ליגת העל מחזור 24: ניצחון חשוב לאלופה 1-2 על בית״ר במשחק סוער. ניצחון קל לצהובים מול נ״צ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏25/2/23.

1. alexshw Member

לומד כל פעם חוקה מחדש פה.

2. italiano Member

איזה רצף של הודעות אינפנטיליות. אחר כך מטיפים על איכות דיון. (איך זה עובד?מותר רק לאוהדי חיפה להתלונן על שיפוט לרעתם מבלי שזה מוריד את רמת הדיון?)

כל מחזור אותו דבר. עם שופטים חדלי אישים כמו לייבוביץ' אין לי אפילו קמצוץ של ציפייה. העיקר איגוד השופטים עסוק להתנגח עם מועדונים במקום לדאוג לאיכות השופטים.

3. alexshw Member

מותר לכולם. תהיו אובייקטיבים תכתבו על פי החוקה. אני אומר לא יד בפנדל שקיבלו. צריך תמיד להיות הגיון ופרשנות נכונה למהלך.
    על שרי זה פנדל ברור. איפה ראו אדום על סונדגרן אין לי מושג. איך מורוזוב לא היה אמור להיות מורחק? לפחות צהוב שהיה שני.

G.B7 ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  4. italiano Member

אתה לא יכול לכתוב לי תהיו אובייקטיבים ואז לכתוב את מה שכתבת על סונדגרן ומורוזוב.

ובכלל זה שטועים נגדכם פעם בכמה משחקים לא סותר את זה שאתם כבר שנתיים הקבוצה שנהנית הכי הרבה מטעויות שיפוט ביי פאר. קודם תסתכל אתה במראה ותדבר אובייקטיבי.

כנ"ל לגבי הדיונים עצמם. יש כאן אוהדים שלכם שבוכים על כל צהוב שלא נשלף(כולל במשחקים שלא קשורים למכבי חיפה) אבל כשאוהדי היריבה כותבים משהו על שריקה שנויה במחלוקת אדון מנהל וחבריו קופצים ומתבכיינים כאילו זה פורום אוהדי מכבי חיפה.

5. alexshw Member

תראה שוב את המשחק ומשחקים קודמים. המשחקים המלאים נמצאים ביוטיוב. לא חולק על זה שהיפוט בארץ רע והאיגוד פח אשפה.
    אבל שוב אם דיון סביב המהלכים, אז תהיה אובייקטיבי לפי מה שרואים ולפי הפרשנות ההוגנת לחוק.

6. Melikson24 Member

אני רק שאלה, למישהו יש ספק שבשבוע הבא הולך להיות בלאגן בדרבי כמו בכל משחק של חיפה נגד רוני לוי?
    וברוך השם יש שם מספיק טמבלים בשביל לפוצץ משחק וליפול לפרובקציות הקבועות של חזיזה, אבו פאני וסונדגרן שנהיה גם כן כוכב בתחום.

7. alexshw Member

יכול להיות. נראה. בלאגן לא יהיה טוב למכבי חיפה ולכן יהיה טוב ליריבותיה בצמרת. מקווה שהקבוצה התבגרה ותנסה להמשיך לשחק כדורגל.

oranfu אוהב/ת את זה.
  8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

היחיד ש"מטיף על איכות הדיון" זה אני כי זה אכן המקרה. אני כותב פה כבר שנים, כנראה יותר זמן מכל אחד אחר ונמאס לי מהאווירה שיש פה כשמכבי חיפה משחקת. אני רוצה ביחד לשתף דיעות ולא לראות בכל פעם אותם האנשים שרק מדברים על השופטים. אם שמת לב אני לא בא לדיון כשהקבוצה שלך משחקת וסתם מתחיל לזיין את המוח על השופט. אולי זה משהו שגם אתה ואחרים צריכים לעשות.

לגבי השופטים.
    אתה רוצה איכות שיפוט? כן, גם אני. כבר כתבתי פה לפני שנתיים שצריך לשקול שופטים מחו"ל. גם עכשיו אני אומר לך אותו דבר. השופטים גרועים כמו שיש מספר שחקנים שתמיד מחפשים להתעסק בשטויות. כן, נמאס לי הרבה פעמים מההתנהגות של אבו פאני וחזיזה. היות שיש גם בב"ש כמה שחקנים כאלה הייתי בכיף רוצה לשמוע על זה או שמה אין אצלכם שחקנים שמתגרים השחקנים יריב?

Raulito ו-Butragueño אוהבים את זה.
  9. Butragueño מנהלים

לא יודע, היו כבר שני משחקים כאלה ולא היו מהומות. בראשון אלחמיד קיבל אדום כי הוא אדיוט ובשני גל הראל קיבל אדום כי פירק את רוקאביצה.

אבל היי, אם אין מה להגיד, בואו נרשום סתם דברים

oranfu ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  10. Milevskiy Member

נצחון לא משכנע, עושה רושם שיש שיפור בגישה לפחות אבל זה נראה שלצוות עדיין אין פתרונות, נראה מה יהיה בהמשך.
    סונדגרן עשה מהלך מטופש עם אספרייה, זה ממש לא היה במקום, לא צריך לעשות את השטויות האלה.
    חזיזה גם לא צריך להתעסק עם הפרובוקציות האלה, אבל זה הטיפוס וכנראה שזה מה שמדליק אותו תוך כדי משחק וגורם לו לשחק טוב יותר, מי אני שאתלונן?
    אנשים מדברים פה על קארמה וחוסר אובייקטיביות אבל מעודדים קבוצה שמשחק בה אחד כמו הלדר לופז, האמ אמא של המלוכלכים ואולי השחקן הכי פרובוקטיבי שהיה פה בעשור האחרון, למה לא אמרתם כלום כשמשחק קודם הוא הצמיד את הראש לשופט ועוד שניה נגח בו?, כמו כן קפצתם משמחה אחרי שקורנו נפצע כי מולכם הוא חגג בפרצוף של השחקן שהחמיץ פנדל, אבל כשבריירו עשה את אותו הדבר מול נתניה בהחמצת פנדל שלהם לא אמרתם מילה.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

צודק, כי בצד האדום אין שחקנים כאלה, נכון? גל אראל? בקיצור, כן, סביר להניח שיהיה בלאגן כי זה דרבי. יש בשני הקבוצות ערסים. כמו בקבוצה שלך...

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לשמחתי המחנה הירוק מוכן להסתכל בראי. אתה עושה את זה עכשיו מצוין. אני בכיף רוצה לראות אוהד ב"ש שמוכן להגיד דברים דומים על התנהגות השחקנים שלהם. אין לי מושג מה נכנס לראש של סונדגרן כי מאז חזרתו מהפציעה הוא יותר מדי עצבני. אני לא אוהב לראות את זה.

Milevskiy אוהב/ת את זה.
  13. VAR Member

לייבוביץ' היה בסדר גמור היום חוץ מהתקרית עם סונדגרן שנעלמה לו מהעין.

שופט הVAR לעומת זאת צריך ללכת להתרענן בליגות הנמוכות לאיזה חודש כי הראש שלו לא היה במשחק היום. לא מובן לי איך הוא לא אומר כלום כשדופקים לשרי מרפק בראש בתוך הרחבה אבל השטות הזאת עם הנגיעת יד זו סיבה לעצור משחק ל3 דקות ולהפוך החלטה של שופט.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

את האמת שלא ראיתי את התקרית עם סונדגרן בגלל שהיו לי באותם הדקות הפרעות עם השידור. בכל מקרה אני חושב שלייבוביץ עשה טעות בתקרית עם האדום. זה היה צהוב ולא הרחקה ישירה. ממה שאני זוכר השופט מיד הרחיק את המגן של בית"ר. ללא ספק שחזיזה כמו שהוא יודע מעצבן שם, אבל אי אפשר לשלוח ככה יד לפרצוף של יריב.

לגבי שאר ההחלטות אין לי הרבה מה להוסיף. מבחינתי הפנדל שלנו לא היה, אבל אם השופט לא שורק על עבירה של סק אז זה פנדל. היד לא צמוד לגוף. שוב, רק לפני כמה ימים ראיתי את אוניון ברלין מקבלת פנדל על מקרה יד די דומה. אני חושב שפיפ"א/אופ"א צריכה לשנות את העניין הזה. אותי בכלל מפתיע ששחקני יריב לא בועטים בכוונה נגד הגוף של המגינים...

15. DRORIKO Member

הוא באמת עשה את זה? אני מעיף אותו ל-5 משחקים בחוץ לפחות. להצמיד ראש לשופט זה לחצות את הגבול. ולפני שיגידו שאני לא אוביקטיבי, אני מזכיר לכם שהגנתי על שאפי עם המרפק לקארצב.