ליגת העל:: המחזור השני - משחק עונה בטדי - באר-שבע נגד מכבי ת"א!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏25/8/15.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

וואו רן קדוש שוער גרוע. לי יש אינסטיקטים מהירים יותר ואני די כבד. תגובות כל כך מאוחרות ואיטיות לא ראיתי הרבה זמן משוער.

2. Hapoel_Tel_Aviv Member

אין לי כוח כל כך להתייחס למשחק כרגע, אולי יותר מאוחר אז אני אתייחס לשני דברים:
    - יעקב שחר יוצא מהאצטדיון תחת אבטחה כבדה ומונעים ממנו את הגישה לרכב, מעניין כמה התקשורת תחפור על "פיגועים ספורטיבים" וכו'
    - יש לי הרבה ביקורת לאיש שמתחזה למאמן על הקוים אבל מאוחר יותר, אבל הדבר בONE לא היה ולא נברא, זה מדהים שהכתבה הזאת עלתה כשהייתי עוד בבלומפילד והשחקנים טרם ירדו מהמגרש, כנראה כתבה שהוכנה במהלך המשחק ע"י חברים של אלישע.

ייא אוהב/ת את זה.
  3. DRORIKO Member

תראה כבר היו ידיעות לפני פתיחת העונה על זה שאנשים בהפועל אומרים שכנראה עשו טעות שהביאו את הספרדי. יכול להיות שכבר באמצע המשחק כשהייתם בפיגור 3:0 הם החליטו שצריך להיפטר ממנו. ו"הם" בהפועל זה די מורכב כי זה מועדון עם 500 מנהלים.

4. עידן444 Member

מוזר... הוא היה מעולה בעונה שעברה...

5. DRORIKO Member

כל הכבוד לרעננה,אבל זה נטו ניצחון של רן קדוש, שוער פח שנותן הצגות רק כשהוא רואה מולו ירוק

6. ייא Member

מקום 10 רוכש כעת. סגל עלוב חסר מעוף מזל שלא עשיתי מנוי

7. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

מלמד בן 22 וחצי, קניוק 22, מזרחי 21.
    הם כבר לא כאלה צעירים, במיוחד שני הראשונים.

8. Drama Guest

אנחנו הולכים לדבר חזק השנה על כל התארים.

תענוג לראות את הקבוצה הייתי סקפטי לא אשקר אבל בהחלט השתדרגנו.

מלמד וקניוק שנתון 92 מזרחי שנתון 93

נגעת פה בסוגייה מאוד מעניינת של פריחה מאוחרת אצל רוב שחקני ליגת העל. כיום שנתון 91 נמכרים (ועוד תחת דמי השבחה)

9. Turgi Guest

חיים סילבס מבסס את מעמדו כמאמן הבא של מכבי חיפה.
    בהפועל בטח יחכו לגוטמן.

10. קשר שמאלי Member

Nigel de Jong אוהב/ת את זה.
  11. Raulito Madridista

אין לי זמן לכתוב פריויו לקראת המשחק, אבל בכל זאת כמה נקודות פיקנטריה:

- כבר שלוש עונות שמכבי מתארחת בבאר-שבע ומקבלת 3, רושמת הפסד בכורה. מניח שבחמש העונות האחרונות זה המגרש שמכבי הכי מתקשה בו.
    - השלושער של ברדה בעונה שעברה: אחד המשחקים הגדולים בקריירה שלו. פשוט 3 מ-3. וברדה לא הצטיין מעולם בכיבושים להוציא את עונת השיא בגנק. ותמיד היה לו נוח מעמדת החלוץ הנסוג.
    - מאור בוזגלו: במכבי הוא קרס תחת הלחץ ונאלץ "לברוח" לבלגיה. בדרבים הוא לא היה עובר את שחקן ההגנה הראשון. באר-שבע הימרה עליו לפני שנתיים והשאר היסטוריה. השחקן הכי טוב בארץ, חוץ מזהבי כמובן.
    - גמרי הגביע: רגע השיא של באר-שבע איי שם ב-1997 עם המספרת של רוסו. ורגע השפל עם התבוסה אשתקד במופע הפרידה של פריצה. גמר גביע הוא המקום בו 'קורים ניסים' ופערי הרמות מצטמצמים. תראו את הגמרים בין הפועל ואשקלון ב-2007, בית"ר-הפועל ב-2008, הפועל רמת-גן נגד ק"ש ב2013 ועוד.
    - אני זוכר את מכבי חיפה מקבלת רביעייה מבית"ר אחרי ליגת האלופות. גם הפועל הפסידה להפועל חיפה בפתיחת 2010-11 באמצע משחקי הפלייאוף. המעבר הזה לא פשוט, מכל הבחינות.

המשחק בעונה שעברה היה פשוט אדיר. המשחק הכי טוב ללא ספק ולא רק השנה האחרונה אלא כמה עונות אחורה. שער מהיר וגם דרמה בסיום, כדורגל קצבי, אווירה נהדרת. הלוואי ונראה שחזור. אשתקד מכבי הייתה טובה יותר אבל נתקלה ביום טוב של אג'ידה ובאר-שבע הייתה קילרית. מעניין לראות את ההרכב של מכבי. טב"ח החלוץ צריך לשחק, לא הייתי מוותר עליו. השוער החדש של מכבי בבכורה מאתגרת. ראדי רוצה לנצח היום והוא בטירוף כמו כל באר-שבע. מעניין מי תשלוט ומי תשחק על מתפרצות. בן שהר מהיר יותר מכל הגנת מכבי יחד. הוא יהיה חייב לנצל מצבים. אבל זה צריך להיות המשחק של בוזגלו.

12. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

13. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

נאווקמה חייב לפתוח כל חשבון מליקסון. הכוח ומהירות שלו יקשו מאוד על ההגנה של מכבי.

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אי אפשר לספסל את מליקסון אחרי ההופעה שלו בקרית שמונה, לעצור לו את המומנטום יהיה דבר מאוד לא חכם לעשות. נוואקמה צריך לחכות ולעלות שיהיה צורך, לפי המשחק ולפי התוצאה.

oranfu ו-gilad16 אוהבים את זה.
  15. gilad16 Member

וואקמה גם נראה עדיין לא מחובר לקבוצה ולתפקיד שבכר דורש ממנו.