ליברפול 21/22 - The Last Dance?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏18/8/21.

1. Coutinho10 Member

שום אליפות לא תיהיה, אתה לא לוקח אליפות עם 11 טובים וזהו, אולי רק בעונה בלי פציעות וכשכל היריבות מתרסקות.
    בטח לא כשיש 3 קבוצות עם 11 לא פחות טובים משלך ואיכות מדהימה על הספסל.
    תוסיפו סגל שבע יחסית שהוא בבירור אחרי הפיק שלו ואפשר לסגור את הבאסטה.

צ'מפיונס אפשר לקחת, זה טורניר נוקאאוט שכל מה שאתה צריך זה לחבר 13 משחקים טובים.
    עם זאת, בעיניי אנחנו לא מספיק טובים גם בשביל זה.
    פסז', סיטי, צ'לסי, יונייטד (אחרי הצירוף של רונאלדו והבשלות שהם כביכול אמורים להגיע אליה העונה), אתלטיקו (קישור מדהים + סוארז וגריזמן למעלה עם פליקס) ובאיירן עדיפות עלינו בעיניי.

בזבזנו עוד שנה, 2024 מתקרבת ותארים לא נראים באופק.

2. alexshw Member

קלופ לא בהכרח יעבוד עד סוף החוזה. דברים משתנים בכדורגל. אם הוא ירגיש שהחבורה שהוא אסף הגיעה למיצוי ואין לו יכולת אמיתית לחדש את הקבוצה, הוא יכול גם לעזוב לפני.

3. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה צורך לפתוח את הארנק היה להם אם הסופרליג היה מתקיים?
    להפך. מחסל את המעט מוטיבציה שאולי עוד קיימת להעמיד קבוצה תחרותית. תשקיע 0 עגול תקבל 400 מליון בחזרה, הכנסה קבועה כל עונה גם אם אתה מסיים מקום 10 בליגה ואתה שק החבטות של הסופרליג.

היו לוקחים את ה300 מליון האלה ובונים לונה פארק LFC לפני שהסגל היה רואה שקל מהכסף הזה. עוד יציעים, עוד הרחבות. איזה סיבה יש לחשוב שהיה מעניין אותם לזכות בסופרליג לצורך העניין? כל העיסוק שלהם זה בלהשתמש בכספים של המועדון כדי לנפח את ערך הנכס לקראת גזירת הקופון השמן בעתיד. והם לא לוקחים שום סיכונים כדי לעשות את זה כמו שאנחנו רואים. שחקן חדש זה סיכון, הרחבת האצטדיון לא.

oranfu, Rushie ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

5. Rushie Member

אני עדיין קצת בהלם האמת. אי אפשר להאשים אותי בציפיות יתרות מFSG ובכל זאת הייתי בטוח שיגיעו לכל הפחות קשר ושחקן התקפה. אפילו ב10 מיליון כל אחד אבל שיגיע מישהו. האמנתי שגם להזנחה יש גבול.
    בסוף במקום זה קיבלתי מכירה של שאקירי כדי לכסות את ההוצאה על קונאטה.

6. Bruno Fernandes Member

7. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

מדהים שהפארסה הזאת עם אמבפה ממשיכה וממשיכה.
    בחיים שלי לא ראיתי meme של כמה אוהדים עם הומור עצמי מתנפח למימדים כאלה. לא יאמן שהשם שלנו עדיין משורבב בהקשר של השחקן הזה ב2021 על בסיס חלומות וכוח רצון של האוהדים.

Clichy, oranfu, Esomech ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  8. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

בחיי שמתתי שהוא יעבור לריאל מדריד בקיץ הזה רק בשביל להפסיק לראות את הקישורים המטומטמים האלה.

אל דאגה, קיץ 2022 בליברפול אילוסטרציה:

9. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

דפו לא משחק אצל ג'רארד בריינג'רס? דווקא יכול להיות ריאלי עבורכם :)

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואן דייק אמור לשחק היום, ושבת ושלישי.
    יהיה מעניין לראות אם יש פה איזה תוכנית איתו או שהוא באמת ייתן פה 270 דקות בשבוע.

Confirmed Netherlands XI: Bijlow, Timber, Blind, Van Dijk, De Vrij, Frenkie, Wijnaldum, Klaassen, Berghuis, Gakpo, Memphis

נערך לאחרונה ב: ‏1/9/21
  11. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

יטחנו אותו עד דק. ממתי זה מעניין את הנבחרות?

oranfu אוהב/ת את זה.
  12. Rushie Member

אני מתרשם שההתנהלות שלנו בחלון ההעברות עושה לא מעט רוח ויש בימים האחרונים שיח ער מאד על הנושא בפורומים וברשתות החברתיות. שני דברים מעניינים שאנשים כתבו ולא ידעתי:

1. מתחם האימונים והרחבת האיצטדיון לא מומנו מכסף שכבר ישב במועדון כפי שחשבתי אלא ע"י הלוואת בעלים באזור ה110 מיליון שFSG נתנו למועדון. חלק טוענים שבריבית אפס וחלק טוענים שבריבית נמוכה.
    קודם כל אולי מישהו (@owen11111 ) יוכל להרחיב למה שהלוואת בעלים תהיה בריבית, כי להבנתי במקרה הטוב זה קצת כמו להעביר כסף מכיס ימין לכיס שמאל ולקחת על זה ריבית. במקרה הרע זה אקט חזירי כדי להרוויח עוד כמה מיליונים על חשבון העסק שלך.
    מעבר לכך, זה מעלה הרבה שאלות. אם הפרויקטים האלה מומנו ע"י הלוואה אז היה אמור להיות הרבה יותר כסף נזיל לפעילות בשוק. ההסבר היחיד שמניח את הדעת הוא שהכסף שלא הלך על העברות זה כסף שחוזר אל הכיס של FSG כחלק מאיזושהי תכנית כלכלית, וזה מחזק את התחושה שהורדת ההילוך ברכש בשנתיים האחרונות זה לא משהו שקרה בגלל קורונה כמו שמנסים למכור לנו אלא מהלך שתוכנן מראש.

2. אני מאמין שהרוב כאן מודע לכך שהשכר של השחקנים אצלנו מורכב גם מבונוסים, ושבגלל ההצלחות בשנים האחרונות הפיירול גדל משמעותית, אבל כנראה שאנחנו לא מבינים עד כמה. אנשים מדברים על עלייה באחוזים גדולים מאד ברמה שכבר חונקת את הקופה של המועדון.
    אני לוקח את הכל בעירבון מוגבל, אבל אם משהו מזה נכון אז מדובר בהתנהלות סופר כושלת מצידנו. כ"כ מתהדרים אצלנו בזה שהצלחנו לשכנע שחקנים גדולים להגיע במשכורות הגיוניות אבל בפועל פיזרו פה כספים אדירים בבונוסים על הצלחות כאילו לא האמינו שהן גם יקרו בסוף, ועכשיו שהן כן קרו יש תחושה של אובדן שליטה מוחלט שאולי גם כן יכול להסביר קצת את מה שקורה עם רכש.

Scouser Tommy, owen11111 ו-Walkon אוהבים את זה.
  13. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מבין בסעיף 1.
    לגבי 2, עונה שעברה לא לקחנו שום תארים אז אם המשכורות מבוססות מאוד על בונוסים, הרי שהן היו נמוכות מאוד בשנה שחלפה.

14. Rushie Member

קשה לי להאמין שהשחקנים וצוות האימון מקבלים את הבונוס במכה מיד אחרי הזכיה בתואר. אני די בטוח שגם זה נפרס על פני כמה שנים.

כמו כן אם זה לא היה ברור, הטענה היא לא שהשחקנים מרוויחים שכר בסיס נמוך, ה200k~ שסאלח עושה בשבוע זה לא כסף כיס, אלא שהבונוסים הם לא פרופורציונאליים.

15. alexshw Member

יש גם בונוסים על הגעה לצ'מפיונס או יותר נכון קיצוץ בשכר אם לא. יש הרבה סוגים. כל עוד החוזה לא נחשף, קשה לדעת. חוץ מזה כל הארכות חוזים זה שדרוג שכר מן הסתם.