ליגה אנגלית- מחזור מס' 1

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י לירן, ‏15/8/03.

1. RE-QL Member

חחח אתה צוחק? גאראת' בארי עצמו הורחק 5 דקות לאחר שכבש

2. Julian Joachim Member

טוב סוף סוף הבנתי מי הורחק...
    גארת' ברי, על קללות...

3. chelsea4ever Member

גבר בו נתחיל ככה אני לא בא לפגוע באף אחד אבל הפציעה של טודרוב הייתה כבר ביום רביעי באימון הצהריים דבר ששני רב הסיכויים הם שהו ייעדר לשנה דבר שלישי במשחק של מנצ'סטר הוא רשם שקלברסון צפוי לפתוח וזה בכלל לא נכון לא קלברסון, לא דגמבה דגמבה ולא רונלדו כולם בספסל כמו כן הוא לא הזכיא את פציעותיהם של האחים נויל וסילבסטר ולמרות שגם פורצן פצוע טען כי סיכוייו טובים לפתוח אז תשמע אני לא מזלזל אבל למה לכתוב שטויות עוד דבר בארסנל יחסר פסקל סיגן וליונברג יעבור מבחן כשירות, בנוסף לכך בלקבורן קיבלה אישור לכך שאמרטון יוכל לשחק ואותה השעיה מהליגה ההולנדית בוטלה, עוד דבר הוא אמר שצלסי מגיעה ללא פציעות וזה הקש ששבר את גב הגמל כי היא מגיעה עם יותר מידי שחקנים פצועים ומרכזים כמו וויליאם גאלאס בודו זנדן מריו סטאניץ וסלסטין בביירו אז גבר אני לא בא כדי לפגוע אבל אל תרשום סתם דברים.
    דרך אגב המשחק של פורטסמות הסתיים בנצחון 2-1 לאחר שגארט בארי צמצם את התומאה ולאחר 4 דקות קיבל כרטיס אדום

4. chelsea4ever Member

KirkH אתה מדבר שטויות בקצב חמוד כנס לאתר הזה של מנגרסנט ותראה שהכתבה הייתה רשומה מיום חמישי בערב דבר שני אני עובד עם הליגות האירופאיות כל כך הרבה שנים כך שקשה לי להאמין שהטעה למרות שאף אחד לא מושלם ודבר שלישי אני עובד מצטיין בעיצון מעריב ומסקר את כל הכדורגל העולמי אז שתגיע לכיווני נדבר ועכשיו שיהיה לך יום טוב ותלמד מהטעויות שלך.
    אם בא לך כנס לאתר של מנגרסנט ותראה ממתי כתובה הכתבה וגם תלמד איך לעשות תקציר לתחילת העונה זה האתר - http://israel.thedugout.net/he/modules.php...der=asc&start=0 יש שם כתבה עם 4 דפים אז תעביר ותראה באיזה יום נכתבה הכתבה

5. KirkH Member

רוצה קטנוניות - חופשי.
    בולו זנדן שחקן מרכזי? הוא יתחרה עם מאריו סטאניץ' מי מגיע יותר מהר למקום ששמרו להם ביציע, הם לא בסגל ואין ולא יהיה להם סיכוי להיות שם כל עוד שאר הקשרים "הבכירים" כשירים.
    וויליאם גאלאס עשה אימון מלא ביום חמישי בבוקר וראניירי והשחקן אמרו ששהוא יעשה את כל המאמצים, ונראה שישחק.

טודורוב אולי נפצע ברביעי, עד חמישי בלילה זה לא פורסם.

פורצ'ן היה עסוק בלזיין את השכל על זה שכיסחו אותו - אבל הוא התאמן בצורה סדירה.

אלכס פרגוסון אמר שלדג'מבה ולקלברסון יש סיכויים לא רעים לשחק בהרכב.

מה עדיף? להגיד על משחק שהסתיים כבר שדוגארי לא ישחק (אפילו כתבת שהוא משחק באברטון) - למרות שהיה ברור כבר מזמן שהוא החלים מהפציעה...

עדיף שתתרכז בדברים שלך ולא תתחיל לתקן לאחרים ואם אתה עושה את זה, לפחות תעשה את זה בצורה מכובדת.

6. chelsea4ever Member

ההרכבים של המשחקים:
    ארסנל - אברטון -
    ארסנל:להמן;קמפבל,קול,לאורן,קולו טורה;ליונברג,פירס,סילבה,ויירה;הנרי ווילטורד.
    אברטון:רייט;פיסטונה,סטאבס,אנסוורט,ווטסון, יובו;גראבסן, לינדראוט,פמברידג;צאדוויק וראדזינסקי.

7. chelsea4ever Member

חמוד תקשיב טוב קלברסון אפילו לא בסגל אז מה אמרת שהוא יפתח מה אתה נורמלי
    מצד שני פורצאן נוייל וסילבסטר עברו מבחני כשירות ויפתחו

8. KirkH Member

גאון שלי, אולי אתה רוצה להזכיר לי מתי מתפרסמים הסגלים? אני יכול להסביר לך שוב יותר לאט, ביום חמישי - הסגלים עדיין לא סגורים, ופורצ'ן וקלברסון וגם דג'מבה כולם היו בתמונת ההרכב.

אתה מוזמן לכתוב לנו כאן סיכום ביום חמישי הבא ולהראות לנו איך עושה זאת מקצוען שהיה עובד מצטיין בעיצון מעריב.

9. chelsea4ever Member

מנצסטר בולטון
    יוניטד =- הווארד;פרדיננד,נוויל,סילבסארה;באט, פורצאן, קין, סקולס:סולשיאר וואן ניסטלרוי.
    על הספסל - קארול אושיי דגמבה דגמבה כריסטיאנו רונאלדו ופורלאן חשבתי שפורלאן צאיך לפתוח וגם אמרת שזארדל משחק למרות שבכתבתי ציינתי שהו לא יגיע כלל לסגל כי לא עבר מבחני כשירות.
    בולטון - יסקלינאן;קמפו,לאביל,אנגוטי;גיאנקפאפולוס,מולאן, אוקצה, דיוויס, האנט;פדרסן.
    גרדל גם לו בספסל קיצר גבר תהנה מהחיים אתה תידע לשמור על הטעויות שלך ואני על שלי יום טוב ותהנה מהליגה

10. Reyes Member

די עם הוויכוח הטיפשי הזה.
    צ'לסי, המטרה היא להנות, לא לריב.
    מה זה משנה עכשיו מי פותח בהרכב? זה כ"כ קריטי?

נ.ב
    התנשאות זה לא דבר טוב :!:

11. chelsea4ever Member

מה קרה חמוד על קלברסון לא דיברת אמרת שדגמבה דגמבה יפתח לא?
    את רוצה מריבות נריב עד הסוף ולהראות לך איזה אפס גמור אתה כבר הראתי מה לא ככה
    גארדל פותח קלברסון פותח שניהם לא בסגל בכלל.
    לצלסי אין פצועים גאלאס לא שחקן הוא וזולה לידיעתך נבחרו לשחקני העונה שנה שעברה חוצמזה שזנדן שחקן ענק ולא סתם צלסי שילמו עליו 11 מיליון פאונד הבעיה שלו זה הפציעות אז אל תזיין בשכל שהוא לא שחקן. וקיצר אחי יש לך ים טעויות מהיום כל יודעים שעשית את הפדיחה יום טוב גבר

12. KirkH Member

עכשיו הבנתי מאיפה מגיעות כל הטעויות למעריב... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

ממי, אולי ג'רדל לא משחק - אבל לפי המקורות שלך יונייטד מסתלבטת על הליגה ועולה עם 10 שחקנים. זה מה שנקרא לתת פור לליגה.
    ויש לך ד"ש מפורצ'ן.

13. שגיא Guest

בחור - תרגיע, ומהר!

חלאס עם החשבונות הפרטיים. אף אחד לא כותב בפורום כדי להוכיח יותר טוב, כולם רוצים ליהנות, ומישהו חדש בא, מתנשא, ומקלל, אז לא ממש נהנים.
    אם אתה רוצה לכתוב בפורום, דבר בגובה העיניים, מספיק עם ההתנשאות, הזלזזל והשפה הבוטה. במעריב אני לא מאמין שהרשו להשתמש במילים כאלה :wink:
    רוצה לכתוב? עשה זאת בסבבה, שכולנו נוכל ליהנות.

נ.ב
    תענה להודעות פרטיות!

14. chelsea4ever Member

קירק תשמע אחי אין לי על מה לריב איתך חמוד אני מציע פה סולחה בטח ובטח אחרי שראיתי שאתה אוהד של צלסי כמוני אז לא צריך לריב ואם תרצה את התחזית לשבוע הבא נעשה יחד אם אתה רוצה כנס לאתר של סוקרנט תראה את ההרכבים ותראה שיצא לי ממש דומה גם לך יצא דומה אבל אם כמה טעויות אבל עזוב שטויות באמת פה באים להנות ולא לריב אז אני מצטער גבר והדבר המשותף ביננו - צלסי רק שיעלו ויצליחו מקווה שתקבל את התנצלותי
    רן פרידמן

15. Julian Joachim Member

טוב המחצית באולד-טראפורד נגמרה.

תכל'ס ראינו כדורגל לא מבריק של שתי הקבוצות, אבל המשחק היה שוטף מאוד והתוצאה יכלה להיות יותר גבוהה לולא היכולת הדי טובה שמציגים שני השוערים עד עתה.

אבל בכל זאת, 1-0 מבעיטה חופשית של גיגס. מה שקוראים פוקס. מהקורה, לקורה הפנימית השנייה, פנימה... גם יסקליינסן במשחק מצויין לא יכול לעשות כלום.

חוצמזה? קאמפו נותן משחק מצויין. שולט במרכז השדה, והתיאום שלו עם דייוויס, נולאן ופדרסן הוא ברמה גבוהה מאוד. אולי אפילו הגיע לו פנדל על הספק הכשלה של נוויל, אבל זה דורש הילוך חוזר נוסף.

בשאר המשחקים:

ארסנל מובילה 1-0 על אברטון משער של הנרי בדקה ה-35, למרות שהיא ב-10 שחקנים (סול טמבל מורחק בדקה ה25).
    לסטר מוליכה 2-0 על סוטון, מפנדל בדקה החמישית של דיקוב ושער מהיר נוסף בדקה ה-10 של הבלתי-נלאה, לס פרדיננד.
    מידלסבורו פותחת טוב מול פולהאם, עם שער של מרינלי בדקה ה-10, אבל הצרפתים לא מוותרים, ושער של מארלה בדקה ה-18 חותם את תוצאת המחצית.
    גם בלקבורן מובילים 2-0, על וולבס, משערים של הרכש הטרי לורנזו אמורסו בדקה ה-17, ודיוויד תומפסון בדקה ה-29.

זהו לעכשיו. אני חוזר למשחק.