ליברפול 21/22 - The Last Dance?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏18/8/21.

1. Ever Banega Member

הוא יחזיר כל שקל.

2. Ever Banega Member

לדעתי ליברפול טועה שהיא מוציאה את עצמה מהמאבק עלייהם. גם אמבפה וגם האלאנד עסקאות זולות יחסית כי הם מסיימים חוזה. מספיק שאתה מוכר אותם אחרי שנתיים שלוש אתה מכניס איזה 170 בכיף וזה כבר מכסה את רוב ההוצאה בלי שדיברתי על האימפקט שלהם במגרש ומחוצה לו.

3. k_700 Member

מה זול בעסקת האלאנד?סעיף שחרור 75 מליון אירו ועוד 75 מליון אירו לסוכנות של ראיולה ולאבא עם משכורת רונאלדו.
    אמבמפה לוקח 40 מליון אירו משכורת(לפני מס) עם 100 מליון אירו מענק חתימה.

השאלה פה היא לא כמה מהר כל אחד מהם מחזיר את ההשקעה על המגרש ומחוצה לה.
    אלא למה ליברפול לא באמת בתחרות עליהם.
    אם היית תחרות אז ריאל גם הייתה מציעה 150 מליון אירו מענק חתימה ומשכורת עוד יותר חולה.

ליברפול לא משווה את המשכורת של סלאח למשכורת של סאנצ׳ו, זה למה היא מחוץ למשחק.
    יש פה טיעונים נכונים לכל צד. מצד אחד, ריאל בכל מצב תהיה יעד למגה טאלנטים מצד שני ליברפול מביאה לעצמה טאלנטים שלא יקומו יום אחד וירצו להיות גארת׳ בייל.
    לשלם מענק חתימה כזה פותח צוהר. עכשיו המגה טאלנט של מגה סאגה המעייפת הבאה יודע כבר מה נקודת הפתיחה למענק חתימה שלו.

נערך לאחרונה ב: ‏17/5/22
    oranfu אוהב/ת את זה.
  4. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרגע אמרו לך שאמבאפה מקבל מענק חתימה של 100 מ', ואתה קורא לזה "זול יחסית"?
    זה רק מענק חתימה כן? עוד לא נכנסנו בכלל למשכורת ההיסטורית שהוא הולך לשבת עליה וכל המעטפות לפמליה.

הלאנד אפילו יותר מגוחך.
    אין שום דבר זול בעסקאות האלה ולחשוב שעסקה היא זולה כי שחקן מסיים חוזה זה אחד המיתוסים הגדולים שאוהדים מאמינים בהם. אלה שחקנים שחד משמעית מגבילים את האפשרויות שלהם בערך ל2-3 מועדונים בעולם שמוכנים להתכופף לדרישות המופקעות שלהם.

אין לי שום תלונות שאנחנו לא חלק מהטירוף הזה. תביאו לי עוד דיאזים אני מרוצה, אני בסדר עם פרופיל כזה של שחקן. כל עוד זה באמת קורה.

5. Sturridge Member

זה מתחיל מלכתוב שלליברפול סגל טוב משל סיטי וממשיך עם המילה ״זול״ על שתיים מהעסקאות היקרות בהיסטוריה.

Don’t do drugs.

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנחנו רכשנו את סאנצ'ו תמורת משהו באיזור 70 מיליון, אתם רכשתם את דיאז וקואנטה באזור 85 מיליון.
    גם קיץ קודם רכשתם את ז'וטה, טיאגו וצימיקאס בסביבות 85 מיליון.
    ואן דייק לבדו עלה באותו אזור מחיר בזמנו (85 מיליון).
    אליסון וקייטה בסביבות 60 מיליון כל אחד.
    ככה שאם באמת הייתם חושבים שסאנצ'ו זה השחקן ללכת עליו עד הסוף כן הייתם יכולים לרכוש אותו.
    כמובן שאמבפה והאלנד זה סיפור אחר (לא רק לכם, למעט ריאל, סיטי ופריז לא רואה עוד מועדונים שיכולים לשלם את הסכומים האלה של מענקי חתימה והתחייבות כספית לכל כך הרבה שנים, גם עבורנו למשל זה לא משהו פשוט).

7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

העניין איתנו כרגע זה שיש לנו אחוזי פגיעה לא נורמלים עם רכש.
    עד מתי זה יימשך אני לא יודע אבל ברגע שאתה פוגע כמעט בכל שחקן שאתה מביא (תדמיינו שגם קייטה היה מה שחשבנו שקייטה יהיה) אז גם תקציב הנט המינימלי שלנו מספיק בשביל ריצה לתארים.
    כרגע המצב הוא כשליברפול רוכשת מישהו אתה מסתכל עליו ומנסה להבין למה הוא הולך להיות שחקן גדול אם לא חשבת כך קודם.
    הלוואי ונמשיך בצורה כזאת. אנשים עושים שם עבודה יוצאת מן הכלל.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  8. Scouser Member

כל פעם מדהים אותי כמה הוא גבר על.

Sent from my LE2113 using Tapatalk

LFC-Gerrard1, oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש מצב שלסיים מקום 3 באנגליה עם 2 האפסים האלה בתור בלמים זה ההישג הכי גדול בקריירה של קלופ.

oranfu, k_700, Scouser ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  10. k_700 Member

סאנצ׳ו היה מגה סאגה. ליברפול לא הייתה בתמונה אליו.
    היה שם מענק חתימה, חוזה דמים ובעיקר פרפור של שנתיים מסביב לתנאים ולדרך שדורטמונד רצתה לעשות את זה.
    דיאז אגב זו עסקה שיכולה להתקרב ל55-60 מליום פאונד אחרי הבונוסים.
    אבל עסקה מצוינת, בלי דרמה, בלי סאגה, בלי חוזה דמים ועל שחקן יותר טוב שהגיע רגע לפני ההתפוצצות.

oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  11. Ever Banega Member

אמבפה עלה לפאריז כמעט כפול. במחירים של היום 100 על אמבפה זה בדיחה, אפשר יהיה למכור אותו בכפול בלי שום בעיה. המשכורת שלו כמובן מפלצתית אבל זה קצת מתקזז עם זה שמחיר העברה נמוך בחצי בערך לשווי שלו.

12. Ever Banega Member

אם ליברפול הייתה נכנסת למשחק ואז ריאל הייתה מעלה ל150 (מה שלא בטוח היה קורה) כנראה שלא היו לי תלונות. אבל לשים 100 זה משהו שלדעתי ליברפול אמורה להיות מסוגלת וכבר ראינו אותה משלמת לא רחוק מזה. בטח כשמדובר בשחקן שמחזיר את ההשקעה בקלות כי בפועל השווי שלו כפול ממה ששילמת.
    אני מבין את הרצון של ליברפול לא להיות בסכומים האלה אבל במקרה הזה לדעתי היא כן הייתה צריכה לחרוג ממנהגה. אני מניח שאמבפה היה בוחר בריאל בכל מקרה כי היא מפלרטטת איתו כבר שנים אבל לך תדע אולי הוא היה מפתיע, בכל זאת ליברפול קבוצה טובה בהרבה וזה גם שיקול.

13. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראית אותה משלמת לא רחוק מזה על שחקנים רגילים. אמבאפה\הלאנד זה לא שחקן רגיל. אתה קונה יותר משחקן כדורגל והחבילה הכלכלית היא בהתאם. אתה מתמקד באיזה אלמנט אחד בחבילה הזאת (מענק חתימה של אמבאפה, סכום העברה של הלאנד), מתעלם מהשאר ומחליט שרירותית שזה "מחזיר את ההשקעה בקלות" (על סמך מה?). אבל לא, זו חבילה שלמה. מענק לשחקן, משכורת דמיונית, סכומים דמיונים לסוכנים (החברה של ראיולה גזרה איזה 50 מ' מעסקת הלאנד, לשם הפרספקטיבה), מענקים וקומבינות לכל הפמליות המורחבות שלהם כי צריך לפנק גם את האחים, הורים ובני דודים, אי אלה דרישות הזויות לגבי בונוסים או זכויות בחוזה, ולך תדע עוד כמה דברים שאתה בכלל לא שומע עליהם.

יותר מזה, להביא מגה סטאר כזה על שכר כזה זה לא דבר שאתה יכול לעשות בוואקום. ברגע שעשית את זה שינית את סולם השכר אצלך ושינית סדרי עולם. הכוכבים שכבר יש לך לא ישבו בשקט ויקבלו שחקן שמרוויח פי 3-4 מהם כי קוראים לו אמבאפה, הצבת תקרה חדשה ועכשיו הם רוצים להשתכר בהתאם. זה שיקול הרבה יותר משמעותי למועדונים נורמלים מאשר היכולת לשלם סכומים כאלה לשחקן אחד.

הסיבה היחידה שריאל מדריד בכלל נמצאת בתוך כל זה היא שמדובר במועדון משוגע עם DNA של להביא סופרסטארים וזו זכות הקיום של פרז בעיני האוהדים, אם אתה לא עושה את זה שותים לך את הדם. מקסימום מתישהוא הבנקים יצילו אותך. אחרת אלה באמת היו אך ורק סיטי ופסז' בתמונה.

14. oranfu Member

@Sir Alex Ferguson שים לב שאתה אומר שהחתמנו כמה שחקנים בסכום של שחקן אחד (סאנצ'ו במקרה הזה).
    זה משמעותי.
    כי אנחנו צריכים לפזר את הכסף על כמה עמדות ולא רק על עמדה אחת.
    אולי התכוונת שטכנית אנחנו יכולים להוציא סכום כזה, וזה נכון. אבל זאת הנקודה, כי מבחינת הכנסות אנחנו בטופ העולמי אבל ההתנהלות שלנו היא כזאת שאנחנו לא מוציאים סכומים כאלה על רכש.

ואן דייק, אגב, הגיע אחרי שמכרנו את קוטיניו. בלי למכור את קוטיניו ואן-דייק לא היה מגיע, זה ברור לחלוטין.

יהיה אפשר למכור את אמבפה ב-200 מיליון בקלות? נו באמת, מי ישלם כזה סכום חוץ מפריז (ולשם הוא כבר לא יחזור)?
    המשכורת שלו מתקזזת עם מה בדיוק? לפי הדיווחים זה 40 מיליון יורו לעונה לא? כלומר על חוזה ל-5 שנים ריאל תשלם 300 מיליון (עוד לפני שמדברים על מה הסוכן יקבל אני מניח). אלה סכומים אסטרונומיים.
    רק חסר שמישהו ירשום פה שהוא יחזיר הרבה מהכסף במכירת חולצות...

בעניין אחר - טום היל (19) נחשב עד לפני שנתיים לאחד הכשרונות הכי גדולים בנוער שלנו אבל אז נפצע קשה מאוד.
    היום הוא חזר סוף סוף לשחק אחרי 20!! חודשים של שיקום.
    משחק אימון נגד טוטהאם U23, שיחק מחצית והבקיע.
    קנונייר הבקיע צמד וניצחנו 3-2.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  15. Ever Banega Member

חחחח לא יודע כמה הוא יכניס על מכירת חולצות, אבל אותן קבוצות שרלוונטיות אליו היום יהיו רלוונטיות עוד שנתיים ב180 וצפונה (אולי גם בארסה/צ'לסי קשה לדעת היום אבל יהיו קבוצות אני מאמין). הגעה שלו גם מעלה את הסיכוי משמעותית לזכות בתארים חשובים וזה גם נכנס בשיקול. האמת שהייתי שמח לראות אותו בליברפול מרגיש לי שהוא מתאים בול לסגנון.
    אם נחזור רגע למציאות, יש שחקני התקפה שעל הכוונת?