זה שלוי לוקח החלטות ממש גרועות מאז סוף התקופה עם פוצ'טינו. בחירות מאמנים, פלופים יקרים, 0 החתמות משמעותיות, ובכנות - לסרב ל-150M על הארי קיין זה באמת חתיכת טירוף שלא רואים בכל יום. יכלו לבנות קבוצה חדשה עם מנג'ר מתאים.

יש לו תקרה הרבה יותר מפחידה משל סלאח.

נערך לאחרונה ב: ‏30/1/22
  11. הקופ בישראל Member

על פי ניל ג'ונס מי שצפויים לחשוש לעתידם בקיץ הם מאנה, פירמינו, צ'מברלין וקייטה.

מילי, אוריגי וטאקי לא יישארו, לגביי גומז וויליאמס יצטרכו לקבל החלטות קשות גם כן

James Milner, the vice captain, is expected to leave, as are Divock Origi and Takumi Minamino.

Liverpool want to extend Salah’s contract, and Salah wants to stay, but the futures of Mane, Firmino, Naby Keita and Alex Oxlade-Chamberlain are less than certain. Others, such as Joe Gomez and Neco Williams, may need to make tough decisions too.

Luis Diaz to Liverpool: How will new £45m signing affect Mane, Salah and Firmino? | Goal.com

12. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

צריך לזכור שאנחנו גם לפני קיץ דרמטי בכל הכדורגל העולמי. שני השמות הכי גדולים כמו מבאפה והאלנד יעברו קבוצה הקיץ, ומשם יקרה אפקט דומינו (סלאח, בהנחה ולא יחתום על חוזה חדש). צ'לסי אולי תנסה להיפטר מרוב ההתקפה שלה. ברצלונה תרצה לחזור לעניינים. סיטי בוודאות תביא חלוץ. ארסנל בוודאות תביא חלוץ. יונייטד תביא מנג'ר חדש. ניוקאסל יתחילו לבנות את הקבוצה מחדש אם לא ירדו לצ'מפיונשיפ.

Liverpool-Forever, owen11111 ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  13. k_700 Member

לא הצעתם מה שטוטנהאם הציעה.
    הצעתם בבונוסים 10 מליון אירו יותר. איפה כתוב שביקשתם מהם שישמרו לכם זכות ראשונים עליו?
    להזכיר לך שפדרו אלמיידה המשוקץ מתחילת ינואר אומר שאתם חזק בעניין שלו(מבחינת להשיג אותו). וגם בוא...מה זה לעדכן? בעולם של היום כל הצעה או רבע התעניינות נפרסת תוך כמה דקות בטוויטר ולשחקן יש גם סוכן (בנוסף למנדש ואנטרו הנריקה שהיה מעורבב במספיק עסקאות גדולות בעולם(בוחש כבר שנתיים עם אמבמפה וריאל מדריד)) כשברור שהיעד המועדף על השחקן הוא אתם ולא טוטנהאם.
    אם יש מישהו שעדכן ודחף אליכם זה מהכיוון של השחקן וכשנתתם לפורטו את התנאים המתאימים בשבילם לא הייתה להם בעיה לסגור את זה איתכם.

קשר בין מועדונים וזה...עם פורטו או מועדונים גדולים בפורטוגל זה דבר שלא קיים.
    פורטו זה ביזנס מעל לכל, הם רואים כסף על השחקנים האלה.
    דיאס היה שחקן אהוב מאוד שהיה האיש המרכזי שלהם העונה והגיוני שהתחשבו גם בדעתו לאן לעבור אם היה וליברפול באמת הייתה נכנסת לעסק ונכנסתם.

14. k_700 Member

האגדה נמשכת.

15. oranfu Member

לא רק שלא הצענו יותר מטוטנהאם, כשטוטנהאם הבינו שאנחנו "חוטפים" אותו הם אפילו הציעו לשלם את כל הסכום בלי בונוסים (אבל כבר היה מאוחר מדי).
    אנחנו גם העברנו 6-8 מיליון עוד לפני שהיה המדיקל בכלל כי פורטו היו נואשים לכסף בשביל לא לקבל השעייה ל-3 שנים מליגת האלופות (נשמע לי כמו משהו דיי נדיר האמת).

אני לא יודע אם זה יחסים טובים עם פורטו כמו שזה יחסים טובים עם הסוכן.
    מבחינת פורטו, ברור (כמעט לכולם) שידענו לנצל פה נסיבות של מועדון שחייב כסף באופן מיידי ושגם חייב לנו 10 מיליון (מי יודע, אולי בקיץ שעבר הסכמנו לדחייה בתשלום על גרויץ' כי כבר היו אצלנו מחשבות על דיאז).