ליברפול 21/22 - The Last Dance?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏18/8/21.

1. pablo Member

אני בד"כ פחות כותב. תמיד נהנה לקרוא כאן וזה המקום המועדף עלי (בערך 14 שנה?) להתעדכן לגבי הקבוצה. הזדמנות להגיד לכם תודה, תמיד מעניין כאן.

אולי כבר נכתב על זה כאן ופספסתי, בהנחה וסלאח עוזב ולא מביאים רכש נוסף לשלישיה בהתקפה, מי הגיוני לחשוב שמשחק בימין במקומו?

owen11111, Roma, Esomech ו-5 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  2. Scouser Member

הארווי אליוט (מה איתו באמת? נעלם).

קשה לי להאמין שסלאח יעזוב מבלי שיבוא רכש. זה הדבר היחיד בערך שקלופ היה יכול להתעקש עליו ב"הבטחות בנוגע לרכש" כתנאי לחוזה החדש.

בנוגע ללינדרס - אין ספק שטקטית הוא ברמה גבוהה מאוד, אבל העולם מלא בגאונים טקטיים שלא יכולים לאמן קבוצה ברמות האלה. מאמן ברמה של קלופ/פפ זה קודם כל אישיות וכריזמה, יותר קל להצליח ברמות האלה עם אישיות חזקה והבנה טקטית רק "טובה" מאשר ההפך. לינדרס לא נראה "דמות" אבל נחיה ונראה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  3. k_700 Member

קשה לי להאמין שאליוט מיועד לשחק אצלכם חלוץ מימין.
    לא מספיק איכותי בשלב הזה ומהיר לתפקיד הזה. לא פלא שקלופ גם לא מנסה אותו שם.

רוב הסיכויים שתסגרו את סלאח אבל אם לא אתם תביאו רכש.

4. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

לינדרס לא נראה דמות? לינדרס נראה יותר מדי דמות. נראה בנאדם משוגע לגמרי האמת, בעיניי לפחות. אם כבר אני צריך לנחש מה חסר לו זה דווקא את היכולת של קלופ לפקס ולמקד את השחקנים, הוא נראה לי קצת מפוזר. שזאת תכונה מושלמת בתור עוזר כמובן. ובכל מקרה אני לא הייתי מהמר נגד מאמן שגם ניחן במוח כדורגל ברמה גבוהה וגם זכה ל6-7 שנות ניסיון כעוזר של קלופ. אולי זה לא יהפוך אותו למנג׳ר טופ אבל למנג׳ר טוב, אני מניח שכן.

מרגיש כאילו צורך להגיד בבקשה באיזשהו קטע, אז, בבקשה? חח

לגבי השאלה, מבין 5 שחקני ההתקפה הנוכחיים שלנו, בעיניי אך ורק מאנה מסוגל לשחק בימין בצורה מספקת. כשג׳וטה ודיאז שיחקו שם העונה זה היה נראה שהם מוגבלים בעמדה הזאת, הם שני שחקנים שצריכים לחתוך פנימה (ג׳וטה יותר בלי הכדור, דיאז עם) והמשחק בימין פחות מתאים להם.
    על כן אני חושב שמכירה של סלאח בקיץ הזה ללא הבאת מחליף תהיה מאוד קיצונית אפילו במונחי fsg (שיש לציין שנראה שיפור בשנתיים האחרונות, כן מוציאים פתאום כספים כשצריך כמו במקרה דיאז).

מישהו כתב הארווי, כרגע כל מה שראיתי ממנו גורם לי לחשוב שהוא לא יכול לשחק באגף אצלנו. אם אני צריך לסכם אותו במשפט, אז הוא שחקן יוצר שצריך את הכדור לרגל, שזה ההיפך ממה שאנחנו מחפשים באגפים בגדול. זה תיאור שמתאים יותר לfalse 9 (קטן מדי לעמדה הזאת לטעמי) או לעמדת הקשר הימני (שבעיניי נתפרה במחשבה עליו בפרי-סיזן).

5. Scouser Member

כמובן שצחקתי עם אליוט, המקום שלו זה בקישור. פשוט אין לנו עוד שחקן עם רגל שמאל וכל פיתרון אחר זה הצבה של שחקן בעמדה לא אופטימלית עבורו.

מאמין ומקווה שסלאח יישאר. גם מאנה חייב להישאר לאור היכולת שלו בזמן האחרון, המציא את עצמו מחדש כ9 הכי טוב שלנו.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  6. yakov_y YNWA

הפעם האחרונה שמאנה שיחק באגף ימין הייתה בעונה ה-1 שלו אצלנו, אני מעדיף להמשיך לנסות את דיאז שם מאשר ז׳וטה/מאנה כי דיאז הכי טכני ועם רגל ימין טובה, מאמין שלמקרה הצורך בעתיד הוא יוכל לתפקד שם.
    אגב, לא כל ווינגר ימיני חייב להיות שמאלי או ההפך, פודן וסאנה אלה דוגמאות טובות.

אליוט דרילבסט טוב שיכול לנצל את היתרון הזה באגף והוא שחקן מהיר, לא פוסל אותו שם בהמשך.

7. oranfu Member

לא חושב שיש לנו מישהו שיכול לשחק בימין בצורה טובה (חוץ מסלאח).

אליוט יהיה קשר (אם בכלל). אין לו את המהירות לשחק בהתקפה אצל קלופ.
    אם כבר גורדון זה הימור טוב יותר (אבל שוב, זה לרתום את העגלה עוד לפני שהסוסים בכלל נולדו).

לגבי לינדרס, מסכים לחלוטין שלהיות "גאון" טקטי זה רק חלק מהעבודה.
    בסוף צריך לנהל חדר הלבשה, להנהיג.
    קלופ כמובן כריזמטי בצורה יוצאת דופן.
    לינדרס כזה? לא נראה לי.
    זה כמובן לא פוסל אותו, אבל אי אפשר לדעת.
    לצורך העניין, אם הוא כזה חזק מבחינה טקטית אז כמובן שזה בסיס מצוין ואולי הוא יהיה מאמן מצוין בעתיד (הוא בכל זאת גם מאוד צעיר).

8. k_700 Member

לא חושב שיש מועדון בעולם שמהירות בשלוש עמדות ההתקפה חשובה לו כמו שאצלכם.
    אין אצלכם קיצוני באמת, המגנים הם הקיצוניים. קיצוני אצלך בקבוצה צריך להיות חלוץ עם אינסטינקטים של חלוץ, מהירות, חדות וזה הרבה מעבר לדריבל טוב.

בצ׳מפיונשיפ הוא הרבה פעמים שיחק בתפקיד של מתחת לחלוץ או שחקן התקפה נוסף באגף אבל אלה דרישות אחרות, רמה אחרת.
    אין לך תפקיד של קשר ימני ולא סתם קלופ משחק איתו רק בקישור.

גם גורדון לדעתי לא נראה כמו מישהו שיהיה סוג של חלוץ באגף אלא יותר ווינגר וכמו שאורן כתב זה מקרה raw לגמרי של משהו שאולי יהיה רלוונטי עוד 3 שנים.

לא חושב שמאנה יכול למלא את העמדה של סלאח בימין. הוא לא מרגיש לי אפקטיבי יותר באגף כשהוא משחק שם וכחלוץ זה סיפור אחר(ועם כל החודשים הטובים שלו עכשיו על פני עונה שלמה גם זה תעלומה).
    מפה די ברור שאם סלאח לא ממשיך מביאים שחקן בקליבר רציני מאוד להתקפה.

9. pablo Member

אם פה אומרים שלא להביא מחליף בימין זה תסריט פסימי אז אני רגוע.

נערך לאחרונה ב: ‏3/5/22
    alexshw ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  10. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

קייטה במוד שאהיד היום. איזה זוועות.

Scouser אוהב/ת את זה.
  11. Cup of Tea Liverpool, UK

הנדו ודיאז צריכים לעלות במקום קייטה ומאנה. מאנה משחק בסדר אבל הוא עייף מדי ואי אפשר ללחוץ ככה וזה נותן להם יותר פוזשן ועוד הזדמנות לשלוט במשחק.

עריכה אחרי ה 2-0: לא מפחד מאונאי אמרי, אנחנו נעלה.
    כל הקישור שלהם נכנס לתוך הרחבה שלנו וההגנה שלהם לא מהירה, צריך לשמור יותר טוב ולנצל את החדירות.

owen11111 אוהב/ת את זה.
  12. Scouser Member

זוועה זוועה זוועה.
    ארנולד ישן לגמרי בגול השני. משחק מחריד במיוחד של מאנה וקייטה.

אנחנו לא מחברים פס אחד נורמלי, מרוסקים לגמרי.

13. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

חרבון מפואר, קשה לי לראות איך לא עפים פה. כל המומנטום איתם ואנחנו פשוט עלובים.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא להאמין שאתם הולכים לחרבן את זה, לואיס דיאז חייב להיכנס, עכשיו.

15. Cup of Tea Liverpool, UK

אחרי כל כך הרבה מהפכים קשה לי לדאוג ממה שיהיה. תהיה תגובה.