ליברפול 21/22 - The Last Dance?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏18/8/21.

1. alexshw Member

תבוא כל יום

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  2. oranfu Member

עדיין המנחוס הכי גדול זה גיל.
    היום לפחות עלינו.

צמד של וויליאמס בניצחון של פולהאם הערב...

הוא מאוד מאוד מרשים מאז שעבר לפי הדיווחים.

LFC-Gerrard1 ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  3. Ever Banega Member

במחצית הראשונה לא הצלחתי למצוא אותו בפריים כמעט אף פעם.
    מחצית שנייה היה אחלה.

4. Ori8 Member

מאטיפ מצוין. יהיה שחקן הרכב גם בעונה הבאה. התיאום שלו עם וירג׳יל נפלא.

כמו שהספקת.ם כבר לזרוק את רוברטסון בשביל צימיקאס.. קלופ בסופו של דבר סומך על קו ההגנה הזה שהתיאום בניהם, שהוא לא פחות חשוב מהפרסונל עצמו ולפעמים שווה יותר, הוא הטוב ביותר פשוט.

הרחקה אחת לא טובה שלו בסופו של דבר התגלגלה להיות השער של לאטורו, אבל ברור שתשחט אותו בנוהל וג׳ונס שנראה היה כאילו זרקת ילד מנערים ג׳ למשחק של וורלד קלאסים ״היה טוב״.

ואני אגב לא בא בטענות לג׳ונס, אני חושב שהוא אחלה של פרוספקט אבל הוא עדיין לא בלבל הזה וזה מאוד מובן בעיני. הוא צריך זמן.

5. oranfu Member

מאטיפ חלש, מפסיד מאבקים פיזיים כל הזמן, מאבד המון כדורים (כולל היום בגול שלהם). האיבוד הזה הוא איבוד סטנדרטי שלו, אין משחק שהוא לא שווה מצב ליריבות עם איבודי הכדור האלה.
    אוברייטד עצום, כמעט כמו פיליפס (שרחוק מלהרשים גם בצ'מפיונשיפ).

"ג'ונס נראה כמו ילד מנערים ג'".
    היה לו משחק טוב, גם מבחינה סטטיסטית אפשר לראות את זה:

אבל הוא לא צועק ועושה עם הידיים תנועות של שוטר תנועה כמו שהאוהדים שלנו הרגילו את עצמם שקשרי "טופ" עושים, אז איך יבינו שהוא טוב...

לגבי רוברטסון - אני לא מחליף אותו בצימיקאס, אבל הוא בירידה גדולה ביכולת. התקפית הוא כבר לא שווה כמעט כלום. הכנסות הכדור שלו פשוט עלובות. חיכו לו 4 שחקנים פנויים לגמרי ברחבה, לא היה עליו לחץ - והוא עדיין לא הצליח למסור כמו בנאדם.
    הוא רץ בלי הפסקה, הוא מהיר, הוא אגרסיבי, הכל טוב. עם הכדור הוא בירידה גדולה מאוד ביכולת והפך ממגן מעולה למגן חסר תועלת כמעט (מבחינה התקפית).

6. Ori8 Member

רוצה שאביא קצת נתונים על הפס אקיורסי של ווינאלדום?

פשוט שטויות מה שאתה כותב על מאטיפ. ועוד מזכיר את פיליפס באותה נשימה. הדעה שלך עליו מהבית, אין לה קשר למציאות בדשא.

מהבלמים הטובים ביותר בפרמייר ליג בלי צל של ספק. נותן משחקים אדירים. שליטה אדירה בכדור, מוציא אותנו קדימה מדהים. לא סתם קונטה וגומז לא רואים דשא. קלופ לא טיפש.

מוסר לא טוב לפעמים? קורה. קרה גם לגומז בעונה הנפלאה שלו וקורה לכל הבלמים הכי טובים בעולם. לא תמצא בלמים שמשחקים כלכך גבוה, בונים התקפות ולא מחלקים פה ושם כדורים ליריב. חשבתי שאתה מעדיף מסירות קדימה גם אם הן לא מושלמות על ווינאלדום האפס שרק מוסר אחורה, לא? יש כאלה שאי אפשר לרצות אותם אף פעם.

Sent from my iPhone using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏9/3/22
  7. oranfu Member

כמובן שאת הדברים האלה צריך לקחת רק כחלק מהתמונה, ולא התמונה כולה.
    בגלל זה רשמתי ש"גם מבחינה סטטיסטית אפשר לראות את זה".
    הוא בא לקבל כדור תחת לחץ, לא מאבד, יוצא קדימה עם הכדור, לוקח מסירות מסוכנות בשביל לשבור לחץ. הוא גם מחלץ כדורים ועושה עבודה הגנתית.

היתה לו הופעה טובה היום, אבל כצפוי האוהדים שלנו נכנסים בו.
    שילמד לצעוק על שחקנים אחרים ולהאשים אותם באיבודים שלו, להעיף כדורים ארוכים על אוטומט ולהפקיר את ההגנה. אולי אז האוהדים שלנו ישנו את דעתם לגביו.

מאטיפ:
    משחק קודם קונאטה פתח והיום הוא לא כשיר, אז לא בטוח כמה ההחלטה הזאת מקצועית.
    התחיל את העונה טוב, כל התקופה האחרונה הוא גרוע.
    שליטה אדירה בכדור? הוא רץ קדימה ומסתבך עם הכדור, נותן מסירה "על עיוור" מה שייצא ייצא. לא חוכמה לצאת ככה עם הכדור כשכל כך הרבה פעמים הוא מאבד את הכדור. האיבוד שלו היום סטנדרטי, יכולת המסירה שלו לא קיימת בכלל. הוא מניף את הרגל ופוגע בכדור בלי שליטה בכלל בעוצמה או לאן הכדור יילך.
    כל חלוץ עם טיפת פיזיות עושה לו בעיות, הוא רך כמו מרגרינה.
    קשה מאוד להיות בלם בליברפול, אני מסכים. קשה מאוד מאוד. הוא לא מספיק טוב, בטח לא בשביל להיות בלם פותח. הוא הבלם הכי פחות טוב בסגל שלנו, בלי צל של ספק בכלל.
    הוא בחור חביב, אבל יחד עם אוקס, מילנר, קייטה ומינאמינו - הוא צריך לעזוב בקיץ.

לגבי הטרוליות שלך והשוואה לווינאלדום:
    אפשר לא להצליח במסירות קדימה. אבל אתה לא רואה שכל טכניקת המסירה של מאטיפ עלובה? אתה לא רואה איך הוא פוגע בכדור? כמו משחק הראש שלו - הוא לא נוגח, הוא נותן לכדור לפגוע בו.
    ווינאלדום היה פאקינג קשר מרכזי שהיה מעביר משחקים שלמים בלי לגעת בכלל בכדור.
    היה מקבל כדור ולא משנה כמה פנוי היה להתקדם - היה נעצר ומחזיר אחורה.
    בפעמים הנדירות שאשכרה היה מנסה לקדם את הכדור זה היה נראה זוועה.
    איזה כיף שהוא כבר לא במועדון ומי ש"נהנים" ממנו היום אלה האוהדים של פריז.
    חבל שלא זכינו להיפטר עדיין גם מכמה קשרים אחרים במועדון שהם אנטי כדורגל, אבל ג'ונס הוא ממש לא אחד מהם.

נערך לאחרונה ב: ‏9/3/22
  8. owen11111 Member

בחייאת אורן הקלות שאתה מעיף פה שחקנים ומצייר אותם כחסרי מושג היא לא רצינית.

הטלפון שלי הזכיר לי שלפני 7 שנים (+ כמה ימים) הייתי במזרח אירופה, ובערב של יום חמישי עברתי בין איזה 4-5 פאבים כדי לחפש אחד שבטעות יסכים לשדר את הגומלין של ליברפול נגד בשיקטאש בשלב 32 האחרונות של הליגה האירופית. אחרי לא מעט זמן של להסתובב כמו ילד מסכן, נכנסתי בסוף לאיזה חור ברחוב צדדי, מסריח, עם רוב מוחלט של טורקים, שמראים שידור מהטלוויזיה הטורקית, רק כדי לשבת עם עצמי 120 דקות ולראות חבורת נכים חסרי כישרון או יכולת כמו מאנקיו, לאמברט ובאלוטלי מבזים את עצמם, את המועדון ואת הענף - כל זה בשביל לזכות לראות את לוברן מעיף את הפנדל החמישי לשמים לקול צהלות האוהדים הטורקים בפאב.

ואתה מעיף לי את מאטיפ, ווינאלדום או הנדרסון? הייתי מוכר כליה בשביל שאחד מהם יהיה על המגרש ב-2014/15.

yakov_y, Sturridge ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  9. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאטיפ ממש לא היה כזה גרוע, וביחס למשחק הדיי מחפיר שהשלישייה ההתקפית נתנה היום, הוא לגמרי היה מהיותר סולידיים על המגרש. הרגשתי שהיה נתק גדול היום (במיוחד במחצית הראשונה) בין השלישייה לשאר הקבוצה, גם בזכות הגנה מצוינת של אינטר אבל גם בגלל חוסר חדות שלהם. חוץ מקצת מאנה במחצית השנייה אני מתקשה לזכור איזה מסירת עומק נורמלית של מישהו מהם או תרומה משמעותית לבילד אפ.

בקישור ג׳ונס היה סביר במחצית הראשונה וטוב מאוד בשנייה, תיאגו לעומתו היה חיוור לגמרי בראשונה אבל כן השתפר בשנייה.

גם לגבי אנדי אתה מגזים אורן. שחקן חסר תועלת התקפית? הוא כבר בדו ספרתי בבישולים העונה לא? גם נתן כמה משחקים מעולים בחודש האחרון. כמעט חזר לעצמו.

חייב לציין שמהיציע היו 3 שחקנים שבלטו מעל כולם והם טרנט, ואן דייק ופאביניו. היכולת שלהם לקרוא את המשחק היא מטורפת. הם מגיבים 2-3 שניות לפני כל מי שמסביבם לכדורים, באמת לבל אחר של הבנת משחק. טרנט בעוד משחק שכמובן שם באור דיי מגוחך את הטענה שהוא לא יודע לעשות הגנה. שחקן ענק.

בסופו של דבר לא היה פה משחק גרוע שלנו, אפילו משחק טוב. במחצית הראשונה כן היינו רדומים (גם הקהל אגב) אבל מחצית שנייה הייתה בשליטה מוחלטת שלנו גם לפני האדום. החמצות של 3 מצבים של גול בטוח מסלאח ודיאז, עוד משקוף של מאטיפ במחצית השנייה, הגיע לנו לנצח בעיניי ובוודאי שלעלות לשלב הבא.

מה שכן אנחנו חייבים חייבים חייבים את סלאח חד מול השער שוב כי בלי הגולים שלו לא נצליח להביא עוד תואר העונה. בנוסף הייתי שמח לראות את בובי לצד דיאז בהתקפה מתישהו (אולי אפילו בשבת), נכון שיש קונצזוס וכנראה בצדק שבובי גופה מהלכת, אבל מעניין אותי לראות את הקולומביאני ליד המפרגן הגדול בהיסטוריה. מרגיש לי שיכול להיות שם חיבור טוב וזה לא שג׳וטה ומאנה באיזה כושר מטורף.

oranfu אוהב/ת את זה.
  10. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

סה"כ הגיע לנו לעלות, די בקלות אפילו. הצצתי בשרשור העולמי וראיתי בדיוק מה שציפיתי - ליברפול גרועה, הקישור נורא, ההגנה נוראית, זה הכל תחת וכמה מסכנה אינטר שכל מה שחסר לה זה קצת מזל בסיומת מול שער וכו' וכו' וכו'.

שום מילה לא נשמע בדיבורים על מזל וסיומת, על העובדה שביום אחר אינטר חוטפת פה רביעייה, ביום הזה הקורה והמשקוף נתנו עבודה.

אנחנו יכולים להיות טובים הרבה יותר וסלאח בעיקר קצת מסריח במשחקים האחרונים. אני מקווה שזאת תהיה קצת בעיטה בתחת.

yakov_y, Scouser Tommy ו-oranfu אוהבים את זה.
  11. Rushie Member

אם את הכדור שמאטיפ איבד היה מאבד טרנט/ואן דייק/טיאגו/ג'ונס אז הטענה הייתה שאין מה לעשות, שחקנים יצירתיים מנסים לקדם את המשחק ולפעמים מאבדים.
    אי אפשר לרקוד על שתי החתונות.
    כל המהלך של השער היה מהיר מאוד וקרדיט לאינטר על זה, אם כבר מישהו מאצלנו אשם זה ואן דייק, שאני מבין שהgag שלו זה לסגת, לסגור לחלוץ את השטח ולגרום לו לטעות אבל אתמול לא הייתה שום סיבה שהוא לא ייצא ללאוטרו וירחיק את הכדור. לא היה אף שחקן אחר של אינטר באזור שהכדור יכול היה להגיע אליו ולסכן אותנו.

כמובן שאנשים ידברו על ההרחקה של סאנצ'ז ועל כמה היא שינתה את המשחק לכאורה, האמת היא שגם איתו אני לא חושב שאינטר הייתה מצליחה להבקיע לנו עוד אחד. ההגנה והקישור שלהם היו נהדרים (ההצלות של וידאל מהקו ושל ברוזוביץ' מהנגיחה של ואן דייק היו לא אמיתיות) אבל ההתקפה שלהם אנמית מאוד.

12. SerieA Il Capitano

אני חושב שמבחינתכם יש את כל הסיבות לחייך.

שיחקתם בהילוך ראשון בסן סירו, בהילוך שני באנפילד ועדיין היה ברור לכל אורך ההתמודדות שליברפול תעלה.

ועם זאת, קיבלתם ״סטירה״ שלא תזיז שום דבר מלבד היכולת של קלופ להגיד לשחקנים ״תראו מה קורה כשאתם לא משחקים הכי טוב שלכם״.

WIN WIN לכולם.

אף אחד לא יזכור את ההרחקה של מאטיפ או מי שזה לא היה כשתטיילו בשלב הבא.

13. Ever Banega Member

בא לקבל כדורים?
    ברצינות כל המחצית הראשונה חיפשתי אותו בכוח בפריים אמרתי אין מצב הוא חייב להיות איפשהו.

14. Ever Banega Member

זה אולי הרגיש לך הילוך שני כי אינטר באו בהילוך 100. אין לי ספק שהשחקנים של ליברפול נתנו מעצמם הרבה יותר מבמשחקים רגילים. אני חושב שהמשחק אנדרייטד שני הצדדים שיחקו ברמה סופר גבוהה.

15. Sturridge Member

בדיוק הפייסבוק הזכיר לי שהיום לפני 10 שנים הייתי בצ'לסי-סטוק. הייתי צריך להזהיר אותך.
    גם זה אגב היה בדיוק בין שני משחקים מול איטלקית בליגת אלופות, קטע.