ליברפול 21/22 - The Last Dance?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏18/8/21.

1. owen11111 Member

משחק אימון אחד ואימון וחצי זה לא קצת מוקדם מידי כדי לדאוג?

אין ספק שיהיה עליו לחץ. תג מחיר גבוה, קבוצה עם מרווח שיפור מינימלי, צעיר, ואני מניח שיהיו הרבה מאוד השוואות לאנדי קארול. ההחטאות מהאימונים ומול יונייטד כרגע לא אמורות להטריד אף אחד.

בפועל, זה דיי סביר שיקח לו כמה חודשים טובים להתאקלם. דיאז התאקלם מהר בעיקר כי הוא מכנס מאוד טוב למשבצת של מאנה בסגנון. נונייז הוא שחקן שונה ממה שהיה לנו עד היום עם איכויות שונות. מניח שיקח זמן להלחים את החלק הזה לקבוצה.

דיי בטוח שבחלק ניכר מהחלק הראשון של העונה הוא יהיה ברוטציה עם דיאז, ז׳וטה ופירמינו. תג המחיר שלו, בטח לא בקבוצה הנוכחית, כנראה לא יבטיח לו מקום בהרכב בכל משחק.

אם יש מאמן שיש לו את היכולת להוריד את הלחץ מהשחקן עצמו ולגרום לו למקסם את הפוטנציאל שלו, הוא ככל הנראה מאמן אותנו.

Liverpool-Forever, Scouser Tommy ו-Esomech אוהבים את זה.
  2. oranfu Member

מאוד מאוד מדאיג.
    אם ישר אחרי טיסה לצד השני של העולם ואימון וחצי עם הקבוצה הוא מחמיץ מול השער במשחק שהקבוצה לקחה ברצינות פחותה ממה שאני לוקח משחק בפיפא - אי אפשר שלא להיות מאוד מודאגים.
    אה, הוא אפילו לא השלים את האימון לפני המשחק כי הוא לא לגמרי כשיר.

ואם נתייחס לרגע ברצינות - אפשר היה לראות איך כשהוא משחק זה שונה לגמרי ממה שהתרגלנו. כשאנחנו עם הכדור הוא עושה תנועה לעומק ואנחנו היינו רגילים שהחלוץ יורד אחורה לקבל כדור.
    מעניין לראות אם ימשיך לשחק ככה אצלנו או שקלופ גם ישנה קצת את הסגנון שלו.

Liverpool-Forever ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  3. k_700 Member

אומנם משחק אימון חסר חשיבות בטמפרטורה קיצונית ומאה אחוז לחות, אבל סלאח מדאיג.
    מהקצת שראינו אותו אתמול הוא לא הצליח לעבור פעם אחת אף שחקן הגנה, לא נתן ספרינט אחד קדימה. אין ספק, סימנים מדאיגים לליברפול.

וברצינות?
    ליברפול כולה שיחקה בהילוך ראשון.
    לפי מה שהכתבים של ליברפול דיווחו לנונייז יש כמה ימים יבלות באחת הרגליים, זה בטוח משהו שמפריע בתנועה. זה משחק אימון ראשון אחרי כמה ימים של אימון. אין מה לדאוג ואין מה להסיק מסקנות מרחיקות לכת על כלום.
    יכול להיות שגם אם היה כובש שלושער אתמול עדיין היה זקוק לכמה חודשים להכנס לעניינים(אם שחקן כמו פאביניו היה זקוק לזה בהתחלה אז הוא במקום טוב מאוד).

הוא מצטרף לקבוצה עם התקפה נהדרת. יש פה גם את ג׳וטה ששכחו מקיומו וגם הוא יכול לשחק חלוץ ותמיד לתת לליברפול את האפשרות לחזור לשחק גם בסגנון המוכר והידוע.
    מה הוא החליף? הוא החליף שחקן שבפעם הראשונה בקריירה התרכז בעיקר לשחק באמצע כחלוץ, נתן עונה של 16 שערי ליגה ו23 שערים בכל המסגרות, יפה מאוד אבל לא משהו שאי אפשר להחליף.
    הסלע של היציבות נתן עונה מאוד לא יציבה ב20-21 גם מספרית. 11 שערי ליגה ו16 שערים בסה״כ.
    מזל שהיה לו את סלאח לידו בהתקפה.

בכלל הסקת מסקנות ממשחקי קדם עונה בצורה קיצונית כזאת.....לא מומלץ, בטח בשלב שבו גם משלבים את כל השחקני אנדר23/18 האלה שאין שום סיכוי שיהיו חלק מהסגל הראשון.
    אנדריי ורונין היה נראה כמו גרסה של טורס במשחקי קיץ, פריירה אצלנו היה נראה לפרקים כמו איזה בקהאם במשחקי קיץ.
    אף אחד מהם לא יכול לגרד דקה אחת על המגרש במשחק תחרותי.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  4. Rushie Member

נחתמה עסקה עם סטנדרד צ'רטרד על הארכת הספונסרשיפ בעוד 4 שנים. לפי מה שמדווח הם יעלו "באופן משמעותי" את הסכום שהם משלמים לנו בכל עונה. כרגע 40 מיליון פאונד.
    נחמד יהיה להבין בכמה ואיפה זה שם אותנו לצד מועדונים אחרים באנגליה ובאירופה.
    אולי @owen11111 יידע לענות?

owen11111 אוהב/ת את זה.
  5. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדיווחים הם 50 מיליון פאונד לעונה, עלייה של 25%. אכן מאוד משמעותי.

6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה משנה העליה אם יש שחקן שאנחנו רוצים ונכנעים לזה שהוא "לא למכירה"?
    אז עלתה עסקת הספונסר...ואני עדיין עם קייטה והנדרסון שחקני מפתח בקישור.
    סבבה.
    דממה גם מצד האוהדים, אלה שמעיזים לדבר הם הזויים.
    אולי זה יעלה אותנו בטבלה של הרווחים.

oranfu אוהב/ת את זה.
  7. Rushie Member

אז בדיון אסור לדבר על שום דבר שהוא לא הקשר החדש שמביאים? טוב לדעת.

אם ככה אולי כדאי ש @k_700 יספר לנו קצת על מתאוס נונס מספורטינג שמקושר אלינו בכל מיני זבלונים בימים האחרונים.

8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אסרתי לך או למישהו אחר לכתוב?

נראה שאתה מנסה לאסור עלי להגיב.

אני אגיב קבוע עד שהם ימכרו את המועדון, תתרגל.

Jurgen Klopp on Alisson: “Ali was not 100 per cent, he finished the session earlier, was doing the warming up and felt something so now there we have to wait as well. I think pretty much all the others are fine, so that’s it.”

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  9. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

באמת הזייה הקטע עם השוערים. יש מצב שאצלנו הם משתתפים ביותר סשנים של אירובי נניח?

לגבי עסקת החסות והקשר שלא מגיע, פשוט לא רואה כל כך את הקשר. דיווחו על הסכם חדש, עלייה של 25% בסכומים, לקשר את זה ישירות להאם מביאים עכשיו קשר או לא... נראה לי קצת לונגשוט.

זכותך כמובן פשוט לא רואה את התועלת בזה.

10. Rushie Member

זה נראה שאתה מבטל כל דיבור של משתמשים אחרים כאן על כסף, שלא מראה בצורה ישירה איך ממנים קשר חדש.
    בעצם זה לא רק נראה, זה בדיוק מה שעשית.

11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מבטל, אני כותב את הדעות שלי.
    להגדיל רווחים לא עוזר לי כשמגיע קיץ ואי אפשר להביא רכש בודד אפילו שהוא לא מחליף ישיר לשחקן הרכב.
    המשך של הרבה חלונות מזעזעים מבחינת השקעה בסגל.

אתה יכול לחשוב מה שאתה רוצה ולרשום מה שאתה רוצה, אני לא שולט לך על המקלדת.
    אני אבל אמשיך כל פעם להזכיר את FSG למרות שזה מפריע לך.

אני מופתע שאתה חושב שאם אני כותב את דעתי זה מבטל את דעתך, אני אפילו מעדיף שתכתוב יותר כי אני אוהב לקרוא את מה שאתה רושם גם כשאני לא מסכים איתך.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  12. הקופ בישראל Member

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  13. Rushie Member

@Liverpool-Forever
    תזכיר אותם כמה שתרצה, זה לא מפריע לי, ואם אתה חושב שהפכתי לתומך שלהם או משהו כזה אז אתה לא יכול להיות רחוק יותר מהמציאות.

הגבתי נקודתית להודעה שלך שהשתמע ממנה שאתה מנפנף את כל הדיון על החסות כי זה לא מקדם אותנו לעבר קשר חדש, אולי זה לא רק משתמע ככה אלא זה באמת מה שאתה חושב. בכל מקרה גם אני כמו תומר לא בדיוק מבין את הקשר בין הדברים וזו הייתה מהות הציניות בתגובה שלי.

14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מנפנף את הדיון.
    תכתבו מה שאתם חושבים ואני אכתוב מה שאני חושב, וככה יהיה דיון.

יש קשר או אין קשר? לא יודע, הנקודה שלי הייתה שאני לא יכול לחגוג עלייה ברווחים כשאני רואה הוצאות נמוכות כל כך על סגל השחקנים.
    אני לא יכול להשלים פשוט עם הארכת חוזה לקייטה שהיה בינוני כל השנים אצלנו במקום פעולה שמועדון גדול עושה וזה אומר לחתוך את השחקן שנה לסיום החוזה שלו ולהביא עליו שדרוג משמעותי.
    לכם זה עובר חלק יותר כי X Y Z, סבבה. לי לא.
    קלופ תופס מקייטה? תאוריה שאפשר לפסול בקלות כשרואים כמה רעש היה סביבנו בהקשרים של צ'ומאני וכמה רעש יש סביבנו בהקשר של בלינגהאם.
    אם קייטה היה הקייטה שהובטח לנו מלייפציג, לא היינו מקושרים לקשרים בכלל.
    זה כמו שמישהו קישר אותנו לדה ליחט וכולם צוחקים על זה כי אין בזה היגיון.
    בקישור מתבקש לקשר אותנו לשחקנים, הצורך בשדרוג באיכות ברור לכולם. זאת נקודת התורפה של הקבוצה הנוכחית.

oranfu ו-הקופ בישראל אוהבים את זה.
  15. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלה חדשות רעות מאוד. פציעת האמסטרינג טורדנית יכולה להשפיע בצורה דרמטית על העונה שלו, והעונה הוא אמור היה לקבל מעמד גבוה יותר בסגל עם העזיבה של מאנה... אנחנו ממש צריכים אותו ואת השערים שלו כרגע.

נקווה לטוב.

הקופ בישראל אוהב/ת את זה.