ליברפול 21/22 - The Last Dance?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏18/8/21.

1. oranfu Member

הוא משחק בקבוצות גיל גדולות ממנו ועדיין מתבלט.
    הוא מאוד פיזי, רשמתי בעצמי, אבל יש לו עוד דברים מלבד הפיזיות וזה שהוא משחק כמעט בכל עמדה מחזק את זה שהוא לא סתם אתלט יותר טוב.
    חוץ מזה שהפואנטה היתה שהוא שחקן צעיר שיכול לשחק כמגן ימני בעקבות הידיעה שראמזי לא יכול לשחק בינתיים וטרנט עוד לא חזר לאימונים.

לא חושב שמוסילייבסקי בכלל ייצא עם הקבוצה הבוגרת לקדם עונה.
    שיחק היום עם המילואים.

owen11111 ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  2. Raulito Madridista

https://img.asmedia.epimg.net/resizer/LlUxxfv_kz6F2xM3vyJFBjt-CwQ=/360x203/filters:focal(680x38:675x48)/cloudfront-eu-central-1.images.arcpublishing.com/diarioas/KWWLOVLKQBKHHHGZ5M4OCIECPI.Xxx

יורגן קלופ
    אמר שהדבר הפחות גרוע היה ההפסד בגמר ליגת האלופות אלא מה שקרה בקרבת האצטדיון ("פגשתי רק מעטים שהתמזל מזלם להיכנס למגרש כמו שצריך" - ושהארגון היה קטסטרופה), על נונייס ("התאהבנו בו בליגת האלופות).

והנה מה שהוא אמר על סאדיו מאנה: "סאדיו, מה אנחנו יכולים לומר על סאדיו? איזה שחקן. שחקן ברמה עולמית. הוא ואני יחד המצאנו אותו מחדש כ-'9' בעונה שעברה, שבה הוא שיחק בצורה יוצאת דופן. ידענו, הוא אמר לנו, הסוכן שלו אמר לנו - הם רצו לעזוב, הם רצו לקבל אתגר חדש, למצוא מועדון חדש. זה אף פעם לא משא ומתן קל. הכל בסדר עד שאנחנו מדברים על כסף, אבל עבדנו ממש טוב. הוא אגדה של ליברפול, מהגדולים בכל הזמנים בפרמיירליג, הייתי אומר, עם המספרים שיש לו. גם אדם פנטסטי. אז מאוד שמח בשבילו כי עכשיו הוא במועדון שבו הוא רוצה להיות. הוא מאוד אסיר תודה על כל הדברים שעשינו, ואנחנו מאוד אסירי תודה לו. עכשיו הוא במועדון אחר".

3. Rushie Member

בסופו של דבר מוסיאלובסקי בכלל לא הצטרף לסגל הרחב שנסע למזרח. ממה שזכור לי גם בקיץ שעבר הוא לא לקח חלק במשחקי ההכנה. נראה שקלופ מעריך אותו (וגם את בלאגיזי שדובר עליו כאן) הרבה פחות מהאוהדים.

מעניין אותי לראות איך ישחקו אמבאיה, פראונדורף ובייצ'טיץ'.

Liverpool-Forever ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  4. oranfu Member

כצפוי הוא לא צורף למסע, אין פה שום הפתעה.
    הוא מוכשר מאוד, זה ברור לחלוטין ברגע שרואים אותו משחק, ועדיין זה עושה רושם שהצוות המקצועי במועדון לא מרוצה (מספיק) ממנו.

לגבי בלאגיזי זה לא אותו דבר. הוא נפצע לפני קדם העונה בקיץ שעבר (שבר את היד ממש כמה ימים לפני אם אני זוכר נכון).
    העונה הוא הושאל כבר.
    מוסילייבסקי כשיר ושחקנים אחרים מועדפים על פניו.
    אגב, יש דיבור בזמן האחרון שאולי הוא יושאל לאיזה קבוצה בפולין.

כמו שרשמתי, מהצעירים אני מחכה לראות בעיקר את באייצ'טיץ' (מאוד מאוד הרשים בעונה שעברה בנוער) ומאבייה.
    גם בובי קלארק נוסע ויכול להיות מעניין. אני לא חושב שמדובר בכזה כישרון גדול אבל יש לו איכויות (הוא מזכיר לי קצת את מדיסון).
    שם נוסף שנחמד לראות שצורף זה טום היל. החמיץ את השנתיים! האחרונות בגלל פציעה קשה. אני אישית לא ראיתי אותו משחק אף פעם אבל לפני הפציעה הוא סומן במועדון כפוטנציאל טוב. קשר התקפי.

חבל שגורדון לא צורף. אני חושב שהוא עדיין מחלים מפציעה (שהשביתה אותו כבר חודשים).

נערך לאחרונה ב: ‏10/7/22
    Scouser Tommy ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  5. AE94 Member

שאלה לאוהדי ליברפול שעוקבים אחרי הנוער, האם בזמנו טרנט נחשב לעילוי במחלקות הנוער? דיברו עליו כאיזה נער עם עתיד זוהר שצפוי להיות כזה כוכב? או שהוא התעלה על הציפיות המוקדמות?

6. oranfu Member

הוא נחשב לפוטנציאל גדול מאוד, כן.
    יחד עם זאת, הצלחה כזאת אני בספק אם מישהו יכל לחזות כי יש גבול עד כמה אפשר לחזות הצלחה כזאת אצל ילד (כי יש כל כך הרבה משתנים שיכולים להשפיע על ההצלחה שלו).
    אבל ללא ספק הוא סומן מגיל צעיר כפוטנציאל יוצא דופן.

7. k_700 Member

טרנט היה נחשב כשרון גדול מאוד ברמה הארצית.
    הרבה האיילייטס, בעיטות חופשיות שחרכו את הרשת.
    לא היה הפתעה שהוא עלה לבוגרים בגיל כל כך צעיר ועוד יותר לא מפתיע שהוא גם השתלב שם והפך למפלצת.

לא רואה משהו שמתקרב לטרנט מבחינת ההייפ באקדמיה שלהם היום, אפילו לא גורדון ששילמו עליו.

8. Rushie Member

באוטוביוגרפיה של ג'ררארד, שנכתבה כשהוא היה מאמן בנוער אצלנו, הוא ציין את טרנט בתור פוטנציאל שיש לשים לב אליו.
    יחד עם זאת צריך להגיד שכשטרנט היה באקדמיה לא היה סביבו הייפ כמו שהיה סביב אואן למשל, או אפילו סטרלינג. ילד מוכשר אבל בלי הרבה יחסי ציבור, אולי בגלל שהוא לא שחקן התקפה.

צריך גם להגיד שלטרנט היה הרבה מזל שב2016 נתניאל קליין נפצע ליותר משנה, זה סלל לו את הדרך לתפוס את המקום בהרכב. כמובן שלזכותו ייאמר שהוא לקח את ההזדמנות בשתי ידיים ומהר מאוד הראה כמה מוכשר הוא.

מה אמרת פה בעצם? כישרון כמו טרנט זה לא שחקן שיוצא כל שנתיים מהאקדמיה. לא מדובר בשחקן שגדל להיות פשוט שחקן ברמת פרימיירליג, אלא טופ טופ טאלנט בפרימיירליג.
    אם אני משווה לשחקנים אחרים שיצאו מהאקדמיה שלנו אז מבחינת כישרון הוא בטופ לצד ג'ררארד ואואן.

נערך לאחרונה ב: ‏11/7/22
    oranfu, Liverpool-Forever ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב אפשר לסגור את הקיץ. לא יגיע קשר.
    כשקלופ מדבר אתה משתכנע שהמצב נהדר, לדעתי היה צריך להביא עוד קשר משמעותי ולהיפרד מקייטה אבל בואו נקווה שקייטה ישדרג את המשחק שלו העונה, או שיבוא שדרוג מאוד משמעותי מאליוט/ג'ונס.
    אני חושב שקשר רציני היה גם מוריד עומס מתיאגו, מאפשר יותר רוטציות איתו, מקטין את הסיכוי לפציעות.

10. oranfu Member

צריך להבחין בין מישהו שמסומן כפוטנציאל להיות שחקן טוב לקבוצה הבוגרת (כמו טרנט, ג'ונס...) לבין שחקנים שסומנו ככוכבים גדולים בהתהוות (שסביר שרק פציעות\חוסר מזל ימנעו מהם להיות שחקנים גדולים) וברשימה הזאת יש שחקנים כמו ג'רארד, רוני, אואן...
    אלה שחקנים שכולם ידעו כבר מגיל צעיר מאוד שהם מאוד מאוד מיוחדים, לא רק אוהדי הקבוצה.
    וזה עוד בתקופות לפני שהאינטרנט חדר ככה ולפני שכולם יכלו לראות סרטונים ביוטיוב ולחוות דעה על שחקן.

קלופ לא משכנע כי הוא אומר שהוא לא מבין למה יש כזה רצון (מהאוהדים) להביא קשר. רצון של האוהדים? כנראה כל הדיווחים שניסינו להביא את טשואמני לא נכונים, כי קלופ אמר שאין לנו שום צורך בקשר.
    מה שכן היה יחסית מעניין במה שאמר זה שג'ונס, אליוט וקראבליו יכולים לשחק את ה#10 "במערך החדש".
    אולי ההתנסחות לא הכי מדויקת, אבל זה נשמע כאילו אנחנו באמת משנים מערך העונה.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע אין מה לעשות אלא להתיישר אחרת זה דיכאון.
    מקווה לעונה גדולה של קייטה מה אני אגיד לך.

Jurgen Klopp: "By the way, Tyler Morton in training, incredible! He plays as a No.8 now, we don’t force him to play as a controlling No.6 in a Premier League game [like vs Spurs in December 2021]. He’s training as a No.8, and it’s like ‘wow, how good is that?!’"
    הורג אותי הבנאדם הזה. הורג.

נערך לאחרונה ב: ‏11/7/22
    Scouser ו-oranfu אוהבים את זה.
  12. k_700 Member

אין כמעט שחקן צעיר בעולם הזה שפרץ בלי קצת מזל.
    סקולס קיבל את האפשרות לשחק חלוץ במכת פציעות, האח של גארי נוויל סומן חזק יותר וגארי קיבל את הצ׳אנסים(כולל גם בנבחרת) בגלל פציעות.
    וכו וכו וכו...בכמעט כל מקרה של שחקן צעיר משולב אלמנט של מזל, חוסר בהיצע.

אני פחות מדבר על מה נהיה מטרנט אלא על רמת הכשרון שהראה כשחקן צעיר וזה היה מישהו עם הייפ גבוה מאוד.
    אמרת שאי אפשר להשוות אותו כי בסוף הוא באמת מימש את הציפיות והפך לשחקן ענק שיזכר כאחד משחקני הבית הגדולים שיצאו ממכם.
    אבל האמת שכן אפשר להשוות.
    אני חושב שרייבל מוריסון וניקי באט למשל לא משכו פחות תשומת לב כשחקני נוער בזמנם באקדמיה וגם סביבם היית ציפייה אדירה.
    השני עשה קריירה יפה בעוד הראשון לא. אף אחד מהם כמובן לא התקרב לתקרה של טרנט כשחקנים בוגרים
    מוריסון לי נראה כמו אחד השחקנים הכי טובים שראיתי בכדורגל של האקדמיות.
    ֿ
    כיום בליברפול אני לא רואה מישהו שמדגדג את הפוטנציאל של טרנט וגם פחות מזה למען האמת(נניח ג׳ונס, אליוט).
    אולי גורדון, הוא עוד צעיר ולא שיחק מספיק.

13. k_700 Member

הוא פעם אמר שיש לו יופי של שוער קאריוס ויופי של בלמים(לוברן) והנחית להם שחקנים על הראש.
    לא הייתי מתרגש מנאומים כאלה על שחקנים צעירים בפתיחת הtour.
    כל מאמן כמעט אומר דברים דומים ולרוב זה בתשובה לשאלה על איזה שחקנים צעירים משולבים בפרה סיזן, מי תפס את העין וכו...

אני לא אהיה מופתע אם תוך כדי העונה יצוץ מישהו שהוא רוצה לקישור הוא יביא.
    בנוסף, שינוי המערך הזה הוא די צפוי כמו שחפרתי עליו.
    אם אתה משנה מערך אתה בכלל לא בנחיתות של עומק.

14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מסכים שציטוטים וראיונות זה חרטא.
    פשוט ציפיתי לקשר ואם משנים מערך אז לקשר קדמי.
    אבל נגמר, הלאה.

Darwin Nunez has come off towards the end of the session. Seems to have a bit of discomfort in his left foot.
    נונייז נפצע עושה רושם. מקווה שמשהו בקטנה.

15. k_700 Member

אין לו סיבה לחשוף את הקלפים שלו אחרי שזה לא קרה והתוכניות השתנו והביא חלוץ בכסף הזה.
    למה זה טוב?
    אם היה אומר, רציתי מאוד קשר ספציפי אבל זה לא יצא לפועל ננסה להסתדר עם מה שיש, הוא גם יוצא מול ההנהלה שלו, גם מקטין את הסגל שלו.
    זה לא קלופ.
    אומר דברים שהם די צפויים ונעימים לאוזן, כמו שצריך. אתה בפתיחה של pre season tour, הראיונות שם צריכים להיות קלילים ואופטימיים כלפי המון שחקנים בסגל כי באמת חלק לא קטן מהם נבחן בתקופה הזאת.

oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.