ליברפול 21/22 - The Last Dance?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏18/8/21.

1. ZobyGadol Member

אם FSG רוצים למכור את המועדון? הייתי נותן לסלאח אפילו 450 אלף לשבוע, הוא חייב להיות כלול במצב של "השבחת נכס" - אם הם לא רוצים למכור ואין שום אינדיקציה שהם רוצים (סירבו לא מזמן להצעה של 3 מיליארד דולר משייחים מהמפרץ) אז במודל שלהם לתת לו את המשכורת הזאת זה יהיה התאבדות מקצועית.

אני לא יודע אם השמועות על הסעיף הזה של ואן דייק נכונות אבל אם כן? זה מראה שלא רק שהוא לא יהיה מרוצה אם מישהו ירוויח כפול, הוא לא יהיה מרוצה אם מישהו ירוויח אפילו סנט יותר ממנו.

המרמור של השחקנים האחרים מדאיג אבל יותר מדאיג שאם סלאח יקבל 400 אלף (אם הסעיף קיים זה אומר שהם יהיו חייבים לתת גם העלאת שכר לואן דייק) לא נראה רכש משמעותי ב-3 השנים הבאות.

השחקנים פה כבר מתחילים להתפרק ובסוף נגמור עם סגל גריאטרי.

2. VAR Member

העולם היה מקום יפה יותר אם באמת כל שחקן היה מרוויח בהתאם למה שהוא מראה על הדשא. אם זה היה המצב אז אין ספק בכלל שהוא כיום ראוי למשכורת גבוהה יותר אפילו מרונאלדו ומסי.

אבל רונאלדו ומסי הם אייקונים שמכניסים למועדון שלהם כמויות אדירות של כסף, ולכן יש להם לברג' לקחת לכיס חלק גדול מההכנסות האלה. הלברג' של סלאח הרבה יותר קטן משלהם. אלה החיים.
    אני אוהב שאנומליות כמו סיטי וPSG (מועדונים שתוך 10-20 שנה אתה תשכח שהיו רלוונטים למשהו) משמשות דוגמה להתנהלות כלכלית של מועדון נורמלי שהבעלים שלו (כמו 99.999% מהאנשים בעולם) לא מוכנים להשקיע בו כסף מבלי שיש לפחות סיכוי כלשהו שההשקעה תניב תשואה.

זה לא רלוונטי מה קורה בסיטי. דיאש באמת יכול לבוא בדרישות א-לה-סלאח לקראת החוזה הבא, אני אופתע מאוד אם זה לא יקרה. בגלל זה הוא הגיע מלכתחילה למועדון לא מעניין כמו סיטי. סיטי צריכה לשלם יותר כדי שהשחקנים הכי טובים ישחקו אצלה.

3. oranfu Member

דיאש חתם חוזה חדש בקיץ.
    מבין למה פיספסת את זה, רק בליברפול חוזים חדשים לכוכבים זה איזה הישג שצריך לפרסם בראש חוצות.

לא רלוונטי מה קורה בסיטי, לא רלוונטי מה קורה בפריז, לא רלוונטי מה קורה ביונייטד, לא רלוונטי מה קורה בריאל, ברצלונה, ארסנל, אוטוטו ניוקאסל...

אנחנו משלמים משכורות גבוהות יותר מלסטר, בינתיים.
    באמת לבוא בטענות להתנהלות של הבעלים זה משהו שמתאים לילדים קטנים.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  4. סמואל אטו Member

יש לסלאח בכלל הצעות כמו שהוא רוצה בחוץ?
    יש תכל'ס אולי 2 מועדונים שיקחו אותו וישלמו לו סכומים משוגעים. לא אומר שזה לא מספיק, אבל אם אין אז ליברפול בצדק יכולה להקשיח עמדות מולו, אם יש אז יוכלו להצדיק את המכירה שלו דרך זה ודרך הכנסה של 150 מיל'.
    זאת במידה ולא מדובר בקמצנות נטו של בעלי ליברפול (לא מספיק בקיא בפרטים הקטנים).

5. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אף אחד לא מבקש מהבעלים להזרים כסף למועדון. הם לא משקיעים בו פרוטה - עובדה שהם מתגאים בה על כל במה אפשרית. המועדון מתקיים נטו מההכנסות שלו.

אז מה, ההכנסות שלו לא מסוגלות לעמוד בלשלם לסלאח את השכר הזה? אני חושב שהמספרים מספרים משהו אחר לגמרי. במה המועדון כן מסוגל לעמוד? רכש הרי אין, גם את הקונספט המשוגע הזה משאירים לכל שאר המועדונים המטורללים האחרים. בקיץ סיפרו לנו שזה כדי לחדש חוזים, אז בבקשה - במאני טיים כשמגיע הזמן לחדש את החוזה של השחקן הכי טוב שלך כשהוא בכושר הכי טוב בחיים שלו ונכנס בקיץ הקרוב לשנה האחרונה לחוזה - אני לא רוצה לשמוע טיעונים של "אין כסף".

המציאות היא שFSG בעלים זהירים ושמרנים ברמה אולי הכי קיצונית שקיימת בענף היום. לא עם הכסף שלהם, כי אותו בחיים לא ראינו - עם הכסף של המועדון. לגיטימי לגמרי לפקפק במודל הזה שלדעתי נובע מכך שיש להם 0 עניין בלנהל מועדון כדורגל ו100 אחוז מהעניין שלהם זה בלהשביח את הנכס ע"י חשבונאות וחסכנות קיצונית עד כמה שניתן לקראת מכירה עוד 5,10 שנים או מתי שלא יהיה שמישהו ייתן להם את הסכום הדמיוני שהם רוצים.

אני שוב חוזר, אנשים פה קיבלו אקסיומה שהשכר זה באמת הבעיה אבל זה לא פחות סביר בעיניי שהם פשוט רוצים למכור ומייצרים בעיה כדי להלבין את זה. זה לחלוטין עקבי עם ההתנהלות שלהם. אני לא אומר שזה המצב, אלא אומר את זה כדי להבהיר באיזה אנשים מדובר. מה לעשות, הם הרוויחו ביושר ובהמון חריצות את החשדנות שלי שמדובר בקמצנות נטו.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  6. ZobyGadol Member

דיבוק אוריגי דורש שכר של 400 אלף פאונד לשבוע: "רוצה להישאר במועדון עד סוף הקריירה" הכוכב הבלגי סיפק ראיון אחרי הגול נגד פרסטון, דיבר על סוגיית החוזה החדש: "זה תלוי במועדון לא בי, לא רואה את עצמי משחק אי פעם נגד ליברפול, נראה מה יהיה בעתיד."

המנג’ר הגרמני החמיא לכוכב שלו: “מי כרגע יותר טוב מדיבוק אוריגי בעולם? אין אף אחד טוב ממנו זה ברור”.

נערך לאחרונה ב: ‏27/10/21
  7. k_700 Member

דיבוק אוריגי לא ישיג חוזה באנדרלכט גם אם תתנדבו לשלם 40 אחוז ממה שנשאר לו בחוזה.

8. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

טיילר מורטון עם עוד הופעה טובה מאוד, שחקן חמוד לאללה. כרגע נראה שפיזית והגנתית הוא לא ברמות האלה אבל מבחינת טיפול בכדור, מסירות גם על שטח קטן וגם לטווחים רחוקים יותר, תנועה בלי כדור, קבלת החלטות - נראה מעולה.

מעבר לזה ולגול האבסורדי של אוריגי אין הרבה על מה לספר. ניקו לדעתי ממשיך להראות שהוא לא ברמות האלה למרות הבישול וההצלה מהקו, משחק עם הראש למטה כל המשחק, בלתי אפשרי. אוקס וקרטיס ניסו לקחת הכל על עצמם וזה לא היה טוב. גומז עם איזה בריינפארט או שניים, לא עשה לעצמו טובות בתחרות עם קונאטה ומאטיפ.

איזה מפעל מצ'עמם זה לפעמים.

נראה שקלופ מסכים על מורטון:

נערך לאחרונה ב: ‏28/10/21
    oranfu אוהב/ת את זה.
  9. oranfu Member

נחמד מורטון.

מוזר שדווקא בלייר קיבל הזדמנות, לא יכול להגיד שהוא הרשים אותי ממה שראיתי בנוער שלנו.
    אבל הוא כן דיי מהיר וחזק.
    לא עשה כלום אבל להגנתו ייאמר שהוא לא קיצוני לאגף ימין וגם הקבוצה פשוט לא תיפקדה.

גם מאטיפ פישל כמה פעמים, פשוט זה לא הסתיים במצבים שלהם.

היכולת של אוריגי להבקיע שערים הזויים זה משהו באמת מדהים.

נערך לאחרונה ב: ‏28/10/21
  10. oranfu Member

רבע גמר גביע הליגה בבית נגד לסטר.

ה-U18 משחקים עכשיו את המיני דרבי נגד אברטון (1-0 לנו במחצית) אבל אני מזכיר את זה כי על הספסל יושב קיירול פיגרואה (הבן של פיגרואה ששיחק בוויגאן).
    הוא בן 14 ואני אמנם לא ראיתי אותו משחק, אבל הבנתי שמדובר בכישרון על.
    מי שממש רוצה יכול למצוא ביצועים שלו ביוטיוב. כמובן שאי אפשר לשפוט שחקן לפי זה, אבל בכל זאת ילד בן 14 שרק ביוטיוב אפשר למצוא 3 שערים במספרות (ועוד לא מעט דברים מרשימים) - זה דיי מלהיב.
    זה עוד רחוק, אבל אולי גדל לנו כישרון ענק (נוסף) באקדמיה.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מתבאס שעלינו שלב בגביע הזה.
    אני רואה כבר איך קלופ מעלה נגד לסטר חצי הרכב במינימום.

הבן של פיגרואה? איזה זקנים אנחנו...

Walkon, oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  12. alexshw Member

ראיתי את אבא של אנתוני אלנגה מבשל את השער שמעלה את מאלמו לשלב הבא במשחק אוי דוידוביץ'. 16 שנה אחר כך בנו כבר כובש בפרמייר ליג מול וולבס.

oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  13. oranfu Member

כן, יש כמה וכמה "ילדים של" אצלנו באדקמיה.
    את הבן של לי קלארק הזכרנו בקיץ כשהחתמנו אותו מניוקאסל, אבל גם הבן של סקוט דאן באקדמיה אצלנו אם אני לא טועה (ויש עוד כמה שאני לא זוכר).
    אכן דיכאון.

המיני דרבי נגמר 4-0, שערים של מקונל, קנונייר, קלארק ובאייצ'טיץ'.
    הילד פיגרואה נכנס לכמה דקות להופעת בכורה ב-U18.

נערך לאחרונה ב: ‏30/10/21
  14. Rushie Member

זה נכון שבשבועיים האחרונים הקבוצה נתנה כמה הופעות שהזכירו את הימים הגדולים מלפני שנתיים ושלוש, ובהחלט מגיע על כך הרבה קרדיט לשחקנים ולקלופ, אבל ההופעה היום הראתה שבסופו של דבר אין חוכמות, אם אתה לא מתחזק אתה הולך אחורה. השחקנים הם כמעט אותם שחקנים אבל ההגנה של לפני שנתיים-שלוש לא הייתה נותנת 2-2 כזה פשוט לברייטון במחצית השניה וגם אם כן, ההתקפה הייתה מצליחה להוציא פה עוד שער. היום זה לא היה קרוב אפילו.
    פתיחת העונה שלנו בליגה היא די טובה, והמצב בליגת האלופות מצוין, אבל סגל לא מספיק עמוק וגם הרכב שהולך ודועך לא באמת מאפשרים לנו לדבר על זכיה באחד מהמפעלים האלה.

ועוד מילה על טרנט, הבנתי שמבחינת סטטיסטיקות הוא בקצב הרגיל שלו אבל אין ספק שמבחינת קרוסים, קרנות ובעיטות חופשיות יש אצלו ירידה חדה העונה. ברמה שאולי עדיף להוריד אותו מהנייחים לתקופה.

15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מזמן הייתי מוציא את ארנולד מהנייחים.

קשה לי אבל לדבר על אינדיבידואלים, אני פשוט לא מבין איך כולם גמורים כל כך במחצית ה2. בשביל מה הם נחו באמצע שבוע?

אני גם לא מבין למה קלופ לא עושה משהו. תיקו זה איבוד 2 נקודות, הפסד זה איבוד 3 נקודות. ההבדל הוא לא דרמטי, צריך להמר ולנסות לנצח משחקים כאלה. לראות את המשחק הזה משתולל ככה ונהיה משחק משולש מובהק ולעשות את החילופים שלך בדקות 77 ו87 זה ניהול משחק גרוע.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.