ליגה אנגלית - מחזור 3

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י chelsea4ever, ‏25/8/03.

1. ליהי Member

:roll:
    אל תגיד לי שאתה באמת מאמין שארסנל תשחק מגעיל כמספר הפעמים שמנצ'סטר תשחק מגעיל. הרי זה ברור שיש ימים טובים ורעים, אבל למי שלא שם לב, ואני בטוחה ששמת לב, למנצ'סטר יש הרבה כאלה, ובמיוחד היו הרבה כאלה שנה שעברה בדרך ל"עליבות" שלה. מנצ'סטר רגילה לנצח משחקים כאלה בינוניים ומטה, לארסנל זה אומנם קורה, אבל כמה פעמים כבר?

2. KirkH Member

אמממ, 99.9 אחוז מהמשחקים בצ'מפיונז + לפחות 8 משחקים בסיבוב השני של הפרמיירליג בעונה שעברה נחשבים הרבה משחקים? כי אם כן ארסנל לא רחוקה מיונייטד.

זה נורא נחמד להגיד שארסנל קבוצה מושלמת והייתה הרבה יותר טובה בעונה שעברה - אבל זה לא תופס לגבי החצי השני של העונה שלה והיו לה אי אילו משחקים רעים באותו הזמן.

3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

רגע רגע, אתם מחשיבים את היכולת של היוניטד במחזור הקודם כסממן של משהו?
    איך?
    ריו וסילבסטרה נעדרו(אחד חולה השני פצוע), גיגס וסקולס סוחבים פציעות (סקולס יעבור ניתוח) תוסיפו לזה את פורצ'ן ובראון הפצועים.
    מכל הבלגן יצא שרק ארבעה שחקני שדה נשארו גם בהרכב וגם באותו תפקיד שהם שיחקו בשבת מול ניוקסאל!

4. alexHBS Member

משה צריך לדעת גם לנצח משחקים כאלה !!!

ארסנל בלי קמבל בהגנה וכולם יודעים שגם ככה ההגנה של ארסנל לא משהו אז בלעדיו זה סיוט ,
    שיחקה נגד הסיטי וניצחה במשחק דיי חלש שלה !
    מה גם היא חזרה מפיגור ...

עם חסרים כמה שחקנים מההרכב אז זה משחק שבאנקר אתם מפסידים ?

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא אלכס, אבל להזכיר לך הדיון שהגבת בו זה הדיון על המחזור השלישי, מחזור בו היוניטד ניצחה את וולבס 1-0, אנשים כאן לא הבינו איך היוניטד לא הביסו את וולבס, ואני אמרתי, שעם הרכב כל כך חסר אי אפשר לצפות שהיוניטד ידרסו.

6. alexHBS Member

אה בסדר אבל אני התכוונתי למשחק האחרון שלכם !

7. ליהי Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx
    משה
    קרא לילד בשמו
    למנצ'סטר היה חסר הדבר היחידי שעושה אותה קבוצה דורסנית כמו שהיא יכולה להיות
    וזה סקולס.

8. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוקיי הקפצתי את הדיון העתיק הזה לכבוד משחק ההשלמה של צ'לסי-בירמינגהאם.
    פריויו למשחק:

בירמינגהאם מגיעים למשחק היום לאחר הפסדם הראשון העונה בליגה,0-3 מול מנצ'סטר יונייטד באולד טראפורד. המשימה שעומדת בפניהם היום קשה במידה דומה - מפגש ביתי מול קבוצת הכוכבים החדשה של רומן אברמוביץ'. עם זאת, חניכיו של סטיב ברוס יכולים להיות מעודדים מהעובדה שצ'לסי נמצאים בכושר בינוני ביותר לאחרונה, שגרם להפסד הביתי 2-0 מול בשיקטאש ולנצחונות לא משכנעים מול מידלסברו ואסטון וילה. אפילו מאמן צ'לסי, קלאודיו ראניירי, הודה בראיון שנתן לאחרונה שצ'לסי עדיין לא ברמה של מנצ'סטר יונייטד וארסנל, אם כי הפערים בהחלט הצטמצמו. הבעיה העיקרית של הקבוצה, לדעתו, היא שהיא מתקשים להתמודד עם צרות שמופיעות לה במהלך המשחק. למרות זאת, צ'לסי מגיעה היום לסט. אנדרו'ז כפייבוריטית ברורה.
    שתי הקבוצות מגיעות למשחק ללא חיסורים משמעותיים, אולם מרבית שחקניה של צ'לסי שיחקו בסוף השבוע האחרון עם נבחרותיהם במסגרת מוקדמות היורו, מה שעשוי לשחק לידי בירמינגהאם.

אגב, במפגש בין שתי הקבוצות בעונה שעברה בסט. אנדרו'ז צ'לסי ניצחה 3-1, משערים של האסלביינק, זולה וגודיונסן כנגד שער ניחומים של רובי סאבאג' בפנדל.

9. AFC Member

הכל תלוי בהרכב שאיתו יעלה ראניירי. קרספו, מוטו, טרי ומקאללה חייבים להיות בו על חשבון הסלביינק, גודיונסן, דסאי ופטי. ההגנה של בירמינגהאם העונה בקושי פוצחה (והניצחון של מנצ'סטר אחרי הרחקת שוער בירמינגהאם לא אומר כלום), ואם ראניירי לא יעלה את הסופרסטארים שלו אז צ'לסקי תפסיד או תצא בתיקו. יש גבול, עד כמה שאפשר להסתדר עם פטי ודסאי.

ההימור שלי הוא 2:0 לבירמינגהאם משערים של דיוויד דאן ורובי סאבאג'.

10. KirkH Member

נגמר 0-0. צ'לסי עולה לראש הטבלה. אפשר להתחיל לדבר על "ה"משחק בשבת בהייבורי.

ראניירי העדיף להעלות את ההרכב עם הקישור המעובה ולא לשחק דרך האגפים. גרונקייאר בכלל לא היה בסגל, דמיאן דאף נשאר על הספסל. האסלביינק פתח לצד קרספו בחוד.
    כמה שזה נשמע מוזר, נראה לי שראניירי מאוד מרוצה מהתיקו המאופס הזה. ההרכב שהוא בחר להעלות מעיד על מגמה מאוד שמרנית.
    ברמינגהאם שיחקה בלי רובי סבאג' ובעצם למעט דיוויד דאן אין להם אף שחקן במרכז המגרש. סטיב ברוס עלה עם הרכב מאוד הגנתי ומבחינתו ומבחינת ברמינגהאם נקודה מול צ'לסי זו תוצאה יפה.

ענארף, אני מניח שאפשר לשאוף עידוד מכך שעל פי שיטת הרוטציה של הדביל נוכל כנראה לראות את גרונקס, דאף ומוטו פותחים בהייבורי, גם זה משהו.