ליברפול 21/22 - The Last Dance?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏18/8/21.

1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

:sm_icon_king::sm_icon_king::sm_icon_king::sm_icon_king:

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  2. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכונה. בגלל זה גם זה מעמיד את כל סיפור החוזה שלו באור מגוחך, מדובר בשחקן שקשה לי לראות אותו חווה ירידה כלשהיא ב3-4 שנים הקרובות רק כי הוא מחליף קידומת. אתלט יוצא דופן ומחויב לגמרי, ברור שהוא לא רואה בעיניים בכלל ורוצה לחזור, כל מה שהוא רואה מולו זה את השער הבא והשיא הבא.

אני לא אופתע אם הוא אפילו יפתח בהרכב.

3. owen11111 Member

אז נגמרה אליפות אפריקה, שני השחקנים החשובים שלנו הגיעו לגמר, ועדיין איכשהו לא חטפנו את השואה הגרעינית שהבטיחו לנו כאן בתחילת העונה.

למען הסר ספק, במהלך החודש האחרון אנחנו:
    3 מ-3 בליגה.
    2 מ-2 בגביע.
    העפלה לגמר גביע הליגה.
    אה, והצלחנו לייצר טווח ביטחון של 25 נקודות מלסטר במאבק על הטופ 4.

העומק שלנו לחצי עונה שנותרה הוא מאוד, מאוד מרשים. למעט עמדת המגן הימני, יש לנו לפחות 2 שחקנים מאוד טובים על כל עמדה.
    היום על הספסל שלנו היו: סלאח, קונטה, קייטה ואליוט וזה כשמאנה, הנדרסון וגומז בכלל לא בסגל.

יש לנו שבוע מאוד חשוב בשבוע הבא, ויהיה מעניין לראות את בחירת ההרכבים של קלופ. מול ברנלי תמיד דיי סיוט לשחק, בטח עם הסגנון הישיר והפיזיות שלהם. ברביעי בערב אנחנו בסן סירו נגד אינטר ובשבת בצהריים אנחנו מול נוריץ׳ שנראים במגמת שיפור בחודש האחרון.

מעניין יהיה לראות את בחירת ההרכבים. אני חושב שהייתי הולך על קונטה ביום ראשון, בעיקר כדי לשמור על מאטיפ לרביעי. בקישור הייתי שמח לקבל את הנדרסון חזרה, למרות שגם אליוט וגם טיאגו עשו עבודה טובה היום לטעמי.

Liverpool-Forever, Walkon ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  4. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

שבוע מאוד חשוב נגד מקומות 18-20 והתקפה של דז׳קו קשישא.

בהצלחה חברים.

5. owen11111 Member

אם אתה חושב שאני מוגזם, חכה שתקרא את התחזיות של אורי.

6. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברור שגם לא שמענו ולא נשמע על זה כלום מהמבטיחים למיניהם. הם עברו לאג'נדות הבאות, ביניהן לספר לנו שואן דייק (?? אחרי משחק גדול שלו?) אחרי השיא והקבוצה היא למעשה מלאה אוברייטדס שפשוט זכו לעבוד אצל קלופ שמצחצח חרא והופך אותו לזהב.

אם הייתי באמת רע הייתי ממשיך את הפינה השבועית על הסטטוס של ההסתערות של לסטר על המקום ה4 והסכנה הגדולה שטמונה לנו פה אחרי הגעת הריג'נים דאקה (מי?) וסומארה (השחקן הכי חלש של לסטר היום, מישהו ספר כמה פעמים איבד את הכדור בחצי שלו?), אבל הפסקתי איפשהוא בנובמבר לדעתי כי יש גבול כמה אפשר לחבוט בגופה.

7. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואן דייק אתמול היה מכל הבחינות הכי קרוב לשיא שלו שראינו מאז הפציעה, וזה התבטא בעיקר מנטלית. ראיתי אותו צועק על שחקנים אחרים, רץ פחות בנונשלנטיות, חד יותר, מנהיג את ההגנה אקטיבית. אנחנו צריכים אותו בסטייט אוף מיינד הזה, במיוחד כשהנדו מתחיל להיראות כמו אופציה 4/5 בקישור ולא באנקר בהרכב.

יצאתי מאוד מעודד מהמשחק אתמול בגדול וזה בעיקר בגלל ואן דייק + הארווי עם עוד דקות לא רעות ודיאז בהופעת בכורה מבטיחה.

oranfu ו-Esomech אוהבים את זה.
  8. oranfu Member

הציעו למילנר חוזה חדש :sm_BangHead:

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  9. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין למילנר מה למכור ברמות האלה יותר ואני מאוד מקווה שזה לא יקרה, אבל זה לא יפתיע אותי ואם זה אכן יקרה אין פה את מי להאשים חוץ מקלופ. זה בטח לא מסוג המהלכים שמגיעים מלמעלה, אם זה קורה זה כי קלופ מתעקש על זה. שוב חוזרים לנקודה שלאנשים אולי לא נעים לשמוע, קלופ לא מאמן מושלם ואחת מה"מגרעות" שלו (אני לא יודע אם באמת אפשר לקרוא לזה ככה, זה חלק מהחבילה שנקראת קלופ וחלק מיחסי האנוש שלו שמגבשים חדר הלבשה סביבו) זה הנאמנות המשוגעת לשחקנים שלו.

10. oranfu Member

ברור לי שזה כי קלופ ירצה.
    אבל מוזר איך כשקלופ רוצה חוזה למילנר זה על הכיפאק, אבל כשקלופ רוצה חוזה לסלאח זה לא קורה.
    וזה לא כאילו מילנר על משכורת זניחה...

הוא גם אמר בשישי, שוב, שאנחנו יכולים להוציא על רכש את מה שאנחנו מכניסים.
    את מילנר אי אפשר למכור, אז אם הוא עוזב אין מי שימלא את התפקיד שלו בסגל. בשורה התחתונה הוא הגיבוי שלנו למגן ימני ואם הוא עוזב אז הגיבוי הוא גומז (שגם הוא, לדעתי, ספק רב אם יהיה פה בעונה הבאה). אז אני חושב שמשאירים את מילנר כי עדיף לשלם לו משכורת לעוד שנה מאשר להישאר בלי מגן ימני מחליף.
    ולפני שיגידו לי נקו וויליאמס - אז וויליאמס רוצה לעזוב ואנחנו נשמח למכור כי אפשר לעשות עליו כסף (שנדרש לחיזוק).

אם מילנר היה נשאר כי הוא חשוב לחדר הלבשה - על הכיפאק. אבל הוא יהיה הרי שחקן שמקבל דקות לא מעטות כי זה המצב בסגל, בגלל זה אני שונא את זה.

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי זה הרבה חברתי.
    אולי חשוב לקלופ לחדר ההלבשה, לאווירה, מוסיף גם הרבה בגרות וניסיון.
    השאלה האם גם מקצועית הוא יהיה רלוונטי או לא.

12. oranfu Member

כמו שרשמתי, אין לי ספק שההשפעה שלו על חדר ההלבשה היא פקטור חשוב.
    אבל גם העניין שאין לנו גיבוי אחר לעמדת המגן הימני היא פקטור.
    זה או חוזה חדש למילנר כגיבוי, או להוציא כסף על שחקן חדש שיהיה גיבוי (וכסף כזה אין).

13. Rushie Member

מה שאני לוקח מהמשחק היום זה שחזרנו להיות קבוצת מצבים נייחים אדירה כמו לפני 2 ו-3 עונות. העבודה של קלופ והחבר'ה שלו בגזרה הזאת היא לא פחות ממדהימה. זה פרקטיקלי מביא לנו נקודות. חוץ מזה הופעה די רעה של כולם.

14. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אף אחד לא מדבר על זה, אבל גם סיטי כזו בשנתיים האחרונות.

15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה מה שאני התכוונתי כל העונה שאמרתי שהבלמים משפיעים על הכל.
    כשחסרים לך בלמים רציניים אתה לא נפגע רק בהגנה אלא בכל המצבים הנייחים, היינו מעולים בנייחים לפני שנתיים וחזרנו להיות מעולים. ואן דייק חזר וזה משפיע בכל פרמטר שקיים בכדורגל.

oranfu אוהב/ת את זה.