ליברפול 21/22 - The Last Dance?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏18/8/21.

1. alexshw Member

אז למה שלא תעניש שחקן על זה שהוא נפצע? היעדרות מפציעות היא היעדרות ארוכה יותר מאשר בגלל קורונה.
    לגבי החבר שלך, הוא לא כל השחקנים המקצוענים בעולם.

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא לא צריך להיות כל השחקנים המקצוענים (מכיר עוד שניים בגיל 30 פלוס עם אורח חיים בריא וספורטיבי שקיבלו את הקורונה בצורה קשה), אבל הוא דוגמא שזה כן יכול לקרות.

אני אחד כמו האזרד הייתי מעניש בחומרה.
    יש מועדונים שמחייבים לשמור על אחוזי שומן מסוימים ועושים בדיקות לעיתים קרובות.
    כל מועדון והכללים שלו, ואם מישהו עובר על החוקים ומעמיד את עצמו (נכס מבחינת עולם הכדורגל) בסכנה גדולה יותר להיפצע, אין לי בעיה עם עונשים, אין לי בעיה להעזיב אותו/לא לרכוש שחקן כזה כמדיניות.

3. alexshw Member

ברור שיכול לקרות, אבל הוא עדיין בגדר אחוז קטן מאוד של כדורגלנים שחלו באופן רציני.

נכון זה קשור לאורח חיים מקצועני, אבל קורונה גורמת לאחת ההיעדרויות היותר קצרות של שחקן. בסוף כמו עם אורח חיים מקצועני, אי אפשר להחזיק את היד לשחקן 24/7. אפשר לדרוש ממנו להתנהל בזהירות יותר עכשיו. אין ספק. ומי אמר שמועדונים לא דורשים זאת? אני לא יודע.
    להכריח להזריק חומר לגוף זה בזוי לגמרי.

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מכריח אף אחד לקבל חיסון, וגם לא מכריח אף אחד להכניס לגוף אוכל בריא, הבחירה תמיד אצל השחקן, כמו שהבחירה אצלי האם להשאיר אותו אצלי או למכור/לשחרר.

oranfu אוהב/ת את זה.
  5. alexshw Member

מעשית קלופ רוצה לכפות חיסונים. אפשר לאנוס כל פורמט שאתה רוצה.
    שיקול ששחקן חובבן = שיקול מקצועי
    שיקול ששחקן לא מחוסן = שיקול זר

שחקן חובבן לא חובבן בגלל קורונה.

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה לכפות חיסונים?
    איך אפשר לכפות? להכניס אנשי אבטחה שירתקו אותו למיטה ואז תזריק לו תחיסון בכוח?
    אפשר להטיל סנקציות כדי שכולם יבינו מה המדיניות של המועדון ושוב אין לי בעיה עם זה. למה שאחד כמו האזרד לא יגיד זכותי לאכול מה שבא לי, מי אתה שתקנוס אותי אם הגעתי עם עשרים קילו יותר מהחופשה שלי בקיץ, אתה לא יכול לכפות עלי לאכול בריא, אתה לא יכול לקבוע לי מה אני מכניס לגוף שלי.

7. alexshw Member

להטיל סנקציות שיפגעו בחופש תנועה ותעסוקה נקרא לכפות. אתה לא חייב להגיד אני כופה עליך.
    כל הקנסות שאתה שומע, זה הכל לפי חוזה.

פה אתה מאשים שחקן על לא עוול בכפו, שהוא מפר משהו. אתה טוען שהוא מסוכן ללא שום הוכחה שהוא כזה.

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוב שואל אותך, האם לדעתך אפשר לקנוס אחד כמו האזרד שאמר בצורה ברורה אני בחופשה שלי עושה מה שאני רוצה ואוכל מה שאני רוצה. למה במקרה שלו כן אפשר להטיל עליו סנקציות כדי לקבוע מה הוא יכניס לגוף שלו?
    ואם שחקן חוזר עם סמים במערכת ונופל בבדיקת סמים ומושעה לתקופה ארוכה, האם אז מותר לך לקנוס אותו כדי להשפיע מה הוא מכניס לגוף או לא?

או שהגוף של שחקן הוא רק שלו והוא עושה מה שהוא רוצה, לא משנה חיסון/סמים/אוכל לא בריא או שאפשר להטיל עליו סנקציות כי הוא נכס ואתה רוצה לשמור על הנכס שלך ולצמצם כמה שיותר סיכונים לנכס שלך. אי אפשר כשזה נושא שמתאים לך (משקל עודף/סמים) להגיד מותר וכשזה חיסון אז להגיד לא.

ושוב, לכפות בעיני זה פיזית. כל דבר אחר, זכותו של המועדון להטיל סנקציות כמו שזכותו של השחקן לא להתחסן/לאכול אוכל לא בריא/לצרוך סמים.

9. alexshw Member

כל העניינים האלה מסוכמים בחוזה. אי אפשר להטיל סתם ככה קנס משמעותי. מעבר לחוזה, בדרך כלל יש קנסות קטנים יחסית שנאספים בקופה קבוצתית לצורך מטרות של גיבוש. זה לא משהו ששחקנים מרגישים בכיס.
    בסוף צריכה להיות נכונות של השחקן עצמו להתנהל כמו ספורטאי. בלי הנכונות הזו, שום דבר לא יעזור.

10. Rushie Member

מדברים אצלנו על עוד 6 מאומתים בנוסף לואן דייק, פאביניו וג'ונס. גם סאלח ביניהם.
    אם זה נכון המצב חרבנה. מעניין אם אפילו ננסה לבקש דחייה או שנתייצב למשחק כמו טטלה כמו שבדר"כ אנחנו נוהגים לעשות כשאנחנו נדפקים.

11. oranfu Member

המשחק יתקיים, אנחנו כבר בלונדון.

חרא גדול.

12. Scouser Member

אין שום ערך ספורטיבי לעונה שבה חלק מהקבוצות מוכרחות לעלות לשחק עם חצי סגל בזמן שהיתר עם סגל מלא. חייב להיות רף מסוים של תחלואה בליגה שאחריו צריך להפסיק הכל ולחכות שהכל יחזור להיות נורמלי, כרגע עברנו אותו ממזמן וכשלא עוצרים מקבלים סיטואציה אדיוטית כזאת. מה הערך הספורטיבי באליפות של סיטי שהיא משחקת עם הרכב מלא בזמן שהיריבות שלה על הקרשים ככה (ולא מטעמי פציעות)?

13. oranfu Member

אז גם טיאגו עם קורונה והנדרסון סתם חולה.

דיכאון.

14. Sturridge Member

תראה מה זה, היעדרות של הנדרסון היה פעם החלום שלך.

מתי טוטנהאם שיחקו פעם אחרונה כדורגל? נראה לי תסתדרו.

alexshw ו-Roma אוהבים את זה.
  15. oranfu Member

במצב הסגל שלנו היעדרות שלו זה לא דבר טוב, ברור.
    אתה מבין שהאופציות הן קייטה, אוקס, מילנר ומורטון כן?

באופן עקרוני - אני מעדיף שלא יהיה על הדשא.