ליגת העל:: המחזור השני - משחק עונה בטדי - באר-שבע נגד מכבי ת"א!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏25/8/15.

1. קשר שמאלי Member

וואקמה רגיל לקבל את הכדור לרגל ולרוץ כמו סוס עיוור.
    הוא לא רגיל לשחק כדורגל קבוצתי. יש לבכר הרבה עבודה איתו.

נערך לאחרונה ב: ‏30/8/15
  2. Love Is Red Member

למען האמת בשנתיים שקדמו ל3 העונות האחרונות הם נתנו לנו בוסרמיל רביעיות.
    רק ב3 העונות האחרונות ניצחנו אותם, והייתה עונה אחת גם שניצחנו אותם 2-0 בבלומפילד במשחק שהיה בשבילם לפרוטוקול שבוזגלו היה אצלהם.
    בקיצור רק ב3 העונות האחרונות זה הפך להיות אצטדיון שקשה להם בו.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

והנה עזבנו אותו..

4. AmitHBS Member

זה המצב האופטימלי מבחינתינו לקבל את מכבי, אבל אין צורך לגרור את ההתמודדות הערב למונחים של משחק עונה ומשמעות להמשך כי ראינו בעונות האחרונות שאכן מדובר רק ב3 נקודות.
    מבחינה מקצועית, מליקסון צריך להמשיך בהרכב כדי להתמודד עם עוד אתגר בדרך לחזרתו להיות שחקן מוביל(על פי ידיעות אחרונות בדרך להיות שחקן נבחרת),ולמרות שמבחינה מקצועית אני סבור שוואקמה עדיף בגלל העוצמה שהוא מביא, מקווה לראות היום את מליקסון מחזיר את כבודו האבוד.
    בקישור הייתי ממשיך עם גורדנה, למרות כל העניין סביב ראדי, גורדה נתן בדיוק מה שמצופה ממנו מול קריית שמונה הן מבחינת איומים לשער וכדורים חכמים והן מבחינת חילוצי כדור ועבודה בלתי פוסקת כהרגלו.
    שיהיה לנו בהצלחה

5. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי את כל תקצירי המחזור עד כה וכל התגובה שלי מתבססת על בסיס צפייה בתקציר והיכרות כללית עם הכדורגל הישראלי.

אפשר להגיד הרבה דברים רעים על חן עזרא ורובם יהיו נכונים, אלא שלמרות כל אותם דברים רעים, חן עזרא שווה בודאות שער או בישול בכל משחק שהוא לא נגד מכבי ת"א או הפועל ב"ש. לי אין ספק ולו הקלוש ביותר שאם היה משחק במכבי ת"א, חן עזרא היה מנפץ את השיא הבישולים לעונה ומציב רף גבוה בתחום.
    מכבי חיפה נמצאת בסחרור רציני מכל הבחינות ועד שלא ידבקו שם שני נצחונות רצופים, מה שכרגע מרגיש כמו הזיה, השחקנים לא יצליחו לתפקד.
    מבחינתה של הפועל כפ"ס זה נצחון מתוק מאוד. בשביל נצחונות שכאלה הם עשו את כל המאמצים לחזור אל ליגת העל. ואם אפשר על הדרך להזכיר לחובבי הענף שיש עוד קבוצה בירוק, מה טוב.

במכבי פ"ת יש שני שחקנים שמסתמנים כמנהיגים של הקבוצה: גידי קניוק ומוחמד כליבת. הראשון הוא מורה הדרך של הקבוצה במרכז השדה. השני מנתב בין תנועה לעומק של חלוץ שני לבין ירידה לאחור והפיכה לשחקן שדה נוסף שמניע את הכדור.

בהפועל ת"א זה נראה כאילו שום דבר לא מחובר. נגד עירוני ק"ש היא ספגה שערים קלים.

6. Drama Guest

זאת הסיבה למה קבוצות נופלות עם זרים. אין כל קשר בין גידי לבין "מורה הדרך של הקבוצה במרכז השדה", זה שמוחא ירד לקבל כדור לא הופך אותו למניע. זה תפקידו של מונונגה.

תקצירים לא משקפים שחקן חד משמעית

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

טוב, כמה מילים על הערב.

קודם כל נתקלתי בכל מיני מקומות במילה "נקמה", לא משנה מה יקרה היום זו בוודאי לא תהיה נקמה, לא ניצחון במשחק ליגה יהווה לנקמה למה שעברנו בגמר הגביע.
    ניצחון היום הוא חשוב מאוד, נכון שזה מחזור 2 ובוודאי לא יסגור סיפור לכאן או לכאן, אבל 3 נקודות יכולות לתת לנו דחיפה אדירה קדימה ולהכניס אותנו למומנטום כביר.
    אנחנו שווים 2-3 שערים זה בטוח, הבעיה היא בהגנה. גם ספיגה מול מכבי תל אביב אנחנו שווים 2-3, השאלה איך ההגנה תגיע היום. סוארז בדעיכה מתמדת והרבה תלוי ביום שיהיה לו היום. כנ"ל לבן ביטון ודווידזאדה, שבמיוחד האחרון פתח מצויין את העונה, אבל כבר חווינו איתם איך הם יכולים לפקשש משחקים בקלי קלות, בטח שפוגשים שחקנים באיכות שיש למכבי תל אביב. חייבים משחק יציב שלהם.

מכבי קרוב לוודאי תשלוט באמצע, למרות שאנחנו פותחים עם אוגו-הובאן-ראדי, צריך DNA כדי לשלוט במשחק כזה בכדור ואם אנחנו נשלוט אני מאוד יופתע, בכל מקרה אני לא מצפה לשלוט. הציפייה היא ששחקנים כמו מליקסון, בוזגלו ושהר יעשו מה שצריך ויביאו את היכולת שלהם לידי ביטוי. על הובאן אני סומך במיליון אחוז שברגע שיגיע למצב הוא גם יכבוש, השאלה איך ההתקפה תעמוד היום ועד כמה נצליח לייצר מצבים.

משחק חשוב, נקווה שנצא עם חיוך.

8. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין למכבי נתניה להציע כדורגל גדול. שני השחקנים עם הכי הרבה כדורגל ברגליים שהיו לה נפצעו בזה אחר זה במשחקי טרום העונה. אני מקווה שנראה משחק הקרבה מהשחקנים בצהוב ושנצליח לצאת מהמשחק עם משהו.

9. עידן444 Member

כל הפעמים ששלומי דורה עלה עם הרכב מהסוג הזה לא ראינו כדורגל.
    נגד רעננה, כ"ס ולפרקים מול בית"ר.
    מול ב"ש דווקא בלי רומאריו כאשר לוגסי הוא הקשר אמצע השני ולא השלישי ויחד עם 3 קשרים התקפיים(בארי,איילה ומרגוליס) ולפניהם חלוץ חוד ראינו כדורגל קצת יותר טוב, בטח מבחינת משחק הלחץ שגרם לב"ש לעשות 2 טעויות שהובילו לשערים.
    כפי שזה נראה הולכים שוב לסגנון "קו הביצורים של דורה" בתקווה לגנוב משהו. ממש לא הסגנון שמתאים למכבי נתניה.
    כשיש נקודות אפשר לאכול את זה. לא בתאבון גדול אבל נצחון שווה זהב. ברגע שאין תוצרת רצוי שדורה יתחיל להבין שזו לא הדרך.

10. סמואל אטו Member

אם ב״ש רוצה לנצח היום, אז המפתח זה להצמיד את הובאן לזהבי שישמור אותו חזק. זה כבר חצי עבודה.
    לחכות מאחורה ולשלוח את בוזגלו ומליקסון למתפרצות נגד ההגנה הרעועה של מכבי. הייתי גם שוקל לפתוח עם ווקאמה בתור חלוץ. יש לו את המהירות והפיזיות לעשות המון צרות לבלמים של מכבי.

המפתח למכבי חייב להיות באגפים.
    אלי דסה יכול להיות הג׳וקר.

11. Civil Anti Madridista

לא יודע אם הם עדיין באופוריה מהעפלה לבתים אבל זה גם לא ממש משנה. אני הולך על ב"ש הערב וחבל מאוד שהמשחק לא נערך בטרנר

12. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

איזה קהל נפלא יש לבאר שבע. אווירה מדהימה.

13. oranfu Member

חמזה בארי הזה לא רע.

14. Civil Anti Madridista

מחצית בין נתניה לבית״ר, זה נראה כמו קרב תרנגולת

15. DRORIKO Member

מדברים על התלות בערן זהבי(ובצדק) כשאתה רואה הערב את הקישור בלי נוסא אתה מבין שהקבוצה תלויה בו לא פחות. איזה קישור רכרוכי.